Sylvinho007
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Baja munsin xDDDDD
0
@maniak33333 grałeś kiedyś w piłkę, choćby w A klasie? Strzeliłeś kiedyś gola? Nie glupie zachowanie, co najwyżej nieodpowiedzialne, głupi to jest przepis.... Nie masz zielonego pojęcia o czym piszesz dlatego będziesz brnął w to dalej
0
@Pawel13sz chyba ten......
0
Kuuurdelebele, przegraliśmy, ale mimo wszystko patrzę optymistycznie, nie będę się rozpisywał, brakło szczęścia, szkoda wiadomo, ale jest dobrze a będzie jeszcze lepiej, wierzę w to jak nigdy od dawna
0
@maniak33333 znam przepisy, działal po wplywem emocji, skąd mógł wiedzieć że nie zostanie uznana, został głupkiem tylko dlatego że był spalony przy golu? Kuuuur*a... Ale jesteście dziwni xD
0
@VamosVamos stadion ?
0
@fart ryzykiem byłoby jakbyś to napisał przed meczem, teraz to fakt jest :(
0
@maniak33333 boo???? Xdddd
0
Wiecie może gdzie obejrzę powtórkę meczu Polski z Wczoraj? Albo chociaż tie-break a
0
Spokojnie........
0
Ale fornal ma szyderczy uśmiech :D też Was wk*rwia to głupie pier... Komentatorów?
1
@bartas97 o Matko!! !!!!!!!!!!
1
@bartas97 niby co tam jest, bo nie widzę
0
@AmigoBlancos ostatniej?
0
Ej wiecie co... Często ludzie mówią na najlepszych że to maszyny, i tak średnio mi się podobało to stwierdzenie, ale jak patrzę na Robercika to se myślę no ku... Maszyna!
0
@adamLeo66 1 tvp
0
Słyszę głos, wybieram TVP 1 8)
0
@Kuczek fajnie było poczuć klimat tamtych czasów, nie pożałujesz, ale jak było, to niewiadomo xD
0
@tomcias10 weeb tv
1
@barcelonaLM widziałeś gola? To dopiero wstyd xd
1
A tak Smoku był pewny ze Milik nie wyjdzie z Vlahoviciem w 1 11 :D
0
@PanAgenda2030 zasada powiadasz...
0
Turkey!!!!!!!!!!
0
Trochę szkoda mi tej magłaji
0
@Sylvinho007 Może w środę hmm? ;)
0
Lewy ważne że ma okazję i że strzela bramki, 1szy hat-trick kwestią czasu
1
@Kapitan hawk wejdą na laramble i sprawdzę czy tylko mi się to wydaje xd
0
@david89 Nie mam Twittera, dostałem link od brata i chciałem się podzielić, rzadko się udzielam. Nie wiem co tak bardzo źle zrobiłem, ale Twój komentarz również posiada błędy :) przypierdala*ie zostaw na weekend :D
0
@Cvzx następna kolejka podobno, a mechanizm z murawą na lato, tak pisza w komenatrzach
3
Nowe Bernabeu