Co by tu nie mówić, Ronaldo jest cienki jak dupa węża, ale umie odnaleźć się w polu karnym i dobić na pustą. Taką grą liczby będzie miał znacznie lepsze niż Messi, co bardzo przesłania rzeczywisty obraz stanu rzeczy.
Serio podoba się wam gra Xaviego? Jego punty w klasyfikacji kanadyjskiej mogę policzyć na palcach jednej ręki. Ostatnio gramy ładnie, a Xavi nie grał w tych meczach. Przypadek? Xavi nie naddaje się już do szybkiej gry, a zarąbiście szybko zagraliśmy z Atletico, aż miło było na to patrzeć.
Dokładnie tak. Ta ich passa zwycięstw mogła zamydlać nam oczy, jednakże teraz wszystko wychodzi na jaw, że są najzwyczajniej do ogrania. Jeśli los (albo UEFA) skojarzy real z Chelsea albo Atletico już w 1/4 LM to zostanie im tylko walka o mistrza Hiszpanii.
Atletico spokojnie moglo wygrac ten mecz, a nie tylko zremisowac. Ale bylo widac, ze Pablo ulozyl sobie inaczej ten mecz i nie chcili nic na sile. Powiem tak, real nie ma szans z Atletico, nie wazne gdzie graja. Powiedzmy sobie szczerze, Atletico to znacznie lepsza druzyna niz te gwiazdory zza miedzi. Mam przeczucie, ze Barcelona wygra teraz z realem na Camp Nou, a teraz z Atletico moze byc roznie. Nie myslcie, ze pojdzie nam tak latwo jak w niedzile! Sam bylem bardzo zdziwiony, ze Atletico popelnilo takie bledy. Na pewno wyciagna wnioski.
Ps. Ronaldo jak zwykle w waznych meczach nie istnieje. Ah ten najlepszy pilkarz globu.
Dokładnie miałem to pisać. To real zawsze słynął z niesamowitego chamstwa. A to, że Atletico przesadzili z Barceloną to nic nie znaczy. Grają twardo, ale fair. Real wciąż nie przeszło.
Po naszym meczu z Atletico widziałem tu niesamowite hejty na właśnie tego rywala za agresywną grę (a nawet kibicie Atletico byli zaskoczeni, że tak zagrali), więc sporo postanowiło wspierać w dzisiejszym meczu... real. Ale widzę teraz, że dzieci w szkole i sytuacja się uspokoiła. Do boju Atleti!
Messi w każdym meczu musi strzelić 0.2 gola więcej niż cr7 i wtedy go dogoni. Uważam, że spokojnie Messi może go dogonić. W tamtym sezonie była też duża strata, bo Messi miał kontuzję, a i tak bardzo się zbliżył na koniec sezonu.
Jeśli chodzi o pobite rekordy przez Messiego niedawno, to w kontekście ZP nie miały teraz znaczenia (było po głosowaniu) i nie będą mieć znaczenia w przyszłym roku (zbyt wcześnie zdobyte, nikt nie będzie pamiętał). Jeśli Messi nie wygra czegoś z drużyną, bo o Złoty But będzie ciężko, to znów wygra BUUUUUUUUUUUczek. Dla mnie i tak Messi jest najlepszy w historii.
Cieszylem sie przed meczem, ze Xavi nie zostal powolany to mnie wysmiano, bo podobno nasz najlepszy pomocnik. Okazalo sie, ze jego absencja okazala sie kluczem do tak dobrej i szybkiej gry. Dopoki siedzial Xavi na lawie na poczatku sezonu fajnie to wygladalo. Ogolnie tam powinien wedlug mnie zostac do konca kariery. Iniesta, Rafinha, Busi, Mascherano, Rakitic - swietna pomoc.
Ja się nigdy do tego nie poniżę, ale jak tam sobie chcecie. Atletico jest mega, nie polegają na kasie, tylko na woli walki i zaangażowaniu. No i systematycznie jadą real.
1
Ok najważniejsze jest, czyli 3 punkty. Druga dobra sprawa: Messi odrobił jednego gola do nurka i jeszcze 30 min!
3
Co by tu nie mówić, Ronaldo jest cienki jak dupa węża, ale umie odnaleźć się w polu karnym i dobić na pustą. Taką grą liczby będzie miał znacznie lepsze niż Messi, co bardzo przesłania rzeczywisty obraz stanu rzeczy.
2
Cały mecz nic nie robi i jak zwykle na pustą.
1
Ronaldo czemu nie gra? Niby jest wpisany do XI, ale może jakiegoś urazu doznał na rozgrzewce i nie był w stanie zagrać. Ktoś coś wie?
0
Jaaaaaa nie było spalonego. Bankowo by to strzelił, ale usłyszał gwizdek. Ale chamstwo
3
Świetny gracz, ale do nas już pewnie nie wróci.
0
Ostatnio jak sport dowalil taka okladke real zaczal wygrywac mecz za meczem (mowa o tej serii zwyciestw). Wiec nie rozumiem tej pochopnosci u nich.
