Od dwóch Klasyków, przyznajmy szczerze, Messi był niewidoczny. Ale dziś tak odpali, że im włosy dęba staną. Poza tym jest rekord do pobicia. W ligowych Klasykach Leo ma 14 goli, tyle co Stefano. Taka ciekawostka: CR11 tylko 6 hehe
Macie najnowsze statystyki, które trio strzeliło ile goli we wszystkich rozgrywkach? Nasze chyba 81, ale ile tamto be be ce? (nie znosze tej nazwy btw)
Muszę chyba trochę wyluzować. Podczas ostatniego Klasyka miałem taki stres, że cały się trząsłem i było mi maks zimno. To nie jest mecz tylko o 3 ptk. tak jak większość twierdzi. To naprawdę jeden z ważniejszych meczów w sezonie. Uspokaja mnie dyspozycja Barcelony, a przede wszystkim Messiego. No i to, że gramy u siebie.
Bardzo nie lubię tego trenera. Widać jaką ma pewność siebie i to nie tą pozytywną. Ostatnie zdanie najśmieszniejsze. Mamy tę samą jakość co parę miesięcy temu :)
Bardzo. Ale nie opłaca Ci się SMS'em :) Za tę samą kwotę to jest 9 zł masz przelewam na miesiąc, a SMS'em na 14 dni. Ja jestem zadowolony z tej platformy. Na najważniejsze mecze robią nawet premium SD i HD, bo zazwyczaj dla subskrybentów jest tylko HD.
Widzę, że jest jakaś polemika na temat praw do ligi hiszpańskiej. Dorzucę coś od siebie. Nie interesuje mnie to, kto zgarnie te prawa za rok, bo i tak przebywam 5 z 7 dni poza domem. Co 3 miesiące kupuję sobie karnet na futbolhd.pl z czego jestem zadowolony. Nie ogarniam czemu nikt nie wpadł na pomysł utworzenia telewizji internetowej? Przecież tyle ludzi by to kupowało. Załóżmy, że na stronie nc+ wrzucamy do koszyka te programy, które chcemy mieć, długość trwania subskrypcji i oglądamy kiedy chcemy i gdzie chcemy. No ale jak wolą, żeby ludzie płacili nielegalnym źródłom to ich strata, ja jestem zadowolony z stronki, którą wspomniałem. Co o tym myślicie?
Wolalbym nie ogladac meczow, niz byc takim kibicem jak Ty. W tamtym roku najslabsza Barcelona od lat wygrala 2 z 3 meczow z najlepszym realem od lat. Pozdrawiam
Gdzie Ty tu widzisz teorię spiskową? Takie mają szczęście, że nie grają z mocnymi w większości przypadków, a Ty wyjeżdżasz z oskarżaniami. Są to suche fakty jedynie. Deal with it.
Przynajmniej ten szejk nie zakłada jakichś jachmanów i ubiera się elegancko jak przystało na prezydenta. Wg mnie da się lubić, całkiem mądrze prowadzi ten klub.
Najlepszą drużyną w historii, bo naklepaliście sobie tytułów kiedy sami organizowaliście Puchar Europy? Najlepszą drużynę miała Barcelona z Ery Pepa, bez dwóch zdań. Poza tym real wygrał LM 3 razy, jak i Barca, więc nie wiem skąd ta wyższość. "odrobiny szczęścia" to wy potrzebujecie, żeby uniknąć wpie*****, bo porażki nie unikniecie.
Kto to powiedzial i kiedy? Nie ogarniam, ostatnio pare podobnych wypowiedzi pojawilo, co cr11 gra totalne go***, a Messi wspial sie na najwyzszy szczyt. Nie ogladaja meczow idioci
Dziwne. W obozie realu, a nawet niektórzy tutaj są pewni awansu realu. "Mogą odzyskać formę". A czy już odzyskali? Tak samo Barcelona może wspiąć się na jeszcze wyższy poziom. Co za gdybanie. Atletico musi grać swoją piłkę, Juanfran robić to co robi zawsze i jedyne co real będzie robił to klepał po obwodzie. Liczę, że Atletico zajdzie do finału gdzie spotka nas, po czym my wygramy. Atletico zasługuje na to.
Wraca do formy powiadasz? Tylko, ze jak byli w tej "formie" to takie wciry dostawali, ze sie nie mowi. Jak bylo bez formy to 0-4. Wiec nie pisz nic o formie, bo to na Atletico nie wystarcza
Ja wole grac drugie mecze na wyjezdzie i ten zaszczyt ma Atletico. Latwiej sie odrabia straty. Altetico wygryzie cala trawe, zeby przejsc. Wierze w nich. Barca - swietny mecz, wygramy to, a jestesmy lespi niz w fazie grupowej, a wtedy wygralismy dwumecz 5-4.
0
Najpierw chyba bezpośrednie starcie, dlatego pasowałoby wygrać na wszelki wypadek 2-0, albo 4-1.
2
[TV3] Busquets dostanie dziś zielone światło.
Postawilibyście na niego?
0
Od dwóch Klasyków, przyznajmy szczerze, Messi był niewidoczny. Ale dziś tak odpali, że im włosy dęba staną. Poza tym jest rekord do pobicia. W ligowych Klasykach Leo ma 14 goli, tyle co Stefano. Taka ciekawostka: CR11 tylko 6 hehe
0
Jesteśmy kowalami własnego losu. Ale nie będę narzucał nikomu co ma robić.
13
Też nie zapominajmy, że ci piłkarze zajęli tylko 3 miejsce w lidze.
