Ale co ma do rzeczy historia do spotkania LM, o której obecnie Deportivo może sobie pomarzyć. Schalke prezentuje się obecnie lepiej, więc luzuj shorty.
Myślę, że ten mecz wybije tutaj ludziom z głów głupie myślenie, że Schalke zostanie połknięte. Liczyłem na Depor, ale u nich nawet chęci zwycięstwa nie ma. Spokojnie real był do ogrania, bo grają padakę. Liczę na Schalke.
No nie mogę. Wyrąbał mu nogą w twarz. Co za chamstwo w realu... Przecież widział, że jest na spalonym. Czerwona ewidentna. "Przecież mógł zabić bramkarza"
Serio drybling cr11 można nazwać efektownym? Co w machaniu nad piłką parę razy jest ładne? Przecież on nic z tym nie robi nawet i oddaje piłkę do partnera od razu. Zrobił jeden trick na 39-latku i to pierwszy raz od dawna i od razu debata na temat jego skilla.
Oglądam tylko te mecze realu, w których wiem, że są szanse na ich porażkę. Dziś naczytałem się, że nie ma szans, że tamci 8-0. Po wyniku tego nie widać moi drodzy. Futbol lubi zadziwiać i liczę, że szczęście chociaż raz się odwróci od realu i właśnie dzisiaj. Go go Depor!
Czyli jednak wyciąganie różnych smrodów jak Barcelona zaczyna grać świetnie nie jest przypadkowe. Osobiście uważałem, że zawodnikom to lata, no ale jest inaczej najwidoczniej.
Tak tak, wszystko przez Lewandowskiego yhym... Dalej sobie to wmawiajcie. W Bayernie wyszło jaki z niego wielki piłkarz. BVB było idealnym miejscem dla niego, ale wiadomo kasa. A Mandżu strzela w Atleti tak jak w Bayernie.
Barça record in 1st 35 games under Pep & Lucho
08/09: 28W - 4D - 3L Goals 97-28 CS: 13 FS:3.
14/15: 29W - 2D - 4L Goals 105-22 CS: 20 FS:4.
Naprawdę nie mogę się nadziwić jak to możliwe, że nie jesteśmy liderami w lidze.
Wiem, że to tylko plotki z gazet, ale nie tędy droga, Barcelono. Przecież mamy Rafinhie, który mimo małej ilości minut robi dużą różnicę. Dla mnie spokojnie można opierać na nim linię pomocy. Widać w nim element magii, coś co miał Iniesta kiedyś. Poza tym mamy jeszcze paru innych obiecujących w Barcie B czy na wypożyczeniach. Naprawdę nie widzę sensu wydawać tyle kasy, skoro już mamy takich zawodników.
Mimo gola Neymara, ogólnie słabo. Ponadto ostatnio tak na niego się wkurzyłem w poprzednim sezonie. Miał tyle okazji to musiał się popisać. Przeciwnika też trzeba szanować i niweczył pracę kolegów. Szkoda, że Messi nie był na jego miejscu, bo by to zapewne kończył. Kolejny genialny mecz Argentyńczyka, najlepszy piłkarz w historii.
Cieszy to, ze mamy koncepcje na gre. Bardzo dobrze tozgrywamy akacje. I najwazniejsze, wrocila rzecz dzieki, ktorej krolowalismy - gra na jeden kontakt.
5
https://vine.co/v/OPAgWBKv5iq
Nasze trio :)
0
Mój przewidywany skład:
Bravo - Montoya, Bartra, Mathieu, Alba - Rakitic, Busquets, Xavi - Messi, Suarez, Pedro
Jaki bym chciał:
Bravo - Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano - Rakitic, Busquets, Rafinha - Messi, Suarez, Pedro
0
Ale co ma do rzeczy historia do spotkania LM, o której obecnie Deportivo może sobie pomarzyć. Schalke prezentuje się obecnie lepiej, więc luzuj shorty.
2
Myślę, że ten mecz wybije tutaj ludziom z głów głupie myślenie, że Schalke zostanie połknięte. Liczyłem na Depor, ale u nich nawet chęci zwycięstwa nie ma. Spokojnie real był do ogrania, bo grają padakę. Liczę na Schalke.
9
No to po meczu, ciut lepszy zespół niż Depor spokojnie pyknąłby real. Ciut lepszy...
0
Jeśli agresja nie będzie karana to co stanie się z tym sportem? Po ciuchu to można je**ąć, co nie?
14
No nie mogę. Wyrąbał mu nogą w twarz. Co za chamstwo w realu... Przecież widział, że jest na spalonym. Czerwona ewidentna. "Przecież mógł zabić bramkarza"
2
Serio drybling cr11 można nazwać efektownym? Co w machaniu nad piłką parę razy jest ładne? Przecież on nic z tym nie robi nawet i oddaje piłkę do partnera od razu. Zrobił jeden trick na 39-latku i to pierwszy raz od dawna i od razu debata na temat jego skilla.
