0

Będzie grał do powrotu Suareza, potem będziemy mieć atak mocno obsadzony. Szkoda by był tylko rezerwowym. Pewnie wypożyczenie go czeka.

22

Nie rozumiem całkowicie narzekania komentatorów na Rakiticia. Koleś przez większość czasu gry był najjaśniejszym punktem Barcy (nie licząc Messiego) i sprawował się bardzo dobrze, wykonywał dużo zaskakujących, niekonwencjonalnych podań. Mi po prostu krew się gotowała, gdy ci dwaj mieli do niego jakieś uwagi.

0

Bo Alexis jest z samego TOP-u, a tacy zawodnicy nie powinni siedzieć na ławce

0

Cieszy, że jest 6 wychowanków w pierwszej 11 i, że na ławce są sami wychowankowie.

2

Jak Vermaelen i Pique wrócą to jest duża szansa, że Masche nie zagra na stoperze. 4-3-3 znowu. Chciałbym zobaczyć coś innego.

0

ale ocenę wydaje się po całym sezonie, a nie za jeden mecz

0

Ahh to wychwalanie Pereza ponad niebiosa. Dla was liczy się chyba tylko kasa. W kwestii sportowej ten koleś to porażka, zepsuł dziesiątki talentów, ale ważne, że hajs się zgadza.

3

"ugrysc" hehe
spadaj koleś na swoją białą stronę i tam broń swojego boksera :)

0

To zupełnie tak jak polscy politycy.

1

dla nas o 20 :D

0

Oby i tak się też stało ;)

17

"Fifa mafia" przeczytajcie tę książkę. Ta "organizacja" niewiele ma wspólnego z footballem.

2

Przy okazji pozdrowienia dla redakcji fcbarca.com, która dała mi bana na komentarze za nieprawdziwe info o skróceniu kary Suareza. Później wysłałem im źródło i zostałem totalnie olany. Może nic nie było by w tym dziwnego, gdyby nie fakt, że ludzie w komentarz piszą rzeczy kompletnie niezwiązane z Barca i nic nie dostają za to, np. umawianie się na Heroesy Online...

0

Źródło MD. Ani Barca, ani Bayern go nie kupi. Osobiście to powinien tam zostać.

0

0

Oczywiście, że tak. Mam w d*pie takie przepisy, skoro wypaczają ducha sportowego.
Już kara Suareza pokazała do czego cała ta Fifa jest zdolna.

0

W życiu. Za chwilę losowanie.

1

Tak samo Bayern mógł odpuścić z nami mecz, po wygranym 4:0, skoro walkower jest wynikiem 3 w plecy i byłby w dwumeczu 4:3. Walkower to walkower, to 3:0 to jest dla picu.

1

Mascherano nie dostał, bo co? Bo nie jest wychowankiem? Bo jest tu za krótko? Bo za mało go lubią? Wg. głupi wybór, ale jak sobie chcą.

1

Szczęśliwa główka w doliczonym czasie. Wynik dogrywki już nie ma najmniejszego znaczenia.

15

Ale co Ty się nimi przejmujesz. Ja czuje się wolny i szczęśliwy, bo nigdy nie zaglądam na ich stronę (nie rozumiem czego oni tu szukają). Przecież wiesz, że teraz doszło miliony sezonowców na całym świecie po szczęśliwej wygranej w LM. Takie rzeczy będą teraz na porządku dziennym ;)

1

Neymar dostanie reprymendę. Tylko czekałem na to, aż ktoś to ujawni, po tym jak zobaczyłem dekalog LE. Wg. mnie dobrze, bo oni są piłkarzami i jeśli imprezują to niech robią to prywatnie, a nie chwalą się tym w sieci.

0

Radio Marca - w czw. obrońca nowy.
Sport - zainteresowanie Boatengiem.

0

to teraz pojadą z nimi

1

O stary :O Na papierze to wygląda genialnie.

2

Dziwią się, że Messi nie gra jak zawsze :D

2

Koniec końców, to Mou robi pod siebie widząc Pepa obok :)

4

Ale i tak tu nie będziesz bocznym obrońcą :)

1

Mascherano w obronie? Nie dziekuje

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?