Hahaha zalosne. Juz nawet nie chodzi o samego Messiego. Schalke nie podjelo zadnej walki, ale Marcelo najlepszym stoperem hahaha. Pique najlepszy mecz w sezonie, ale pieprzyc to, bo ubiera koszulke Barcelony. Ronaldo? Haha. Beznadziejny mecz. Caly czas pezproduktywny. Owszem gol, ale nic wiecej. Asysta to tylko sucha liczba w jego przypadku, bo Marcelo zalatwil wszystko. Kampanio antybarcelonska trwaj w najlepsze!
Wiadomo, ze samymi wychowankami nie da sie grac. Chodzi mi o trzon druzyny, ktory z roku na rok sie pomniejsza. Z trio jestem zadowolony, ale chcialem by zostal Alexis, niz przychodzil Suarez
Oj nie za to pokochałem Barce. Po co ten Pogba? Mamy swoich wychowanków, świetnych zawodników. Może i tytuły byłyby rzadziej, ale ich smak to najpiękniejsza rzecz na świecie. I wygrane z realem, piękno futbolu vs pieniądze. A teraz stajemy się tacy jak oni :(
Podchodziłem w swoim życiu do paru jedenastek, oczywiście nie ten poziom gry, ale oczywiście odległość i bramka taka sama. I ja preferowałem strzelać niezależnie od bramkarza, mocna piła pod poprzeczkę w któryś róg, tak jak widzimy na powyższym filmiku w paru przypadkach. Wtedy wszystko zależy od nas, bo bramkarz nie ma szans tego obronić. Myślę, że Messi mógłby wrócić do tego sposobu. Strzelanie po ziemi w róg wymaga wielkiej precyzji, a taka presja na pewno ją obniża. Wierzę, że Messi niedługo się odblokuje.
Tak naprawdę nie byłoby żadnej debaty na temat karnego Messiego, gdyby wykorzystano inne nasze sytuacje. Było pełno klarownych okazji. Mam nadzieję, że na Camp Nou nie zlitujemy się tak nad nimi.
Świetna postawa Pique, Rakiticia, Suareza i Messiego. Niepokoi mnie Neymar. Jesień świetna forma, dużo goli i wielki wkład do zespołu, ale ostatnio ucichł. Nie robi dużej różnicy. Dziś znów bardzo niewidoczny, dobra zmiana trenera, w przeciwieństwie do tej z Rakticiem, bo to Iniesta powinien zejść.
Niedosyt duży patrząc na naszą grę. Mogło być 1-4 swobodnie. Biorąc pod uwagę to, że 4 dni po rewanżu gramy klasyk to wynik już nie jest taki kolorowy. Musimy grać na maksa :/ Po przerwie grali padakę, mogło być 2-2 nawet. Pellegirni zagrał va banque i teraz może żałować, że nie zagrał tak od początku. Wyróżnię jeszcze Pique, Rakiticia (co za głupia zmiana, najlepszy mecz w Barcie), Suarez, Messi.
Ależ niedosyt. Mimo iż wygraliśmy nastrój mam jakbyśmy co najmniej zremisowali. Karny mógł rozstrzygnąć ten dwumecz. Zawodnicy meczu:
Pique, Rakitic, Suarez, Messi
No i co ludzie? Gdzie te wasze remisy w ciemno? Jak moglo byc ciezko skoro w tamtym roku w slabej formie ojechalismy ich 0-2? Licze na gole Messiego jeszcze. Ps. Beka z kolesia od Suki, ze postawil 200 zl na city
Dostaniesz dobrą jakość. Zamiast ścin, stream automatycznie pogorszy jakość i potem znów wróci do odpowiedniej, co jest akurat świetne. Ale mogłeś kupić bilet wczoraj, bo w dzień meczu jest po 9 zł, a przed po 5 zł. Ale ja kupuję na futbolhd bo jest taniej. Za 16 zł 3 miesiące :)
ten odcinek akurat mu nie wyszedł. Zrobił z siebie dojrzałego kibica, a wszyscy inni to dzieci. Chyba brakuje mu polotu całkowicie. Poza tym postawił 200zł na City, co też wzbudza podejrzenia.
0
czemu nie da się usuwać własnych komentarzy redakcjo?
9
Juventus to jedna z gorszych drużyn jakie znam. To coś podobnego do Chelsea. Byleby zamurować bramkę. Nienawidzę takich drużyn.
1
Hahaha zalosne. Juz nawet nie chodzi o samego Messiego. Schalke nie podjelo zadnej walki, ale Marcelo najlepszym stoperem hahaha. Pique najlepszy mecz w sezonie, ale pieprzyc to, bo ubiera koszulke Barcelony. Ronaldo? Haha. Beznadziejny mecz. Caly czas pezproduktywny. Owszem gol, ale nic wiecej. Asysta to tylko sucha liczba w jego przypadku, bo Marcelo zalatwil wszystko. Kampanio antybarcelonska trwaj w najlepsze!
