Dla nas losowanie nie najgorsze. Musimy wygrywac z kazdym. Atletico-real hmm. Atleti faworytem, ale boje sie, ze ta passa ich sie kiedys skonczy i to akurat w LM. Jednakze oba kluby nie sa w najlepszej formie, wiec Atletico powinno ich latwo pyknac. Ponoc mecze sie pokrywaja. Masakra....
Czytać nie mogę tych komentarzy o lidze angielskiej. Co za żałocha. Zastanawiam się czy na tej stronie są kibice FC Barcelony czy LFP. Taki pojazd na BPL, gorszy niż na real. No oczom nie wierzę. BPL ma gorsze zespoły zdecydowanie, ale takie widowisko jakie jest w Anglii nie ma nigdzie. Zamiast się cieszyć, że objechaliśmy City, to wy śmiejecie się z jakiegoś Evertonu.
Boje się Klasyku jak ognia. Real strzela w tym sezonie przede wszystkim z dupy, a zwłaszcza cr11. Dwa gole z dupy i jesteśmy pod ścianą i pewnie jeszcze jakiś karniak. Będzie ciężko jak cholera, ale 1-0 to wynik marzenie.
Naprawdę nie wiem skąd Messi się wziął. To nie jest możliwe, żeby urodził się taki piłkarz wśród ludzi. No nie wierzę co ja widzę. Wielkie brawa dla operatora za pokazywanie reakcji Pepa, niesamowicie jest mi przyjemnie widzieć go w domu, żyjącego meczem Barcy. Szkoda skuteczności, 3-0 to lekko powinno być już.
Ja tam sie o Mathieu nie boje. Koles przyszedl pomoc nam wygrywac tytuly i wierze, ze nie zawiedzie. Pamietajmy, ze mial arcywazna interwencje w pierwszym meczu, ratujac nad na wslizgu
No jednyny, ktory ma jaja przyznac jak jest obecnie. Przypomnialo mi sie co Pele niedawno powiedzial o cr11 hahaha. Koles chyba nie oglada meczow i stad rodza sie takie mity
Pep Guardiola będzie w środowy wieczór na Camp Nou - obejrzy mecz Barçy z City na swoim miejscu z karnetu socio. @krecidlo
Bardzo fajna wiadomość. Liczę, że operator go nam pokaże.
Jeśli chodzi o City, to strzelenie przez Barce gola nie zabije chęci City, bo wciąż będą musieli strzelić dwie, a uważam, że w dogrywkach już nie ma faworytów. Dla świętego spokoju strzelmy dwa gole i kontrolujmy mecz.
Żartujesz chyba? Od porażki z RS wygrywamy wszystko na wyjazdach. Opykaliśmy zespoły, z którymi real przegrywał/remisował. Ile jeszcze sprawdzianów potrzebujecie, żeby powiedzieć, że Barca jest w świetnej formie i to rywale mają się jej bać, a nie na odwrót?
Warto zwrócić na uwagę cr11. Po strzale był zawiedziony, że nie trafił, po golu Bale'a machnął coś ręką, bo to nie on był. Nawet za nim nie pobiegł. To co mówiłem już dawno: jak nie strzeli gola to nie cieszy się ze zwycięstwa swojego zespołu
0
Mecz meczowi nierowny. Atletico ma ewidetnie sposob na granie z realcokami.
2
Dla nas losowanie nie najgorsze. Musimy wygrywac z kazdym. Atletico-real hmm. Atleti faworytem, ale boje sie, ze ta passa ich sie kiedys skonczy i to akurat w LM. Jednakze oba kluby nie sa w najlepszej formie, wiec Atletico powinno ich latwo pyknac. Ponoc mecze sie pokrywaja. Masakra....
1
Czytać nie mogę tych komentarzy o lidze angielskiej. Co za żałocha. Zastanawiam się czy na tej stronie są kibice FC Barcelony czy LFP. Taki pojazd na BPL, gorszy niż na real. No oczom nie wierzę. BPL ma gorsze zespoły zdecydowanie, ale takie widowisko jakie jest w Anglii nie ma nigdzie. Zamiast się cieszyć, że objechaliśmy City, to wy śmiejecie się z jakiegoś Evertonu.
1
Komentarz usunięty
1
Za to kochamy Barcelone. Zawsze do przodu, nawet jak jest 5-0
1
Wie ktos czy na stronie uefy jest transmisja wideo na zywo z losowania? Bede wtedy w drodze, a chcialbym obejrzec na telefonie.
