0

Baja munsin xDDDDD

0

@maniak33333 grałeś kiedyś w piłkę, choćby w A klasie? Strzeliłeś kiedyś gola? Nie glupie zachowanie, co najwyżej nieodpowiedzialne, głupi to jest przepis.... Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz dlatego będziesz brnął w to dalej

0

@Pawel13sz chyba ten......

0

Kuuurdelebele, przegraliśmy, ale mimo wszystko patrzę optymistycznie, nie będę się rozpisywał, brakło szczęścia, szkoda wiadomo, ale jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, wierzę w to jak nigdy od dawna

0

@maniak33333 znam przepisy, działal po wplywem emocji, skąd mógł wiedzieć że nie zostanie uznana, został głupkiem tylko dlatego że był spalony przy golu? Kuuuur*a... Ale jesteście dziwni xD

0

@VamosVamos stadion ?

0

@fart ryzykiem byłoby jakbyś to napisał przed meczem, teraz to fakt jest :(

0

@maniak33333 boo???? Xdddd

0

Wiecie może gdzie obejrzę powtórkę meczu Polski z Wczoraj? Albo chociaż tie-break a

0

Spokojnie........

0

Ale fornal ma szyderczy uśmiech :D też Was wk*rwia to głupie pier... Komentatorów?

1

@bartas97 o Matko!! !!!!!!!!!!

1

@bartas97 niby co tam jest, bo nie widzę

0

@AmigoBlancos ostatniej?

0

Ej wiecie co... Często ludzie mówią na najlepszych że to maszyny, i tak średnio mi się podobało to stwierdzenie, ale jak patrzę na Robercika to se myślę no ku... Maszyna!

0

@adamLeo66 1 tvp

0

Słyszę głos, wybieram TVP 1 8)

0

@Kuczek fajnie było poczuć klimat tamtych czasów, nie pożałujesz, ale jak było, to niewiadomo xD

0

@tomcias10 weeb tv

1

@barcelonaLM widziałeś gola? To dopiero wstyd xd

1

A tak Smoku był pewny ze Milik nie wyjdzie z Vlahoviciem w 1 11 :D

0

@PanAgenda2030 zasada powiadasz...

0

Turkey!!!!!!!!!!

0

Trochę szkoda mi tej magłaji

0

@Sylvinho007 Może w środę hmm? ;)

0

Lewy ważne że ma okazję i że strzela bramki, 1szy hat-trick kwestią czasu

1

@Kapitan hawk wejdą na laramble i sprawdzę czy tylko mi się to wydaje xd

0

@david89 Nie mam Twittera, dostałem link od brata i chciałem się podzielić, rzadko się udzielam. Nie wiem co tak bardzo źle zrobiłem, ale Twój komentarz również posiada błędy :) przypierdala*ie zostaw na weekend :D

0

@Cvzx następna kolejka podobno, a mechanizm z murawą na lato, tak pisza w komenatrzach

3

Nowe Bernabeu


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?