Powinien odejść, bo możemy na nim sporo zarobić,a poza tym na jego pozycji mamy 2-óch lepszych od niego. Widzę, że wielu ludzi, tak jak się spodziewałem, pisze, że to filar, że jak to będzie bez niego. Po pierwsze gra już bardzo kiepsko, a jego regres obserwuję od sezonu z Tito na ławce, a po drugie potrzebujemy zmiany pokoleniowej. Popatrzcie znów na ten real. Każdy mówił, że odejście takich gwiazd jak Oezil czy Di Maria jest idiotyczne, ale tak naprawdę tak się powinno robić, by utrzymywać w zespole świeżą krew. Miały być takie wiele zmiany, a dalej Busquets, Iniesta, Xavi grają w pierwszym składzie i czasami razem. Jeśli nie zrobimy radykalnych zmian to będziemy się dusić w tym systemie, który jest już zawodny. A poza tym jak już wspomniałem, Masche go wciąga nosem.
Jakby to był wyjazd to byłaby męczarnia z Cordobą, bo teraz wcale lepiej nie jest. Może to dziwne, ale Pedro jest w tym meczu naszym najlepszym napastnikiem.
Dokładnie, o tym ciągle mówimy z moim kolegą. Niech oddadzą im inicjatywę, cofną się do obrony, zobaczymy jak inni by sobie poradzili w ataku pozycyjnym. Mamy szybkich graczy, więc można wyprowadzić wtedy kontrę. Oh wait, musimy się kurczowo trzymać stylu, który nie jest już naszym stylem.
W tym tygodniu pożegnaliśmy dwie legendy w świecie sportu. Bardzo przykre, bo to zrobili dla Barcelony pozostanie w moim sercu już na zawsze. Zarówno Henry jak i Abi byliby w mojej XI wszech czasów. Dzięki Panowie!
Kiedyś już grałby systematycznie w pierwszym składzie, a dziś są ciągłe wypożyczenia, bo stare dziadki muszą grać. Popatrzcie, kto od czasów genialnego pokolenia przebił się do pierwszego składu, tak jak to oni zrobili? Jedynie Bartra na pół gwizdka. To jest nie do pomyślenia, żeby w Barcelonie miało miejsce coś takiego. Dla mnie to jest problem numer jeden, a nie trener wuefista czy zarząd.
Co za prostak. W takim razie ja powinienem złożyć sprawę w sądzie w Madrycie, że na niektórych meczach pewnej drużyny oglądam pokaz pływacki, a nie piłkę nożną. Typowy sposób na zdobycie łatwej kasy.
Cały czas powtarzam, że od Rafinhi powinno zaczynać się formowanie linii pomocy. Z Apoelem grał czystą magię, niestety dostał czerwień. Powinno się na niego stawiać. Na Xaviego, Inieste, Messiego, Pedro, Busquesta, Puyola i naprawdę wielu innych nie bali się stawiać i to właśnie różni tę Barcelonę od tej starej. Kiedyś wychowankowie (początkujący) dostawali wiele szans i to nie tylko w Pucharze Króla, a teraz za dobrą grę czeka ich jedynie wypożyczenie i po powrocie ławka.
dlatego cały czas powtarzam, że to od niego powinno zaczynać się formowanie linii pomocy. Z Apoelem grał czystą magię, niestety dostał czerwień. Powinno się na niego stawiać. Na Xaviego, Inieste, Messiego, Pedro, Busquesta, Puyola i naprawdę wielu innych nie bali się stawiać i to właśnie różni tę Barcelonę od tej starej. Kiedyś wychowankowie (początkujący) dostawali wiele szans i to nie tylko w Pucharze Króla, a teraz za dobrą grę czeka ich jedynie wypożyczenie i po powrocie ławka.
Wkurzyłem się ze względu na to losowanie, nie dlatego, że możemy odpaść, tylko dlatego, że znów trafiamy na MC. O nasz awans jestem spokojny, bo the Citizens są słabi w Europie. Ale czemu znowu gramy z nimi, a Real znowu z Schalke? Jeszcze tylko brakowało Aresnal-Bayern.
