Sylvinho007
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tzn o 13 bo najpierw LM
0
@Dieselzor w pon o 12
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@sokot weź chłopie się rozpedz i wiesz co dalej
0
Bardzo fajna jedenastka:) jeśli potwierdza swoją dobrą forme w LL i wygrają dwoma bramkami to będę wiedziała, że pomimo wpadki w LM, Barca szawjego robi postępy, bardzo powolne, ale jednak... Jeszcze nie tak niedawno cieszyliśmy się, że wielka Barca powraca a jeden miesiąc sprawił że zapomnieliśmy już o tym co było na początku sezonu, postep projektu nie polega na tym że np 1szy mecz programy 2-0 drugi 1-0 trzeci z remisujemy i czwarty wygramy itd itd. W tych kilkunastu meczach widziałem chyba każda możliwa Barcę jeśli chodzi o pozytywy i negatywy, ważne żeby te wszystkie pozytywne scalić i "zespawac". Kurde ....wiem, ze nie powinienen szukać wymówek na ten kiepski okres, ale jednak boli ta przerwa repek. Araujo i kounde byli szefami.... Pomijając fakt ze wiem ze zagrali czasem słabiej i dostali bencki, to jednak mam prawo mieć takie przemyślenia, uważam że to był główny powód spadku formy. Czekam na zdrowy pełny skład!
1
@taris co sugerujesz?
1
@ChampionLW odstaw bukmacherke, dobrze życzę :)
0
@Dertinho co tam sie odjaniepawlilo
0
@kamiVeB młotek...............
0
@Patrykl145 szukam wpisuje wszytskie kombinacje i mi się nie wyświetla, jak to możliwe?
0
Wie ktoś coś na temat studia przedmeczowego na kanale YT Canal+Sport? Miała być o 14:10
1
@cold_play przede wszystkim godzina rozegrania meczu jest słaba
0
@Marco87 skąd wiesz, ze żałował?
0
Grupa G bardzo ciekawa!
2
@doc nie naginaj rzeczywistości, karny ewidentny
0
@Sylvinho007 po rozegraniu tylu samo meczów
0
Przytoczy ktoś statystykę, kiedy ostatnio Barca była liderem?
0
@MARCINPEL humor gituwa *
0
Spokojnie........
0
@korzeń1 nie tym razem
0
@fafera karny? Afkors. Czerwien? Hmm
1
Spalony jednak...
0
Gol........... .
0
@Kvothe07 dzisiaj sędziowie sami ustalają przepisy
0
Karny...........
1
@KrwawiaceoczyVEB dzięki stary za grafikę bo właśnie mialem zamiar dzwonić to okulisty
0
@Dieselzor jak najbardziej, jeszcze jak!
0
Komentator psp1 zero emocji...
0
@masq domowym bramkarskim
0
@Ali3231 była już w LM...