za co? bo tak Ci komentator powiedział? W obronie nie popełniał błędów, kompletnie niewidoczny z przodu. Ocena to 5. Nienawidzić go za to, że jest nieznany i, że został sprowadzony przez Zubiego mija się z celem
Hahaha świetne zdanie, padłem: "Piqué oraz Sergi Roberto również zjedli pieczywo z tym kremem czekoladowym."
Ale beka, dzięki za poprawę humoru na wieczór ;)
Ciężko nazwać mecz z PSG testem. Paryżanie grają w tym sezonie póki co słabo (co widać wyżej) i na pewno nie zagrają autobusem, to ofensywna drużyna. Obstawiam zwycięstwo Barcy.
święte słowa. Mimo wysoko wygranego meczu z Levante to ten mecz był rozegrany na piechotę, bez żadnego pomysłu, po prostu rywale za słabi technicznie. Już wtedy wiedziałem, że znów będzie ogromny problem w dalszej części sezonu jak dalej tak będą grać. No i proszę długo nie musiałem czekać, mecz z Malagą, przeciwnik już lepszy to na piechotę się nie da wygrać. I pięknie to ująłeś o DNA Barcy. Tak bardzo wczoraj mnie irytował brak kontr, przecież to możne być równie ładne dla oka. Taka Borussia w 5 podaniach przemieszcza się z jednego pola karnego pod drugie. Czemu my nie możemy tak spróbować? A poza tym ponoć Lucho widział Masche na DP, niestety możemy znów się nie doczekać. Szkoda... Messi? Od początku sezonu chodzi jak w ubiegłym, a to, że tak asystuje zawdzięcza jedynie swojemu geniuszowi. Niech Enrique dalej się nad nim spuszcza na konferencjach jaki to on najlepszy nie jest, to na pewno poprawi swoją grę. Nie trzeba się uczyć psychologi, by wiedzieć, że pochwały i to w takim stopni zatrzymują rozwój człowieka. Trzymam kciuki za poprawę i zmianę taktyki. "Mogę wybaczyć błędy, ale nie wybaczę, jeżeli nie będziecie oddawać serca i duszy za Barcelonę."
Powinien grać Montoya w pierwszym zespole. Jest to bardzo wyważony zawodnik, nie wali głupich wrzutek w pole karne na nikogo, ale też nie oddaje piłki zanim ledwo ją dostał, poza tym daje spokój w obronie. Mam nadzieję, że po odejściu Aleva to Montoya zajmie jego miejsce, a obecne miejsce Montoyi czyli rezerwowego zajmie Douglas.
podłoże psychologiczne. Tutaj gra z najlepszymi na świecie, a tam sam jest gwiazdą, a kto gra w piłkę ten wie, że lepiej się czuje człowiek w takiej sytuacji
Pedro był na 17 metrze idealna pozycja do strzału, zero blokady, a on podał komuś na obieg na lewą stronę. Więcej nie pamiętam, ale na pewno były okazje.
No i macie tego swojego Busquetsa w wielkiej formie. Niech wejdzie Masche, na pewno Barcelona nic na tym nie straci. Na razie nie porównywałem Barcy Enrique z tą z poprzednich lat, ale gdybym tak miał zrobić, to od początku sezonu nie widzę wiele zmian taktycznych, wciąż klepanie bezsensowne, czasem coś Rakitić uderzy.
ŁOO Douglas w pierwszym :O Skoro Lucho tak eksperymentuje to proszę niech postawi Masche na DP, chociaż raz w życiu, jeden jedyny raz żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać.
Nie rozumiem u niektórych narzekania na Rakiticia. Razem z Messim są najlepszymi graczami w drużynie od początku sezonu, a nawet Rakitic haruje znacznie więcej niż Messi. Jest to niedoceniana obecnie postać jak kiedyś Busquets. Myślę, że to właśnie dzięki naszej "4" nie padł ani jeden gol do naszej bramki.
0
za co? bo tak Ci komentator powiedział? W obronie nie popełniał błędów, kompletnie niewidoczny z przodu. Ocena to 5. Nienawidzić go za to, że jest nieznany i, że został sprowadzony przez Zubiego mija się z celem
2
jak można krytykować Pedro? Przecież strzelił bramkę na Wembley...
0
Liczę na występ Mascherano na DP. Chciałbym zobaczyć ile to da zespołowi, tym bardziej, że Samper już miał swoją okazję.
2
Hahaha świetne zdanie, padłem: "Piqué oraz Sergi Roberto również zjedli pieczywo z tym kremem czekoladowym."
Ale beka, dzięki za poprawę humoru na wieczór ;)
11
łoo co Ty gadasz? :O To już 41 nawalił z karnych? Widać, że to jest jego ulubiony sposób strzelania
0
Niestety zachowanie Messiego też mi się bardzo nie podobało w tej sytuacji. On jest facetem czy ci*ką? Ok, mogło go trochę odrzucić, ale bez przesady.
1
:) już już już
1
Ciężko nazwać mecz z PSG testem. Paryżanie grają w tym sezonie póki co słabo (co widać wyżej) i na pewno nie zagrają autobusem, to ofensywna drużyna. Obstawiam zwycięstwo Barcy.
