Silva i Ronaldo na mecz nie dojechali. Niech wchodzą zmiennicy i zwycięstwo dla VR jest w zasięgu. Ale zakładam, że do 89 minuty będzie 0-0, i po rzucie rożnym ktoś strzeli dla realu z główki...
Szkoda, że Atletico remis. Jak nam się noga by podwinęła to jeszcze by była szansa, że Atletico powalczy o mistrza. Jednakże to już chyba koniec ich walki o 1 miejsce. Jak my spieprzymy to real niestety wygra te ligę... A co do Villarealu. Nigdy nie lubiłem tej drużyny, ale życzę jej spadku i blamażu z nami.
Real ma strasznie duzo szczescia w tym sezonie. Zero remisow w lidze? To jakas paranoja. W koncu trafia na mocnego rywala w LM i skoncza swoj udzial z takim hukiem jak my wtedy z Bayernem. No coz, moze chociaz jedna druzyna cos ugra z nimi oprocz nas. My musimy wygrac wszystko do konca, bezwarunkowo
Czyli wychodzi na to (niezaprzeczalnie), ze mimo slabej formy realu wola sobie z nimi przegrac, zeby miec sily na nas. Nic nowego... Dzis mimo wszystko zycze im remisu lub wygranej, ale do konca sezonu przegrajcie wszystko, leszcze.
Hazard to jest jeden z tych pilkarzy, ktorzy podobno robia to, to i to, ale nikt nigdy tego nie widzial. Chodzi o to, ze jest przereklamowany. Ostatnio widzialem go jak bylo psg-chelsea i kompletnie niewidoczny
Jakby Borussia wygrała LM, to mają zapewniony występ w następnej edycji czy mimo wszystko muszą zająć odpowiednie miejsce w lidze? Pytam hipotetycznie jedynie, więc się nie śmiać.
Nigdy nie dla mnie. Przejrzyj sobie moje wszystkie komentarze. Pamiętam jak mecze Chorwacji oglądałem dla jego występów na mundialu. Od początku w niego wierzyłem, no i teraz wychodzi. Fabs, który ostatnio asystował 1.5 miesiąca temu na szczęscie został zastpapiony.
Messi ostatnio ma wahania formy. Raz mecz kosmos, a potem przechodzi koło gry obojętnie. Oby to jakoś się ustabilizowało, bo jakby chciał już dziś dogoniłby cr11. Odnośnie Neymara jest jeszcze gorsza sprawa. Od 4/5 meczy nic nie gra. Dobrze, że się wykartkował, przynajmniej odpocznie. To on powinien dziś zejść, a nie Luis.
O myślałem, że Neymar usiądzie dziś na ławce. Jeśli dziś zagra jak ostatnio to będzie znaczyło, że albo jest zmęczony, albo ma znaczny spadek formy. Oby dziś obalił tę hipotezę. Myślałem też, że zagra Rafa. Jakby mu wpadł tamten strzał z Malagą to wychwalany byłby tu, a tak to jest pojazd na niego. No cóż, zobaczymy.
7
Silva i Ronaldo na mecz nie dojechali. Niech wchodzą zmiennicy i zwycięstwo dla VR jest w zasięgu. Ale zakładam, że do 89 minuty będzie 0-0, i po rzucie rożnym ktoś strzeli dla realu z główki...
1
Co to za okrzyki godowe na trybunach? ...
1
No i Gareth "opaska" Bale gotowy do gry
1
Szkoda, że Atletico remis. Jak nam się noga by podwinęła to jeszcze by była szansa, że Atletico powalczy o mistrza. Jednakże to już chyba koniec ich walki o 1 miejsce. Jak my spieprzymy to real niestety wygra te ligę... A co do Villarealu. Nigdy nie lubiłem tej drużyny, ale życzę jej spadku i blamażu z nami.
1
Nie obrazaj legendy mojego ukochanego Klubu. Znajac real takie rzeczy sa mozliwe
2
FA Cup czy Capital One Cup liczy sie do potrojnej? Raczej FA, wiec podnieta jest tu zbedna
1
Real ma strasznie duzo szczescia w tym sezonie. Zero remisow w lidze? To jakas paranoja. W koncu trafia na mocnego rywala w LM i skoncza swoj udzial z takim hukiem jak my wtedy z Bayernem. No coz, moze chociaz jedna druzyna cos ugra z nimi oprocz nas. My musimy wygrac wszystko do konca, bezwarunkowo
10
Czyli wychodzi na to (niezaprzeczalnie), ze mimo slabej formy realu wola sobie z nimi przegrac, zeby miec sily na nas. Nic nowego... Dzis mimo wszystko zycze im remisu lub wygranej, ale do konca sezonu przegrajcie wszystko, leszcze.