0
Macie najnowsze statystyki, które trio strzeliło ile goli we wszystkich rozgrywkach? Nasze chyba 81, ale ile tamto be be ce? (nie znosze tej nazwy btw)
1
Jak to? O co chodzi :(
28
Muszę chyba trochę wyluzować. Podczas ostatniego Klasyka miałem taki stres, że cały się trząsłem i było mi maks zimno. To nie jest mecz tylko o 3 ptk. tak jak większość twierdzi. To naprawdę jeden z ważniejszych meczów w sezonie. Uspokaja mnie dyspozycja Barcelony, a przede wszystkim Messiego. No i to, że gramy u siebie.
1
Raczej wyniku.
1
Bardzo nie lubię tego trenera. Widać jaką ma pewność siebie i to nie tą pozytywną. Ostatnie zdanie najśmieszniejsze. Mamy tę samą jakość co parę miesięcy temu :)
0
Reklama? Haha nie rozśmiesza mnie człowieku. Chciałem sobie pogadać o tej sprawie, ale nieważne, nie gadajmy o tym.
1
Bardzo. Ale nie opłaca Ci się SMS'em :) Za tę samą kwotę to jest 9 zł masz przelewam na miesiąc, a SMS'em na 14 dni. Ja jestem zadowolony z tej platformy. Na najważniejsze mecze robią nawet premium SD i HD, bo zazwyczaj dla subskrybentów jest tylko HD.
1
Widzę, że jest jakaś polemika na temat praw do ligi hiszpańskiej. Dorzucę coś od siebie. Nie interesuje mnie to, kto zgarnie te prawa za rok, bo i tak przebywam 5 z 7 dni poza domem. Co 3 miesiące kupuję sobie karnet na futbolhd.pl z czego jestem zadowolony. Nie ogarniam czemu nikt nie wpadł na pomysł utworzenia telewizji internetowej? Przecież tyle ludzi by to kupowało. Załóżmy, że na stronie nc+ wrzucamy do koszyka te programy, które chcemy mieć, długość trwania subskrypcji i oglądamy kiedy chcemy i gdzie chcemy. No ale jak wolą, żeby ludzie płacili nielegalnym źródłom to ich strata, ja jestem zadowolony z stronki, którą wspomniałem. Co o tym myślicie?
2
Wolalbym nie ogladac meczow, niz byc takim kibicem jak Ty. W tamtym roku najslabsza Barcelona od lat wygrala 2 z 3 meczow z najlepszym realem od lat. Pozdrawiam
4
Wczoraj minelo 2 lata odkad Messi przegonil Cesara w klasyfikacji najlepszych strzelcow FC Barcelony. Tego juz nikt nie pobije
0
Przecież Ibra tak samo uważa...
12
Ja się o remis nie modlę, ale 1-0, 2-1 to wynik marzenie
6
Busi trenue normalnie. Jest do dyspozycji. @krecidlo
0
"lewy" by powedział cr11.
3
Ale tu wciąż nikt nie oskarża nikogo o przekręty. Takiego mają farta i nikt nie zabroni nam o tym mówić.
1
Gdzie Ty tu widzisz teorię spiskową? Takie mają szczęście, że nie grają z mocnymi w większości przypadków, a Ty wyjeżdżasz z oskarżaniami. Są to suche fakty jedynie. Deal with it.
2
Wooow hahahaha i niech ktos tu powie, ze real nie trafia na slabych. Masakra. Swietne info kolego :)
15
Przynajmniej ten szejk nie zakłada jakichś jachmanów i ubiera się elegancko jak przystało na prezydenta. Wg mnie da się lubić, całkiem mądrze prowadzi ten klub.
42
Najlepszą drużyną w historii, bo naklepaliście sobie tytułów kiedy sami organizowaliście Puchar Europy? Najlepszą drużynę miała Barcelona z Ery Pepa, bez dwóch zdań. Poza tym real wygrał LM 3 razy, jak i Barca, więc nie wiem skąd ta wyższość. "odrobiny szczęścia" to wy potrzebujecie, żeby uniknąć wpie*****, bo porażki nie unikniecie.
1
Kto to powiedzial i kiedy? Nie ogarniam, ostatnio pare podobnych wypowiedzi pojawilo, co cr11 gra totalne go***, a Messi wspial sie na najwyzszy szczyt. Nie ogladaja meczow idioci
2
Dawaj link do zrodla.
7
Dziwne. W obozie realu, a nawet niektórzy tutaj są pewni awansu realu. "Mogą odzyskać formę". A czy już odzyskali? Tak samo Barcelona może wspiąć się na jeszcze wyższy poziom. Co za gdybanie. Atletico musi grać swoją piłkę, Juanfran robić to co robi zawsze i jedyne co real będzie robił to klepał po obwodzie. Liczę, że Atletico zajdzie do finału gdzie spotka nas, po czym my wygramy. Atletico zasługuje na to.
0
Real 0-4 Atletico na Calderon nie tak dawno. Juz nie pamietasz? Rm.pl to Twoja strona i tam sobie idz
1
Wraca do formy powiadasz? Tylko, ze jak byli w tej "formie" to takie wciry dostawali, ze sie nie mowi. Jak bylo bez formy to 0-4. Wiec nie pisz nic o formie, bo to na Atletico nie wystarcza
1
Ja wole grac drugie mecze na wyjezdzie i ten zaszczyt ma Atletico. Latwiej sie odrabia straty. Altetico wygryzie cala trawe, zeby przejsc. Wierze w nich. Barca - swietny mecz, wygramy to, a jestesmy lespi niz w fazie grupowej, a wtedy wygralismy dwumecz 5-4.