0

Z meczem realu i ManU to po prostu kpiny. Jak można tego nie puścić TV, tylko dlatego, że w borussi gra ukochane drewienko. ahhh

0

Formę pytań moglibyście zmienić...

0

Chciałbym znów zobaczyć Cię w barwach blaugrana!

0

Dobrze wiedzieć, że są tam jeszcze normalni ludzie.

0

mecze*

0

Borrusia przegrywa, real też i mamy świetny turniej. Ważne, żeby meczy ''polaków" nie były transmitowane w TVP.

0

wg sportu lepszy

0

Barca musi wygrać! VeB

0

O tak, powrót do barw granatowo-bordowych. mmm piękne :D

0

My też :)

0

ajj, już myślałem, że na serio :P

0

Nie chcę Neymara w Barcie...

0

Ibra jest żałosny, ciągle ciężko mu sie pogodzić z tym, że odszedł z Barcy....

0

Na razie się nie mieści do pierwszego, wraz ze swoim kolegami z B. Ale niech trenują, bo za kilka lat to oni będą ważni dla Barcy.

0

Dla mnie Song jeden z lepszych w tym meczu.

0

szacunek

0

Jak na razie to Song tylko coś robi....

0

Nigdy nie wezmę tego gówna do ust :)

0

Miało być ciężko, wyszło jak zawsze :)

0

Barca na pewno wygra, ale trzeba przyznać, że Tito zlekceważył przeciwnika...

0

też uważam, że neymar jest tu niepotrzebny

0

Boski Leo jest jedyny w swoim rodzaju. Dla mnie już jest najlepszym piłkarzem na świecie w historii football'u.

0

Co minął Pedro to nie mam słów. Znakomity występ Valdesa.

0

Ale paka! Najmocniejsza kombinacja :D

0

Ale paka, dla mnie ten przewidywany skład jest najmocniejszy, powtarzam, dla mnie.

0

"Nikt nie odczuwa braku Pepa Guardioli"? Nie przesadzajmy...

0

Książka must have

0

Messi jakby teraz objechał 10 piłkarzy Realu i jeszcze zakpił z Ikera to jedyne co by dostał na Santiago to gwizdy. Niestety czasy się zmieniły...

0

Haha rozumiem, że plotki są przeważnie głupie, ale że aż tak? Messi do Rosji. Haha, dobra dawka śmiechu.

0

Boski Leo! :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?