0
Najgorsze jest to, że wczorajsza formacja Malagi nawet nie była autobusem....
1
też prawda, dlatego nie mogę się doczekać meczu z PSG i realem
0
święte słowa. Mimo wysoko wygranego meczu z Levante to ten mecz był rozegrany na piechotę, bez żadnego pomysłu, po prostu rywale za słabi technicznie. Już wtedy wiedziałem, że znów będzie ogromny problem w dalszej części sezonu jak dalej tak będą grać. No i proszę długo nie musiałem czekać, mecz z Malagą, przeciwnik już lepszy to na piechotę się nie da wygrać. I pięknie to ująłeś o DNA Barcy. Tak bardzo wczoraj mnie irytował brak kontr, przecież to możne być równie ładne dla oka. Taka Borussia w 5 podaniach przemieszcza się z jednego pola karnego pod drugie. Czemu my nie możemy tak spróbować? A poza tym ponoć Lucho widział Masche na DP, niestety możemy znów się nie doczekać. Szkoda... Messi? Od początku sezonu chodzi jak w ubiegłym, a to, że tak asystuje zawdzięcza jedynie swojemu geniuszowi. Niech Enrique dalej się nad nim spuszcza na konferencjach jaki to on najlepszy nie jest, to na pewno poprawi swoją grę. Nie trzeba się uczyć psychologi, by wiedzieć, że pochwały i to w takim stopni zatrzymują rozwój człowieka. Trzymam kciuki za poprawę i zmianę taktyki. "Mogę wybaczyć błędy, ale nie wybaczę, jeżeli nie będziecie oddawać serca i duszy za Barcelonę."
6
Powinien grać Montoya w pierwszym zespole. Jest to bardzo wyważony zawodnik, nie wali głupich wrzutek w pole karne na nikogo, ale też nie oddaje piłki zanim ledwo ją dostał, poza tym daje spokój w obronie. Mam nadzieję, że po odejściu Aleva to Montoya zajmie jego miejsce, a obecne miejsce Montoyi czyli rezerwowego zajmie Douglas.
0
Mogę im wybaczyć porażkę, ale nigdy nie wybaczę im, że się nie starają. A przecież biorą takie grube miliony....
0
chyba nie mogło być karnego, bo wtedy akcja była wstrzymana
0
wciąż lepszy niż Xavi
1
podłoże psychologiczne. Tutaj gra z najlepszymi na świecie, a tam sam jest gwiazdą, a kto gra w piłkę ten wie, że lepiej się czuje człowiek w takiej sytuacji
0
nie wiem czy mówimy o tej samej sytuacji, więc nie ocenię. Ale jak za jednym razem klepka nie wyjdzie to powinni strzelać.
2
Pedro był na 17 metrze idealna pozycja do strzału, zero blokady, a on podał komuś na obieg na lewą stronę. Więcej nie pamiętam, ale na pewno były okazje.
1
No i macie tego swojego Busquetsa w wielkiej formie. Niech wejdzie Masche, na pewno Barcelona nic na tym nie straci. Na razie nie porównywałem Barcy Enrique z tą z poprzednich lat, ale gdybym tak miał zrobić, to od początku sezonu nie widzę wiele zmian taktycznych, wciąż klepanie bezsensowne, czasem coś Rakitić uderzy.
0
A poza tym kluczową postacią obok Messiego jest Rakitić, który haruje najbardziej ze wszystkich zawodników.
0
to ja radzę wyłączyć opcję komentowania, żeby nikt nie mógł dzielić się swoimi myślami i pomysłami
0
Więc zapewne z tego samego powodu Pedro się utrzymuje w składzie, bo za Pepa był wielką gwiazdą.
0
nie ma to ja porównywać występu do zawodnika z czasów Pepa do dzisiejszych czasów, skoro nawet się nie ma punktu odniesienia.
0
Ehh, oczywiście Busquets jest nietykalną krową
1
ŁOO Douglas w pierwszym :O Skoro Lucho tak eksperymentuje to proszę niech postawi Masche na DP, chociaż raz w życiu, jeden jedyny raz żeby zobaczyć jak to będzie wyglądać.
1
nie mam nic przeciwko temu, żeby wszedł w 80 minucie i strzelił ze 2 brameczki :D
0
Tylko pytanie czy to były wygrane mecze, bo to też robi różnicę.
1
4 mecze w lidze spokojnie jeszcze możemy ugrać bez straty gola. Ciekawe jaki jest rekord tak w ogóle.
2
Nie rozumiem u niektórych narzekania na Rakiticia. Razem z Messim są najlepszymi graczami w drużynie od początku sezonu, a nawet Rakitic haruje znacznie więcej niż Messi. Jest to niedoceniana obecnie postać jak kiedyś Busquets. Myślę, że to właśnie dzięki naszej "4" nie padł ani jeden gol do naszej bramki.
4
Wiedziałem, że jak Xavi dostanie piłkę w tej kontrze to od razu wycofa akcję...