Jeeeeest! Ludzieeee. Gra realu to jakas masakra. 2 poprzeczki Schalke w dwumeczu. Niepodyktowany karny. Masa farta. Masakra. Niech ten real odpadnie z lm bo zanizaja poziom. Tylko dzieki fartowie graja jeszcze w lm i la liga o mistrza
Masz rację, ale niestety nawet tutaj często pojawia się nazwisko Ronaldo obok Messiego, w kontekście najlepszych piłkarzy. Dla mnie ten kto tak pisze to patrzy na same statystyki. Messi jest parę razy lepszy.
Taka jest prawda, że Busquets ostatnio też nie grał jakoś świetnie. Owszem miał dobre występy, ale przeplatał je z gorszymi. Myślę, że Mascherano wróci do swojej dyspozycji i wtedy każdy będzie spokojny o DM'a. No i mam nadzieję, że Rakitić nie zagra na tej pozycji, a przynajmniej nie w klasyku. Potrzebujemy go na innej pozycji.
Nie ma co popadac w panike. Busquests ostatnio przeplatal dobre wystepy ze slabymi, tak jak Masche. Niech Argentyczkyk zagra caly mecz z City i zobaczymy jak sobie radzi. Jesli zagra swietnie, to nie mamy sie co bac o real
Naprawdę warto zwrócić uwagę na Rafinhię. Zaraz po wejściu zaczął napędzać wiele akcji Barcy. Wydawało mi się, że przy każdej kontrze brał udział. Dobrze napisane, czuł się jak ryba w wodzie. Jeszcze przeplata dobre występy ze słabymi, ale pewnie to dlatego, że nie gra co mecz. Po odejściu Xaviego (zapewne po tym sezonie), mam nadzieję, że jego rola wzrośnie drastycznie, jak i jego forma ;)
To jest praktycznie niemozliwe, ze ten zarzad zakontraktowal takiego czlowieka na takie stanowisko. Kompletnie to do nich nie pasuje. Licze, ze nie zwolnia Braidy jak przyjdzie nowy zarzad
Jaki pojazd na Atletico. Trzymajcie mnie... Jak strzelili 4 gole realowi to byli goscie, co nie? Teraz juz sa drwalami. Czytac sie tego nie da. Dla mnie sa jedna z bardziej lubianych zespolow. Osiagnac takie rzeczy z takimi pieniedzmi, cos niewyobrazalnego. Raz graja agresywnie raz nie, ale prezentuja ladny szybki football. Bo wy myslicie, ze Valenci to mozna nastrzelac parenascie goli bez wysilku i taktyki. Oby przeszli do 1/4 w LM, bo na to zasluguja. Peace :)
Przed pierwszym Klasykiem sezonu mieliśmy 4 ptk. przewagi nad realem. W przyrodzie nic nie ginie, za dwa tyg. wracamy do punkty wyjścia, panie i panowie!
Messi jest niesamowity. Dziś nie rozegrał wielkiego spotkania, a strzelił 3 bramki. Od meczu z City troszkę mniej aktywny na boisku, ale wierzę, że on to sobie zaplanował, by na rewanż i real znów odpalić.
A ten Ramos to ma wrócić na Klasyk? Wiadomo? Fajnie, by było jakby Pique ukłuł real, bo chyba jeszcze im nie strzelił. Update: Oczywiście racja. Przecież 2-6 wykiwał wszystkich przy tym golu. Sorry. Myślałem o strzale główką, dlatego mi umknęło.
Gdyby real gral z Levante na wyjezdzie to bylyby spore szanse na remis conajmniej. A tak to zapewne wygraja 2-0, choc Barca tez przegrala mecze, ktore powinna wygrac, wiec jakas nadzieja jest. No i fajnie by bylo jakby Kroos/Isco zlapali kartke. Zwlaszcza ten pierwszy bo nie lubie Szwaba
Cel jest taki: jutro wygrać i utrzymać lidera już do samego końca. Rayo czy nie mecz jeszcze nie wygrany, ale ciężko uwierzyć byśmy jutro nie zwyciężyli. No i fajnie jakby jutro Leo dogonił cr11, ale wiadomo, to rzecz drugorzędna.
A tymczasem perelka z onetu jeszcze sprzed meczem:
~PaniczPawełek007 : Igrasz sobie Guardiolo, siedzisz z zapałką na beczce prochu. Znowuś posadził Lewandowskiego na ławce?! Zaskowyczesz żałośnie, kataloński łysolu, gdy w lecie ujrzysz Lewandowskiego w królewskiej koszulce jak bije Twej Barcelonce hat-tricka.
1
Ale drużyna dominuje, gra świetnie. A real nic nie gra, cały czas gole z dupy. Na to się patrzeć nie da. Skandal, że grają w lm
16
Na pustaka i ch**. Nie grać nic, mieć tyle farta i mimo to mieć awans. Nie ma co oglądać tego meczu.
4
Jeeeeest! Ludzieeee. Gra realu to jakas masakra. 2 poprzeczki Schalke w dwumeczu. Niepodyktowany karny. Masa farta. Masakra. Niech ten real odpadnie z lm bo zanizaja poziom. Tylko dzieki fartowie graja jeszcze w lm i la liga o mistrza
6
Karnego nie podyktowal, ktory byl klarowny. No to gol dla realu od razu
2
Byla reka na karny. No swietnie...
