Sylvinho007
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Araujo jest prze kozakiem
0
Witam, moim marzeniem było zobaczyć kiedyś mecz Barcelony, na żywo. Jako że Messi odszedł, byłem zły na siebie,że nie poleciałem. W momencie, w którym Barcelona ma w szeregach Naszego Polaka Rodaka, nakręciłem sie znowu i chciałbym to zrealizować jeszcze w tym sezonie. Czy jest ktoś, kto orientuje się jak najlepiej lecieć, czy samemu czy z jakimś wyjazdem zoorganizowanym, lata ktoś z Holandii na mecze? Prosiłbym o jakieś wskazówki, dzięki z góry :)
0
@Malibu a może jednak xD
0
@Malibu ch*j mi w dupe
0
@Malibu no this time
3
@maciach chłopie, oni grają z ostatnią drużyna 3 ligi.....
0
Czemu ja nie oglądałem do końca połówki, japierdo...
0
@aldewir dzięki Wielkie
0
Leci gdzieś w TV mecz PSG?
0
@Dawidfcb1998 podbijam
0
@jeyx77x otóż to 8~]
0
@PatrykBarca wolałbym żeby mieli 3 pkt i byli tak zmęczeni żeby znów na treningowym mogli im wjechać 6 bramek ;p nie no, trzeba trochę ostudzić głowy, bo już raz było mówione że już zaskoczyło i wszyscy wiemy jak się skończyło, no ale chyba możemy powiedzieć że Barca aktualnie najładniejsza piłkę a jak będzie później to nikt nie wie.
0
@sevs ile wyciągnąłeś?
1
Teraz Real ma Villarreal PK, Athletic, RSSS, i Valencię, później dwóch slabiakow Elche i mallorke później Osasuna, ale to jaką serię meczów mają przed kolejnym klasykiem to sobie juz sami sprawdźcie xD
1
@sevs bts over 2,5? ;)
1
@Romario87 nie wiem? Na 5??
0
@Gitarkafcb i 0 w 12
0
@goldensun bo wyników nie było into dlatego, teraz,slamazarnie bo slamazarnie, ale jednak cały czas do przodu.
0
@Ronaldi ATS też dołożył cegiełkę do małej liczby straconych bramek, a raczej pustaka.
0
@Pedri16Future oczywistym jest to, że Niemcy powalczą jak również równym.
0
@Rewolucja123 okej, ale również jesteś w sytuacji lost-lost
0
@tristan87 wiem, ale Michniewicz potrafi zachować kulture a tamten przy każdym prawie pytaniu dogryza, z resztą to Kurowski zaczął i dlatego mu Michniewicz pojechał. No i Oni wstępują w Telewizji trochę więcej profesjonalizmu
0
Oglada ktoś TVP Sport? Czy tylko ja mam wrażenie, że Kurowski ma kij w dupie o nazwie Czesiu711?
0
@Gappeq a marchew to owoc
0
@Gappeq Widać więc, że wyznawcy stosujący frazę Gran Derbi w kontekście meczu Barcelony z Realem mają rację. Choć to określenie wyszło już z obiegu, to nie jest błędem, gdyż wcześniej media często opisywały je tym mianem.
0
Patrzę teraz na kalendarz Realu i tak do gran Derbi to niezaciekawie majom
0
@Barca2022 ahaaaaaaaaaaa
1
@urbipl no a ku*wa nie?? PolecM serial każdemu, nawet temu co już oglądał :D
0
@Jakchcesz chyba na odwrót, tam gdzie oni mają podłogę, my mamy sufit :p
0
@Dieselzor jak wyżej napisalem