1

A w zyciu! Kibicow real w Polsce jest znacznie wiecej co widac po kometarzach na neutralnych stronach o sporcie. Zawsze real jest cacy a Barcelona to ten gorszy klub. Wyglad strony moze miec znaczenie ale hala dzieciaki maja w nosie to co sie dzieje dokladni w klubie.

4

Tak dokładnie. Suarez będzie naszą gwiazdą już niedługo.Co do statystyk to przypadkowo wkleiłem jedną dwa razy. Ale nię mogę edytować, bo zrobi się jedna wielka kupa z tekstu (kolejna rzecz do poprawy, admini) :)

45

Chciałbym wam przedstawić parę statystyk:

First 18 games with Barça:
Alexis 7 goals + 2 assists = 9
Neymar 6 goals + 9 assists = 15
Suarez 5 goals + 11 assists = 16

Lucho's Barça in 33 official games
27W 2D 4L
Goals 97-19 Shots 557-241
Chances 398-169
Passes 24413-10924
CleanSheets 20-4
Possession 69.8%

Wielki dziw bierze czemu nie jesteśmy liderami w la Liga, skoro wyrównaliśmy najlepszy start w historii klubu 27 wygranych na 33 mecze. I tracimy aż 4 punkty. Biali mają niesłychanego farta w tym sezonie.

Most Barcelona goals+assists this season
Messi 46
Neymar 26
Suarez 16
Pedro 13
Rakitic 9
Iniesta 7
Alba 7
Rafinha 6
Pique 5
Xavi 5

Rafinha Stats this season
19 games,
10 starts,
909 mins
2 goals
4 assists
20 chances created
701passes
48 balls won back

Suarez
18 games,
17 starts,
1484 mins
5 goals
11 assists
36 key passes
586 passes
48 shots
38 balls wons

Jeszcze była statystyka, w której Messi stworzył ponad 80 akcji, a druga osoba miała około 40. Nie ma co porównywać Ronaldo z Messiego, bo cr11 to półka albo i dwie niżej. Co do Suareza to ma niesamowity wkład w drużynę, a to potwierdzenie:

First 18 games with Barça
Alexis 7 goals + 2 assists = 9
Neymar 6 goals + 9 assists = 15
Suarez 5 goals + 11 assists = 16

Źródło: @barcastat

7

no i wszystko jasne, mamy najdroższego piłkarza globu, ale nie wiem czy to taki chlubny rekord

1

Sam człowieku jesteś żałosny... Nazywasz się kibicem Barcelony, ale nie wiesz jak ten klub funkcjonuje od swojego powstania? Trzon stanowią wychowankowie, do których się dokupuje parę gwiazd. Pieniądze to nie wszystko mądralo.

0

Najwieksze sukcesy odnosilismy bez reklam. Nie twierdze, ze tu jest korelacja, ale Barcelona wychowuje wielkich graczy i na pewno bysmy sobie poradzili

2

Jejku, alez piekne sa te koszulki ze zdjecia. Zero reklam. Oby te czasy wrocily takze dla meczowek.

14

To jest najlepsze:
@J_Krecidlo: 2015 rok:
Real Madryt 15 goli
Messi i Neymar: 17 goli

3

@J_Krecidlo: 27 zwycięstw w 33 oficjalnych meczach. Barça Luisa Enrique wyrównuje rekord klubu należący do drużyny Tito Vilanovy.
@BarcaStat: Goals without penalties this season for club+country
Neymar 29 in 2467 minutes (1.06 g/90mins)
Cristiano 28 in 2905 (0.87)
Pens: CR 10-0 Ney

2

człowieku przestań pisać w kółko jedno i to samo. fcbarca.com jest lepszym miejscem, gdy masz bana

4

Rafinha w pierwszej połowie zawsze podawał celnie. Każde podanie trafiło do adresata.https://pbs.twimg.com/media/B8yY8-pCEAEUl-z.jpg @krecidlo

0

Przed akcją pojawiły się komentarze "no i macie tego swojego Rafinhe"

0

No i macie hejterzy Rafinhi. Japa konie

3

Alba moze jedynie pomarzyc o poziomie Alvesa, ktory jest juz stary i lata swietnosci ma za soba.

0

Skąd wiesz, że nie chcieli go widzieć na pogrzebie? A był w ogóle?

0

Jednego pozytywu nie doszukałbym się u realu, więc to jasne, że Duma Katalonii jest tym lepszym klubem.

0

Rafinha za słaby hahahahaha. Wciąga obecnie Xaviego i Iniestę razem wziętych. potrzebujemy świeżości i szybkości w pomocy, a Rafa nam to jest w stanie dać

0

Oby Rafinha zagrał dziś od 1 minuty.

2

Czemu komentarze przeciwko Barcie maja tyle tu polecen? Zarty ludzie sobie robicie czy co...

1

Xavi. Bardzo Cie szanuje za wszystko co zrobiles. Jestes najlepszym pomocnikiem w hostorii, ale obecnie wole gdy nie grasz od pierwszej minuty. Wielu tutaj uwaza Cie za najlepszego pomocnika w sezonie, ale nie ja. Nie wiem czemu tak sie mowi. Barcelona zaczela grac niesamowicie szybko odkad doznales urazu. Uwazam, ze jestes idealny na ostatnie 10-15 min na utrzynanie wyniku i poklepanie po obwodzie. Gdyby to zalezalo ode mnie pomoc zaczynalbym od Rafinhi i Rakiticia.

4

Ok. Dużo użytkowników w szkole to można coś napisać. Atletico i tak jest przyjemniejszym klubem niż real. Dla tamtych to tylko kasa się liczy. Dlatego mimo wczorajszych zagrań wciąż ich lubię, bo oglądam ich inne mecze i tak nie robią. W Barcelonie wielki progres, wciąż wierzę, że wygramy dużo w tym roku.

1

Mam nadzieję, że Atletico pociśnie real na VC. A co do meczu Barca - real jestem coraz bardziej spokojny.

0

Tak. Bardzo sobie cenie druzyny, ktore stawiaja na walke.

0

Nie ma co psioczyc na Atleti. Tak graja i tyle. Dla mnie sa przyjaciolmi. Ladnie leja real po dupsku.

0

Rafinha wiedej pokazal przez 3 minuty niz Iniesta przez caly mecz.

4

Wszyscy na plus, oprócz Iniesty. Gra padakę, a w 31 minucie wychodził mu idealnie Neymar to on to olał i klepał. Rafinha za niego, musi grać w takich meczach, jego poprzednicy grali. Atletico samo sobie winne. Dziś grają jak z nut, niepotrzebnie się bronili na Camp Nou. No ale najwidoczniej jesteśmy za mocni dla nich. Co do karnego to nie będę dyskutował, nie jestem z realu.

13

hahaha 2 mecze kary dla agresora. To było jasne, bo co sędzia nabazgrze to świętość, ale i tak skandal na skalę światową. Wiadomo, że real zawsze ma lżej i ze skurwysyństwem się nie wygra

0

Brak Tiago to naprawde zla wiadomosc dla Atletico. Jest niesamowitym czyscicielem, choc nie watpie, ze Mario sobie poradzi

2

Widzę po raz kolejny, że dla niektórych protokół LFP to świętość. Idąc tym tropem piłkarze mogą się obkładać po mordach jak sędzia nie patrzy, bo i tak nic im nie zrobią. To jest kolejny chory przepis i trzeba to zmienić, bo taki cr11 może dalej sobie hulać. Ja tylko czekam, aż znowu zaatakuje.

1

Jejku ale to byloby piekne wygrac LM 4 razy na przestrzeni 9 lat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?