0

Ok niby ta wypowiedź o Suarezie o niczym nie świadczy, bo przecież nie zdradza się swoich planów, tym bardziej przed takim meczem, jednakże od tygodnia coraz bardziej wydaje mi się, że Suarez nie wyjdzie w pierwszej 11. :( Ktoś kiedyś argumentował tu, że Pedro powinien zagrać, bo zna obrońców Realu. Tylko jest jeden problem. Jego znają nawet najsłabsi obrońcy i jakby zagrał Suarez to byłby to nowy element w klasykach, do którego nie da się przygotować odpowiednio jeśli takie coś ma miejsce po raz pierwszy. Więc proszę, wystaw Suareza!!

3

Jakub Szlęk: "Jestem spokojny".

1

W końcu redakcja wybrała ZM takiego samego jak ja. Mascherano był najlepszy.

1

nie bądźcie żałośni z tymi numerami do totka. To się nudne zrobiło. Niech koleś mówi sobie co chce, ma do tego prawo. I tak Barcelona wygra.

0

hahahahahaha zarąbisty żart :D to ładnie Ci się udało

1

Dobrze, dobrze. Niech chłopak dochodzi do siebie ;) Mamy najlepszego zawodnika na tej pozycji, więc nie musi się śpieszyć.

11

Nie zapominaj o Atletico, które ostatnio stale upokarza białych ;)

1

Real od meczu z Atletico dmucha balonik, jacy to mocni oni nie są. Gran Derby będzie bardziej sprawdzianem dla nich, zobaczą czy wyniki z ogórasami mają jakieś przełożenie. My już mieliśmy sprawdzian, no i w dupkę oczywiście, co pokazuje, że nie jesteśmy mocni w tym sezonie. Ogólnie nie boję się tego meczu w sobotę. Słaby Liverpool zagroził im już porządnie 2 razy i wynik mógłby być 2-3. Już widzę jak Mascherano dominuje środek pola, który kuleje w realu.
Tylko wygrana!

1

mnie składy realu nie obchodzą, liczy się LFC.
YNWA!

1

Liverpool: Mignolet - Johnson, Lovren, Skrtel, Moreno - Gerrard, Allen, Henderson - Coutinho, Balotelli, Sterling

Rezerwowi: Jones, Toure, Manquillo, Can, Lallana, Marković, Lambert

Real Madryt: Casillas - Arbeloa, Varane, Pepe, Marcelo - Kroos, Modrić, Isco - Ronaldo, Benzema, James

Rezerwowi: Navas, Khedira, Chicharito, Carvajal, Nacho, Illaramendi, Medran

Ależ się będzie działo. Oby w dupę dla białych

0

Z całym szacunkiem do rywala ale po prostu uważam, że nasz duet jest o niebo lepszy.

0

To już bardziej niż pewne: Mess Suarez Neymar w sobotę od pierwszej minuty.

2

Ta zmiana oznacza tylko jedno. Pedro nie zagra od początku w klasyku :D

1

bez przesady, no bez przesady. Nie wiem skąd tyle jadu. Po prostu gra cienko jak barszcz, ale kto ma grać inny? Gwiazdeczka, samolub Munir? No proszę Cię.

0

na chwilę obecną, czytaj uważnie

0

2-0 dla Romy, no może 1-0

1

"Najbliższe El Clasico już 25 października. Dokładnie 10,5 roku wcześniej, 25.04.2004, Blaugrana wygrała na Santiago Bernabeu pierwszy raz od 1997r. i jednocześnie pierwsze El Clasico w XXIw. (po ośmiu kolejnych domowych i wyjazdowych meczach bez zwycięstwa).Ten mecz rozpoczął złotą erę Barcelony, która w kolejnych 15 starciach na stadionie Realu (w lidze, Pucharze Króla, Lidze Mistrzów i Superpucharze Hiszpanii) zanotowała genialny bilans 7 zwycięstw, 3 remisów i 5 porażek. Bramkarze Realu podczas tych 15 meczów wyciągali piłkę z siatki aż 31 razy." - blaugrana.pl Coś niesamowitego, aż łezka się kręci w oku.

0

Uważam, że mecz z Ajaxem jest mnie ważny niż mecz z Realem. Z tymi drugimi musimy wygrać, to nie tylko sport, ale także wydarzenie polityczne. Boję się, że Busquets jest szykowany na GD. Z grupy na pewno wyjdziemy, więc nie się czego obawiać. A jeśli przegramy z realem to oni dostaną niezły zastrzyk energii i mogą zdominować ligę.

0

Mój przewidywany skład:
Ter Stegen - Montoya, Mascherano, Bartra, Alba - Rakitic, Samper, Iniesta - Munir Messi Neymar

0

Według RAC1 Masche na DM. Czyli Busquets na pewno zagra w Gran Derby....................

3

o kurde, niedobrze. To pokazuje, że Enrique do końca nie rządzi w szatni

2

Przed El Clasico fcbarca.com podzieliła się na dwie grupy. Na tych co boją/obawiają się realu i na entuzjastów Barcelony, że nasze boskie trio ich zmiecie. Ja powiem tak: to będzie jedno z najcięższych wyjazdów do Madrytu w ostatnich latach. Wiem, że real wygrywa z ogórami, ale robi to w dobrym stylu, a my nie jesteśmy Atletico, żeby się tak bronić. Oj będzie ciężko, nawet nie wiem czego się spodziewać. Szybki gol może ustawić pojedynek.

0

ja mam konto na futbolhd.pl kupiłem sobie na 3 miesiące pakiet basic (wszystkie mecze najlepszych drużyn z najlepszych lig) oraz Ligę Mistrzów (wszystkie mecze jakie są w polskiej tv). Coś niesamowitego. Nie dość, że płacisz grosze, to nie musisz kupować, żadnego NC i możesz się cieszyć piłką do woli. Jakość jest ładna, nie jest to prawdziwe HD, ale można to porównać do obrazu z tv z sygnału cyfrowego, który nie leci w HD. Szczerze to polecam

0

Szczerze to wątpię, by Belg otrzymał kiedykolwiek zielone światło. Pamiętam jak Puyol po zwichnięciu ręki z Benficą za 3 tygodnie już grał. Dla Veraelena oznaczałoby to zapewne koniec kariery zawodowej.

7

A jak zapewne będzie wyglądał (znamy Lucho już na tyle):
Bravo
Alves Mascherano Mathieu Alba
Busquets :(
Iniesta Rakitić
Messi
Pedro Neymar

1

Ależ Mascherano rządził środkiem pola. Coś niesamowitego. Szkoda tylko, że to jego powitalny i pożegnalny mecz na tej pozycji.

3

Co to za gadanie, że Barcelona nie lubi grać z takimi drużynami, które stosują "autobus"? Bez jaj, mamy potrafić stawiać czoło każdym rywalom i dostosowywać pod nich taktykę. A nie jedno i to samo, czyli klepanie wszerz.

0

Jejku jak ja się boję włączać TV za tydzień :( Nigdy nie czułem takiego strachu przed Realem jak właśnie teraz. I nie chodzi mi o ich dobrą grę (bo ogórków zawsze klepali), ale o naszą. Gramy dalej na autopilocie pozostawionym przez Pepa. Zły w oczach, co tu się dzieje...

0

za szybko pojawiła się fala entuzjazmu, a nie hejtów. Koleś nie ma pojęcia o taktyce najwidoczniej

0

grają fatalnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?