1

Ok najważniejsze jest, czyli 3 punkty. Druga dobra sprawa: Messi odrobił jednego gola do nurka i jeszcze 30 min!

3

Co by tu nie mówić, Ronaldo jest cienki jak dupa węża, ale umie odnaleźć się w polu karnym i dobić na pustą. Taką grą liczby będzie miał znacznie lepsze niż Messi, co bardzo przesłania rzeczywisty obraz stanu rzeczy.

2

Cały mecz nic nie robi i jak zwykle na pustą.

1

Ronaldo czemu nie gra? Niby jest wpisany do XI, ale może jakiegoś urazu doznał na rozgrzewce i nie był w stanie zagrać. Ktoś coś wie?

0

Jaaaaaa nie było spalonego. Bankowo by to strzelił, ale usłyszał gwizdek. Ale chamstwo

3

Świetny gracz, ale do nas już pewnie nie wróci.

0

Ostatnio jak sport dowalil taka okladke real zaczal wygrywac mecz za meczem (mowa o tej serii zwyciestw). Wiec nie rozumiem tej pochopnosci u nich.

1

Serio podoba się wam gra Xaviego? Jego punty w klasyfikacji kanadyjskiej mogę policzyć na palcach jednej ręki. Ostatnio gramy ładnie, a Xavi nie grał w tych meczach. Przypadek? Xavi nie naddaje się już do szybkiej gry, a zarąbiście szybko zagraliśmy z Atletico, aż miło było na to patrzeć.

1

Dokładnie tak. Ta ich passa zwycięstw mogła zamydlać nam oczy, jednakże teraz wszystko wychodzi na jaw, że są najzwyczajniej do ogrania. Jeśli los (albo UEFA) skojarzy real z Chelsea albo Atletico już w 1/4 LM to zostanie im tylko walka o mistrza Hiszpanii.

1

Twój komentarz jest za to cudowny :) Może wierszyk powinienem był Ci ułożyć?

1

Atletico spokojnie moglo wygrac ten mecz, a nie tylko zremisowac. Ale bylo widac, ze Pablo ulozyl sobie inaczej ten mecz i nie chcili nic na sile. Powiem tak, real nie ma szans z Atletico, nie wazne gdzie graja. Powiedzmy sobie szczerze, Atletico to znacznie lepsza druzyna niz te gwiazdory zza miedzi. Mam przeczucie, ze Barcelona wygra teraz z realem na Camp Nou, a teraz z Atletico moze byc roznie. Nie myslcie, ze pojdzie nam tak latwo jak w niedzile! Sam bylem bardzo zdziwiony, ze Atletico popelnilo takie bledy. Na pewno wyciagna wnioski.
Ps. Ronaldo jak zwykle w waznych meczach nie istnieje. Ah ten najlepszy pilkarz globu.

0

Haha włączyłem meczyk przed chwilą i nie dowierzam oczom. Ależ magię gra Roberto :D

2

Dokładnie miałem to pisać. To real zawsze słynął z niesamowitego chamstwa. A to, że Atletico przesadzili z Barceloną to nic nie znaczy. Grają twardo, ale fair. Real wciąż nie przeszło.

4

Ahhh te wolne Ronaldo. Poezja...

0

Ale stres. Oby Atleti wytrzymało jeszcze to 45 minut. GO GO warriors!

1

Lewica :O Jeszcze bardziej go lubię.

1

Po naszym meczu z Atletico widziałem tu niesamowite hejty na właśnie tego rywala za agresywną grę (a nawet kibicie Atletico byli zaskoczeni, że tak zagrali), więc sporo postanowiło wspierać w dzisiejszym meczu... real. Ale widzę teraz, że dzieci w szkole i sytuacja się uspokoiła. Do boju Atleti!

5

Messi w każdym meczu musi strzelić 0.2 gola więcej niż cr7 i wtedy go dogoni. Uważam, że spokojnie Messi może go dogonić. W tamtym sezonie była też duża strata, bo Messi miał kontuzję, a i tak bardzo się zbliżył na koniec sezonu.

0

No ty to wiadomo, że masz dobre relacje z nim. Powiedziałbym nawet, że najlepsze.

3

Jeśli chodzi o pobite rekordy przez Messiego niedawno, to w kontekście ZP nie miały teraz znaczenia (było po głosowaniu) i nie będą mieć znaczenia w przyszłym roku (zbyt wcześnie zdobyte, nikt nie będzie pamiętał). Jeśli Messi nie wygra czegoś z drużyną, bo o Złoty But będzie ciężko, to znów wygra BUUUUUUUUUUUczek. Dla mnie i tak Messi jest najlepszy w historii.

4

Antonella śliczna jak zawsze. *_*

8

Team roku bez graczy Atleti mówi wszystko o tym "plebiscycie", także bez spin panowie, nie liczy się kto wygra te piłkę.

0

Cieszylem sie przed meczem, ze Xavi nie zostal powolany to mnie wysmiano, bo podobno nasz najlepszy pomocnik. Okazalo sie, ze jego absencja okazala sie kluczem do tak dobrej i szybkiej gry. Dopoki siedzial Xavi na lawie na poczatku sezonu fajnie to wygladalo. Ogolnie tam powinien wedlug mnie zostac do konca kariery. Iniesta, Rafinha, Busi, Mascherano, Rakitic - swietna pomoc.

0

Ja się nigdy do tego nie poniżę, ale jak tam sobie chcecie. Atletico jest mega, nie polegają na kasie, tylko na woli walki i zaangażowaniu. No i systematycznie jadą real.

0

Oby Atletico przeszło ten real w CdR. Atletico jest mocniejsze, ale wolę grać z nimi niż z realem.

7

Griezmann, zgól ten koper, synu! :D

7

Nie rozumiem Enrique. Ze średniakami na wyjazdach jest masakra, a z lepszymi potrafimy grać. Ja już sam nie wiem co o nim myśleć.

2

Ja pier****, aż wejdę tu to napisać: Suarez gra kosmos dziś :O

1

zdjęcie sprzed chwili?

0

Barcelona i innowacje? Nie licz na to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?