Porównując z tamtym sezonem mamy 5 punktów mniej na tym etapie rozgrywek. Nasza gra wyglądała bardzo obiecująco, nawet bez Messiego. Jednakże jak zwykle nadszedł kryzys po nowym roku. A skoro teraz gramy lipę to ciężko oczekiwać, że po nowym roku zaczną grać lepiej.
Moje podsumowanie 3 ostatnich sezonów:
Za Tito: zdarzają się sporadyczne wpadki
Za Taty: utrata punktów z ogórkiem nie jest sensacją, ale gramy dobrze z silnymi ekipami
Za LE: zdarzają się sporadyczne dobre mecze
Barca nic nie powinna. Na szczęście ta nagroda nic nie znaczy, więc nikt z barcelonismo nie wypytuje o nią. Messi był w tym roku najlepszy, jak w ciągu ostatnich kilku lat. A to, że ktoś w fifie widzi rzeczywistość inaczej to mnie to nie interesuje.
1
Patrząc na stan fizyczny pozostałych dochodzę do wniosku, że w takim meczu byłbym zaraz za Neymarem :D
6
Powinien odejść, bo możemy na nim sporo zarobić,a poza tym na jego pozycji mamy 2-óch lepszych od niego. Widzę, że wielu ludzi, tak jak się spodziewałem, pisze, że to filar, że jak to będzie bez niego. Po pierwsze gra już bardzo kiepsko, a jego regres obserwuję od sezonu z Tito na ławce, a po drugie potrzebujemy zmiany pokoleniowej. Popatrzcie znów na ten real. Każdy mówił, że odejście takich gwiazd jak Oezil czy Di Maria jest idiotyczne, ale tak naprawdę tak się powinno robić, by utrzymywać w zespole świeżą krew. Miały być takie wiele zmiany, a dalej Busquets, Iniesta, Xavi grają w pierwszym składzie i czasami razem. Jeśli nie zrobimy radykalnych zmian to będziemy się dusić w tym systemie, który jest już zawodny. A poza tym jak już wspomniałem, Masche go wciąga nosem.
1
Jakby to był wyjazd to byłaby męczarnia z Cordobą, bo teraz wcale lepiej nie jest. Może to dziwne, ale Pedro jest w tym meczu naszym najlepszym napastnikiem.
6
Dokładnie, o tym ciągle mówimy z moim kolegą. Niech oddadzą im inicjatywę, cofną się do obrony, zobaczymy jak inni by sobie poradzili w ataku pozycyjnym. Mamy szybkich graczy, więc można wyprowadzić wtedy kontrę. Oh wait, musimy się kurczowo trzymać stylu, który nie jest już naszym stylem.
3
Dokładnie, dla mnie też jest legendą. Ale dla mas lepsze są płetwonurki, bo strzelają więcej goli. Abidal jest dla mnie wzorem.
1
W tym tygodniu pożegnaliśmy dwie legendy w świecie sportu. Bardzo przykre, bo to zrobili dla Barcelony pozostanie w moim sercu już na zawsze. Zarówno Henry jak i Abi byliby w mojej XI wszech czasów. Dzięki Panowie!
9
Wydaje mi się, że United. Barcelona na nowo zacznie się budować tak naprawdę po 2016.
4
ale lipa, czemu w niedziele....
0
Kiedyś już grałby systematycznie w pierwszym składzie, a dziś są ciągłe wypożyczenia, bo stare dziadki muszą grać. Popatrzcie, kto od czasów genialnego pokolenia przebił się do pierwszego składu, tak jak to oni zrobili? Jedynie Bartra na pół gwizdka. To jest nie do pomyślenia, żeby w Barcelonie miało miejsce coś takiego. Dla mnie to jest problem numer jeden, a nie trener wuefista czy zarząd.
0
dobry tylko, że
Bartra za Masche
Masche/Samper na DM za Busquestsa
Rafinha za Inieste
33
Co za prostak. W takim razie ja powinienem złożyć sprawę w sądzie w Madrycie, że na niektórych meczach pewnej drużyny oglądam pokaz pływacki, a nie piłkę nożną. Typowy sposób na zdobycie łatwej kasy.
