0

Oj, bo Messi jest zawsze potrzebny na boisku :D

0

Nie wiarygodnie się rozwinął. Takich setek to by teraz już nie popsuł :D

0

Pep był Stevem Jobsem. Pięknie powiedziane.

0

Szkoda, że Pep odszedł :/

0

Przynajmniej może Villa zagra do końca

0

Oczywiście, że gol Leo! :D

0

Byłbym bardzo ciekaw wypowiedzi Pepa.

0

Widać, że to jest wielki klub!

0

Jestem ciekaw jaką mowę wygłosił Tito swoim piłkarzom po ostatnim meczu :P

0

Niestety, ale ja twierdzę, że Barca wczoraj nie przegrała z klasą, bo nie walczyła cały mecz. :(

0

Jak Pep nie do Barcy, to przynajmniej do innego klubu, któremu słabo idzie, np. Milan. Nie widzę go jako selekcjoner.

0

Szkoda, oby to był tylko jeden gorszy dzień. Barcelona nie miała pomysłu na grę.... :(

0

i tak pewnie by nie poczuł :P

0

Napisze tak: nie dziwie się, że Pep chciał sprzedać kilku zawodników. To jest Barcelona, która już jest rozszyfrowana. Podobno Tito miał wnieść świeżość, nie widzę jej. Było 100 okazji, żeby walnąć z dystansu. Nie robili tego. Przykre to jest :(

0

A do dupy z takim graniem. Celtic nie podjął rozsądnej próby. Autobus i tyle.... :(

0

w życiu takiego Tito nie wypuści

0

Tylko, że Tito miał łatwiej niż Pep. Tito dostał najlepszą pakę na świecie, a Pep musiał ją stworzyć. Ale i tak liczby robią wrażenie :)

0

Proszę was.... Leo i opuszczenie Barcy? Nie bądźmy śmieszni. Prędzej Leo skończy karierę, niż pójdzie do innego klubu.

0

idealny skład, oby taki wybiegł na murawę

0

świetna wiadomość :)

0

dobry pomysł

0

Oczywiście, że Villa powinien grać za Alexisa.

0

oj, święte słowa

0

Alvesa to ja bym sprzedał bez namysłu.

0

Alexis gorzej już nie mógł uderzyć. Nie powinien dostawać tyle czasu na boisku. :(

0

Alexis gorzej już tego nie mógł uderzyć :(

0

czyżby Tito przejrzał na oczy i wystawia ostatnio Ville w pierwszym?

0

Villa jakoś dziwnie smutny.

0

Messi słabiej, pewnie ze względu na syna, ciężko się gra jak się wie, że syn lada chwila może się urodzić. A tak przy okazji: co jest z tym porodem? Już kiedy Thiago miał się urodzić.

0

Najpiękniejsze jest to, że Messi gra w Barcie od nastolatka :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?