1

@Maciej1078nie będę komentował tego...

7

@Soltyz a czy Iniesta i Xavi zostali przygaszeni?

2

Kessie za Frenkiego

0

Ferran ufam tobie

0

@AlexDark00 chłop miał obrońców na plecach, widać było że ciężko mu w "16" Wyszedł trochę przed pole karne dostał podanie, znalazł trochę miejsca i oddał silny celny strzał... Nawet jakby nic w tym meczu nie strzelił to i tak jest dalej TOP czy Ci się to podoba czy nie

0

@Aragorn33 dziś sprzyja mu szczęście, piłka mu się akurat dobrze odbija od nogi, ale to jego zasługa w każda akcje wkłada 100% i idzie do końca

0

Ja nie mogę no była ręką! Sędzia puścił grę! Każdy to widział. Oj panie Tomku, czas na snikersa

0

@norbi77 olaboga

1

Benzema do Lewego też, ehh...

0

@FcPortoFan1999 za dużo internetu z Twojej strony, zawsze Doszukujesz się złośliwości? :D

1

@FcPortoFan1999 robię screena

2

Narazie ma nawiecej w kanadyjce w 2023 z Barcelony

2

@Emhyr również w grze w reprezentacji swojego kraju

2

@cris2706 spokojnie

1

@Emhyr z palcem

0

@Kuba_1 otóż nie

0

@Barca1922 dokładnie

1

Nie powiem ze liga wygrana, ale duzo spokoju wprowadzi ta porażka Realu, teraz mają prz*jebany grafik. Z Liverpoolem będzie 50/50.

0

@David_Martin mingueza powiadasz?

1

@Zagorzały Fan F.C.B lepiej dwa mecze z Realem :D

0

@El Madridista. Coś mi sie pomieszało

0

Siostra Neymara ma za jakieś 2 tygodnie urodziny, cnie? XD

0

@Rust_Cohle bo co może być lepsze??marzy mi się odejście z ukochanego klubu z jeszcze jedną więcej liga mistrzów lub LL ehh...

0

Czy chcielibyście powrotu Messiego na rok czy dwa?

0

@Piorun racja, ale może się zmęczy ;p

0

@Emhyr dobrze chociażz ze niedługo pierwszy mecz, jakby się Real trafił to z całym szacunkiem, ale bym nie narzekał

7

Losowanie meczów półfinałowych odbędzie się w poniedziałek 30 stycznia o godzinie 13:00 w Las Rozas. W odróżnieniu od dotychczasowych rund o awansie do finału zadecyduje dwumecz. Pierwsze spotkania zaplanowano na środę i czwartek 8 i 9 lutego, a rewanże odbędą się dopiero 1 i 2 marca.


FcBarca.com

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

Cieszy fakt, ze nic mu nie jest, ale że jest gotów na mecz z Girona, to już nie xd

0

@Emhyr dzisiaj gra koncert, ale nie można zapominać o jego słabych meczach, jestem aby został, ale rozumiem tych poirytowanych jego grą

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?