8

Wiecie co jest najgorsze tak na przestrzeni ostatnich dwóch lat? Xavi w tamtym sezonie miał słabsze mecze, poniżej poziomu, do którego nas przyzwyczaił. I co? Grał w każdym meczu, dla zasady. W tym sezonie jest najlepszym pomocnikiem obok Busquetsa. I co? Nie gra, też dla zasady, bo przecież zmiana pokoleniowa musi zajść. Szkoda tylko, że nie widzą kto jest najcieńszy. Te staty Iniesty to nie zaden przypadek. Wydawało mi się, że jak będzie grał tak jak z City (chyba 1 mecz) to spoko, niech nie asystuje ani nie strzela, ale takie spotkania zdarzaja mu sie raz na 20/30 meczow. Fajnie, że zaszla zmiana, bo nie mozna wiecznie grac Xavi-Busi-Iniesta, ale ofiare to wybrali chyba na zasadzie wyliczanki.

5

Żarty żartami, ale ciekawe czy jacyś "kibice" będą wyciagac argument z 5 golami cr przed wreczeniem zlotych pilek

1

Troefa indywidualne to tylko dodatek. Ale przyznam, że fajny jeśli nasi je zdobywają. Jednakże, najważniejszy jest zawsze klub, bo on będzie istniał zawsze, a zawodnicy ci sami nie. Cr11 nie ma sobie równych jeśli chodzi o strzelanie bramek, ale to jest typowa szpica, z tego zyje. Messi to zupelnie inna charakterystyka gracza, a jest za to rowniez bramkostrzelny. Nie ma co porownywac. PIEKNIE ZACZELISMY KWIECIEN!!!

0

Śmiejesz się z zawodnika z wlasnej druzyny? Barcelona miala wygrac, niewazne kto mial strzelic, ehhh

1

Messi ewidentnie dziś przygaszony. Zdarzają mu się takie mecze. No ale ważne, że 3 ptk a w Madrycie -4 hahahaha. I jak teraz wygląda ten pogrom 9-1? Nijak, bo nic nie dał de facto

0

"Barcelona oficjalnie nie zasluzyla na gola". Nie rozumiem od kiedy gole nie sa wyznaczkiem tego kto lepiej gra... Echh...

1

Wiedzialem, ze to bedzie ciezszy mecz niz z realem, a takze najciezszy wyjazd sezonu, ze wzgledu na to co sie stalo w 1 czesci sezonu. Ale jest jeszcze 45 min, oby cos wpadlo.

3

@BarcaStat: The TRUTH is that CR7 is a great goalscorer and no one denies that. But, Messi is the BEST goalscorer, dribbler & playmaker! @retfordred1234
Tyle w temacie

0

Pragnę przypomnieć, że punkty traciliśmy głównie z tak zwanymi ogórkami. Z wielkimi ekipami, tj. Atletico, Valencia i real zdobyliśmy 9/12 ptk, a taki real 3/15 ptk. Więc ja się nie boję wyjazdu do Sevilli czy meczu z Valencia tak bardzo jak na przykład Celty dziś. Owszem nie są ogórkami, ale nie są też drużyną dobrą, typowy średniak hiszpański. Wygrajmy wszystko w kwietniu a mistrz będzie nasz :)

1

Last 10 AWAY Liga games v Celta: D W D L L L W W D W

0 – 0
0 – 2
3 – 3
2 – 1
2 – 0
1 – 0
0 – 1
2 – 3
2 – 2
0 – 3

Messi's unfavorite opponents (Goals per 90 mins, 4+ games)
Chelsea 0.00
Ruben Kazan 0.00
Gijon 0.40
CELTA VIGO 0.45

Neymar didn't score in the last 5 Liga rounds #fcblive Was suspended in one game, Last goal: against Levante on 15 February [via l'esportiu]

@barcastuff

Nie wygląda to dobrze. Każdy wynik dający nam trzy punkty biorę w ciemno, nawet jakby jedynego gola miał strzelic Adriano

7

Co ja bym dał by dowiedzieć się czy piłkarze Barcy rozmawiają teraz o Ronaldo, o tym co stało się w Madrycie, czy mówią teraz do Messiego: "Ty dziś nie będziesz gorszy", a w końcu co myśli o tym sam nasz argetyński crack.

