Nie oszukujmy się. Dostanie 1-2 meczy kary. Jakby ktoś chciał albo mógł zawiesić go na dłużej to FIFA czy UEFA nie miałaby problemów. Każdy się boi, bo Perez czuwa. W mojej opinii powinien dostać zakaz 1-2 miesiące (na takich zasadach jak Luis), bo zrobił to po raz n-ty w karierze i wykazał się wielką brutalnością. Jednakże nikt tego nie zrobi i powiedzą, że w la Liga nie można skazywać na podstawie nagrania...
Jeśli by go ściągnęli i mógł tam grać to byłby jeden z większych skandali w piłce nożnej. Kompromitacja FIFY i pozycja realu wyszłaby w końcu na jaw (są traktowani ulgowo).
Wydaje się, że wyszliśmy z kryzysu o wile mocniejsi. I mam dobre odczucia co do tego sezonu, naprawdę możemy wiele osiągnąć. Również cieszy słabsza dyspozycja realu, ale szkoda, że nie przekłada się to na utratę lidera.
Dokładnie, Ribery powiedział to bardzo dobrze. Dla mnie ronaldo nawet nie zasługuje na top 3. Widzę bardziej oddanych piłkarzy, którzy nie są bandytami boiskowymi. Messi zawsze był od niego lepszy i tak pozostanie na zawsze.
I teraz pytanie kiedy w końcu wyczerpie im się ten worek ze szczęściem? To jest niepojęte, że tyle razy ratują się karnymi (zasłużonymi bądź nie).
PS. ronaldo to idiota, boiskowy bandyta
Ciekawe czy teoria niektórych ludzi mówiąca o tym, że real bez typowego dm'a na dłużą metą nie ugra niczego się sprawdzi. Ja jestem jak najbardziej za :D
Skandal i to jeden z większych za kadencji tego zarządu... Według wcześniejszych wiadomości wygląda na to, że Nike wymyśliło sobie takie poziome gówno, a zarząd nie miał nic do powiedzenia, bo już dawno temu zaczęli je szyć. Jawne naruszenie statutu klubowego w imię pierwszego miejsca rankingu. Symbol upadku zarządu. Szkoda, że nowy zarząd pewnie nie będzie mógł nic z tym zrobić...
Suarez, do jasnej cholery! Popatrz jaki herb nosisz na piersi! Przestań zniżać się do poziomu Realu tymi tanimi i żałosnymi chwytami. Przestań! Jak chciałeś pływać to trzeba było dołączyć do Ronaldo.
Suarez znów padaka. Aż na głowie staje z wrażenia. Najlepszy w tej połowie był Rakitic. Pique swoją interwencją zapewne uratował nas przed asystą Torresa.
Według mnie właśnie problem nie jest to, że dobre drużyny nas rozszyfrowały, ale słabe. Z silnymi gramy lepiej, może dlatego, że jesteśmy bardziej zmobilizowani, ale pewnie też ci mocniejsi grają inną piłkę. Za to kompletnie nie mamy pomysłu na słabe drużyny z dobrym taktykiem na ławce.
Jeśli jutro znów wygramy, a Xaviego najprawdopodobniej nie będzie w składzie, bo nie ma zielonego światła, to dla niektórych powinien być to wyraźny sygnał. Ja nie uważam Xaviego za najlepszego pomocnika w tym sezonie, bo to, że dobrze holuje piłkę i świetnie uspokaja grę w ogóle mnie nie rusza.Update: Xavi dostał zielone światło. Ciekawe czy moja teoria się sprawdzi, że gramy lepiej bez niego.
Rafinha spokojnie mógł podać to do Messiego i by miał dziś 4 gole :D no trudo, 3 punkty są najważniejsze. Kolejny raz się utwierdziłem w przekonaniu, że z Rakiticia jeszcze będą ludzie.
2
Nie oszukujmy się. Dostanie 1-2 meczy kary. Jakby ktoś chciał albo mógł zawiesić go na dłużej to FIFA czy UEFA nie miałaby problemów. Każdy się boi, bo Perez czuwa. W mojej opinii powinien dostać zakaz 1-2 miesiące (na takich zasadach jak Luis), bo zrobił to po raz n-ty w karierze i wykazał się wielką brutalnością. Jednakże nikt tego nie zrobi i powiedzą, że w la Liga nie można skazywać na podstawie nagrania...
1
Jeśli by go ściągnęli i mógł tam grać to byłby jeden z większych skandali w piłce nożnej. Kompromitacja FIFY i pozycja realu wyszłaby w końcu na jaw (są traktowani ulgowo).
13
Suarez do cr11 sie nie umywa. Tutaj masz liste (dzieki Jooe i slubi07):
CR w ciągu zaledwie roku:
-Athletic Bilba
-AM i znane 2x uderzenie Godina
-AM i Miranda
https://www.youtube.com/watch?x-yt-cl=84503534&v=g1hf3RmYWVI&x-yt-ts=1421914688
-Ludogorets
-Cordoba wczoraj i uderzenie w twarz->kopnięcie+podrapanie po twarzy->uderzenie w twarz
Starsze:
1. Kopnięcie Oriza
2. Uderzenie w twarz
3. Kopnięcie w twarz Gabiego
4. Uderzenie w twarz Gurpegiego
5. Uderzenie w twarz z pięści Godina
6. Uderzenie w twarz
7. Kopnięcie
1
Jooe i skubi07, dzięki wielkie za zebranie wszystkiego do 2-óch postów. Przyda się ;)
3
Wydaje się, że wyszliśmy z kryzysu o wile mocniejsi. I mam dobre odczucia co do tego sezonu, naprawdę możemy wiele osiągnąć. Również cieszy słabsza dyspozycja realu, ale szkoda, że nie przekłada się to na utratę lidera.
