0

Neeeeey!!!

0

pedro i wszystko jasne...

0

drużyna która nie ma nazwisk na koszulkach bo pewnie jest to za drogie dla nich, strzela nam gola...

0

Polak zarabiający 3 tys. potrafi utrzymać rodzinę. Oj Thiago, Thiago. Chociaż oczywiście wiem, że to była przenośnia.

0

Pierwszy raz spotkałem się z takim poziomem hipokryzji. Po co tu w ogóle przyłaził, skoro jest za realem :O

0

Chcę grupy przede wszystkim ciekawe, a nie tak jak rok temu, gdy mocna była tylko jedna grupa.

0

L'onze del Barça: Valdés, Alves, Piqué, Mascherano, Alba, Sergio, Xavi, Cesc, Alexis, Messi i Neymar #fcblive

0

L’onze de l’Atlètic: Courtois, Juanfran, Miranda, Godín, Filipe Luis, Gabi, Suárez, Koke, Diego Costa, Turan i Villa #fcblive

0

Już jest od niego lepszy, ale i tak nie dostaje minut odpowiedniej ilości minut...

0

W meczu z PSG przedłużył sobie kontuzję również. Jeśli nie jest gotowy to niech nie gra w ogóle. Chodzi o jego zdrowie.

0

Niech idzie, każdemu wyjdzie to na dobre!

0

SONG!!!

0

Song za Busiego i z resztą się zgadzam ;)

0

Zaraz powinniśmy się dowiedzieć w jakim stanie była murawa na Estadio La Rosaleda.

0

Oczywiście, ale nie nazywa się Busquets, więc nie jest głównym pomocnikiem def....

0

Rzut wolny Xaviego - porażka....

0

Uuu zaczyna się wojna między nowymi trenerami Barcy i Realu! Ale to dobrze wróży przed Gran Derby.

0

We believe in you, Neymar!

0

Chciałbym, żeby Yaya był naszym zawodnikiem. Na pewno obecnie jest lepszy niż Busquets.

0

Oczywiście, że cena Bale'a to brak szacunku na świecie. Ludzie umierają z głodu i pragnienia, a oni wydają 100 mln euro na zawodnika, który w każdej chwili może ulec kontuzji. To jest niehumanitarne, przy czym jeszcze zabija piękno footballu.

0

Mój skład:
Valdes
Alves - Pique - Mascherano - Adriano
Song - Fabregas - Iniesta
Pedro - Alexis - Neymar

0

Dokładnie, najbardziej niepokoję się tym, że Messi w ostatnich miesiącach to nie ten stary Messi, który potrafił wziąć ciężar gry na siebie.

0

jest napisane*

0

Napastników jest 3, więc czemu nie :D

0

Te słowa Balotelli powiedział podczas wywiadu po Euro 2012 czy nie chciałby grać w Barcie.

0

Najbardziej odpowiednim będzie bet365. W TV nie znajdziesz.

0

Starzejesz sie Xavi ;)

0

O czym Ty chłopie piszesz w ogóle? Przyleciał do Gdańska rezerwowy skład, który, jak było widać po grze, nie chciał wygrywać tego meczu za wszelką cenę.
Sorry, ale po tego typu towarzyskich nie dowiesz się jak gra zespół naprawdę ;)

0

Tłumacz maskara.....

0

A co, Barca jest nietykalna? Nie można od niej kupować zawodników? ...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?