Chciałbym coś napisać o ZP, jako iż wracam po banie i nie mogłem włączyć się do dyskusji na ten temat, których zresztą było bardzo wiele. Mianowicie wszyscy mają mokro w gaciach jak piszą o Ronaldo. Dla mnie jest wrogiem i przez swoje zachowanie nie będę go darzył szacunkiem. Ludzie piszą, że on zasługuje na ZP w tym roku. Jednakże Messi ma bardzo podobne statystyki, i gdyby Leo nie był oceniany przez pryzmat przeszłości (czy tych 91 bramek w sezonie) walka byłaby wyrównana. To jest dla Messiego przeciętny sezon w jego karierze, ale gdy spojrzymy na innych piłkarzy, jest to sezon bardzo udany. Najlepszy okres Ronaldo w jego historii można porównać do najsłabszego okresu Messiego. Szczerze mówiąc nie obchodzi mnie kto wygra ten plebiscyt, bo wiem co za mafia go rozdaje.
No cóż, chyba pora przestać przeglądać fcbarca.com. Tu są sami wielbiciele Ronaldo i szczęściarze, że żyją w jego czasach. Ja widzę nurka, narcyza i biłasa. No ale cóż, Barcelony już się tak nie kocha, bo słabo grają...
A gdzie Atletico? Drużyna, która na porządku dziennym już wygrywa z jedną z drużyn, które wymieniłeś. A Chelsea w maju pokazali co to znaczy dobry football.
Nie rozumiem czemu już wszyscy zapomnieli o obecnie najlepszej i najbardziej walecznej ekipie, czyli Atletico. Obecnie są najlepsi na świecie, ale nie wiadomo, nie ta sama medialność co biali, więc ludzie ich olewają. Przecież w końcu "spuchną"
Nigdy nie rozumiałem, skąd na stronie tyle obrońców, a wręcz fanów Ronaldo. Wielu wręcz cieszy się, że może go oglądać. Jak można się cieszyć, że jakiś koleś strzela gole dla wroga sportowego i politycznego? Szkoda, że żyję w jego czasach. Nie uważam go za najlepszego. Dla mnie Puyol był najlepszym piłkarzem w historii, a taki CR może mu buty czyścić.
http://bit.ly/1uabL6R
Patrzcie na Suareza, jak on się cieszy, a to była "jedynie" asysta. Cieszę się, że przyszedł, bo widać jak kocha ten klub, ale szkoda, że w czasach takiego wielkiego kryzysu.
Proszę Cię nie porównuj takiego zespołu jak Atletico do Barcelony. Banda Siemone zostawia całe swoje serce na boisku, w każdym meczu gryzą trawę za ten klub, bo wiedzą, że to nie jest Barcelona, gdzie gra się za osiągnięcia i nazwisko. To, że dziś wygraliśmy to zwykły fart i geniusz Suareza. Jemu i Mascherano się chce, reszta ma w dupie i tak dostaną wypłatę, i zagrają w pierwszym.
Panu już podziękujemy. Miałeś pan swoje 5 min w Barcelonie a teraz już idź. Puchar Króla jak jakimś cudem pokonamy Atletico w 1/4 będzie szczytem na ten sezon.
Po pierwsze Daily Express. Po drugie Mou chce nawet 2 dekady trenować Chelsea.Po trzecie Laporta jeszcze nie wygrał, nie wiemy czy na pewno będzie startował.Po czwarte Mourinho, to mówi samo za siebie.
Pusi aż 3.5? Ludzie czy wy nie widzicie, że on jest źródłem wszelakiego zła w tej drużynie? Zszedł i wszystkie się zmieniło, a najbardziej wynik. Ale oczywiście zagrał mniej słabo w Amsterdamie to się zapomniało jak grał wcześniej. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Z normalnym trenerem i zarządem mecze Barcelony oglądałby..., ale w telewizorze.