7
Dokładnie, Ribery powiedział to bardzo dobrze. Dla mnie ronaldo nawet nie zasługuje na top 3. Widzę bardziej oddanych piłkarzy, którzy nie są bandytami boiskowymi. Messi zawsze był od niego lepszy i tak pozostanie na zawsze.
2
Szkoda, że przeprosił tylko dlatego, że dostał czerwo. Jakoś Godina i innych nie przepraszał.
0
5 meczy byłoby ok
4
I teraz pytanie kiedy w końcu wyczerpie im się ten worek ze szczęściem? To jest niepojęte, że tyle razy ratują się karnymi (zasłużonymi bądź nie).
PS. ronaldo to idiota, boiskowy bandyta
1
Ciekawe czy teoria niektórych ludzi mówiąca o tym, że real bez typowego dm'a na dłużą metą nie ugra niczego się sprawdzi. Ja jestem jak najbardziej za :D
0
Ludzie ludzie! Jaki fart realu? Nie oglądam meczu, a z reakcji wynika, że jakaś masakra.
2
Skandal i to jeden z większych za kadencji tego zarządu... Według wcześniejszych wiadomości wygląda na to, że Nike wymyśliło sobie takie poziome gówno, a zarząd nie miał nic do powiedzenia, bo już dawno temu zaczęli je szyć. Jawne naruszenie statutu klubowego w imię pierwszego miejsca rankingu. Symbol upadku zarządu. Szkoda, że nowy zarząd pewnie nie będzie mógł nic z tym zrobić...
2
https://pbs.twimg.com/media/B79p24HCAAA3NrM.jpg:large
Typowy real. Dobrze, że koleś do nas nie przyszedł jak mówi tylko tak, bo go sprowadzili.
1
Jestem w stanie wybaczyć Suarezowi setki, niedokładne podania, straty, ale nie wybaczę mu takich symulek jak dziś...
1
Suarez, do jasnej cholery! Popatrz jaki herb nosisz na piersi! Przestań zniżać się do poziomu Realu tymi tanimi i żałosnymi chwytami. Przestań! Jak chciałeś pływać to trzeba było dołączyć do Ronaldo.
0
A nie pamiętasz już jak Alexis kłuł real w swoim pierwszym sezonie? :) A poza tym nie kosztował 80 mln.
8
Suarez znów padaka. Aż na głowie staje z wrażenia. Najlepszy w tej połowie był Rakitic. Pique swoją interwencją zapewne uratował nas przed asystą Torresa.
0
Jejku jaka niska obecnosc... Szkoda i wstyd troche
2
Nigdy nie przejdę do klubu, który sympatyzował z reżimem Franco.
— Johan Cruijff o wyborze klubu
Niesamowity człowiek, dzięki Ci za wszystko!
1
Według mnie właśnie problem nie jest to, że dobre drużyny nas rozszyfrowały, ale słabe. Z silnymi gramy lepiej, może dlatego, że jesteśmy bardziej zmobilizowani, ale pewnie też ci mocniejsi grają inną piłkę. Za to kompletnie nie mamy pomysłu na słabe drużyny z dobrym taktykiem na ławce.
0
Mój wymarzony skład na dziś:
Ter Stegen - Alves, Pique, Bartra, Alba - Rakitic, Mascherano, Rafinha - Messi, Suarez, Neymar
0
Griezman i Godin to byłby poważne straty.
1
Squad list: Moyá, Oblak, Godín, Siqueira, Gámez, Juanfran, Miranda, Giménez, Mario, Koke, Raúl García, Arda, Gabi, Saúl, Griezmann, Mandzukic, Raúl Jiménez y Fernando Torres #FCBAtleti
Mają pakę, uważam, że teraz będzie nam znacznie ciężej wygrać, bo takie błędy jak popełnili w obronie to szok.
1
Jeśli jutro znów wygramy, a Xaviego najprawdopodobniej nie będzie w składzie, bo nie ma zielonego światła, to dla niektórych powinien być to wyraźny sygnał. Ja nie uważam Xaviego za najlepszego pomocnika w tym sezonie, bo to, że dobrze holuje piłkę i świetnie uspokaja grę w ogóle mnie nie rusza.Update: Xavi dostał zielone światło. Ciekawe czy moja teoria się sprawdzi, że gramy lepiej bez niego.
9
Szrot to Ty masz w mózgu. Bez urazy. Jest zawodnikiem Barcy, więc trzeba go wspierać, a nie pisać takie komentarze...
4
Szybkiego powrotu do zdrowia, Douglas! Jak widzę niektóre komentarze to aż mi się smutno robi za ciebie.
2
Ryby i zdrajcy prawa głosu nie mają.
5
Oby pobil rekord ligi (najmniejsza liczba straconych bramek).
2
Rafinha spokojnie mógł podać to do Messiego i by miał dziś 4 gole :D no trudo, 3 punkty są najważniejsze. Kolejny raz się utwierdziłem w przekonaniu, że z Rakiticia jeszcze będą ludzie.
5
Tito zagrał wtedy 11 wychowankami. Po co mówicie jak nie jesteście pewni