Dokladnie. Ponadto to byly czasy, w ktorych real sam sobie zapraszal uczestnikow do Ligi Europy. Wiec taka decime to sobie moge o kant d*py rozbic. Zreszta czemu mowi sie, ze real wygral 10 razy, jednoczesnie mowiac, ze nikt nie wygral dwa razy pod rzad? Skoro Liga Europy i Mistrzow sa polaczone w kwesti ilosci wygranych to takze powinno sie mowic, ze real wygral 5 razy pod rzad. Brak konsekwencji.
Sory, ale przez jego grę nabawiłem się bana, w dniu którym mi się skończył poprzedni (również przez jego grę). Chciałbym trochę dłużej tu komentować :D
Proszę was, przestańcie pisać, że Neymar symuluje, bo zacznę podejrzewać, że skończyliście oglądanie meczów Barcy w poprzednim sezonie. A poza tym to co robi penaldo to jest wyższy poziom. Największy nurek w historii, a nie najlepszy piłkarz...
Geniusz footballu? Hahaha, za 10 lat nikt o nim tak nie powie, będzie po prostu elementem układanki Guardioli. Koleś nie wróci już do tej formy, od sezonu Tito obserwuję ciągły regres.
Zgodzę się ze wszystkim, ale Alexis połknął Messiego w poprzednim sezonie. Może nie strzelił tyle, ale dawał z siebie wszystko siebie, gryzł trawę w każdym meczu, oddawał zdrowie za te barwy.
Hahaha niech mnie kule biją. Brak powołania Masche, najbardziej walecznego zawodnika, na mecz z 3/4 najsilniejszą ekipą w La Liga. To są kpiny. Dziś Krychowiak wciągnie Pusiego lewą dziurką u nosa.
Dla mnie główny pretendent do trofeów na wszystkim froncie to własnie Atletico. Grają bardzo zrównoważenie. W LM radzą sobie dobrze, w lidze tracą bardzo mało do lidera, a białych i tak rozniosą u siebie. Na pewno nie spuchną. Jeden tytuł w tym roku to minimum.
Dokladnie kolego. Mialem wlasnie to napisac. Tak pisza tylko ludzie, ktorzy sie boja. Widac, ze juz nawet srodowisko klubo wie, ze ten zespol z takim trenerem jest slaby w porownaniu do innych. Jesli myslimy o tym trofeum to wygrywamy z naciezszymi juz w 1/8, a nie unikamy innych.
Koleś za czasów Pepa był genialny. To już jego 3 słabszy sezon i co roku jest gorzej. Pewnie pogra jeszcze 10 lat i u schyłku kariery nikt nie powie, że był wybitny, bo miał tylko dobrych parę sezonów, a co to jest na 15 lat kariery.
Ostatnio było nieoficjalne referendum w Katalonii, w którym zwolennicy suwerenności zmiażdżyli prohiszpanów. Było około 80% na tak. Ale jak napisałem było to nieoficjalne wydarzenie, nieuznane przez rząd. Bardziej miało to pokazać skalę na jaką ten problem jest duży i poważny. Wszystko na razie idzie w dobrym kierunku i trzeba wierzyć, że im się uda.
3
Dokladnie. Ponadto to byly czasy, w ktorych real sam sobie zapraszal uczestnikow do Ligi Europy. Wiec taka decime to sobie moge o kant d*py rozbic. Zreszta czemu mowi sie, ze real wygral 10 razy, jednoczesnie mowiac, ze nikt nie wygral dwa razy pod rzad? Skoro Liga Europy i Mistrzow sa polaczone w kwesti ilosci wygranych to takze powinno sie mowic, ze real wygral 5 razy pod rzad. Brak konsekwencji.
0
mówię o kolesiu z nr 7
12
Haha widzę, że w Madrycie nadal no penalty - no party.
0
Nigdy nie są dla mnie rekordy najważniejsze, ale szkodza, że to właśnie real nam ten rekord :(
0
Chyba Suarez go uczył :D
0
Sory, ale przez jego grę nabawiłem się bana, w dniu którym mi się skończył poprzedni (również przez jego grę). Chciałbym trochę dłużej tu komentować :D
2
Jakbym powiedział co myślę o graczu z nr 5, to... dostałbym bana.
