0

Tzn o 13 bo najpierw LM

0

@Dieselzor w pon o 12

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@sokot weź chłopie się rozpedz i wiesz co dalej

0

Bardzo fajna jedenastka:) jeśli potwierdza swoją dobrą forme w LL i wygrają dwoma bramkami to będę wiedziała, że pomimo wpadki w LM, Barca szawjego robi postępy, bardzo powolne, ale jednak... Jeszcze nie tak niedawno cieszyliśmy się, że wielka Barca powraca a jeden miesiąc sprawił że zapomnieliśmy już o tym co było na początku sezonu, postep projektu nie polega na tym że np 1szy mecz programy 2-0 drugi 1-0 trzeci z remisujemy i czwarty wygramy itd itd. W tych kilkunastu meczach widziałem chyba każda możliwa Barcę jeśli chodzi o pozytywy i negatywy, ważne żeby te wszystkie pozytywne scalić i "zespawac". Kurde ....wiem, ze nie powinienen szukać wymówek na ten kiepski okres, ale jednak boli ta przerwa repek. Araujo i kounde byli szefami.... Pomijając fakt ze wiem ze zagrali czasem słabiej i dostali bencki, to jednak mam prawo mieć takie przemyślenia, uważam że to był główny powód spadku formy. Czekam na zdrowy pełny skład!

1

@taris co sugerujesz?

1

@ChampionLW odstaw bukmacherke, dobrze życzę :)

0

@Dertinho co tam sie odjaniepawlilo

0

@kamiVeB młotek...............

0

@Patrykl145 szukam wpisuje wszytskie kombinacje i mi się nie wyświetla, jak to możliwe?

0

Wie ktoś coś na temat studia przedmeczowego na kanale YT Canal+Sport? Miała być o 14:10

1

@cold_play przede wszystkim godzina rozegrania meczu jest słaba

0

@Marco87 skąd wiesz, ze żałował?

0

Grupa G bardzo ciekawa!

2

@doc nie naginaj rzeczywistości, karny ewidentny

0

@Sylvinho007 po rozegraniu tylu samo meczów

0

Przytoczy ktoś statystykę, kiedy ostatnio Barca była liderem?

0

@MARCINPEL humor gituwa *

0

Spokojnie........

0

@korzeń1 nie tym razem

0

@fafera karny? Afkors. Czerwien? Hmm

1

Spalony jednak...

0

Gol........... .

0

@Kvothe07 dzisiaj sędziowie sami ustalają przepisy

0

Karny...........

1

@KrwawiaceoczyVEB dzięki stary za grafikę bo właśnie mialem zamiar dzwonić to okulisty

0

@Dieselzor jak najbardziej, jeszcze jak!

0

Komentator psp1 zero emocji...

0

@masq domowym bramkarskim

0

@Ali3231 była już w LM...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?