1
Nie oglądałem tego meczu, ale owszem jest w nim ten element i to od niego powinno zaczynać się formowanie pomocy.
1
Widocznie Iniesta się wkurzył, że Ramos dogonił go z golami.
5
Cały czas powtarzam, że od Rafinhi powinno zaczynać się formowanie linii pomocy. Z Apoelem grał czystą magię, niestety dostał czerwień. Powinno się na niego stawiać. Na Xaviego, Inieste, Messiego, Pedro, Busquesta, Puyola i naprawdę wielu innych nie bali się stawiać i to właśnie różni tę Barcelonę od tej starej. Kiedyś wychowankowie (początkujący) dostawali wiele szans i to nie tylko w Pucharze Króla, a teraz za dobrą grę czeka ich jedynie wypożyczenie i po powrocie ławka.
2
dlatego cały czas powtarzam, że to od niego powinno zaczynać się formowanie linii pomocy. Z Apoelem grał czystą magię, niestety dostał czerwień. Powinno się na niego stawiać. Na Xaviego, Inieste, Messiego, Pedro, Busquesta, Puyola i naprawdę wielu innych nie bali się stawiać i to właśnie różni tę Barcelonę od tej starej. Kiedyś wychowankowie (początkujący) dostawali wiele szans i to nie tylko w Pucharze Króla, a teraz za dobrą grę czeka ich jedynie wypożyczenie i po powrocie ławka.
0
A może Leo gra na pececie? :D
2
Wkurzyłem się ze względu na to losowanie, nie dlatego, że możemy odpaść, tylko dlatego, że znów trafiamy na MC. O nasz awans jestem spokojny, bo the Citizens są słabi w Europie. Ale czemu znowu gramy z nimi, a Real znowu z Schalke? Jeszcze tylko brakowało Aresnal-Bayern.
0
Real będzie grał dobrze, do czasu dwumeczu z Atletico. Simeone ewidentnie ma na nich pomysł i jestem spokojny o wynik biało-czerwonych!
4
Porównując z tamtym sezonem mamy 5 punktów mniej na tym etapie rozgrywek. Nasza gra wyglądała bardzo obiecująco, nawet bez Messiego. Jednakże jak zwykle nadszedł kryzys po nowym roku. A skoro teraz gramy lipę to ciężko oczekiwać, że po nowym roku zaczną grać lepiej.
4
Ostatni raz w lidze wygraliśmy na San Sebastian w 05-05-2007. A gramy z nimi od razu po przerwie świątecznej. Oj czarno to widzę...
0
Piłka nie chciała wpaść do bramki, ale chyba naszej.
1
Moje podsumowanie 3 ostatnich sezonów:
Za Tito: zdarzają się sporadyczne wpadki
Za Taty: utrata punktów z ogórkiem nie jest sensacją, ale gramy dobrze z silnymi ekipami
Za LE: zdarzają się sporadyczne dobre mecze
0
Welcome to fcbarca.com *
1
Getafe było drużyna zdecydowanie lepszą i jest mi strasznie wstyd wiedząc, że sędzia w końcu pomógł nam, a nie realowi.
10
Barca nic nie powinna. Na szczęście ta nagroda nic nie znaczy, więc nikt z barcelonismo nie wypytuje o nią. Messi był w tym roku najlepszy, jak w ciągu ostatnich kilku lat. A to, że ktoś w fifie widzi rzeczywistość inaczej to mnie to nie interesuje.
0
niestety losowanie, wygląda na to, że już na stałe, odbędzie się w pon, a nie w pt jak zawsze.....
1
8 wygrana z rzędu i to w wielkim stylu. Idziemy po ten rekord, Madrycie!!!
0
ja widziałem objeżdżanego geniusza pomocy z nr 5
0
Nie będę płakał po Alvesie. Bartra mur na prawej. Gra wygląda lepiej bez niego.
0
Łoo haha Pedro na PO. Enrique największe eksperymenty robi z najcięższymi rywalami.