Forma Athelticu i Borussi bardzo mnie zaskakuje w tym sezonie. Nie wiem co się dzieje z tymi wielkimi klubami? Mam nadzieję, że się szybko odbudują, bo strefa spadkowa już coraz bliżej.
Moim zadaniem te wszystkie żarty i drwiny z Pedro są bez sensu i znacznie przesadzone. To jest oczywiście tylko i wyłącznie wina naszego wspaniałego trenera. Konsekwentnie wystawia swoich ulubieńców, nie zwracając uwagę jak im idzie podczas meczu. Trzeba być ślepym, żeby nie przyznać, że Pedro się stara. Według mnie nawet bardzo. Dużo biega, ogólnie haruje. A to, że po prostu nie ma kompletnie formy i, że powinien siedzieć jest nie jego winą. Więc proszę oszczędźcie tego chłopaka, zrobił dla nas wiele w przeszłości. Ale może gdyby nie Messi to wina już by spadła na Lucho.
Website is offline No cached version of this page is available.
Error 521 Ray ID: 17aedd61f0d505c9
Web server is down
You
Browser
Working
Warsaw
CloudFlare
Working
www.fcbarca.com
Host
Error
What happened?
The web server is not returning a connection. As a result, the web page is not displaying.
What can I do?
If you are a visitor of this website:
Please try again in a few minutes.
If you are the owner of this website:
Contact your hosting provider letting them know your web server is not responding. Additional troubleshooting information.
CloudFlare Ray ID: 17aedd61f0d505c9 • Your IP: 77.255.240.96 • Performance & security by CloudFlare
owszem, Bayern za Pepa to jest parodia drużyny w porównaniu do ekipy, która sięgnęła po tryplet. Zwyczajnie wydaje mi się, że on tam nie pasuje, to wszystko.
Cóż na razie rządy Enrique bardzo mi się nie podobają (mecz z PSG pokazał jak bardzo jesteśmy w du*ie, z Malagą również). Mimo iż nie straciliśmy gola to paradoksalnie gramy słabiej niż w ubiegłych latach i brzydziej. Odbieram wrażenie, że dla naszego trenera najważniejszy jest Mascherano na obronie, Busquets na DP i Pedro w ataku (no i również Messi ale to da się jeszcze wyjaśnić). Obyśmy jakoś wygrali w Madrycie, bo porażka z realem boli jak cholera. Cóż pozostaje wierzyć w naszych piłkarzy, bo do trenera nie mam jakoś zaufania. Tak bardzo tęsknię za Pepem :(
Świetny Simeone! Genialny trener. I dobrze im powiedział, że ma gdzieś ich reprezentacje. Coś niesamowitego co on z nimi robi. Dla mnie Atletico to faworyt do wygrania LM.
Kiedyś opowiem wnukom, że mogłem oglądać Puyola. To jest dopiero legenda. A tak w ogóle to jak Messi utrzyma swój poziom to nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrał 5 Złotą Piłkę (choć te nagrody i tak nic nie znaczą)
wolę używać angielskiego niż polskiego, ogólnie angielski brzmi o wieleee ładniej. Zresztą prościej jest mi formułować myśli w tym języku, a mimo iż jestem od urodzenia Polakiem wciąż popełniam błędy w polskim.
Paradoksalnie cytat Pique jest najgorszy. Choćbym nie wiem jakieś miał chęci przyrównywanie kogoś do kosmity nie jest fajne, choć oczywiście jest to przenośnia. To porównanie nie oddaje wcale wielkości Messiego. Zlatan ujął to milion razy ładniej i lepiej.
Czemu kibice Realu nazywają Undiano sędzią barcelońskim, a czemu kibice Barcelony nazywają go z kolei madryckim (realowskim dokładnie)? Pamiętam ostanie Derby i dobrze sędziował (fakt, fatalny błąd przy karnym CR), ale nawet był news, że Barcelona chce go by sędziował finał Pucharu Króla. Ktoś wie jak to jest dokładnie z nim? Niestety sędziami nigdy się nie interesowałem, dlatego pytam.
Smuci kolejna kontuzja Thiago, bo miał papiery na bycie najlepszym pomocnikiem. Z przykrością muszę to stwierdzić, że Barca ubiła interes życia wysyłając go do Monachium za taką kasę.
racja i to Real jest faworytem i to nie ze względu na stadion, bo tam akurat Barcie się gra łatwiej, ale ze względu na dobrą waszą grę ostatnio, a naszą słabą (PSG, Malaga). Barcelona gra w tym sezonie bez najmniejszego pomysłu, jedynie zaangażowanie wróciło. Ale oby Madryt znów był w barwach blaugrana.
0
przecież PSG pokazało już co się robi z taką obroną
0
Ciekawe gdzie się podziali wszyscy zwolennicy Enrique. Gramy najbrzydziej od lat. To po prostu fart, że tablica nie wskazuje 1-2 a 0-0.
0
Forma Athelticu i Borussi bardzo mnie zaskakuje w tym sezonie. Nie wiem co się dzieje z tymi wielkimi klubami? Mam nadzieję, że się szybko odbudują, bo strefa spadkowa już coraz bliżej.
0
Tak wiem, z tą formą nie do końca o to mi chodziło (dany trener potrafi więc lub mniej wyciągnąć z zawodnika).
0
mówię jak najbardziej serio. A nawet już mi szkoda tego chłopaka.
