7

Ale tego, że jako jedyny zawodnik Barcy w tym sezonie potrafi strzelić do siatki Atletico, to już nie weźmiesz pod uwagę?

0

Borussia nie zagrała wcale tak źle jak na rezerwy. Gdyby kończyli te setki to może by przeszli do 1/2. Na koniec humorystycznie dodam: Lewy, nie lubię Cię, ale strzel sobie jeszcze raz te 4 bramki :D

0

Ale fajna muzyczka na Camp Nou :D

0

był spalony przy tej akcji więc błędy sędziów się wyrównały.

0

Drodzy Barceloniści! Niestety z powodów rodzinnych nie mogłem obejrzeć całego meczu, a wtedy padł akurat karny. I właśnie był wtedy karny? Jak z tą ręką? Była? Na powtórkach jest niewyraźnie pokazane. Aha i podobno Masherano faulował również na karny? Jak z tym było?
Piszę o tym, bo się martwię o to, że sędziowie mogli pomóc. Pozdrawiam

0

Będzie mi Ciebie brakować Valdi :( No cóż, wszystko ma swój koniec, powodzenia gdziekolwiek pójdziesz :)

0

racja stary! święte słowa

0

Xavi jest amuletem na El Clasico (strzela, my nie przegrywamy), a Iniesta każdych rozgrywek (kiedy strzela nigdy nie przegrywamy). Może niech tak jutro obaj strzelą? :D

0

no chyba, że trafimy na nich w LM jeszcze ;)

0

bez podatku? :D

0

Nie wierzę w to ;)

0

Ja chciałbym Neymara, żeby w tak wielkim meczu się w końcu odblokował po kontuzji i pokazał swoją wielką wartość.

0

I bardzo dobrze. Z takim nastawieniem naprawdę wiele możemy ugrać w tym meczu. Warto także wziąć pod uwagę fakt, że lubimy triumfować na Bernabeu.

1

karierę europejską na pewno skończy w Barcie, a całkiem możliwe, że potem będzie grał w Argentynie, gdyż kilka razy o tym wspomniał, zresztą jak sam słusznie zauważyłeś ;)

0

jak idzie Maladze? Ogląda ktoś? Jest jakaś szansa, żeby zdobyli gola?

0

Faworytem w lidze niestety nie jesteśmy, bo nawet jeśli wygramy w GD to liga nie będzie w dalszym ciągu w naszych rękach.

0

Kilka wniosków po 1 połowie:
1) Nie ma co narzekać na sędziów. Dopóki FIFA nie uświadomi sobie, że żyjemy w 21. wieku i nie wprowadzi technologi do football'u, to takie sytuacje będą się zdarzać. Nie zapominajmy, że Barcelona w historii też korzystała z błędów sędziów.
2) City zaczyna grać swoją piłkę, Yaya i Silva dominują w środku pola. Busi całkowicie nie nadąża. U nas na plus Iniesta.
3) Messi jest niezbędny w naszym zespole w dalszym ciągu. Wykonuje masę dobrej roboty, w tym wiele podań kluczowych.
4) Znów cierpimy z powodu braku skuteczności.
5) Neymar powoli się rozkręca. Dajmy mu czas, na pewno będzie błyszczał w Barcie. (może jeszcze nie w tym sezonie)
6) Miał być Aguero i miała być miazga. Nic bardziej mylnego. Widać, że jeszcze nie doszedł do siebie po kontuzji.
7) Cesc jest mało widoczny. Niestety nie mamy na ławce żadnej alternatywy.
8) Grając tj. teraz może nie być wcale tak łatwo awansować. Musimy coś strzelić.
Mam nadzieje, że w 2 połowie zagrają jeszcze lepiej. VeB!

0

A Busi przeżywa rozkwit obecnie? Songowi jeden porządnie mecz nie wyszedł i nagle zostały powieszone na nim psy. A Busi ostatnio gra bardzo słabo i nie miał takiej styczności z ang. football'em jak Song.

0

Szkoda, że gra Busi zamiast Songa i Alba zamiast Adriano. A tak to fajny skład. Jeśli strzelimy pierwsi gola raczej jesteśmy w 1/4/.

0

I tak też będzie. Możecie sobie sprawdzić bilety na fcbarcelona.com Nie ma żadnych wolnych miejsc już.

0

Najgorsze jest to, że nawet wygrana w GD nie gwarantuje mistrzostwa. Wciąż będzie trzeba liczyć na potknięcie RM, przynajmniej na jakiś remis.

0

Najgorsze jest to, że mimo potencjalnej wygranej w GD wciąż nie będziemy kowalami własnego losu. Dalej trzeba będzie liczyć na potknięcia Realu.

0

Czemu chcecie im umniejszać zasług? A co, mieli się położyć przed nimi, bo to FC Barcelona? Wygrali, byli lepsi, dziękuję, do widzenia.

0

Najgłupsze z możliwych wytłumaczeń, ale to standard u Xaviego.

0

a ja widziałem, wystarczy sobie przypomnieć mecze rozegrane w 2014 r. :)

0

dokładnie, pewnie i tak to nie wpłynie już na ligę, ale liczy się honor Katalonii, z nimi nie możemy przegrać.

0

Messi gra makabrycznie a i tak zostanie ZM wg. czytelników :D

0

Jak Bale podaje piłkę to jestem spokojny, że nic z tego nie będzie ;)

0

Taki wynik w rewanżu z City spowoduje nasze odpadnięcie z LM. A przypominam, że City jest lepszym zespołem niż RS.

0

haha chłopie z tym grillem to roz**ałeś system :D No ale masz rację.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?