Ta drużyna nie ma żadnej przyszłości, po prostu Almeria jest za słaba, by utrzymać wynik do końca. Ale spokojnie przyjdą lepsi rywale to na jednym golu na pewno nie skończą. PS. Zszedł Pusi i gra zaczęła się układać. Ktoś ma jeszcze co do niego wątpliwości czy powinien grać?
Świetnie to podsumowałeś. Taki Suarez tak bardzo chciał tu grać i mi osobiście jest go najzwyczajniej szkoda. W LFC był bogiem, wszystkim dla nich. Przyszedł tu i raczej nic z tego nie będzie. Pogra z 2 sezony na skrzydle i koniec.
Widzicie to zdjęcie? Koleś płacze po porażce z realem. Czyli widać jak cholernie kocha ten klub i zostawi całe swoje serce na boisku. Wiem, że Puyol był najlepszym obrońcą w historii, ale Bartra tak jak jego idol pokazuje te same wartości na boisku. Uważam, że para stoperów to Bartra - Mascherano, ponieważ oni dwaj walczą do ostatniego gwizdka. Nawet czasem jak umiejętności nie pozwalają czegoś zrobić, albo warunki fizyczne to nadrabiają to sercem i tacy zawodnicy powinni grać. A jako iż Busquets jest świętą krową i nie ma mowy, żeby Mascherano grał na jego pozycji to musi grać gdziekolwiek indziej, już nawet niech będzie ten stoper.
8
Chciałbym coś napisać o ZP, jako iż wracam po banie i nie mogłem włączyć się do dyskusji na ten temat, których zresztą było bardzo wiele. Mianowicie wszyscy mają mokro w gaciach jak piszą o Ronaldo. Dla mnie jest wrogiem i przez swoje zachowanie nie będę go darzył szacunkiem. Ludzie piszą, że on zasługuje na ZP w tym roku. Jednakże Messi ma bardzo podobne statystyki, i gdyby Leo nie był oceniany przez pryzmat przeszłości (czy tych 91 bramek w sezonie) walka byłaby wyrównana. To jest dla Messiego przeciętny sezon w jego karierze, ale gdy spojrzymy na innych piłkarzy, jest to sezon bardzo udany. Najlepszy okres Ronaldo w jego historii można porównać do najsłabszego okresu Messiego. Szczerze mówiąc nie obchodzi mnie kto wygra ten plebiscyt, bo wiem co za mafia go rozdaje.
9
No cóż, chyba pora przestać przeglądać fcbarca.com. Tu są sami wielbiciele Ronaldo i szczęściarze, że żyją w jego czasach. Ja widzę nurka, narcyza i biłasa. No ale cóż, Barcelony już się tak nie kocha, bo słabo grają...
0
Najlepsza ekipa obecnie: AtleticoPotem: Bayern, Chelsea, Real
0
A gdzie Atletico? Drużyna, która na porządku dziennym już wygrywa z jedną z drużyn, które wymieniłeś. A Chelsea w maju pokazali co to znaczy dobry football.
2
Nie lubię go i nie zamierzam tego ukrywać. Widzę jakim jest człowiekiem poza boiskiem, to mi wystarcza.
1
Nie rozumiem czemu już wszyscy zapomnieli o obecnie najlepszej i najbardziej walecznej ekipie, czyli Atletico. Obecnie są najlepsi na świecie, ale nie wiadomo, nie ta sama medialność co biali, więc ludzie ich olewają. Przecież w końcu "spuchną"
1
Nigdy nie rozumiałem, skąd na stronie tyle obrońców, a wręcz fanów Ronaldo. Wielu wręcz cieszy się, że może go oglądać. Jak można się cieszyć, że jakiś koleś strzela gole dla wroga sportowego i politycznego? Szkoda, że żyję w jego czasach. Nie uważam go za najlepszego. Dla mnie Puyol był najlepszym piłkarzem w historii, a taki CR może mu buty czyścić.
4
pewnie prawda, duzo tą swoją bania nawalił goli. Nie lubie go bardzo
11
http://bit.ly/1uabL6R
Patrzcie na Suareza, jak on się cieszy, a to była "jedynie" asysta. Cieszę się, że przyszedł, bo widać jak kocha ten klub, ale szkoda, że w czasach takiego wielkiego kryzysu.
