1

No nieźle. Całkiem możliwe. Tym bardziej, że wg. COPE na balugrana.pl przeczytałem, że godziny Enrique są już policzone. Tak jakby już wszystko było ustalone.

0

Dokładnie, mimo iż nie mogę doczekać odejścia LE, Messi mógł inaczej się zachować. Właśnie z powodów, które wymieniłeś w pierwszym akapicie. Powinien pokazać klasę i przyjść. Ja nie dla siebie to dla jego fanów.

17

Jeśli Bartomeu naprawdę powiedział, że Enrique oszalał, to ten trenejro jest jeszcze gorszy niż my to widzimy.

3

Ale tu chodzi o stawianie się zawodnikom z głową. Przecież to co on wyprawia to paranoja. Ma fochy na nic nie winnych graczy (przede wszystkim Montoya), ale też ma pupili (przede wszystkim Busquets). Poza tym narobił takich nadziei ludziom na początku, a teraz w ogóle się do tego nie stosuje.

12

Jutro jest to całe nadzwyczajne zebranie i konferencja prasowa. Oczekuję tylko dwóch zdań:
- Luis Enrique odchodzi z klubu.
- Zwołamy wybory prezydenckie jeszcze w tym roku.

5

Busquets jako pupilek LE na pewno naddaje się do tej rozmowy...

0

Sam sprawdziłem i racja. Nie jest to niczego dowód, ale wzbudza podejrzenia. Jaa, w Anglii jest tyle miejsca, tam to dopiero by wymiatał. Miejmy nadzieję, że zostanie u nas do końca, jednakże.

1

Puyol również odchodzi. Pewnie przestraszył się widząc jak to wszystko wygląda od środka. Nie dziwie mu się, że nie chce mieć z tym nic wspólnego.

1

Bez przesady. Zanim Avles sie nie wwalil Montoi na bok, ten byl najgrozniejszym zawodnikiem pod bramka rywala. Jakby gral caly czas to na koniec seznou mielibysmy klasowego PO. Niestety w Barcelonie mamy krotkowzrocznosc.

2

Najgorszy Alba (nie podoba mi się od wielu meczów, teraz wisienka na torcie), a zaraz potem Suarez. Miał sam na sam i parę razy źle podał w sytuacjach klarownych. Przyszedł tu strzelać gole, a na razie jest w tym najgorszy i z meczu na mecz coraz gorzej. Montoya grał spoko zanim nie wprowadzono Alvesa na wyimaginowaną pozycję.

2

No i w pizdu... I cały misterny plan też w pizdu.

4

Barça nie przeprowadziła remontady w wyjazdowym meczu z Realem Sociedad od... 1930. Na szczęscie mamy genialnego taktyka w sztabie.

1

Fajnie by było jakby Masche zagrał na DM dziś.

2

Hahahaha beka z ludzi, którzy zaczęli oceniać Kloppa przez pryzmat jednego, nieskończonego sezonu. To co robił wcześniej czy to w Maiz, czy BVB już zaczyna iść w niepamięć. Dla mnie drugi najlepszy trener świata, obok Simeone.

0

Dlatego teraz niech przerąbią. Przyjdzie Klopp i Alexis i spółka wygra coś.

2

Świetny zawodnik, zasługuje na ten puchar. Szkoda, że Barca go zmarnowała. Oby przystanek w West Hamie zagwarantował mu wielki klub.

3

Ma racje, potrzebujemy tylko jednej porażki realu, bo na Camp Nou ich, mam wielką nadzieje, zgnieciemy. Oczywiście zakładam, że strata punktów co kolejkę będzie taka sama pomijając wyżej wymienione sytuacje.

0

Nigdy. Najważniejsza jest świeżość.

0

To jak Bartra jest wolny to przynajmniej zostanie na tej obronie, a nie jak Alves, który nawet nie myśli o powrocie. Montoya jest ok, tylko niech zagra przynajmniej te 30 meczów w sezonie, a będzie z niego porządny prawy.

1

Właśnie przeczytałem niżej, że Alves ma odejść. Jest to bardzo dobra decyzja, aż dziw bierze, że zarząd może takową podjąć. Pora powoli się żegnać z członkami Dream Teamu Pepa, a takim na pewno jest Alves. Jego czasy minęły, gra słabo, Juanfran wciąga go nosem. Mamy Bartrę i Montoyę, więc się nie obawiam, a wręcz się nie mogę doczekać. Choć Marc nie jest typowym prawym, to i tak odda tam swoje serce za Barcę. Adios Dani.

17

O kuuurcze, ledwo żyję a redakcje przegląd prasy nam pisze. Szacun.

4

Zdecydowanie porażka z realem i to jeszcze w dość nieprzyjemnych okolicznościach. Szkoda, że nie oklepaliśmy ich 3 razy w sezonie. Bardzo to bolało, a widok twarzy Marca jeszcze to pogłębiał.

3

Widocznie ktoś chciał uderzyć tam, gdzie boli najbardziej, w naszym przypadku jest to la Masia. Po prostu skandal, nikt nie pomyślał o tych dzieciakach. Ktoś chyba pomyślał: "zniszczcie la Masie to zniszczycie FC Barcelone"...

2

powiedz to Barcelonie sprzed 10 lat ;p

4

z Koke? On miał oficjalną propozycję na stole w tym roku i stwierdził, że chce być częścią najlepszego Atletico w historii, więc nie odejdzie. Decyzja bardzo słuszna i mądra.

3

Mamy takich wychowanków, że gdyby klub prowadził Pep nie bałbym się o nic. Samper, Adama, Halilovic, Denis, Rafinha. Oni mogą już grać w pierwszym składzie co mecz. Może z pierwszych 10 meczy zdobyliby 15 punktów, ale zgrywaliby się i po jakimś czasie mielibyśmy potęgę. Niestety grają u nas święte krowy, więc do zmiany zarządu, zakończenia kariery przez Xaviego i odejściu paru zawodników, np. Alvesa czy Busquetsa nie wygramy niczego.

2

Dzieki stary za cynk. Rzeczywiscie sam to sprawdzilem i to samo wyskakuje. Jesli znow nie powrocimy do stawiania na mlodych wychowankow jak za Pepa to ciemno to widze

2

Szkoda, że odszedłeś.

2

Breaking news w sprawie TAS'u. Oczyszczą nas z zarzutów jeśli Bartomeu weźmie to na siebie, co by oznaczało dymisję. Dwie pieczenie na jedynym ogniu.
http://blaugrana.pl/17190-TAS-Barcelona-zostanie-oczyszczona-z-zarzutow

3

Dokładnie. Ale cóż, za mało medialni. Walczaki są mniej promowani niż nurkowie. Turan, Koke, Costa, Godin, Miranda, Courtois i Juanfran powinni być w najlepszej 11 roku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?