0

Przecież ja nie napisałem nic takiego :)

3

Dokładnie tak, stary. Ale przychodzą tu realowcy i próbują nam wmówić, że real nie grał wczoraj na 100% swoich możliwości, a Atletico zagrało na 150%. Co za brednie. Gdyby nie wielkie pieniądze każdego sezonu to real broniłby się przed spadkiem. Natomiast Barca samymi wychowankami mogłaby walczyć o mistrza. Co do CA to również się zgadzam. Ciekawe jakby dostał takie Atletico sprzed czasów Simeone to co by ukręcił. A no nic pewnie...

3

Weź wyjdź stąd człowieku z tym swoim realem i przestań się ośmieszać! Jakie 150%? Myślisz, że tylko tak da się pokonać wielki real, który istnieje jedynie dzięki pieniądzom? Atletico wystawiając 7 rezerwowych jedzie na luzie real 2-0. Bardzo piękny mecz dla oka i Madryt jest czerwono-biały. Atletico gra ładnie, twardo i walczy w każdej sekundzie jakby to była ich ostatnia. No ale na pewno to boli stąd frustracja musi cię dobijać.

0

Dobrze, że to nic poważnego.

8

Parę ciekawostek i statystyk dot. jutrzejszego meczu:

Barcelona Assists against @AthleticClub (current squad)
Xavi 7
Messi 6
Iniesta 3
Pedro 3
Alves 2

Barcelona Goals against @AthleticClub (current Squad)
Messi 14
Xavi 4
Pedro 4
Neymar 2
Busquets 2
Alves 1
Adriano 1
Iniesta 1
Pique 1

Barcelona's record in 211 official games against @AthleticClub 103W
35D
73L
Goals: 388-308
Clean Sheets: 63

Most official Barça GOALs against @AthleticClub
Cesar Rodriguez 16
MESSI 14
Kubala 12
Escola 11
Bakero 10
Basora 10

Barcelona's record in their last 8 AWAY LIGA games v @AthleticClub:
3W - 4D - 1L
1 – 3 W
1 – 1
0 – 1 W
1 – 1
1 – 3 W
2 – 2
2 – 2
1 – 0

No i na sam koniec najlepsze haha:
Barcelona played just one AWAY Liga game against Athletic on 8 February #fcblive 1931: Athletic Bilbao 12 - 1 Barcelona

Źródło: twitter.com/BarcaStat
0 odpowiedzi 5 podanych dalej 6 ulubionych

14

No nie mogę. Co za debil i narcyz. Zawsze wiedziałem, że nie umie przegrywać. Baa... nawet nie umie wygrywać, gdy sam nie strzeli gola. Ale to Xavi ciągle narzeka, że to, że sramto. Masakra...

0

Mówisz o tych 0 celnych strzałach na bramkę Atleti?

7

Niestety nie mogłem obejrzeć tego wspaniałego meczu, bo znajomi realowcy wyciągnęli mnie na halę właśnie o 16. Pewnie nie chcieli patrzeć na ten blamaż haha. Ale już ściągam pełen mecz i będę się rozkoszował każdą sekundą. Brawo! Wygrał sport po raz kolejny. Madryt jest biało-czerwony. Bardzo cieszą mnie problemy realu, oby przez ten czas natracili punktów, bo do tej pory lecieli na farcie. Jutro Barcelona zmiażdży Athletic. Nie ma opcji. To nie ta sama drużyna co w meczu z Sociedad. Będzie ciężko jak zawsze, ale to Blaugrana wywiezie 3 ptk. Piękny weekend.
PS. CR11 pauzuje jednak na ile meczów? Bo ponoć dziś nie grał.

0

Sorry za off top, ale pilne. Ma ktoś do sprzedaży koszulkę FCB z nazwiskiem Abidal i nr 22? Jest to mój wzór zarówno piłkarski, ale też jako człowiek. Ktoś coś wie?

2

Oby historia dopełnia się i tym razem. My w tamtym roku przez 6 meczów nie wygraliśmy z Atleti, a dziś dla realu to będzie właśnie 6 pojedynek derbowy. Do boju Atletico!

2

Nie ważne ile dają, trzeba się od nich oderwać. Skoro zerwaliśmy z tradycją to już nie musimy na siłę do niej wracać, trudno stało się. Ale poszukajmy niearabskiego sponsora. Ponadto mam nadzieję, że ten zarząd nie uruchomi tego procesu. Zostawcie to Laporcie.

1

Nie wiem która, ale na pewno by dali radę tej bandzie gwiazd. Ich rychły upadek pokazuje jaką drużyną byli. Barcelona 7 rok gra to samo i jest wciąż w topie.

0

100% procent racji. Wierzę w Atletico jak nigdy.

