0

Obejrzę może na yt na oficialnej stronie uefa losowanie?

2

Boli, nie ważne co kto tu napiszę, wiem ze każdego z Nas tu boli, gdy wyszły TW nieporozumienia każdy był w szoku, później pewnie większość próbowała to rozumieć i wmawiać sobie ze takie jest życie i że taki jest sport i że to normalne.... Jestem kibicem Na celiny od 17 lat mam 27...moim ulubionym piłkarzem jest Iniesta, idol, wzór, legenda... Messi zawsze był w Barcelonie i był najlepszy, wiele osób to pisało napisze i będzie pisać, ale chyba właśnie zdaliśmy sobie sprawę, że żyliśmy w tych czasach, mogłem w tym czasie być na meczu, jeśli nawet sparingowym, obejrzeć najlepszego piłkarza wszechczasów w moim ukochanym klubie, odkladalem to...zaluje wch.j....zycie toczy się dalej Messi odszedł, trzeba z tym żyć, ale nie udawajmy że Nas to nie boli bo to zwykle pierdo...ie Może tak musialo być, moze nie, może miał zostac do końca kariery, moze miał zostać dłużej i odejść gdzieś poza Europę, nie wylewajmy żali na PSG że Nam go zabrali.... Zabrał Go Nam los...nie szukajmy zemsty ani pocieszenie w pisaniu że PSG niszczy futbol.... Messi dalej żyje nie umarł, nie płaczmy, ja już nie płacze, ale ku. Wa doceńmy co ten gość robił, chu. Z wynikami... Co ten gosc, odpier...ał, przecież to jest nie pojęte jak mawiał klasyk... Boli, ale to tylko sport i aż Sport, będzie dobrze, po burzy słońce, Pamiętajcie.

3

@Nightingale zakładam że 0

0

@BorzyKrzys odstaw chłopie używki bo tracisz kontakt ze swiatem, albo rozmawiasz ze mną albo z jakimś Sylwkiem

0

@BorzyKrzys Papierosy, wóda, seks, weed
Ulubiony zawodnik Quebonafide, Sentino
I Wszystko Jasne xDD

0

0

0

@dmcteam Uwielbiam Jasine, nie wiem czy dobrze kojarzę, ale przypomina mi jego głos moja młodość jak się oglądało skroty LM w środę za dzieciaka, albo w niedzielę rano był też chyba magazyn LM czy coś takiego...

0

@tadzik447
Tadzik Norek i Karol Krawczyk

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@KrwawiaceoczyVEB
Ok, dzięki ;)

0

@KrwawiaceoczyVEB
Nie będzie zacinać?

0

Witam serdecznie, wiecie może gdzie obejrzę finał CA w internecie? Mogę wykupić nawet, tyle że jestem w Holandii i sp o rt.t vp.p l nie działa i żaden zmieniacz IP również

0

Zapoda ktoś Stream na djoko?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@kempnou kupe....

2

@Danchos grubson

0

Dajcie link który nie zacina... Proszu

0

Ma ktoś link do meczu z zagranicznym streamem?

0

@damian777 hahaha chyba żart, Malcom tam zamiatał nimi ładnie i dobry strzał miał też... Ogólnie dobry grajek

0

@cracker daj link bezpośredni

1

Pewnie już się taki post pojawił, ale chętnie bym prosił o link do meczu, mieszkam za granicą, mogę nawet wykupić dostęp, dziękować z góry

0

@cracker tam zacina

0

Jakieś strona która pokaże mecz Barcy? Mogę wykupić nawet... Jestem w Holandii, więc player odpada..

1

@PizzerMan nie mówię włanczać i poszłem ponieważ to sa błędne formy a też nie mówię lękotka choć to poprawna forma, bo się przyzwyczaiłem i mowie ląkatka jakoś lepiej mi się to wymawia, ale jeśli bym mówił włanczać, poszłem i lękotka to tylko bym się pomylil dwa a nie trzy razy... Eh kończę z Wami się kłócić, nic nie rozumiecie

0

@Messi1054 a na drugim roku?

0

@th@les
To nie zmienia faktu że nie powinno się poprawiać kogoś kto nie popełnił błędu

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@guru43 teoretycznie i praktycznie

0

@aspider
Czyli odpowiedź brzmi NIE

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?