2

Nie oszukujmy się. Dostanie 1-2 meczy kary. Jakby ktoś chciał albo mógł zawiesić go na dłużej to FIFA czy UEFA nie miałaby problemów. Każdy się boi, bo Perez czuwa. W mojej opinii powinien dostać zakaz 1-2 miesiące (na takich zasadach jak Luis), bo zrobił to po raz n-ty w karierze i wykazał się wielką brutalnością. Jednakże nikt tego nie zrobi i powiedzą, że w la Liga nie można skazywać na podstawie nagrania...

1

Jeśli by go ściągnęli i mógł tam grać to byłby jeden z większych skandali w piłce nożnej. Kompromitacja FIFY i pozycja realu wyszłaby w końcu na jaw (są traktowani ulgowo).

13

Suarez do cr11 sie nie umywa. Tutaj masz liste (dzieki Jooe i slubi07):
CR w ciągu zaledwie roku:
-Athletic Bilba


-AM i znane 2x uderzenie Godina
-AM i Miranda
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=g1hf3RmYWVI&x-yt-ts=1421914688
-Ludogorets

-Cordoba wczoraj i uderzenie w twarz->kopnięcie+podrapanie po twarzy->uderzenie w twarz
Starsze:
1. Kopnięcie Oriza

2. Uderzenie w twarz

3. Kopnięcie w twarz Gabiego

4. Uderzenie w twarz Gurpegiego

5. Uderzenie w twarz z pięści Godina

6. Uderzenie w twarz

7. Kopnięcie

1

Jooe i skubi07, dzięki wielkie za zebranie wszystkiego do 2-óch postów. Przyda się ;)

3

Wydaje się, że wyszliśmy z kryzysu o wile mocniejsi. I mam dobre odczucia co do tego sezonu, naprawdę możemy wiele osiągnąć. Również cieszy słabsza dyspozycja realu, ale szkoda, że nie przekłada się to na utratę lidera.

7

Dokładnie, Ribery powiedział to bardzo dobrze. Dla mnie ronaldo nawet nie zasługuje na top 3. Widzę bardziej oddanych piłkarzy, którzy nie są bandytami boiskowymi. Messi zawsze był od niego lepszy i tak pozostanie na zawsze.

2

Szkoda, że przeprosił tylko dlatego, że dostał czerwo. Jakoś Godina i innych nie przepraszał.

0

5 meczy byłoby ok

4

I teraz pytanie kiedy w końcu wyczerpie im się ten worek ze szczęściem? To jest niepojęte, że tyle razy ratują się karnymi (zasłużonymi bądź nie).
PS. ronaldo to idiota, boiskowy bandyta

1

Ciekawe czy teoria niektórych ludzi mówiąca o tym, że real bez typowego dm'a na dłużą metą nie ugra niczego się sprawdzi. Ja jestem jak najbardziej za :D

0

Ludzie ludzie! Jaki fart realu? Nie oglądam meczu, a z reakcji wynika, że jakaś masakra.

2

Skandal i to jeden z większych za kadencji tego zarządu... Według wcześniejszych wiadomości wygląda na to, że Nike wymyśliło sobie takie poziome gówno, a zarząd nie miał nic do powiedzenia, bo już dawno temu zaczęli je szyć. Jawne naruszenie statutu klubowego w imię pierwszego miejsca rankingu. Symbol upadku zarządu. Szkoda, że nowy zarząd pewnie nie będzie mógł nic z tym zrobić...

2

https://pbs.twimg.com/media/B79p24HCAAA3NrM.jpg:large

Typowy real. Dobrze, że koleś do nas nie przyszedł jak mówi tylko tak, bo go sprowadzili.

1

Jestem w stanie wybaczyć Suarezowi setki, niedokładne podania, straty, ale nie wybaczę mu takich symulek jak dziś...

1

Suarez, do jasnej cholery! Popatrz jaki herb nosisz na piersi! Przestań zniżać się do poziomu Realu tymi tanimi i żałosnymi chwytami. Przestań! Jak chciałeś pływać to trzeba było dołączyć do Ronaldo.

0

A nie pamiętasz już jak Alexis kłuł real w swoim pierwszym sezonie? :) A poza tym nie kosztował 80 mln.

8

Suarez znów padaka. Aż na głowie staje z wrażenia. Najlepszy w tej połowie był Rakitic. Pique swoją interwencją zapewne uratował nas przed asystą Torresa.

0

Jejku jaka niska obecnosc... Szkoda i wstyd troche

2

Nigdy nie przejdę do klubu, który sympatyzował z reżimem Franco.

— Johan Cruijff o wyborze klubu

Niesamowity człowiek, dzięki Ci za wszystko!

1

Według mnie właśnie problem nie jest to, że dobre drużyny nas rozszyfrowały, ale słabe. Z silnymi gramy lepiej, może dlatego, że jesteśmy bardziej zmobilizowani, ale pewnie też ci mocniejsi grają inną piłkę. Za to kompletnie nie mamy pomysłu na słabe drużyny z dobrym taktykiem na ławce.

0

Mój wymarzony skład na dziś:
Ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Rakitic, Mascherano, Rafinha - Messi, Suarez, Neymar

0

Griezman i Godin to byłby poważne straty.

1

Squad list: Moyá, Oblak, Godín, Siqueira, Gámez, Juanfran, Miranda, Giménez, Mario, Koke, Raúl García, Arda, Gabi, Saúl, Griezmann, Mandzukic, Raúl Jiménez y Fernando Torres #FCBAtleti

Mają pakę, uważam, że teraz będzie nam znacznie ciężej wygrać, bo takie błędy jak popełnili w obronie to szok.

1

Jeśli jutro znów wygramy, a Xaviego najprawdopodobniej nie będzie w składzie, bo nie ma zielonego światła, to dla niektórych powinien być to wyraźny sygnał. Ja nie uważam Xaviego za najlepszego pomocnika w tym sezonie, bo to, że dobrze holuje piłkę i świetnie uspokaja grę w ogóle mnie nie rusza.Update: Xavi dostał zielone światło. Ciekawe czy moja teoria się sprawdzi, że gramy lepiej bez niego.

9

Szrot to Ty masz w mózgu. Bez urazy. Jest zawodnikiem Barcy, więc trzeba go wspierać, a nie pisać takie komentarze...

4

Szybkiego powrotu do zdrowia, Douglas! Jak widzę niektóre komentarze to aż mi się smutno robi za ciebie.

2

Ryby i zdrajcy prawa głosu nie mają.

5

Oby pobil rekord ligi (najmniejsza liczba straconych bramek).

2

Rafinha spokojnie mógł podać to do Messiego i by miał dziś 4 gole :D no trudo, 3 punkty są najważniejsze. Kolejny raz się utwierdziłem w przekonaniu, że z Rakiticia jeszcze będą ludzie.

5

Tito zagrał wtedy 11 wychowankami. Po co mówicie jak nie jesteście pewni

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?