3

Dokladnie. Ponadto to byly czasy, w ktorych real sam sobie zapraszal uczestnikow do Ligi Europy. Wiec taka decime to sobie moge o kant d*py rozbic. Zreszta czemu mowi sie, ze real wygral 10 razy, jednoczesnie mowiac, ze nikt nie wygral dwa razy pod rzad? Skoro Liga Europy i Mistrzow sa polaczone w kwesti ilosci wygranych to takze powinno sie mowic, ze real wygral 5 razy pod rzad. Brak konsekwencji.

0

mówię o kolesiu z nr 7

12

Haha widzę, że w Madrycie nadal no penalty - no party.

0

Nigdy nie są dla mnie rekordy najważniejsze, ale szkodza, że to właśnie real nam ten rekord :(

0

Chyba Suarez go uczył :D

0

Sory, ale przez jego grę nabawiłem się bana, w dniu którym mi się skończył poprzedni (również przez jego grę). Chciałbym trochę dłużej tu komentować :D

2

Jakbym powiedział co myślę o graczu z nr 5, to... dostałbym bana.

3

Powiedzialbym cos o zawodniku z nr 5, ale juz dwa razy dostalem za to bana, lacznie na 3 tyg.

9

Proszę was, przestańcie pisać, że Neymar symuluje, bo zacznę podejrzewać, że skończyliście oglądanie meczów Barcy w poprzednim sezonie. A poza tym to co robi penaldo to jest wyższy poziom. Największy nurek w historii, a nie najlepszy piłkarz...

4

Ale wiesz, ze wtedy mafia fifa nie mialaby pelnej kontroli nad meczami?

0

0

Suarez miał być rozwiązaniem problemu nieskuteczności, a tu nic się nie zmieniło. Zaczynam się niepokoić postawą Urugwajczyka.

0

Geniusz footballu? Hahaha, za 10 lat nikt o nim tak nie powie, będzie po prostu elementem układanki Guardioli. Koleś nie wróci już do tej formy, od sezonu Tito obserwuję ciągły regres.

0

Oo i strzelił płaczący dzieciaczek... eh

1

Zgodzę się ze wszystkim, ale Alexis połknął Messiego w poprzednim sezonie. Może nie strzelił tyle, ale dawał z siebie wszystko siebie, gryzł trawę w każdym meczu, oddawał zdrowie za te barwy.

2

Wszystko co nie Samsung bedzie dobre. HTC to solidna firma z fajnym designem.

1

A co mnie interesują statystyki. Ja widzę porażkę. Skuteczność to część footballu. Celta była bardziej skuteczna i wygrała. Nie szukajmy wymówek.

4

Tiaa, już słyszałem coś takiego z Celtą.

5

Hahaha niech mnie kule biją. Brak powołania Masche, najbardziej walecznego zawodnika, na mecz z 3/4 najsilniejszą ekipą w La Liga. To są kpiny. Dziś Krychowiak wciągnie Pusiego lewą dziurką u nosa.

1

Dla mnie główny pretendent do trofeów na wszystkim froncie to własnie Atletico. Grają bardzo zrównoważenie. W LM radzą sobie dobrze, w lidze tracą bardzo mało do lidera, a białych i tak rozniosą u siebie. Na pewno nie spuchną. Jeden tytuł w tym roku to minimum.

3

Wybrałbym odejście Neymara i zmianę zarządu. Dobry trener poradzi sobie bez takiego zawodnika, a Barcelona z tym zarządem już nie.

2

Dokladnie kolego. Mialem wlasnie to napisac. Tak pisza tylko ludzie, ktorzy sie boja. Widac, ze juz nawet srodowisko klubo wie, ze ten zespol z takim trenerem jest slaby w porownaniu do innych. Jesli myslimy o tym trofeum to wygrywamy z naciezszymi juz w 1/8, a nie unikamy innych.

1

Oszust będzie badał oszustów. Parodia klubu... A co 2016 szybko nie zleci :(

0

Koleś za czasów Pepa był genialny. To już jego 3 słabszy sezon i co roku jest gorzej. Pewnie pogra jeszcze 10 lat i u schyłku kariery nikt nie powie, że był wybitny, bo miał tylko dobrych parę sezonów, a co to jest na 15 lat kariery.

17

To Ty, Mache, powinieneś odziedziczyć 5 po wielkim kapitanie. A nie jakiś Pusi.

2

Czyli Belg jednak żyje.

2

Co ta Polska gra? Patrzę na wynik i nie wierzę. W końcu zaczyna to wszystko działać na tyle ile mamy możliwości.

41

Wyobrażacie sobie, że NBA dostosowali do Europy? Ja też nie. Kto chce to zarywa nockę i ogląda. Czemu Azjaci mają być lepsi?

0

Dobrzee, może teraz Real w końcu zacznie tracić punkty.

2

Ostatnio było nieoficjalne referendum w Katalonii, w którym zwolennicy suwerenności zmiażdżyli prohiszpanów. Było około 80% na tak. Ale jak napisałem było to nieoficjalne wydarzenie, nieuznane przez rząd. Bardziej miało to pokazać skalę na jaką ten problem jest duży i poważny. Wszystko na razie idzie w dobrym kierunku i trzeba wierzyć, że im się uda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?