3
Wiadomo, ze samymi wychowankami nie da sie grac. Chodzi mi o trzon druzyny, ktory z roku na rok sie pomniejsza. Z trio jestem zadowolony, ale chcialem by zostal Alexis, niz przychodzil Suarez
2
Oj nie za to pokochałem Barce. Po co ten Pogba? Mamy swoich wychowanków, świetnych zawodników. Może i tytuły byłyby rzadziej, ale ich smak to najpiękniejsza rzecz na świecie. I wygrane z realem, piękno futbolu vs pieniądze. A teraz stajemy się tacy jak oni :(
1
E no bez jaj. Na reke do 7 milionow. Bez przesady... Puyol o takich zarobkach mogl sobie jedynie pomarzyc. Kpina
1
Podchodziłem w swoim życiu do paru jedenastek, oczywiście nie ten poziom gry, ale oczywiście odległość i bramka taka sama. I ja preferowałem strzelać niezależnie od bramkarza, mocna piła pod poprzeczkę w któryś róg, tak jak widzimy na powyższym filmiku w paru przypadkach. Wtedy wszystko zależy od nas, bo bramkarz nie ma szans tego obronić. Myślę, że Messi mógłby wrócić do tego sposobu. Strzelanie po ziemi w róg wymaga wielkiej precyzji, a taka presja na pewno ją obniża. Wierzę, że Messi niedługo się odblokuje.
2
Xavi rezerwowym i od razu Barca stracila lidera w rankingow najwiecej podajacych pilkarzy, a takze jako klub calosciowo
5
Tyle, że powinno być 1-1 i Atletico w rewanżu miałoby spokój. Znów błąd sędziego
0
Gościnnie się pojawił w mojej animacji
2
Mój typ 8 w LM:
Barca, Monaco, Atletico, Porto, Borussia, PSG, Real, Bayern
A takie pary chciałbym zobaczyć:
Barca - Bayern
Real - Atletico
Porto - Monaco
PSG - Borussia
Jestem pod wrażeniem gry Monaco. Takich kontr to nie widziałem od czasu świetności BVB.
0
Wow. Czyli może być skandal jakby była niespodzianka na Calderon. Ech...
3
O mi również nie działa. Ciekawe....
3
No japa mi opadła jak to zrobił. Ale to jego nie pierwszy raz :)
1
Uogólnione położenie:
https://pbs.twimg.com/media/B-pAuNgUYAEyFVd.jpg
Raktić:
https://pbs.twimg.com/media/B-pEwKIUAAEBWQm.jpg
Iniesta:
https://pbs.twimg.com/media/B-pEnDsVIAIKhkx.jpg
3
Tak naprawdę nie byłoby żadnej debaty na temat karnego Messiego, gdyby wykorzystano inne nasze sytuacje. Było pełno klarownych okazji. Mam nadzieję, że na Camp Nou nie zlitujemy się tak nad nimi.
4
Nie chcę zabierać chwały Andresowi, ale to Rakitic dziś rządził w pomocy
2
Świetna postawa Pique, Rakiticia, Suareza i Messiego. Niepokoi mnie Neymar. Jesień świetna forma, dużo goli i wielki wkład do zespołu, ale ostatnio ucichł. Nie robi dużej różnicy. Dziś znów bardzo niewidoczny, dobra zmiana trenera, w przeciwieństwie do tej z Rakticiem, bo to Iniesta powinien zejść.
1
Niedosyt duży patrząc na naszą grę. Mogło być 1-4 swobodnie. Biorąc pod uwagę to, że 4 dni po rewanżu gramy klasyk to wynik już nie jest taki kolorowy. Musimy grać na maksa :/ Po przerwie grali padakę, mogło być 2-2 nawet. Pellegirni zagrał va banque i teraz może żałować, że nie zagrał tak od początku. Wyróżnię jeszcze Pique, Rakiticia (co za głupia zmiana, najlepszy mecz w Barcie), Suarez, Messi.
2
Ależ niedosyt. Mimo iż wygraliśmy nastrój mam jakbyśmy co najmniej zremisowali. Karny mógł rozstrzygnąć ten dwumecz. Zawodnicy meczu:
Pique, Rakitic, Suarez, Messi
18
Kurde trzeba strzelic na 3-1, bo 2-1 jest srednim wynikiem przy takiej naszej grze
0
Najlepszy Rakitic schodzi? Bez jaj....
13
No i co ludzie? Gdzie te wasze remisy w ciemno? Jak moglo byc ciezko skoro w tamtym roku w slabej formie ojechalismy ich 0-2? Licze na gole Messiego jeszcze. Ps. Beka z kolesia od Suki, ze postawil 200 zl na city
0
Messi wlacz sie do gry :(
0
Wrzutka Alby i wszystko jasne
0
Swietny mecz sie szykuje. Co do drugiego meczu to: BVB do boju, ograjcie ten przereklamowany Juventus z Pogba na czele!
3
@FCBarcacom: Skład FCB: Ter Stegen; Alves, Piqué, Mascherano, Alba; Busquets, Rakitic, Iniesta; Messi, Suárez, Neymar #fcblive
0
Haha nie widziałem tego. Ale Neymar maks skrępowany. Myślałem, że coś zaśpiewa.
1
Dostaniesz dobrą jakość. Zamiast ścin, stream automatycznie pogorszy jakość i potem znów wróci do odpowiedniej, co jest akurat świetne. Ale mogłeś kupić bilet wczoraj, bo w dzień meczu jest po 9 zł, a przed po 5 zł. Ale ja kupuję na futbolhd bo jest taniej. Za 16 zł 3 miesiące :)
0
ten odcinek akurat mu nie wyszedł. Zrobił z siebie dojrzałego kibica, a wszyscy inni to dzieci. Chyba brakuje mu polotu całkowicie. Poza tym postawił 200zł na City, co też wzbudza podejrzenia.