Użytkownik zbanowany
3 stycznia 2013, 20:00
0
Z meczem realu i ManU to po prostu kpiny. Jak można tego nie puścić TV, tylko dlatego, że w borussi gra ukochane drewienko. ahhh
30 grudnia 2012, 10:39
Formę pytań moglibyście zmienić...
23 grudnia 2012, 20:10
Chciałbym znów zobaczyć Cię w barwach blaugrana!
20 grudnia 2012, 20:37
Dobrze wiedzieć, że są tam jeszcze normalni ludzie.
20 grudnia 2012, 18:15
mecze*
20 grudnia 2012, 18:13
Borrusia przegrywa, real też i mamy świetny turniej. Ważne, żeby meczy ''polaków" nie były transmitowane w TVP.
16 grudnia 2012, 13:12
wg sportu lepszy
15 grudnia 2012, 14:35
Barca musi wygrać! VeB
15 grudnia 2012, 12:59
O tak, powrót do barw granatowo-bordowych. mmm piękne :D
13 grudnia 2012, 18:25
My też :)
12 grudnia 2012, 19:07
ajj, już myślałem, że na serio :P
11 grudnia 2012, 19:10
Nie chcę Neymara w Barcie...
10 grudnia 2012, 16:08
Ibra jest żałosny, ciągle ciężko mu sie pogodzić z tym, że odszedł z Barcy....
9 grudnia 2012, 18:41
Na razie się nie mieści do pierwszego, wraz ze swoim kolegami z B. Ale niech trenują, bo za kilka lat to oni będą ważni dla Barcy.
9 grudnia 2012, 16:55
Dla mnie Song jeden z lepszych w tym meczu.
8 grudnia 2012, 12:45
szacunek
5 grudnia 2012, 21:37
Jak na razie to Song tylko coś robi....
2 grudnia 2012, 17:53
Nigdy nie wezmę tego gówna do ust :)
1 grudnia 2012, 21:01
Miało być ciężko, wyszło jak zawsze :)
28 listopada 2012, 21:58
Barca na pewno wygra, ale trzeba przyznać, że Tito zlekceważył przeciwnika...
27 listopada 2012, 18:20
też uważam, że neymar jest tu niepotrzebny
26 listopada 2012, 18:30
Boski Leo jest jedyny w swoim rodzaju. Dla mnie już jest najlepszym piłkarzem na świecie w historii football'u.
25 listopada 2012, 22:50
Co minął Pedro to nie mam słów. Znakomity występ Valdesa.
25 listopada 2012, 20:31
Ale paka! Najmocniejsza kombinacja :D
25 listopada 2012, 13:17
Ale paka, dla mnie ten przewidywany skład jest najmocniejszy, powtarzam, dla mnie.
23 listopada 2012, 14:45
"Nikt nie odczuwa braku Pepa Guardioli"? Nie przesadzajmy...
19 listopada 2012, 20:11
Książka must have
19 listopada 2012, 18:24
Messi jakby teraz objechał 10 piłkarzy Realu i jeszcze zakpił z Ikera to jedyne co by dostał na Santiago to gwizdy. Niestety czasy się zmieniły...
19 listopada 2012, 17:01
Haha rozumiem, że plotki są przeważnie głupie, ale że aż tak? Messi do Rosji. Haha, dobra dawka śmiechu.
17 listopada 2012, 22:00
Boski Leo! :D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
0
Z meczem realu i ManU to po prostu kpiny. Jak można tego nie puścić TV, tylko dlatego, że w borussi gra ukochane drewienko. ahhh
0
Formę pytań moglibyście zmienić...
0
Chciałbym znów zobaczyć Cię w barwach blaugrana!
0
Dobrze wiedzieć, że są tam jeszcze normalni ludzie.
0
mecze*
0
Borrusia przegrywa, real też i mamy świetny turniej. Ważne, żeby meczy ''polaków" nie były transmitowane w TVP.
0
wg sportu lepszy
0
Barca musi wygrać! VeB
0
O tak, powrót do barw granatowo-bordowych. mmm piękne :D
0
My też :)
0
ajj, już myślałem, że na serio :P
0
Nie chcę Neymara w Barcie...
0
Ibra jest żałosny, ciągle ciężko mu sie pogodzić z tym, że odszedł z Barcy....
0
Na razie się nie mieści do pierwszego, wraz ze swoim kolegami z B. Ale niech trenują, bo za kilka lat to oni będą ważni dla Barcy.
0
Dla mnie Song jeden z lepszych w tym meczu.
0
szacunek
0
Jak na razie to Song tylko coś robi....
0
Nigdy nie wezmę tego gówna do ust :)
0
Miało być ciężko, wyszło jak zawsze :)
0
Barca na pewno wygra, ale trzeba przyznać, że Tito zlekceważył przeciwnika...
0
też uważam, że neymar jest tu niepotrzebny
0
Boski Leo jest jedyny w swoim rodzaju. Dla mnie już jest najlepszym piłkarzem na świecie w historii football'u.
0
Co minął Pedro to nie mam słów. Znakomity występ Valdesa.
0
Ale paka! Najmocniejsza kombinacja :D
0
Ale paka, dla mnie ten przewidywany skład jest najmocniejszy, powtarzam, dla mnie.
0
"Nikt nie odczuwa braku Pepa Guardioli"? Nie przesadzajmy...
0
Książka must have
0
Messi jakby teraz objechał 10 piłkarzy Realu i jeszcze zakpił z Ikera to jedyne co by dostał na Santiago to gwizdy. Niestety czasy się zmieniły...
0
Haha rozumiem, że plotki są przeważnie głupie, ale że aż tak? Messi do Rosji. Haha, dobra dawka śmiechu.
0
Boski Leo! :D