3
Powiedzialbym cos o zawodniku z nr 5, ale juz dwa razy dostalem za to bana, lacznie na 3 tyg.
9
Proszę was, przestańcie pisać, że Neymar symuluje, bo zacznę podejrzewać, że skończyliście oglądanie meczów Barcy w poprzednim sezonie. A poza tym to co robi penaldo to jest wyższy poziom. Największy nurek w historii, a nie najlepszy piłkarz...
4
Ale wiesz, ze wtedy mafia fifa nie mialaby pelnej kontroli nad meczami?
0
0
Suarez miał być rozwiązaniem problemu nieskuteczności, a tu nic się nie zmieniło. Zaczynam się niepokoić postawą Urugwajczyka.
0
Geniusz footballu? Hahaha, za 10 lat nikt o nim tak nie powie, będzie po prostu elementem układanki Guardioli. Koleś nie wróci już do tej formy, od sezonu Tito obserwuję ciągły regres.
0
Oo i strzelił płaczący dzieciaczek... eh
1
Zgodzę się ze wszystkim, ale Alexis połknął Messiego w poprzednim sezonie. Może nie strzelił tyle, ale dawał z siebie wszystko siebie, gryzł trawę w każdym meczu, oddawał zdrowie za te barwy.
2
Wszystko co nie Samsung bedzie dobre. HTC to solidna firma z fajnym designem.
1
A co mnie interesują statystyki. Ja widzę porażkę. Skuteczność to część footballu. Celta była bardziej skuteczna i wygrała. Nie szukajmy wymówek.
4
Tiaa, już słyszałem coś takiego z Celtą.
5
Hahaha niech mnie kule biją. Brak powołania Masche, najbardziej walecznego zawodnika, na mecz z 3/4 najsilniejszą ekipą w La Liga. To są kpiny. Dziś Krychowiak wciągnie Pusiego lewą dziurką u nosa.
1
Dla mnie główny pretendent do trofeów na wszystkim froncie to własnie Atletico. Grają bardzo zrównoważenie. W LM radzą sobie dobrze, w lidze tracą bardzo mało do lidera, a białych i tak rozniosą u siebie. Na pewno nie spuchną. Jeden tytuł w tym roku to minimum.
3
Wybrałbym odejście Neymara i zmianę zarządu. Dobry trener poradzi sobie bez takiego zawodnika, a Barcelona z tym zarządem już nie.
2
Dokladnie kolego. Mialem wlasnie to napisac. Tak pisza tylko ludzie, ktorzy sie boja. Widac, ze juz nawet srodowisko klubo wie, ze ten zespol z takim trenerem jest slaby w porownaniu do innych. Jesli myslimy o tym trofeum to wygrywamy z naciezszymi juz w 1/8, a nie unikamy innych.
1
Oszust będzie badał oszustów. Parodia klubu... A co 2016 szybko nie zleci :(
0
Koleś za czasów Pepa był genialny. To już jego 3 słabszy sezon i co roku jest gorzej. Pewnie pogra jeszcze 10 lat i u schyłku kariery nikt nie powie, że był wybitny, bo miał tylko dobrych parę sezonów, a co to jest na 15 lat kariery.
17
To Ty, Mache, powinieneś odziedziczyć 5 po wielkim kapitanie. A nie jakiś Pusi.
2
Czyli Belg jednak żyje.
2
Co ta Polska gra? Patrzę na wynik i nie wierzę. W końcu zaczyna to wszystko działać na tyle ile mamy możliwości.
41
Wyobrażacie sobie, że NBA dostosowali do Europy? Ja też nie. Kto chce to zarywa nockę i ogląda. Czemu Azjaci mają być lepsi?
0
Dobrzee, może teraz Real w końcu zacznie tracić punkty.
2
Ostatnio było nieoficjalne referendum w Katalonii, w którym zwolennicy suwerenności zmiażdżyli prohiszpanów. Było około 80% na tak. Ale jak napisałem było to nieoficjalne wydarzenie, nieuznane przez rząd. Bardziej miało to pokazać skalę na jaką ten problem jest duży i poważny. Wszystko na razie idzie w dobrym kierunku i trzeba wierzyć, że im się uda.