Ja nie biorę udziału w tym wyszukiwaniu lepszych statystyk. Tylko po prostu jest mi szkoda, bo ilość asyst Portugalczyka nie odzwierciedla rzeczywistego stanu rzeczy. Wiadomo, że Messi kreuje cała grę Barcy, a takim graczem nie jest cr.
Messi nastukał tych asyst na początku, a teraz coś to stoi w miejscu. Szkoda. Jeszcze ktoś pomyśli, że ronaldo kreuje grę realu, a nie jest typową 9-tką.
Dokładnie, nie ukrywam, że chcę by ten rekord należał do zawodnika z naszej ekipy. Uważam, że Messi nie strzeli więcej niż 50 bramek i trzeba liczyć, że cr też tego nie zrobi.
Ale ludzie, to wychodzi poza wszelkie normy etyczne. Tak samo jak sprowadzanie graczy po grubych dziesiątkach milionów jest paranoja wg. mnie, tak samo taka pensja nie powinna mieć racji bytu.
Niestety z Messim się dzieją skandale. Za rok będzie otrzymywał 40mln euro na czysto, a jeśli dodamy do tego premie to do 60 mln euro netto. Czyli klub będzie płacił na niego ponad 100 mln. Skoro Messi tak kocha klub, to może nie oskubywałby go tak?
Dokładnie, święte słowa, stary! Szastanie nazwiskami trenerów na lewo i prawo jest bez sensu, bo w trakcie sezonu żaden pracujący trener do nas nie przyjdzie (z tych LEPSZYCH). Również jestem za Bielsą.
Sorry, ale są g*wnianie źródła, ale też rzetelne. Xavi Torres jest przedstawicielem tych drugich. Ja nie mam wątpliwość, że Enrique został jeszcze jeden mecz w naszej drużynie.
0
Jeśli miałby przyjść lepszy trener od Enrique i nie mówię tutaj o jakiś z TOPu, to druga opcja.
0
Ależ Godin dziś będzie strzelał głową.
3
Lista powołanych robi niesamowite wrażenie. Najlepsza paka świata.
0
No widziałem oba. D10S też nie wiem.
1
Ja nie biorę udziału w tym wyszukiwaniu lepszych statystyk. Tylko po prostu jest mi szkoda, bo ilość asyst Portugalczyka nie odzwierciedla rzeczywistego stanu rzeczy. Wiadomo, że Messi kreuje cała grę Barcy, a takim graczem nie jest cr.
0
Wie ktoś czemu na Messiego mówią D10?
1
Messi nastukał tych asyst na początku, a teraz coś to stoi w miejscu. Szkoda. Jeszcze ktoś pomyśli, że ronaldo kreuje grę realu, a nie jest typową 9-tką.
2
W szkole cholerne wiersze i tu też. O tyle dobrze, że nikt mi nie każe robić sztucznej interpretacji.
2
Dokładnie, nie ukrywam, że chcę by ten rekord należał do zawodnika z naszej ekipy. Uważam, że Messi nie strzeli więcej niż 50 bramek i trzeba liczyć, że cr też tego nie zrobi.
0
dziwne, ale może nie chce "brudzić" koszulki Barcy ze względu na szacunek, albo... się od nas odwrócił...;
1
Atletico ma parę razy lepszą :)
1
Niepokojąca sytuacja w Barcie B. Jaki będzie wstyd jak skończymy jak rezerwy realu...
0
Dobra wiadomość: "OFICJALNIE: Xavi nie zagra w jutrzejszym meczu z Atlético."
2
14 kamer w sali prasowej przed konferencją Luisa Enrique, jednak ta opóźniona już o 48 minut. Znowu spekulacje wszelkiego rodzaju.
@J_Krecidlo
0
Oby odszedł. Czas się żegnać z zawodnikami Dream Teamu. Mamy co najmniej 4 alternatywny za niego, nie licząc Douglasa.
3
Tak to prawda.Tutaj masz wszystko świetnie opisane. http://blaugrana.pl/17265-Superkontrakt-Messiego-60-milionow-netto
0
Nie mówię o tysiącach złotych, tylko o setce milionów euro, które Barcelona będzie musiała przeznaczyć, żeby zrealizować tę pensję.
0
Ale ludzie, to wychodzi poza wszelkie normy etyczne. Tak samo jak sprowadzanie graczy po grubych dziesiątkach milionów jest paranoja wg. mnie, tak samo taka pensja nie powinna mieć racji bytu.
1
Niestety z Messim się dzieją skandale. Za rok będzie otrzymywał 40mln euro na czysto, a jeśli dodamy do tego premie to do 60 mln euro netto. Czyli klub będzie płacił na niego ponad 100 mln. Skoro Messi tak kocha klub, to może nie oskubywałby go tak?
0
To jeszcze ciekawiej... Tak czy siak jak do poniedziałku go nie zwolnią to już przepracuje tu cały sezon. Choć ja wierzę TV3 bardziej niż MD.
0
Co nie? Paranoja.
2
TV3 jest bardziej zaufanym źródłem jeśli chodzi o Barcę.
1
Dokładnie, święte słowa, stary! Szastanie nazwiskami trenerów na lewo i prawo jest bez sensu, bo w trakcie sezonu żaden pracujący trener do nas nie przyjdzie (z tych LEPSZYCH). Również jestem za Bielsą.
0
Ludzie nie zwalajcie wszystkiego na Messiego. Zwolnienie trenera jest dobrym ruchem, bo to co robi to paranoja.
0
Święte słowa. Obecnie nie mamy szans z najlepszą drużyną, która pokonuje w rezerwowym składzie Real. I to, że gramy u siebie nie ma znaczenia.
2
Sorry, ale są g*wnianie źródła, ale też rzetelne. Xavi Torres jest przedstawicielem tych drugich. Ja nie mam wątpliwość, że Enrique został jeszcze jeden mecz w naszej drużynie.
4
No to po Enrique. Ja po nim płakać nie będę. Jak przyjdzie ogarnięty nowy trener na te pół roku to jeszcze da się sporo uratować
0
Najbardziej w tym projekcie Laporty cieszy mnie nazwisko Abidal.
0
Warto sobie zerknąć na przewidywane składy, bo na pewno takich nie ujrzymy. Łatwiej jest więc teraz przewidzieć.
0
Jak mówiłem, że Atletico to najlepsza ekipa świata to wy wyjeżdżaliście z realem.