14
Przede wszystkim musimy uważać na gole z dupy realu. To ich największa broń w tym sezonie. Jeśli tego unikniemy powinniśmy to wygrać.
1
Jestem bardzo zadowolony z postawy Mascherano. Jak tak bedzie gral to nie boje sie o niego w Klasyku
0
"Z dupy" oznacza, że gdzieś się odbije piłka przypadkowo, jakaś ręka nieumyślna, po rożnym w zamieszaniu itp itd.
0
Boje się Klasyku jak ognia. Real strzela w tym sezonie przede wszystkim z dupy, a zwłaszcza cr11. Dwa gole z dupy i jesteśmy pod ścianą i pewnie jeszcze jakiś karniak. Będzie ciężko jak cholera, ale 1-0 to wynik marzenie.
3
Co jeszcze Barca musi zrobic by strzelic gola? Jak nie strzelimy na 2-0 to bedzie nerwowa do konca
5
Jak mnie to wkurza, ze ciagle musi pokazywac to swoje granie nozkami. Dlatego cenie sobie bardziej Bravo
2
Jedyne co może martwić to skuteczność asyst i strzałów Neymara, bo ogólnie gra świetnie.
0
To czekamy na hattricka :D
2
Naprawdę nie wiem skąd Messi się wziął. To nie jest możliwe, żeby urodził się taki piłkarz wśród ludzi. No nie wierzę co ja widzę. Wielkie brawa dla operatora za pokazywanie reakcji Pepa, niesamowicie jest mi przyjemnie widzieć go w domu, żyjącego meczem Barcy. Szkoda skuteczności, 3-0 to lekko powinno być już.
0
Mowili, ze Atletico gra agresywnie. Odwalcie sie od nich. Zobaczcie co robi city
1
Dokładnie. Nie rozumiem hypu na cr11. Ale są gusta i guściki, choć rozsądek powinien być przede wszystkim
3
Ja tam sie o Mathieu nie boje. Koles przyszedl pomoc nam wygrywac tytuly i wierze, ze nie zawiedzie. Pamietajmy, ze mial arcywazna interwencje w pierwszym meczu, ratujac nad na wslizgu
1
Wywazona wypowiedz majaca na celu zrzucenie presji zawodnikow. Pewnie mysli inaczej.
5
Za 40 min sklady, a ostatnia godzina to juz jakos zleci
13
Masakra. W ogole nie da sie skupic na nauce przed takim meczem. Powinno byc wolne od szkoly z okazji LM i Klasykow haha
5
Innej opcji nie widze. No chyba ze Bartra
0
Jeeeeeeest!! Ludzieeee
1
No jednyny, ktory ma jaja przyznac jak jest obecnie. Przypomnialo mi sie co Pele niedawno powiedzial o cr11 hahaha. Koles chyba nie oglada meczow i stad rodza sie takie mity
7
Pep Guardiola będzie w środowy wieczór na Camp Nou - obejrzy mecz Barçy z City na swoim miejscu z karnetu socio. @krecidlo
Bardzo fajna wiadomość. Liczę, że operator go nam pokaże.
1
Jeśli chodzi o City, to strzelenie przez Barce gola nie zabije chęci City, bo wciąż będą musieli strzelić dwie, a uważam, że w dogrywkach już nie ma faworytów. Dla świętego spokoju strzelmy dwa gole i kontrolujmy mecz.
1
Żartujesz chyba? Od porażki z RS wygrywamy wszystko na wyjazdach. Opykaliśmy zespoły, z którymi real przegrywał/remisował. Ile jeszcze sprawdzianów potrzebujecie, żeby powiedzieć, że Barca jest w świetnej formie i to rywale mają się jej bać, a nie na odwrót?
4
Xavi (oby zagrał) odpowiednio go przypilnuje i pokaże mu co to znaczy być najlepszym pomocnikiem w historii footballu. Spokojnie ;)
8
Warto zwrócić na uwagę cr11. Po strzale był zawiedziony, że nie trafił, po golu Bale'a machnął coś ręką, bo to nie on był. Nawet za nim nie pobiegł. To co mówiłem już dawno: jak nie strzeli gola to nie cieszy się ze zwycięstwa swojego zespołu
5
hahaha na powtórce było widać, że cr11 już biegł celebrować haha