Użytkownik zbanowany
25 października 2012, 15:58
0
Gra bardzo słabo, symuluje. Nie wiem dlaczego wychodzi często w pierwszym...
24 października 2012, 21:40
Ludzie, to jest forum Barcy, a nie BVB albo realu.
23 października 2012, 20:21
Barta w pierwszym, wow! :D
23 października 2012, 16:44
3:0 dla Barcy, jeśli nie będzie kłopotów w obronie i na bramce
22 października 2012, 18:38
Niestety ale z obecną obroną, nie zajdziemy daleko w LM
21 października 2012, 09:28
I weź tu posadź na ławce Leo
20 października 2012, 23:31
Nie jestem zadowolony z gry Barcy
20 października 2012, 22:51
Kolejna gafa VV, wiem, wiem, że nas ratuje, ale on jest bramkarzem. Szkoda tego gola
17 października 2012, 17:51
Boski Leo!
16 października 2012, 21:25
I nic nie zanosi się, żeby wygrali w najbliższym czasie :P
16 października 2012, 15:06
Nie będę płakał jak odejdzie
16 października 2012, 15:04
Dobrze zrobił mu wyjazd :)
15 października 2012, 17:16
Moim zdaniem Villa powinien grać, bo Alexis jest bez formy
12 października 2012, 22:18
Jak jeden z drugim odejdzie z realu, to zmieni zdanie
11 października 2012, 21:07
też tak uważam
11 października 2012, 18:42
Puyol jest twardy, znacznie szybciej wróci :)
11 października 2012, 17:40
Wracaj do nas, bo obrona się sypie :)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Gra bardzo słabo, symuluje. Nie wiem dlaczego wychodzi często w pierwszym...
0
Ludzie, to jest forum Barcy, a nie BVB albo realu.
0
Barta w pierwszym, wow! :D
0
3:0 dla Barcy, jeśli nie będzie kłopotów w obronie i na bramce
0
Niestety ale z obecną obroną, nie zajdziemy daleko w LM
0
I weź tu posadź na ławce Leo
0
Nie jestem zadowolony z gry Barcy
0
Kolejna gafa VV, wiem, wiem, że nas ratuje, ale on jest bramkarzem. Szkoda tego gola
0
Boski Leo!
0
I nic nie zanosi się, żeby wygrali w najbliższym czasie :P
0
Nie będę płakał jak odejdzie
0
Dobrze zrobił mu wyjazd :)
0
Moim zdaniem Villa powinien grać, bo Alexis jest bez formy
0
Jak jeden z drugim odejdzie z realu, to zmieni zdanie
0
też tak uważam
0
Puyol jest twardy, znacznie szybciej wróci :)
0
Wracaj do nas, bo obrona się sypie :)