3

Araujo jest prze kozakiem

0

Witam, moim marzeniem było zobaczyć kiedyś mecz Barcelony, na żywo. Jako że Messi odszedł, byłem zły na siebie,że nie poleciałem. W momencie, w którym Barcelona ma w szeregach Naszego Polaka Rodaka, nakręciłem sie znowu i chciałbym to zrealizować jeszcze w tym sezonie. Czy jest ktoś, kto orientuje się jak najlepiej lecieć, czy samemu czy z jakimś wyjazdem zoorganizowanym, lata ktoś z Holandii na mecze? Prosiłbym o jakieś wskazówki, dzięki z góry :)

0

@Malibu a może jednak xD

0

@Malibu ch*j mi w dupe

0

@Malibu no this time

3

@maciach chłopie, oni grają z ostatnią drużyna 3 ligi.....

0

Czemu ja nie oglądałem do końca połówki, japierdo...

0

@aldewir dzięki Wielkie

0

Leci gdzieś w TV mecz PSG?

0

@Dawidfcb1998 podbijam

0

@jeyx77x otóż to 8~]

0

@PatrykBarca wolałbym żeby mieli 3 pkt i byli tak zmęczeni żeby znów na treningowym mogli im wjechać 6 bramek ;p nie no, trzeba trochę ostudzić głowy, bo już raz było mówione że już zaskoczyło i wszyscy wiemy jak się skończyło, no ale chyba możemy powiedzieć że Barca aktualnie najładniejsza piłkę a jak będzie później to nikt nie wie.

0

@sevs ile wyciągnąłeś?

1

Teraz Real ma Villarreal PK, Athletic, RSSS, i Valencię, później dwóch slabiakow Elche i mallorke później Osasuna, ale to jaką serię meczów mają przed kolejnym klasykiem to sobie juz sami sprawdźcie xD

1

@sevs bts over 2,5? ;)

1

@Romario87 nie wiem? Na 5??

0

@Gitarkafcb i 0 w 12

0

@goldensun bo wyników nie było into dlatego, teraz,slamazarnie bo slamazarnie, ale jednak cały czas do przodu.

0

@Ronaldi ATS też dołożył cegiełkę do małej liczby straconych bramek, a raczej pustaka.

0

@Pedri16Future oczywistym jest to, że Niemcy powalczą jak również równym.

0

@Rewolucja123 okej, ale również jesteś w sytuacji lost-lost

0

@tristan87 wiem, ale Michniewicz potrafi zachować kulture a tamten przy każdym prawie pytaniu dogryza, z resztą to Kurowski zaczął i dlatego mu Michniewicz pojechał. No i Oni wstępują w Telewizji trochę więcej profesjonalizmu

0

Oglada ktoś TVP Sport? Czy tylko ja mam wrażenie, że Kurowski ma kij w dupie o nazwie Czesiu711?

0

@Gappeq a marchew to owoc

0

@Gappeq Widać więc, że wyznawcy stosujący frazę Gran Derbi w kontekście meczu Barcelony z Realem mają rację. Choć to określenie wyszło już z obiegu, to nie jest błędem, gdyż wcześniej media często opisywały je tym mianem.

0

Patrzę teraz na kalendarz Realu i tak do gran Derbi to niezaciekawie majom

0

@Barca2022 ahaaaaaaaaaaa

1

@urbipl no a ku*wa nie?? PolecM serial każdemu, nawet temu co już oglądał :D

0

@Jakchcesz chyba na odwrót, tam gdzie oni mają podłogę, my mamy sufit :p

0

@Dieselzor jak wyżej napisalem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?