Ok niby ta wypowiedź o Suarezie o niczym nie świadczy, bo przecież nie zdradza się swoich planów, tym bardziej przed takim meczem, jednakże od tygodnia coraz bardziej wydaje mi się, że Suarez nie wyjdzie w pierwszej 11. :( Ktoś kiedyś argumentował tu, że Pedro powinien zagrać, bo zna obrońców Realu. Tylko jest jeden problem. Jego znają nawet najsłabsi obrońcy i jakby zagrał Suarez to byłby to nowy element w klasykach, do którego nie da się przygotować odpowiednio jeśli takie coś ma miejsce po raz pierwszy. Więc proszę, wystaw Suareza!!
Real od meczu z Atletico dmucha balonik, jacy to mocni oni nie są. Gran Derby będzie bardziej sprawdzianem dla nich, zobaczą czy wyniki z ogórasami mają jakieś przełożenie. My już mieliśmy sprawdzian, no i w dupkę oczywiście, co pokazuje, że nie jesteśmy mocni w tym sezonie. Ogólnie nie boję się tego meczu w sobotę. Słaby Liverpool zagroził im już porządnie 2 razy i wynik mógłby być 2-3. Już widzę jak Mascherano dominuje środek pola, który kuleje w realu.
Tylko wygrana!
bez przesady, no bez przesady. Nie wiem skąd tyle jadu. Po prostu gra cienko jak barszcz, ale kto ma grać inny? Gwiazdeczka, samolub Munir? No proszę Cię.
"Najbliższe El Clasico już 25 października. Dokładnie 10,5 roku wcześniej, 25.04.2004, Blaugrana wygrała na Santiago Bernabeu pierwszy raz od 1997r. i jednocześnie pierwsze El Clasico w XXIw. (po ośmiu kolejnych domowych i wyjazdowych meczach bez zwycięstwa).Ten mecz rozpoczął złotą erę Barcelony, która w kolejnych 15 starciach na stadionie Realu (w lidze, Pucharze Króla, Lidze Mistrzów i Superpucharze Hiszpanii) zanotowała genialny bilans 7 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Bramkarze Realu podczas tych 15 meczów wyciągali piłkę z siatki aż 31 razy." - blaugrana.pl Coś niesamowitego, aż łezka się kręci w oku.
Uważam, że mecz z Ajaxem jest mnie ważny niż mecz z Realem. Z tymi drugimi musimy wygrać, to nie tylko sport, ale także wydarzenie polityczne. Boję się, że Busquets jest szykowany na GD. Z grupy na pewno wyjdziemy, więc nie się czego obawiać. A jeśli przegramy z realem to oni dostaną niezły zastrzyk energii i mogą zdominować ligę.
Przed El Clasico fcbarca.com podzieliła się na dwie grupy. Na tych co boją/obawiają się realu i na entuzjastów Barcelony, że nasze boskie trio ich zmiecie. Ja powiem tak: to będzie jedno z najcięższych wyjazdów do Madrytu w ostatnich latach. Wiem, że real wygrywa z ogórami, ale robi to w dobrym stylu, a my nie jesteśmy Atletico, żeby się tak bronić. Oj będzie ciężko, nawet nie wiem czego się spodziewać. Szybki gol może ustawić pojedynek.
ja mam konto na futbolhd.pl kupiłem sobie na 3 miesiące pakiet basic (wszystkie mecze najlepszych drużyn z najlepszych lig) oraz Ligę Mistrzów (wszystkie mecze jakie są w polskiej tv). Coś niesamowitego. Nie dość, że płacisz grosze, to nie musisz kupować, żadnego NC i możesz się cieszyć piłką do woli. Jakość jest ładna, nie jest to prawdziwe HD, ale można to porównać do obrazu z tv z sygnału cyfrowego, który nie leci w HD. Szczerze to polecam
Szczerze to wątpię, by Belg otrzymał kiedykolwiek zielone światło. Pamiętam jak Puyol po zwichnięciu ręki z Benficą za 3 tygodnie już grał. Dla Veraelena oznaczałoby to zapewne koniec kariery zawodowej.