6
Cr11 ma taki marketing, ze jakby gral dalej taka padake jak teraz to i tam bedzie wsrod 3 :/
1
Hazard to jest jeden z tych pilkarzy, ktorzy podobno robia to, to i to, ale nikt nigdy tego nie widzial. Chodzi o to, ze jest przereklamowany. Ostatnio widzialem go jak bylo psg-chelsea i kompletnie niewidoczny
1
Jakby Borussia wygrała LM, to mają zapewniony występ w następnej edycji czy mimo wszystko muszą zająć odpowiednie miejsce w lidze? Pytam hipotetycznie jedynie, więc się nie śmiać.
0
Skąd info, że niby Villareal ma zagrać rezerwami? To nie może być prawda.
0
ok dzięki, dziwne trochę... ale jestem mądrzejszy o nowe info
0
Zaraz, nie ogarniam. Czemu spalony? Przecież metr przed nimi stoi jeszcze obrońca. O co chodzi?
0
O jakim spalonym mówisz? Przy podaniu Rakiticia do Suareza czyściutko, przy podaniu Suareza do Messiego jeszcze bardziej.
2
Nie od 2 meczów, tylko 4/5. Widać spadek formy. Uważam, że zwyczajnie jest przemęczony. Dobrze, że się wykartkował :)
1
Nigdy nie dla mnie. Przejrzyj sobie moje wszystkie komentarze. Pamiętam jak mecze Chorwacji oglądałem dla jego występów na mundialu. Od początku w niego wierzyłem, no i teraz wychodzi. Fabs, który ostatnio asystował 1.5 miesiąca temu na szczęscie został zastpapiony.
4
Nie wyobrażam sobie by w następnym El Clasico Rakitic miał nie zagrać, tak jak to miało miejsce ostatnio. Potrzebujemy go jak tlenu.
0
Antonella mu tym samym wynagrodzi :P
8
Messi ostatnio ma wahania formy. Raz mecz kosmos, a potem przechodzi koło gry obojętnie. Oby to jakoś się ustabilizowało, bo jakby chciał już dziś dogoniłby cr11. Odnośnie Neymara jest jeszcze gorsza sprawa. Od 4/5 meczy nic nie gra. Dobrze, że się wykartkował, przynajmniej odpocznie. To on powinien dziś zejść, a nie Luis.
5
Przy trzecim golu to byla asysta Rakiticia. Podanie Suareza do Messiego to gest przyjazni.
1
Krotko? Padaka, ale jestesmy do przodu
3
Fajnie, ze dalismy sie zepchnac do obrony. Przynajmniej nie ma klepania po obwodzie na 16 metrze, a zawsze mozna wyjsc z szybka kontra
0
Tak sie gra gdy jest Xavi. Takie mecze powinny byc przede wszystkim Rafy.
5
Oglądam mecz Borussi i grają niesamowicie. Ich wrzutki to półka wyżej od naszych.
0
Wiem jedynie, że ten wypożyczony realcok nie może zagrać
2
Atletico w pierwszym meczu PK wystawiło 7 rezerwowych, wy najmocniejszy skład. Wynik? 2-0 dla Atleti :) Nie kompromituj się.
0
To w takim razie co powiesz o Neymarze? W ostatnich meczach nie grał na wysokim poziomie, a Rafa miał tylko jeden słabszy mecz.
0
No nie? To jest niesamowita ironia. Wciąż nie mogę tego zrozumiec.
2
O myślałem, że Neymar usiądzie dziś na ławce. Jeśli dziś zagra jak ostatnio to będzie znaczyło, że albo jest zmęczony, albo ma znaczny spadek formy. Oby dziś obalił tę hipotezę. Myślałem też, że zagra Rafa. Jakby mu wpadł tamten strzał z Malagą to wychwalany byłby tu, a tak to jest pojazd na niego. No cóż, zobaczymy.