0

Gra bardzo słabo, symuluje. Nie wiem dlaczego wychodzi często w pierwszym...

0

Ludzie, to jest forum Barcy, a nie BVB albo realu.

0

Barta w pierwszym, wow! :D

0

3:0 dla Barcy, jeśli nie będzie kłopotów w obronie i na bramce

0

Niestety ale z obecną obroną, nie zajdziemy daleko w LM

0

I weź tu posadź na ławce Leo

0

Nie jestem zadowolony z gry Barcy

0

Kolejna gafa VV, wiem, wiem, że nas ratuje, ale on jest bramkarzem. Szkoda tego gola

0

Boski Leo!

0

I nic nie zanosi się, żeby wygrali w najbliższym czasie :P

0

Nie będę płakał jak odejdzie

0

Dobrze zrobił mu wyjazd :)

0

Moim zdaniem Villa powinien grać, bo Alexis jest bez formy

0

Jak jeden z drugim odejdzie z realu, to zmieni zdanie

0

też tak uważam

0

Puyol jest twardy, znacznie szybciej wróci :)

0

Wracaj do nas, bo obrona się sypie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?