Co to za gadanie, że Barcelona nie lubi grać z takimi drużynami, które stosują "autobus"? Bez jaj, mamy potrafić stawiać czoło każdym rywalom i dostosowywać pod nich taktykę. A nie jedno i to samo, czyli klepanie wszerz.
Jejku jak ja się boję włączać TV za tydzień :( Nigdy nie czułem takiego strachu przed Realem jak właśnie teraz. I nie chodzi mi o ich dobrą grę (bo ogórków zawsze klepali), ale o naszą. Gramy dalej na autopilocie pozostawionym przez Pepa. Zły w oczach, co tu się dzieje...
0
Ok niby ta wypowiedź o Suarezie o niczym nie świadczy, bo przecież nie zdradza się swoich planów, tym bardziej przed takim meczem, jednakże od tygodnia coraz bardziej wydaje mi się, że Suarez nie wyjdzie w pierwszej 11. :( Ktoś kiedyś argumentował tu, że Pedro powinien zagrać, bo zna obrońców Realu. Tylko jest jeden problem. Jego znają nawet najsłabsi obrońcy i jakby zagrał Suarez to byłby to nowy element w klasykach, do którego nie da się przygotować odpowiednio jeśli takie coś ma miejsce po raz pierwszy. Więc proszę, wystaw Suareza!!
3
Jakub Szlęk: "Jestem spokojny".
1
W końcu redakcja wybrała ZM takiego samego jak ja. Mascherano był najlepszy.
1
nie bądźcie żałośni z tymi numerami do totka. To się nudne zrobiło. Niech koleś mówi sobie co chce, ma do tego prawo. I tak Barcelona wygra.
0
hahahahahaha zarąbisty żart :D to ładnie Ci się udało
1
Dobrze, dobrze. Niech chłopak dochodzi do siebie ;) Mamy najlepszego zawodnika na tej pozycji, więc nie musi się śpieszyć.
11
Nie zapominaj o Atletico, które ostatnio stale upokarza białych ;)
1
Real od meczu z Atletico dmucha balonik, jacy to mocni oni nie są. Gran Derby będzie bardziej sprawdzianem dla nich, zobaczą czy wyniki z ogórasami mają jakieś przełożenie. My już mieliśmy sprawdzian, no i w dupkę oczywiście, co pokazuje, że nie jesteśmy mocni w tym sezonie. Ogólnie nie boję się tego meczu w sobotę. Słaby Liverpool zagroził im już porządnie 2 razy i wynik mógłby być 2-3. Już widzę jak Mascherano dominuje środek pola, który kuleje w realu.
Tylko wygrana!
1
mnie składy realu nie obchodzą, liczy się LFC.
YNWA!
1
Liverpool: Mignolet - Johnson, Lovren, Skrtel, Moreno - Gerrard, Allen, Henderson - Coutinho, Balotelli, Sterling
Rezerwowi: Jones, Toure, Manquillo, Can, Lallana, Marković, Lambert
Real Madryt: Casillas - Arbeloa, Varane, Pepe, Marcelo - Kroos, Modrić, Isco - Ronaldo, Benzema, James
Rezerwowi: Navas, Khedira, Chicharito, Carvajal, Nacho, Illaramendi, Medran
Ależ się będzie działo. Oby w dupę dla białych
0
Z całym szacunkiem do rywala ale po prostu uważam, że nasz duet jest o niebo lepszy.
0
To już bardziej niż pewne: Mess Suarez Neymar w sobotę od pierwszej minuty.
2
Ta zmiana oznacza tylko jedno. Pedro nie zagra od początku w klasyku :D
1
bez przesady, no bez przesady. Nie wiem skąd tyle jadu. Po prostu gra cienko jak barszcz, ale kto ma grać inny? Gwiazdeczka, samolub Munir? No proszę Cię.