2
Oglądam tylko te mecze realu, w których wiem, że są szanse na ich porażkę. Dziś naczytałem się, że nie ma szans, że tamci 8-0. Po wyniku tego nie widać moi drodzy. Futbol lubi zadziwiać i liczę, że szczęście chociaż raz się odwróci od realu i właśnie dzisiaj. Go go Depor!
3
haha Cr11 jaki nur
1
Czyli jednak wyciąganie różnych smrodów jak Barcelona zaczyna grać świetnie nie jest przypadkowe. Osobiście uważałem, że zawodnikom to lata, no ale jest inaczej najwidoczniej.
9
Zaraz przyjdzie Pax ze swoją argumentacją i będzie się kłócił o oceny, jakby to była najważniejsza rzecz w życiu.
Masche trochę za nisko, bo grał świetnie, no i Neymar za wysoko, bo grał fatalnie, karny to tylko wisienka na torcie.
2
Tak tak, wszystko przez Lewandowskiego yhym... Dalej sobie to wmawiajcie. W Bayernie wyszło jaki z niego wielki piłkarz. BVB było idealnym miejscem dla niego, ale wiadomo kasa. A Mandżu strzela w Atleti tak jak w Bayernie.
1
Barça record in 1st 35 games under Pep & Lucho
08/09: 28W - 4D - 3L Goals 97-28 CS: 13 FS:3.
14/15: 29W - 2D - 4L Goals 105-22 CS: 20 FS:4.
Naprawdę nie mogę się nadziwić jak to możliwe, że nie jesteśmy liderami w lidze.
2
Najpierw sobie przeczytał artykuł na działalności zarządu, która doprowadza klub do ruiny, na blaugrana.pl, a potem ich broń
1
I bardzo dobrze. Teraz nie ma wymówki: jest smutny, bo go dziewczyna rzuciła. Zasłużył sobie, jego wina.
1
Sedzia dzis zapomnial gwizdka wziac. Strasznie to irytuje mnie to. Alez Masche czysci
0
tak? To popatrz najpierw na grę Iniesty i dopiero się wypowiadaj o Rafie
1
Dziś jedynym moim życzeniem co do składu jest Rafinha. I coś czuje, że to się spełni.
3
Wiem, że to tylko plotki z gazet, ale nie tędy droga, Barcelono. Przecież mamy Rafinhie, który mimo małej ilości minut robi dużą różnicę. Dla mnie spokojnie można opierać na nim linię pomocy. Widać w nim element magii, coś co miał Iniesta kiedyś. Poza tym mamy jeszcze paru innych obiecujących w Barcie B czy na wypożyczeniach. Naprawdę nie widzę sensu wydawać tyle kasy, skoro już mamy takich zawodników.
14
Ale musicie przyznać, że wkład Rakiticia był wczoraj nieoceniony. Był wszędzie i rozgrywał bardzo mądrze. Takiego Chorwata chce się oglądać!
1
No dokładnie. Ja też już nie piszę komentarzy porównujących z cr11, bo to obraza dla Messiego
4
Mimo gola Neymara, ogólnie słabo. Ponadto ostatnio tak na niego się wkurzyłem w poprzednim sezonie. Miał tyle okazji to musiał się popisać. Przeciwnika też trzeba szanować i niweczył pracę kolegów. Szkoda, że Messi nie był na jego miejscu, bo by to zapewne kończył. Kolejny genialny mecz Argentyńczyka, najlepszy piłkarz w historii.
1
Ok Messi ma najwiecej asyst w historii la liga juz, wiec teraz pora gonic cr11
22
No to wg logiki HD Alves na druga polowe nie moze wychodzic
3
Jejku co za fanatyk. "Dobrze ze to dodales". Ech...
0
Nie z takich katow sie strzelalo gole Xavi... Ale szkoda :( Messi mialby kolejna asyste i to genialna.
1
Cieszy to, ze mamy koncepcje na gre. Bardzo dobrze tozgrywamy akacje. I najwazniejsze, wrocila rzecz dzieki, ktorej krolowalismy - gra na jeden kontakt.
14
Wedlug Rac1 Xavi w pierwszym. Szkoda. Chcialbym Rafinhie. Dobrze nam szlo bez Xaviego. Zaczynam sie bac o ten mecz.
13
Wczorajsze statystyki CR11 godne miana najlepszego piłkarza globu:
Cristiano's game vs @Atléti
0 goals
0 shots on target
0 take-ons completed
0 chances created
0 crosses completed
@krecidlo