5

0

Mój przewidywany skład:
Bravo - Montoya, Bartra, Mathieu, Alba - Rakitic, Busquets, Xavi - Messi, Suarez, Pedro

Jaki bym chciał:
Bravo - Montoya, Bartra, Mathieu, Adriano - Rakitic, Busquets, Rafinha - Messi, Suarez, Pedro

0

Ale co ma do rzeczy historia do spotkania LM, o której obecnie Deportivo może sobie pomarzyć. Schalke prezentuje się obecnie lepiej, więc luzuj shorty.

2

Myślę, że ten mecz wybije tutaj ludziom z głów głupie myślenie, że Schalke zostanie połknięte. Liczyłem na Depor, ale u nich nawet chęci zwycięstwa nie ma. Spokojnie real był do ogrania, bo grają padakę. Liczę na Schalke.

9

No to po meczu, ciut lepszy zespół niż Depor spokojnie pyknąłby real. Ciut lepszy...

0

Jeśli agresja nie będzie karana to co stanie się z tym sportem? Po ciuchu to można je**ąć, co nie?

14

No nie mogę. Wyrąbał mu nogą w twarz. Co za chamstwo w realu... Przecież widział, że jest na spalonym. Czerwona ewidentna. "Przecież mógł zabić bramkarza"

2

Serio drybling cr11 można nazwać efektownym? Co w machaniu nad piłką parę razy jest ładne? Przecież on nic z tym nie robi nawet i oddaje piłkę do partnera od razu. Zrobił jeden trick na 39-latku i to pierwszy raz od dawna i od razu debata na temat jego skilla.

2

Oglądam tylko te mecze realu, w których wiem, że są szanse na ich porażkę. Dziś naczytałem się, że nie ma szans, że tamci 8-0. Po wyniku tego nie widać moi drodzy. Futbol lubi zadziwiać i liczę, że szczęście chociaż raz się odwróci od realu i właśnie dzisiaj. Go go Depor!

3

haha Cr11 jaki nur

1

Czyli jednak wyciąganie różnych smrodów jak Barcelona zaczyna grać świetnie nie jest przypadkowe. Osobiście uważałem, że zawodnikom to lata, no ale jest inaczej najwidoczniej.

9

Zaraz przyjdzie Pax ze swoją argumentacją i będzie się kłócił o oceny, jakby to była najważniejsza rzecz w życiu.

Masche trochę za nisko, bo grał świetnie, no i Neymar za wysoko, bo grał fatalnie, karny to tylko wisienka na torcie.

2

Tak tak, wszystko przez Lewandowskiego yhym... Dalej sobie to wmawiajcie. W Bayernie wyszło jaki z niego wielki piłkarz. BVB było idealnym miejscem dla niego, ale wiadomo kasa. A Mandżu strzela w Atleti tak jak w Bayernie.

1

Barça record in 1st 35 games under Pep & Lucho
08/09: 28W - 4D - 3L Goals 97-28 CS: 13 FS:3.
14/15: 29W - 2D - 4L Goals 105-22 CS: 20 FS:4.
Naprawdę nie mogę się nadziwić jak to możliwe, że nie jesteśmy liderami w lidze.

2

Najpierw sobie przeczytał artykuł na działalności zarządu, która doprowadza klub do ruiny, na blaugrana.pl, a potem ich broń

1

I bardzo dobrze. Teraz nie ma wymówki: jest smutny, bo go dziewczyna rzuciła. Zasłużył sobie, jego wina.

1

Sedzia dzis zapomnial gwizdka wziac. Strasznie to irytuje mnie to. Alez Masche czysci

0

tak? To popatrz najpierw na grę Iniesty i dopiero się wypowiadaj o Rafie

1

Dziś jedynym moim życzeniem co do składu jest Rafinha. I coś czuje, że to się spełni.

3

Wiem, że to tylko plotki z gazet, ale nie tędy droga, Barcelono. Przecież mamy Rafinhie, który mimo małej ilości minut robi dużą różnicę. Dla mnie spokojnie można opierać na nim linię pomocy. Widać w nim element magii, coś co miał Iniesta kiedyś. Poza tym mamy jeszcze paru innych obiecujących w Barcie B czy na wypożyczeniach. Naprawdę nie widzę sensu wydawać tyle kasy, skoro już mamy takich zawodników.

14

Ale musicie przyznać, że wkład Rakiticia był wczoraj nieoceniony. Był wszędzie i rozgrywał bardzo mądrze. Takiego Chorwata chce się oglądać!

1

No dokładnie. Ja też już nie piszę komentarzy porównujących z cr11, bo to obraza dla Messiego

4

Mimo gola Neymara, ogólnie słabo. Ponadto ostatnio tak na niego się wkurzyłem w poprzednim sezonie. Miał tyle okazji to musiał się popisać. Przeciwnika też trzeba szanować i niweczył pracę kolegów. Szkoda, że Messi nie był na jego miejscu, bo by to zapewne kończył. Kolejny genialny mecz Argentyńczyka, najlepszy piłkarz w historii.

1

Ok Messi ma najwiecej asyst w historii la liga juz, wiec teraz pora gonic cr11

22

No to wg logiki HD Alves na druga polowe nie moze wychodzic

3

Jejku co za fanatyk. "Dobrze ze to dodales". Ech...

0

Nie z takich katow sie strzelalo gole Xavi... Ale szkoda :( Messi mialby kolejna asyste i to genialna.

1

Cieszy to, ze mamy koncepcje na gre. Bardzo dobrze tozgrywamy akacje. I najwazniejsze, wrocila rzecz dzieki, ktorej krolowalismy - gra na jeden kontakt.

14

Wedlug Rac1 Xavi w pierwszym. Szkoda. Chcialbym Rafinhie. Dobrze nam szlo bez Xaviego. Zaczynam sie bac o ten mecz.

13

Wczorajsze statystyki CR11 godne miana najlepszego piłkarza globu:
Cristiano's game vs @Atléti
0 goals
0 shots on target
0 take-ons completed
0 chances created
0 crosses completed
@krecidlo

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?