1

Ale drużyna dominuje, gra świetnie. A real nic nie gra, cały czas gole z dupy. Na to się patrzeć nie da. Skandal, że grają w lm

16

Na pustaka i ch**. Nie grać nic, mieć tyle farta i mimo to mieć awans. Nie ma co oglądać tego meczu.

4

Jeeeeest! Ludzieeee. Gra realu to jakas masakra. 2 poprzeczki Schalke w dwumeczu. Niepodyktowany karny. Masa farta. Masakra. Niech ten real odpadnie z lm bo zanizaja poziom. Tylko dzieki fartowie graja jeszcze w lm i la liga o mistrza

6

Karnego nie podyktowal, ktory byl klarowny. No to gol dla realu od razu

2

Byla reka na karny. No swietnie...

4

Masz rację, ale niestety nawet tutaj często pojawia się nazwisko Ronaldo obok Messiego, w kontekście najlepszych piłkarzy. Dla mnie ten kto tak pisze to patrzy na same statystyki. Messi jest parę razy lepszy.

3

Taka jest prawda, że Busquets ostatnio też nie grał jakoś świetnie. Owszem miał dobre występy, ale przeplatał je z gorszymi. Myślę, że Mascherano wróci do swojej dyspozycji i wtedy każdy będzie spokojny o DM'a. No i mam nadzieję, że Rakitić nie zagra na tej pozycji, a przynajmniej nie w klasyku. Potrzebujemy go na innej pozycji.

1

Nie ma co popadac w panike. Busquests ostatnio przeplatal dobre wystepy ze slabymi, tak jak Masche. Niech Argentyczkyk zagra caly mecz z City i zobaczymy jak sobie radzi. Jesli zagra swietnie, to nie mamy sie co bac o real

5

Naprawdę warto zwrócić uwagę na Rafinhię. Zaraz po wejściu zaczął napędzać wiele akcji Barcy. Wydawało mi się, że przy każdej kontrze brał udział. Dobrze napisane, czuł się jak ryba w wodzie. Jeszcze przeplata dobre występy ze słabymi, ale pewnie to dlatego, że nie gra co mecz. Po odejściu Xaviego (zapewne po tym sezonie), mam nadzieję, że jego rola wzrośnie drastycznie, jak i jego forma ;)

36

Hehehe poszli do pizzerii. Czemu mnie to nie dziwi? :D

3

Kiedyś był świetnym piłkarzem, ale do historii przechodzą właśnie ci, co potrafią utrzymać taką formę przez wiele sezonów.

0

To jest praktycznie niemozliwe, ze ten zarzad zakontraktowal takiego czlowieka na takie stanowisko. Kompletnie to do nich nie pasuje. Licze, ze nie zwolnia Braidy jak przyjdzie nowy zarzad

1

To sobie popatrz na tytuly i osiagniecia Atletico z ostatnich lat, a potem na spojrz na te dwie druzyny, ktore wymieniles

7

Jaki pojazd na Atletico. Trzymajcie mnie... Jak strzelili 4 gole realowi to byli goscie, co nie? Teraz juz sa drwalami. Czytac sie tego nie da. Dla mnie sa jedna z bardziej lubianych zespolow. Osiagnac takie rzeczy z takimi pieniedzmi, cos niewyobrazalnego. Raz graja agresywnie raz nie, ale prezentuja ladny szybki football. Bo wy myslicie, ze Valenci to mozna nastrzelac parenascie goli bez wysilku i taktyki. Oby przeszli do 1/4 w LM, bo na to zasluguja. Peace :)

0

Przed pierwszym Klasykiem sezonu mieliśmy 4 ptk. przewagi nad realem. W przyrodzie nic nie ginie, za dwa tyg. wracamy do punkty wyjścia, panie i panowie!

2

Messi jest niesamowity. Dziś nie rozegrał wielkiego spotkania, a strzelił 3 bramki. Od meczu z City troszkę mniej aktywny na boisku, ale wierzę, że on to sobie zaplanował, by na rewanż i real znów odpalić.

1

A ten Ramos to ma wrócić na Klasyk? Wiadomo? Fajnie, by było jakby Pique ukłuł real, bo chyba jeszcze im nie strzelił. Update: Oczywiście racja. Przecież 2-6 wykiwał wszystkich przy tym golu. Sorry. Myślałem o strzale główką, dlatego mi umknęło.

22

Nie ma co ryzykować z Masche. Musi być dostępny na GD. Samper na pewno nie zawiedzie jeśli zagra z Eibarem.

1

Mam nadzieję, że na Klasyk przyjdzie 98 tys.

6

Spokojnie, jeden mecz za to wg przepisow. Chyba, ze ktos bedzie bardzo chcial zeby nie zagral w GD

1

No to jak przeganiac real to tylko z krolem strzelcow

2

Barcelona na karego musi zostac sfaulowana pare razy zeby dostac karnego

0

Ech zal mi Ciebie

2

Ale Raktic by blyszczal w tym meczu. Tyle wolnych przestrzeni. Niech wejdzie za Inieste

4

No przez Messiego nic nie przechodzi. Dziwna sytuacja

2

Gdyby real gral z Levante na wyjezdzie to bylyby spore szanse na remis conajmniej. A tak to zapewne wygraja 2-0, choc Barca tez przegrala mecze, ktore powinna wygrac, wiec jakas nadzieja jest. No i fajnie by bylo jakby Kroos/Isco zlapali kartke. Zwlaszcza ten pierwszy bo nie lubie Szwaba

2

Futbolhd.pl polecam bardzo

0

Bez Ivana znów? No co jest grane?

1

Cel jest taki: jutro wygrać i utrzymać lidera już do samego końca. Rayo czy nie mecz jeszcze nie wygrany, ale ciężko uwierzyć byśmy jutro nie zwyciężyli. No i fajnie jakby jutro Leo dogonił cr11, ale wiadomo, to rzecz drugorzędna.

7

A tymczasem perelka z onetu jeszcze sprzed meczem:

~PaniczPawełek007 : Igrasz sobie Guardiolo, siedzisz z zapałką na beczce prochu. Znowuś posadził Lewandowskiego na ławce?! Zaskowyczesz żałośnie, kataloński łysolu, gdy w lecie ujrzysz Lewandowskiego w królewskiej koszulce jak bije Twej Barcelonce hat-tricka.



Takze ten hahaha

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?