Napisze tak: nie dziwie się, że Pep chciał sprzedać kilku zawodników. To jest Barcelona, która już jest rozszyfrowana. Podobno Tito miał wnieść świeżość, nie widzę jej. Było 100 okazji, żeby walnąć z dystansu. Nie robili tego. Przykre to jest :(
Messi słabiej, pewnie ze względu na syna, ciężko się gra jak się wie, że syn lada chwila może się urodzić. A tak przy okazji: co jest z tym porodem? Już kiedy Thiago miał się urodzić.
0
Oj, bo Messi jest zawsze potrzebny na boisku :D
0
Nie wiarygodnie się rozwinął. Takich setek to by teraz już nie popsuł :D
0
Pep był Stevem Jobsem. Pięknie powiedziane.
0
Szkoda, że Pep odszedł :/
0
Przynajmniej może Villa zagra do końca
0
Oczywiście, że gol Leo! :D
0
Byłbym bardzo ciekaw wypowiedzi Pepa.
0
Widać, że to jest wielki klub!
0
Jestem ciekaw jaką mowę wygłosił Tito swoim piłkarzom po ostatnim meczu :P
0
Niestety, ale ja twierdzę, że Barca wczoraj nie przegrała z klasą, bo nie walczyła cały mecz. :(
0
Jak Pep nie do Barcy, to przynajmniej do innego klubu, któremu słabo idzie, np. Milan. Nie widzę go jako selekcjoner.
0
Szkoda, oby to był tylko jeden gorszy dzień. Barcelona nie miała pomysłu na grę.... :(
0
i tak pewnie by nie poczuł :P
0
Napisze tak: nie dziwie się, że Pep chciał sprzedać kilku zawodników. To jest Barcelona, która już jest rozszyfrowana. Podobno Tito miał wnieść świeżość, nie widzę jej. Było 100 okazji, żeby walnąć z dystansu. Nie robili tego. Przykre to jest :(
0
A do dupy z takim graniem. Celtic nie podjął rozsądnej próby. Autobus i tyle.... :(
0
w życiu takiego Tito nie wypuści
0
Tylko, że Tito miał łatwiej niż Pep. Tito dostał najlepszą pakę na świecie, a Pep musiał ją stworzyć. Ale i tak liczby robią wrażenie :)
0
Proszę was.... Leo i opuszczenie Barcy? Nie bądźmy śmieszni. Prędzej Leo skończy karierę, niż pójdzie do innego klubu.
0
idealny skład, oby taki wybiegł na murawę
0
świetna wiadomość :)
0
dobry pomysł
0
Oczywiście, że Villa powinien grać za Alexisa.
0
oj, święte słowa
0
Alvesa to ja bym sprzedał bez namysłu.
0
Alexis gorzej już nie mógł uderzyć. Nie powinien dostawać tyle czasu na boisku. :(
0
Alexis gorzej już tego nie mógł uderzyć :(
0
czyżby Tito przejrzał na oczy i wystawia ostatnio Ville w pierwszym?
0
Villa jakoś dziwnie smutny.
0
Messi słabiej, pewnie ze względu na syna, ciężko się gra jak się wie, że syn lada chwila może się urodzić. A tak przy okazji: co jest z tym porodem? Już kiedy Thiago miał się urodzić.
0
Najpiękniejsze jest to, że Messi gra w Barcie od nastolatka :)