1
Moim zadaniem te wszystkie żarty i drwiny z Pedro są bez sensu i znacznie przesadzone. To jest oczywiście tylko i wyłącznie wina naszego wspaniałego trenera. Konsekwentnie wystawia swoich ulubieńców, nie zwracając uwagę jak im idzie podczas meczu. Trzeba być ślepym, żeby nie przyznać, że Pedro się stara. Według mnie nawet bardzo. Dużo biega, ogólnie haruje. A to, że po prostu nie ma kompletnie formy i, że powinien siedzieć jest nie jego winą. Więc proszę oszczędźcie tego chłopaka, zrobił dla nas wiele w przeszłości. Ale może gdyby nie Messi to wina już by spadła na Lucho.
6
Website is offline No cached version of this page is available.
Error 521 Ray ID: 17aedd61f0d505c9
Web server is down
You
Browser
Working
Warsaw
CloudFlare
Working
www.fcbarca.com
Host
Error
What happened?
The web server is not returning a connection. As a result, the web page is not displaying.
What can I do?
If you are a visitor of this website:
Please try again in a few minutes.
If you are the owner of this website:
Contact your hosting provider letting them know your web server is not responding. Additional troubleshooting information.
CloudFlare Ray ID: 17aedd61f0d505c9 • Your IP: 77.255.240.96 • Performance & security by CloudFlare
0
w Bundeslidze będą królować długo, ale mówię o CL
1
Obstawiam, że Pedro wyjdzie w pierwszym składzie na Bernabeu. Jestem o tym święcie przekonany.
0
owszem, Bayern za Pepa to jest parodia drużyny w porównaniu do ekipy, która sięgnęła po tryplet. Zwyczajnie wydaje mi się, że on tam nie pasuje, to wszystko.
1
kurde trochę słabo to wygląda porównanie dla Messiego ;(
0
Cóż na razie rządy Enrique bardzo mi się nie podobają (mecz z PSG pokazał jak bardzo jesteśmy w du*ie, z Malagą również). Mimo iż nie straciliśmy gola to paradoksalnie gramy słabiej niż w ubiegłych latach i brzydziej. Odbieram wrażenie, że dla naszego trenera najważniejszy jest Mascherano na obronie, Busquets na DP i Pedro w ataku (no i również Messi ale to da się jeszcze wyjaśnić). Obyśmy jakoś wygrali w Madrycie, bo porażka z realem boli jak cholera. Cóż pozostaje wierzyć w naszych piłkarzy, bo do trenera nie mam jakoś zaufania. Tak bardzo tęsknię za Pepem :(
0
Nie obchodzi mnie kto jest nominowany. Ma to wygrać Costa i tyle.
0
Guardiola tak mówił ale robił co innego. Za jego kadencji real nie istniał w meczach z nami.
0
Świetny Simeone! Genialny trener. I dobrze im powiedział, że ma gdzieś ich reprezentacje. Coś niesamowitego co on z nimi robi. Dla mnie Atletico to faworyt do wygrania LM.
0
Jeśli będzie zawodnikiem pierwszej drużyny to nie będzie mógł grać w Barcie B. Bardzo słaby ruch zarządu.
2
i tym samym rozpocznie grzać ławę w pierwszej drużynie, bez wstępu do rezerw.
1
Kiedyś opowiem wnukom, że mogłem oglądać Puyola. To jest dopiero legenda. A tak w ogóle to jak Messi utrzyma swój poziom to nic nie stoi na przeszkodzie, by odebrał 5 Złotą Piłkę (choć te nagrody i tak nic nie znaczą)
0
wolę używać angielskiego niż polskiego, ogólnie angielski brzmi o wieleee ładniej. Zresztą prościej jest mi formułować myśli w tym języku, a mimo iż jestem od urodzenia Polakiem wciąż popełniam błędy w polskim.
1
a ja prosiłbym Cię o zaczęcie nauki tego pięknego języka ;)
0
Dla mnie najlepszym piłkarzem w historii jest Puyol. Ale tylko garstka doceni obrońcę.
0
Paradoksalnie cytat Pique jest najgorszy. Choćbym nie wiem jakieś miał chęci przyrównywanie kogoś do kosmity nie jest fajne, choć oczywiście jest to przenośnia. To porównanie nie oddaje wcale wielkości Messiego. Zlatan ujął to milion razy ładniej i lepiej.
0
też, z tym, że jestem przekonany, że rozjechalibyśmy ten słaby i bardzooo nudny Bayern.
1
Nie wiem jak wy, ale ja chciałbym, żeby FCB zmierzyła się z realem w LM.
0
pewnie gryzł trawę do ostatniego źdźbła jak zawsze, by pomóc kolegom
0
Ja tam nie robię z tego sensacji. Ma kasę, więc co mu to ile zapłaci, a dokładnych okoliczności i tak nigdy nie poznamy.
0
Czemu kibice Realu nazywają Undiano sędzią barcelońskim, a czemu kibice Barcelony nazywają go z kolei madryckim (realowskim dokładnie)? Pamiętam ostanie Derby i dobrze sędziował (fakt, fatalny błąd przy karnym CR), ale nawet był news, że Barcelona chce go by sędziował finał Pucharu Króla. Ktoś wie jak to jest dokładnie z nim? Niestety sędziami nigdy się nie interesowałem, dlatego pytam.
0
Smuci kolejna kontuzja Thiago, bo miał papiery na bycie najlepszym pomocnikiem. Z przykrością muszę to stwierdzić, że Barca ubiła interes życia wysyłając go do Monachium za taką kasę.
0
racja i to Real jest faworytem i to nie ze względu na stadion, bo tam akurat Barcie się gra łatwiej, ale ze względu na dobrą waszą grę ostatnio, a naszą słabą (PSG, Malaga). Barcelona gra w tym sezonie bez najmniejszego pomysłu, jedynie zaangażowanie wróciło. Ale oby Madryt znów był w barwach blaugrana.
13
o matko, obrazek rodem z koszmarów