0

Najpierw chyba bezpośrednie starcie, dlatego pasowałoby wygrać na wszelki wypadek 2-0, albo 4-1.

2

[TV3] Busquets dostanie dziś zielone światło.
Postawilibyście na niego?

0

Od dwóch Klasyków, przyznajmy szczerze, Messi był niewidoczny. Ale dziś tak odpali, że im włosy dęba staną. Poza tym jest rekord do pobicia. W ligowych Klasykach Leo ma 14 goli, tyle co Stefano. Taka ciekawostka: CR11 tylko 6 hehe

0

Jesteśmy kowalami własnego losu. Ale nie będę narzucał nikomu co ma robić.

13

Też nie zapominajmy, że ci piłkarze zajęli tylko 3 miejsce w lidze.

0

Macie najnowsze statystyki, które trio strzeliło ile goli we wszystkich rozgrywkach? Nasze chyba 81, ale ile tamto be be ce? (nie znosze tej nazwy btw)

1

Jak to? O co chodzi :(

28

Muszę chyba trochę wyluzować. Podczas ostatniego Klasyka miałem taki stres, że cały się trząsłem i było mi maks zimno. To nie jest mecz tylko o 3 ptk. tak jak większość twierdzi. To naprawdę jeden z ważniejszych meczów w sezonie. Uspokaja mnie dyspozycja Barcelony, a przede wszystkim Messiego. No i to, że gramy u siebie.

1

Raczej wyniku.

1

Bardzo nie lubię tego trenera. Widać jaką ma pewność siebie i to nie tą pozytywną. Ostatnie zdanie najśmieszniejsze. Mamy tę samą jakość co parę miesięcy temu :)

0

Reklama? Haha nie rozśmiesza mnie człowieku. Chciałem sobie pogadać o tej sprawie, ale nieważne, nie gadajmy o tym.

1

Bardzo. Ale nie opłaca Ci się SMS'em :) Za tę samą kwotę to jest 9 zł masz przelewam na miesiąc, a SMS'em na 14 dni. Ja jestem zadowolony z tej platformy. Na najważniejsze mecze robią nawet premium SD i HD, bo zazwyczaj dla subskrybentów jest tylko HD.

1

Widzę, że jest jakaś polemika na temat praw do ligi hiszpańskiej. Dorzucę coś od siebie. Nie interesuje mnie to, kto zgarnie te prawa za rok, bo i tak przebywam 5 z 7 dni poza domem. Co 3 miesiące kupuję sobie karnet na futbolhd.pl z czego jestem zadowolony. Nie ogarniam czemu nikt nie wpadł na pomysł utworzenia telewizji internetowej? Przecież tyle ludzi by to kupowało. Załóżmy, że na stronie nc+ wrzucamy do koszyka te programy, które chcemy mieć, długość trwania subskrypcji i oglądamy kiedy chcemy i gdzie chcemy. No ale jak wolą, żeby ludzie płacili nielegalnym źródłom to ich strata, ja jestem zadowolony z stronki, którą wspomniałem. Co o tym myślicie?

2

Wolalbym nie ogladac meczow, niz byc takim kibicem jak Ty. W tamtym roku najslabsza Barcelona od lat wygrala 2 z 3 meczow z najlepszym realem od lat. Pozdrawiam

4

Wczoraj minelo 2 lata odkad Messi przegonil Cesara w klasyfikacji najlepszych strzelcow FC Barcelony. Tego juz nikt nie pobije

0

Przecież Ibra tak samo uważa...

12

Ja się o remis nie modlę, ale 1-0, 2-1 to wynik marzenie

6

Busi trenue normalnie. Jest do dyspozycji. @krecidlo

0

"lewy" by powedział cr11.

3

Ale tu wciąż nikt nie oskarża nikogo o przekręty. Takiego mają farta i nikt nie zabroni nam o tym mówić.

1

Gdzie Ty tu widzisz teorię spiskową? Takie mają szczęście, że nie grają z mocnymi w większości przypadków, a Ty wyjeżdżasz z oskarżaniami. Są to suche fakty jedynie. Deal with it.

2

Wooow hahahaha i niech ktos tu powie, ze real nie trafia na slabych. Masakra. Swietne info kolego :)

15

Przynajmniej ten szejk nie zakłada jakichś jachmanów i ubiera się elegancko jak przystało na prezydenta. Wg mnie da się lubić, całkiem mądrze prowadzi ten klub.

42

Najlepszą drużyną w historii, bo naklepaliście sobie tytułów kiedy sami organizowaliście Puchar Europy? Najlepszą drużynę miała Barcelona z Ery Pepa, bez dwóch zdań. Poza tym real wygrał LM 3 razy, jak i Barca, więc nie wiem skąd ta wyższość. "odrobiny szczęścia" to wy potrzebujecie, żeby uniknąć wpie*****, bo porażki nie unikniecie.

1

Kto to powiedzial i kiedy? Nie ogarniam, ostatnio pare podobnych wypowiedzi pojawilo, co cr11 gra totalne go***, a Messi wspial sie na najwyzszy szczyt. Nie ogladaja meczow idioci

2

Dawaj link do zrodla.

7

Dziwne. W obozie realu, a nawet niektórzy tutaj są pewni awansu realu. "Mogą odzyskać formę". A czy już odzyskali? Tak samo Barcelona może wspiąć się na jeszcze wyższy poziom. Co za gdybanie. Atletico musi grać swoją piłkę, Juanfran robić to co robi zawsze i jedyne co real będzie robił to klepał po obwodzie. Liczę, że Atletico zajdzie do finału gdzie spotka nas, po czym my wygramy. Atletico zasługuje na to.

0

Real 0-4 Atletico na Calderon nie tak dawno. Juz nie pamietasz? Rm.pl to Twoja strona i tam sobie idz

1

Wraca do formy powiadasz? Tylko, ze jak byli w tej "formie" to takie wciry dostawali, ze sie nie mowi. Jak bylo bez formy to 0-4. Wiec nie pisz nic o formie, bo to na Atletico nie wystarcza

1

Ja wole grac drugie mecze na wyjezdzie i ten zaszczyt ma Atletico. Latwiej sie odrabia straty. Altetico wygryzie cala trawe, zeby przejsc. Wierze w nich. Barca - swietny mecz, wygramy to, a jestesmy lespi niz w fazie grupowej, a wtedy wygralismy dwumecz 5-4.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?