0
Atletico na pewno i Chelsea też ma dużo szanse.
2
Niestety Deulofeu padł ofiarą focha Enrique. Gra ten kto mu się podoba, a nie jest lepszy.
1
Proszę Cię nie porównuj takiego zespołu jak Atletico do Barcelony. Banda Siemone zostawia całe swoje serce na boisku, w każdym meczu gryzą trawę za ten klub, bo wiedzą, że to nie jest Barcelona, gdzie gra się za osiągnięcia i nazwisko. To, że dziś wygraliśmy to zwykły fart i geniusz Suareza. Jemu i Mascherano się chce, reszta ma w dupie i tak dostaną wypłatę, i zagrają w pierwszym.
0
Panu już podziękujemy. Miałeś pan swoje 5 min w Barcelonie a teraz już idź. Puchar Króla jak jakimś cudem pokonamy Atletico w 1/4 będzie szczytem na ten sezon.
1
Busquetsa to on by wypier***ił na zbity pysk.
0
Po pierwsze Daily Express. Po drugie Mou chce nawet 2 dekady trenować Chelsea.Po trzecie Laporta jeszcze nie wygrał, nie wiemy czy na pewno będzie startował.Po czwarte Mourinho, to mówi samo za siebie.
1
Tsa, Martino zjada Enrique na śniadanie
0
tylko, że Enrique wprowadził Barcelone w jeszcze większe kłopoty.
4
Pusi aż 3.5? Ludzie czy wy nie widzicie, że on jest źródłem wszelakiego zła w tej drużynie? Zszedł i wszystkie się zmieniło, a najbardziej wynik. Ale oczywiście zagrał mniej słabo w Amsterdamie to się zapomniało jak grał wcześniej. Jedna jaskółka wiosny nie czyni. Z normalnym trenerem i zarządem mecze Barcelony oglądałby..., ale w telewizorze.
1
Ta drużyna nie ma żadnej przyszłości, po prostu Almeria jest za słaba, by utrzymać wynik do końca. Ale spokojnie przyjdą lepsi rywale to na jednym golu na pewno nie skończą. PS. Zszedł Pusi i gra zaczęła się układać. Ktoś ma jeszcze co do niego wątpliwości czy powinien grać?
4
Szkoda. Teraz to już nikt wniosków nie wyciągnie.
3
Już widzę jak tu ludzie będą pisać po meczu, że wcale nie było tak źle, bo były dwie poprzeczki.
0
Pusi strzał życia
0
Świetnie to podsumowałeś. Taki Suarez tak bardzo chciał tu grać i mi osobiście jest go najzwyczajniej szkoda. W LFC był bogiem, wszystkim dla nich. Przyszedł tu i raczej nic z tego nie będzie. Pogra z 2 sezony na skrzydle i koniec.
0
tak, zarząd mu za to płaci co miesiąc ;)
0
0
MU to ma czkawkę, bo meli trenera tego samego przez ponad 20 lat. Ale obecnie układają się już, do LM na pewno powrócą po tym sezonie.
0
hahaah Pusi dyskutuje z arbitrem
0
Almeria jest zdecydowanie lepsza
0
to włącz powtórki na YT
6
Widzicie to zdjęcie? Koleś płacze po porażce z realem. Czyli widać jak cholernie kocha ten klub i zostawi całe swoje serce na boisku. Wiem, że Puyol był najlepszym obrońcą w historii, ale Bartra tak jak jego idol pokazuje te same wartości na boisku. Uważam, że para stoperów to Bartra - Mascherano, ponieważ oni dwaj walczą do ostatniego gwizdka. Nawet czasem jak umiejętności nie pozwalają czegoś zrobić, albo warunki fizyczne to nadrabiają to sercem i tacy zawodnicy powinni grać. A jako iż Busquets jest świętą krową i nie ma mowy, żeby Mascherano grał na jego pozycji to musi grać gdziekolwiek indziej, już nawet niech będzie ten stoper.