0
na chwilę obecną, czytaj uważnie
0
2-0 dla Romy, no może 1-0
1
"Najbliższe El Clasico już 25 października. Dokładnie 10,5 roku wcześniej, 25.04.2004, Blaugrana wygrała na Santiago Bernabeu pierwszy raz od 1997r. i jednocześnie pierwsze El Clasico w XXIw. (po ośmiu kolejnych domowych i wyjazdowych meczach bez zwycięstwa).Ten mecz rozpoczął złotą erę Barcelony, która w kolejnych 15 starciach na stadionie Realu (w lidze, Pucharze Króla, Lidze Mistrzów i Superpucharze Hiszpanii) zanotowała genialny bilans 7 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Bramkarze Realu podczas tych 15 meczów wyciągali piłkę z siatki aż 31 razy." - blaugrana.pl Coś niesamowitego, aż łezka się kręci w oku.
0
Uważam, że mecz z Ajaxem jest mnie ważny niż mecz z Realem. Z tymi drugimi musimy wygrać, to nie tylko sport, ale także wydarzenie polityczne. Boję się, że Busquets jest szykowany na GD. Z grupy na pewno wyjdziemy, więc nie się czego obawiać. A jeśli przegramy z realem to oni dostaną niezły zastrzyk energii i mogą zdominować ligę.
0
Mój przewidywany skład:
Ter Stegen - Montoya, Mascherano, Bartra, Alba - Rakitic, Samper, Iniesta - Munir Messi Neymar
0
Według RAC1 Masche na DM. Czyli Busquets na pewno zagra w Gran Derby....................
3
o kurde, niedobrze. To pokazuje, że Enrique do końca nie rządzi w szatni
2
Przed El Clasico fcbarca.com podzieliła się na dwie grupy. Na tych co boją/obawiają się realu i na entuzjastów Barcelony, że nasze boskie trio ich zmiecie. Ja powiem tak: to będzie jedno z najcięższych wyjazdów do Madrytu w ostatnich latach. Wiem, że real wygrywa z ogórami, ale robi to w dobrym stylu, a my nie jesteśmy Atletico, żeby się tak bronić. Oj będzie ciężko, nawet nie wiem czego się spodziewać. Szybki gol może ustawić pojedynek.
0
ja mam konto na futbolhd.pl kupiłem sobie na 3 miesiące pakiet basic (wszystkie mecze najlepszych drużyn z najlepszych lig) oraz Ligę Mistrzów (wszystkie mecze jakie są w polskiej tv). Coś niesamowitego. Nie dość, że płacisz grosze, to nie musisz kupować, żadnego NC i możesz się cieszyć piłką do woli. Jakość jest ładna, nie jest to prawdziwe HD, ale można to porównać do obrazu z tv z sygnału cyfrowego, który nie leci w HD. Szczerze to polecam
0
Szczerze to wątpię, by Belg otrzymał kiedykolwiek zielone światło. Pamiętam jak Puyol po zwichnięciu ręki z Benficą za 3 tygodnie już grał. Dla Veraelena oznaczałoby to zapewne koniec kariery zawodowej.
7
A jak zapewne będzie wyglądał (znamy Lucho już na tyle):
Bravo
Alves Mascherano Mathieu Alba
Busquets :(
Iniesta Rakitić
Messi
Pedro Neymar
1
Ależ Mascherano rządził środkiem pola. Coś niesamowitego. Szkoda tylko, że to jego powitalny i pożegnalny mecz na tej pozycji.
3
Co to za gadanie, że Barcelona nie lubi grać z takimi drużynami, które stosują "autobus"? Bez jaj, mamy potrafić stawiać czoło każdym rywalom i dostosowywać pod nich taktykę. A nie jedno i to samo, czyli klepanie wszerz.
0
Jejku jak ja się boję włączać TV za tydzień :( Nigdy nie czułem takiego strachu przed Realem jak właśnie teraz. I nie chodzi mi o ich dobrą grę (bo ogórków zawsze klepali), ale o naszą. Gramy dalej na autopilocie pozostawionym przez Pepa. Zły w oczach, co tu się dzieje...
0
za szybko pojawiła się fala entuzjazmu, a nie hejtów. Koleś nie ma pojęcia o taktyce najwidoczniej
0
grają fatalnie