Sylvinho007
Dołączył/a: kwiecień 2023
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ma ktos z was gif/filmik gdzie ewidentnie widać jak Cillessen dostaje lokcia od pilkarza Levante? Bo kolega upiera sie ze "przyaktorzył"
0
Dziekuje, ze duza czesc sie ze mna zgadza, troche mi lepiej. DOBRANOC Cules!
107
Zal Was czytać....chłopy wygrywają mecz po przerwie świątecznej i noworocznej a Wy ich traktujecie jakby wam skrzywdzili rodzinę...do spania dzieci, jutro sprawdzian z przyry.....
0
Tak, to jest to! Tez kiedyś sie nad tym zastanawiałem. Tez chcialbym taka tabelkę z rekordami Messiego :)
0
Eee chyba nie az taki niski
0
Tylko 4 zespoly maja wiecej straconych bramek od nas, a takie Leganes w strefie spadkowej ma 2 mniej....Mimo to zostaniemy liderami :P
0
dzieki !!! działa !:)
0
panowie, link do meczu potrzebuje;) dzieki z góry!!
0
Panowie, link do meczu, dzieki z góry, jestescie niezawodni ;)
4
Czy jest ktos zdania tak.samo jak ja ze nie bylo faulu na griezmanie przy pierwszej bramce?
1
djokovic tez nie gral krotko w dodatku mial mnie czasu na regeneracje ;p
0
a powalczy ? jakis over gemowy ?
1
Siemandero! jest ktoś kto sie zna na tenisie ?? ma szanse Anderson dziś ograć Djokovica ?
0
Którego de facto nie było :P
0
ma ktoś moze link do streama djoko z nadalem ?
0
Wystarczy przeczytać artykuł, jest w nim błąd...
0
Leo Messi ma w Argentynie, przyjaciela Leo ? O_o
0
Macie ktoś wywiad pique z lewym?
0
jestem troche wypity, jestem kibicem Barcy, jestem obiektywny, nie ogladałem meczu, ogladalem skrot, widzialem tylko bramki, Zidane'owi znow bedzie smutno ze ludzie beda gadac ze nie zasluzyli, awansowali to awansowali, to jest ich liga, o ile na tyle jestem obiektywny, to jak przeczytałem gdzies, ze Real jest najlepszy na swiecie to sie zdenerwowalem, jest skuteczny....z Realem i Barceloną jest jak z C.Ronaldo i Messim, nawet jak Real gra super To i tak jest mniej wiecej na poziomie Barcy, jak Ronaldo gra super to jest +- na poziomie Messiego...i mozecie tu pisac co chcecie, a uwierzzcie ze potrafie docenic rywala...Messi jest Najlepszy na swiecie jak i Barca, Real i Ronaldo tylko momentami wskakuja na poziom Barcy i Messiego, CR7. niesamowity czlowiek,,i pilkarz, Real jeden z najwiekszych, naprawde....gdyby nie to co przez ostatnia dekade pokazywała Barca, z mniej lubianym stylem lub tak zwana tiki taka, powiedzialbym ze Real to Najlepszy klub na swiecie...na szczecie u nas grali i graja niekrotzy Xavi Iniesta i Messi, oczywiscie byli tez inni dobrzy np Bussi etc. zdominowalismy swiatowa pilke...teraz gramy troche slabiej, ale dalej uwazam ze Barca jest najlepsza choc juz z nie takim przeskokiem od innych...rzadko komentuje, sorki ze wtedy pisze co wypilem....odbieglem od tematu chyba, Real awansowal do finału...jesli w finale pokaza kklase i wygraja to im zrobie szpaler u mnie za domem nawet...liga mistzrow dalej trwa, jeszcze nie sa mistrzami... my juz zostalismy mistrzami la liga i pk w dodatku bez porazki, tak zostalismy mistrzami la liga bez porazki, mozemy jedynie zakonzcyc sezon z porazka..w tych czasach w takiej lidze z takimi druzynami to jest praktycznie impossible..jesli to zrobią, bede szczesliwy i wspominal na wieki...konczac...przyjaciele, koledzy, rywale...to tylko pilka nozna... wygralismy- swietujmy i cieszczmy sie tym jak najdluzej...przegralismy-docenmy rywala, wybaczmy naszym idolom z druzyny i podziekujmy im ze bylismy najszczesliwszymi kibicami najlepszej z mozliwych druzyn na planecie ziemskiej, tak jak powiedział Maciek K.- starajmy sie wyciagac z futbolu jak najwiecej dobrych emocji...potrafmy przyjac hejt i gorycz porazki na klate, tyle razy Barcelona nam potrafila ze szczescia zaprzec dech w piersiach wiec mamy na co przyjmowac...jesli zmieniaja sie czasy i dewiza MQUC, powoli odchodzi przez panujace na rynku zasady to chociaz my...Cule podtrzymajmy to i badzmy jednością....badzmy wiecej niz klubem, bo klub jest w Barcelonie a wiecej niz klub budujemy My, Ty co czytasz to, tak Ty! chociaz nie kazdy wie ze istniejesz, To mozesz sie czuc ze jestes Tym "wiecej niz klubem" jesli masz tylko szacunek do rywala i wierność do FC Barcelony....teraz chlopaki i dziewczyny, powiem wam cos...moze ktos zrozumie moze ktos nie przeczyta tego, ale ciesze sie ze napisalem to co mi lezalo w glowie i na sercu, wiem ze nie estteycznie, trudno, chodzi o przekaz....."Ej Madridista...!..czekam na Ciebie na Camp Nou, pokaz co potraficie, bo My potrafimy ciut wiecej ;)) " Visca El.......
0
masz racje..pomylilem puchar ligowy..ehhhhh moze jeszcze zrobią final four..
0
37 chyba...w tym sezonie juz chyba nie
0
Bedzie dogrywka na tvp?
0
Stream do real poprosze
1
Vikings, game of thrones , Sherlock, Luther, Dexter, prison break, the suits, Czas Honoru, Spartakus, breaking bad, narcos, kompania braci
1
Obaj mieli wiatr pod narty, ale Magikowi nie odjeli pkt bo jeszcze nie było tego systemu...Chada z nizszej belki...dostał duzo pkt za belki, ale tak jak mowie odjęli za wiatr i w efekcie stanął na drugim miejscu podium......ku*wa...szkoda chłopaków ;/
0
już raz wygrał z Barcą 12 maja 2015
0
O której i kiedy losowanie?
0
Jest jakiś margines od do
1
You first :p tez mnie to zainteresowało
0
Wymiary Stamford 103x67
Wymiary Nou Camp 105x68
Na prawdę taka różnica będzie miała duży wplyw ? Moim zdaniem w minimalnym stopniu tak. .