4

No i te wszystkie piekne statystyki prysnely w oka mgnieniu. Wiadomo, licza sie wygrane, ale fajnie bylo czytac, ze Messi strzelil wiecej goli w tym roku niz cale bbc. Teraz to nawet ronaldo jest blisko Messiego jesli chodzi o ten rok, a co dopiero calosc. No i Neymar stanal z bramkami, a bale go goni. Ale to wszystko schodzi na drugi plan, wazne by wygrac wszystko w kwietniu i wtedy real bedzie juz mial cieplo w gaciach

2

Taki dobry, ze az przegrali

5

Za to mnie przeraza Twoj avatar

10

Komentarz usunięty

1

Masz racje. Kupujmy tylko gotowe produkty i nie stawiajmy na swoich, a potem droga już jest prosta do bycia drugim realem.

3

A niby czemu? Po pierwsze Brazylia to jego ojczyzna i on nie jest farbowanym lisem, a po drugie mial grac dla slabszej reprezentacji prowadzonej przez nieudolnego trenejro zerujacego na sukcesach Barcy.

17

A Iniesta pewnie zaskakuje Messiego swoja obecna dyspozycja

2

Porto jest zainteresowanie sciagnieciem Douglasa, jako zastepce Danilo. Biorac pod uwage fakt, ze z Porto jest jak maszynka do tworzenia dobrych graczy, moze kiedys Douglas bedzie solidnym obronca. Chcialbym, zeby akurat tam odszedl

9

Całe życie na wypożyczeniu... Najgorsze co może spotkać zawodnika

1

Komentarz usunięty

13

To co dziś wyprawiał Deulo to głowa mała. W dawnej Barcelonie by już grał, ale wtedy nie było takiego ciśnienia na trofea, był inny zarząd i w ogóle inaczej to wyglądało. Teraz młodych się nie bierze, bo by się marnowali jako zmiennicy. Wypożyczenia też średnio im wychodzą, bo taki Denis i właśnie Deulo grali 25% możliwego czasu w Sevilli. Szkoda, że Deulofeu nigdy nie dostał prawdziwej szansy grania w 1 drużynie. Egoizmu można oduczyć, co udowadnia fakt, że w tym sezonie głównie asystuje.

2

A Henry dalej czaruje

0

Uzylem rzeczownika w liczbie mnogiej. Chodzi mi o to w wiekszosci przypadkow zachowuje sie Neymar i po jakiego typu faulach. Ale co tam, lepiej najechac na mnie w gimbusiarski sposob

1

Tylko, ze tak konac z bolu to jest wiekszy skandal wg mnie. Agresja w pilce musi byc, bo to nie jest sport dla dziewczynek. Po takich faulach jak gram ze znajomymi to wstaje od razu i biegne za pilka. Moim wzorem jest Puyol. O, zeby kazdy pilkarz bral z niego przyklad :(

5

Ja się tylko pytam gdzie ta wielka gwiazda Lewandowski? Każdy jego zagrania to oczywiście dobra decyzja, walczy niesamowicie, tylko koledzy nie idą do przodu z nim grać. Nie da się słuchać tego spustu nad jego osobą. Koleś gra totalne dno. Ani się nie umie utrzymać przy piłce, dobrze podać, wypracować miejsca, a o dryblingach i strzałach to już nie wspomnę. I jeszcze te symulki... Jeden z najgorszych na boisku. Oczywiście nie byłoby w tym nic dziwnego, bo gra jak cała nasza reprezentacja, ale każdy widzi w nim boga, a nie piłkarza.

0

No chyba, że "lewy"

2

Świetna. Nie możemy stracić naszej tożsamości grania wychowankami. Dla mnie jest to naprawdę ważne.

2

A ja mam wolne do nastepnej srody od wczoraj :D

13


Animacja ponadczasowa. Skąd oni wiedzieli, że aż takiej odległości będzie potrzebował, żeby trafić w bramkę? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?