0

Z tymi podwyżkami to jest przesada. Zapewne dożyję czasów 40 milinów Euro/rok.

6

Aha czyli real się będzie odwoływał od kartki. I co? Na jakiej podstawie komitent stwierdzi, że nie słusznie dostał? No na jakiej?! Na podstawie wideo? Przecież nie można. Na podstawie protokołu? Przecież tam jest zapisane to co sędzia widział, a widział faul, bo kartę dał. Ale nie, dla realu zrobi się wyjątek, obejrzy się powtóreczkę i zobaczy się to co się chce zobaczyć.

0

Dawać dawać pany! 10 minut!

0

1

Nacho - Varane na Atletico. Ups hahaha. Jeśli Atletico ich nie ogra, to niestety ligę przegramy :( Jak real gra padakę to i tak jakoś wygrywa i tak pewnie będzie do końca sezonu. U siebie ich pykniemy, ale to i tak nic nie da jak nikt nie odbierze im punktów.

3

Proszę cię Deulo, zrób to dla Barcy i pociągnij Seville do zwycięstwa. Musimy znów patrzeć tylko na siebie.

0

Akurat o to jestem spokojny :) W parę miesięcy takiego poważnego projektu nie zrealizują. Za to jestem ciekawy jak Laporta rozwiąże sprawę z reklamami na koszulkach. Czy będziemy mieć czyste, czy też znajdzie wielkiego sponsora, niearabskiego, bo oni raczej na pewno zostaną wywaleni z naszych koszulek.

3

Jesteśmy lepsi. To, że jakieś Araby sobie tak mówią to nic nie znaczy. Za pół roku wybory i wszystko zacznie wracać do normy, a dni ich sponsorowania naszego Klubu będą policzone.

0

Nie wiem jak nazwać takiego człowieka jak ty... Wstyd, że tacy są w internecie. Możemy zmierzyć się na wiedzę o historii FCB i Katalonii. Zobaczymy czy będziesz taki mądry. j0HNNY88 sam sobie wyjdź, pobaw się w śniegu, ja mam pracę

1

To się już stało i trzeba się z tym pogodzić. Szanuję LE, ale nie chcę, by takie transfery zostały powtórzone.

12

Można go nie lubić, ale z tą wypowiedzią się nie zgodzić. Ewidentnie są ludzie w Hiszpanii, którzy chcą zaszkodzić Barcelonie, bo ta walczy o niepodległość Katalonii. Na pewno real też macza w tym palce, bo nie podoba im się gdy zaczynamy wygrywać seriami, od razu jakiś skandal się pojawia. Dlatego zero szacunku dla nich.

2

Isco w Barcelonie? Nigdy! On dla mnie już jest bezwartościowy w momencie podpisanie kontraktu z białasami.

4

A Bale to żaden wielki skrzydłowy. Zawodnik jakich wiele, nic szczególnego nie gra. Przepłacone drewno, w realu świetnie to widać.

0

Mimo wszystko wydaje mi się to prawdą. To nie jest tak, że jak kupujesz zawodnika za kwotę x to tylko tyle musisz zapłacić. Owszem kwota x pojawia się na koncie byłego klubu zawodnika, ale klub który płaci musi jeszcze ponieść wysokie podatki. Tak naprawdę koszty za transfery dawno przekroczyły 100mln Euro, tylko, że podaje się do wiadomości publicznej kwotę, którą dostaje klub. A, że Barcelona została przyciśnięta przez sąd musiała podać 100% kwoty.

1

Daj spokój, nie doceniasz w ogóle Barcelony. Spokojnie można by wypróbować wariant z Bartrą na PO, który ma zadania jedynie defensywne, więc nie musiałby hasać po skrzydle, co nie wymagałoby od niego aż takiej szybkości, jaką ludzie oczekują od niego. Messi miałby wtedy cała prawą flankę dla siebie. Czasem na prawą mógłby się cofać Rakitić, który gra świetnie w defensywie. Nie boję się o taką Barcelonę, tym bardziej, że pora na zmiany.

2

Agentka Alvesa: Dani chce zostać w Barcelonie, ale klub ani razu się z nami nie skontaktował. Rozumiemy, że Barça go nie chce, szukamy klubu @krecidlo Sytuacja nie jest wcale taka jednoznaczna. Ponoć Dani rząda wielkich pieniędzy, więc niechęć Barcy do przedłużenia kontraktu nie jest nieuzasadniona. Uważam, że spokojnie przez pół sezonu pociągniemy bez klasowego PO, tym bardziej, że jest to ta lżejsza część sezonu. Moim zdaniem dobry ruch zarządu.

1

No właśnie. Biali są zmęczeni a jeszcze i tak dają radę jakoś wygrywać. Naprawdę się martwię, że oni mogą lecieć na tym fuksie do końca sezonu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?