4
Masz rację, ale niestety nawet tutaj często pojawia się nazwisko Ronaldo obok Messiego, w kontekście najlepszych piłkarzy. Dla mnie ten kto tak pisze to patrzy na same statystyki. Messi jest parę razy lepszy.
3
Taka jest prawda, że Busquets ostatnio też nie grał jakoś świetnie. Owszem miał dobre występy, ale przeplatał je z gorszymi. Myślę, że Mascherano wróci do swojej dyspozycji i wtedy każdy będzie spokojny o DM'a. No i mam nadzieję, że Rakitić nie zagra na tej pozycji, a przynajmniej nie w klasyku. Potrzebujemy go na innej pozycji.
1
Nie ma co popadac w panike. Busquests ostatnio przeplatal dobre wystepy ze slabymi, tak jak Masche. Niech Argentyczkyk zagra caly mecz z City i zobaczymy jak sobie radzi. Jesli zagra swietnie, to nie mamy sie co bac o real
5
Naprawdę warto zwrócić uwagę na Rafinhię. Zaraz po wejściu zaczął napędzać wiele akcji Barcy. Wydawało mi się, że przy każdej kontrze brał udział. Dobrze napisane, czuł się jak ryba w wodzie. Jeszcze przeplata dobre występy ze słabymi, ale pewnie to dlatego, że nie gra co mecz. Po odejściu Xaviego (zapewne po tym sezonie), mam nadzieję, że jego rola wzrośnie drastycznie, jak i jego forma ;)
36
Hehehe poszli do pizzerii. Czemu mnie to nie dziwi? :D
3
Kiedyś był świetnym piłkarzem, ale do historii przechodzą właśnie ci, co potrafią utrzymać taką formę przez wiele sezonów.
0
To jest praktycznie niemozliwe, ze ten zarzad zakontraktowal takiego czlowieka na takie stanowisko. Kompletnie to do nich nie pasuje. Licze, ze nie zwolnia Braidy jak przyjdzie nowy zarzad
1
To sobie popatrz na tytuly i osiagniecia Atletico z ostatnich lat, a potem na spojrz na te dwie druzyny, ktore wymieniles
7
Jaki pojazd na Atletico. Trzymajcie mnie... Jak strzelili 4 gole realowi to byli goscie, co nie? Teraz juz sa drwalami. Czytac sie tego nie da. Dla mnie sa jedna z bardziej lubianych zespolow. Osiagnac takie rzeczy z takimi pieniedzmi, cos niewyobrazalnego. Raz graja agresywnie raz nie, ale prezentuja ladny szybki football. Bo wy myslicie, ze Valenci to mozna nastrzelac parenascie goli bez wysilku i taktyki. Oby przeszli do 1/4 w LM, bo na to zasluguja. Peace :)
0
Przed pierwszym Klasykiem sezonu mieliśmy 4 ptk. przewagi nad realem. W przyrodzie nic nie ginie, za dwa tyg. wracamy do punkty wyjścia, panie i panowie!
2
Messi jest niesamowity. Dziś nie rozegrał wielkiego spotkania, a strzelił 3 bramki. Od meczu z City troszkę mniej aktywny na boisku, ale wierzę, że on to sobie zaplanował, by na rewanż i real znów odpalić.
1
A ten Ramos to ma wrócić na Klasyk? Wiadomo? Fajnie, by było jakby Pique ukłuł real, bo chyba jeszcze im nie strzelił. Update: Oczywiście racja. Przecież 2-6 wykiwał wszystkich przy tym golu. Sorry. Myślałem o strzale główką, dlatego mi umknęło.
22
Nie ma co ryzykować z Masche. Musi być dostępny na GD. Samper na pewno nie zawiedzie jeśli zagra z Eibarem.
1
Mam nadzieję, że na Klasyk przyjdzie 98 tys.
6
Spokojnie, jeden mecz za to wg przepisow. Chyba, ze ktos bedzie bardzo chcial zeby nie zagral w GD
1
No to jak przeganiac real to tylko z krolem strzelcow
2
Barcelona na karego musi zostac sfaulowana pare razy zeby dostac karnego
0
Ech zal mi Ciebie
2
Ale Raktic by blyszczal w tym meczu. Tyle wolnych przestrzeni. Niech wejdzie za Inieste
4
No przez Messiego nic nie przechodzi. Dziwna sytuacja
2
Gdyby real gral z Levante na wyjezdzie to bylyby spore szanse na remis conajmniej. A tak to zapewne wygraja 2-0, choc Barca tez przegrala mecze, ktore powinna wygrac, wiec jakas nadzieja jest. No i fajnie by bylo jakby Kroos/Isco zlapali kartke. Zwlaszcza ten pierwszy bo nie lubie Szwaba
2
Futbolhd.pl polecam bardzo
0
Bez Ivana znów? No co jest grane?
1
Cel jest taki: jutro wygrać i utrzymać lidera już do samego końca. Rayo czy nie mecz jeszcze nie wygrany, ale ciężko uwierzyć byśmy jutro nie zwyciężyli. No i fajnie jakby jutro Leo dogonił cr11, ale wiadomo, to rzecz drugorzędna.
7
A tymczasem perelka z onetu jeszcze sprzed meczem:
~PaniczPawełek007 : Igrasz sobie Guardiolo, siedzisz z zapałką na beczce prochu. Znowuś posadził Lewandowskiego na ławce?! Zaskowyczesz żałośnie, kataloński łysolu, gdy w lecie ujrzysz Lewandowskiego w królewskiej koszulce jak bije Twej Barcelonce hat-tricka.
Takze ten hahaha