1
Serio podoba się wam gra Xaviego? Jego punty w klasyfikacji kanadyjskiej mogę policzyć na palcach jednej ręki. Ostatnio gramy ładnie, a Xavi nie grał w tych meczach. Przypadek? Xavi nie naddaje się już do szybkiej gry, a zarąbiście szybko zagraliśmy z Atletico, aż miło było na to patrzeć.
1
Dokładnie tak. Ta ich passa zwycięstw mogła zamydlać nam oczy, jednakże teraz wszystko wychodzi na jaw, że są najzwyczajniej do ogrania. Jeśli los (albo UEFA) skojarzy real z Chelsea albo Atletico już w 1/4 LM to zostanie im tylko walka o mistrza Hiszpanii.
1
Twój komentarz jest za to cudowny :) Może wierszyk powinienem był Ci ułożyć?
1
Atletico spokojnie moglo wygrac ten mecz, a nie tylko zremisowac. Ale bylo widac, ze Pablo ulozyl sobie inaczej ten mecz i nie chcili nic na sile. Powiem tak, real nie ma szans z Atletico, nie wazne gdzie graja. Powiedzmy sobie szczerze, Atletico to znacznie lepsza druzyna niz te gwiazdory zza miedzi. Mam przeczucie, ze Barcelona wygra teraz z realem na Camp Nou, a teraz z Atletico moze byc roznie. Nie myslcie, ze pojdzie nam tak latwo jak w niedzile! Sam bylem bardzo zdziwiony, ze Atletico popelnilo takie bledy. Na pewno wyciagna wnioski.
Ps. Ronaldo jak zwykle w waznych meczach nie istnieje. Ah ten najlepszy pilkarz globu.
0
Haha włączyłem meczyk przed chwilą i nie dowierzam oczom. Ależ magię gra Roberto :D
2
Dokładnie miałem to pisać. To real zawsze słynął z niesamowitego chamstwa. A to, że Atletico przesadzili z Barceloną to nic nie znaczy. Grają twardo, ale fair. Real wciąż nie przeszło.
4
Ahhh te wolne Ronaldo. Poezja...
0
Ale stres. Oby Atleti wytrzymało jeszcze to 45 minut. GO GO warriors!
1
Lewica :O Jeszcze bardziej go lubię.
1
Po naszym meczu z Atletico widziałem tu niesamowite hejty na właśnie tego rywala za agresywną grę (a nawet kibicie Atletico byli zaskoczeni, że tak zagrali), więc sporo postanowiło wspierać w dzisiejszym meczu... real. Ale widzę teraz, że dzieci w szkole i sytuacja się uspokoiła. Do boju Atleti!
5
Messi w każdym meczu musi strzelić 0.2 gola więcej niż cr7 i wtedy go dogoni. Uważam, że spokojnie Messi może go dogonić. W tamtym sezonie była też duża strata, bo Messi miał kontuzję, a i tak bardzo się zbliżył na koniec sezonu.
0
No ty to wiadomo, że masz dobre relacje z nim. Powiedziałbym nawet, że najlepsze.
3
Jeśli chodzi o pobite rekordy przez Messiego niedawno, to w kontekście ZP nie miały teraz znaczenia (było po głosowaniu) i nie będą mieć znaczenia w przyszłym roku (zbyt wcześnie zdobyte, nikt nie będzie pamiętał). Jeśli Messi nie wygra czegoś z drużyną, bo o Złoty But będzie ciężko, to znów wygra BUUUUUUUUUUUczek. Dla mnie i tak Messi jest najlepszy w historii.
4
Antonella śliczna jak zawsze. *_*
8
Team roku bez graczy Atleti mówi wszystko o tym "plebiscycie", także bez spin panowie, nie liczy się kto wygra te piłkę.
0
Cieszylem sie przed meczem, ze Xavi nie zostal powolany to mnie wysmiano, bo podobno nasz najlepszy pomocnik. Okazalo sie, ze jego absencja okazala sie kluczem do tak dobrej i szybkiej gry. Dopoki siedzial Xavi na lawie na poczatku sezonu fajnie to wygladalo. Ogolnie tam powinien wedlug mnie zostac do konca kariery. Iniesta, Rafinha, Busi, Mascherano, Rakitic - swietna pomoc.
0
Ja się nigdy do tego nie poniżę, ale jak tam sobie chcecie. Atletico jest mega, nie polegają na kasie, tylko na woli walki i zaangażowaniu. No i systematycznie jadą real.
0
Oby Atletico przeszło ten real w CdR. Atletico jest mocniejsze, ale wolę grać z nimi niż z realem.
7
Griezmann, zgól ten koper, synu! :D
7
Nie rozumiem Enrique. Ze średniakami na wyjazdach jest masakra, a z lepszymi potrafimy grać. Ja już sam nie wiem co o nim myśleć.
2
Ja pier****, aż wejdę tu to napisać: Suarez gra kosmos dziś :O
1
zdjęcie sprzed chwili?
0
Barcelona i innowacje? Nie licz na to.