2

No to podczas Klasyku zajdzie sprzeczność fizyczna :D

3

Deulo i Suarez grali w Sevilli jakieś 25% możliwego czasu, taką ciekawostkę widziałem. I gdzie są zwolennicy tych wypożyczeń? Jedno dobre to Tello. A ta wspomniana dwójka głównie grzeje ławę. Lepiej, żeby pomagali Barcie B się utrzymać, niż mieli nie grać. Lepsze to by było dla klubu, jak i ich rozwoju.

17

Strasznie mi smutno, gdy widze Douglasa. Szkoda mi tego chlopaka, ze tak to wszystko sie potoczylo

0

Wolalem zeby padlo bez karnego. Szkoda ze wystawil reke bo lecialo w brame

36

Messi wiecej dryblingow w jednej akcji niz cr11 w kilku meczach

21

Piękny skład. Coś niesamowitego co Luis Enrique robi w Barcelonie. Rafinha nie ma obok siebie Xaviego/Iniesty i to oznacza, że Brazylijczyk będzie liderem naszej pomocy. Dziś pokaże na co go stać, bo nie będzie musiał się ograniczać, grać pod kogoś, czyli zamknie usta hejterom. I świetnie, że kartkowicze nie grają. Obyśmy to wygrali, bo to nie jest łatwy teren!

8

Najpierw niech wygrają jakis mecz, np. z Levante i dopiero potem niech zaczna spekulacje. Dla mnie i tak jestesmy faworytami. Przede wszystkim musimy zagrac swoje i wygramy. I chcilabym zeby Messi byl maks widoczny, to wtedy maja przeje****

8

hahahaha, ten to ma poczucie humoru. Jedne lepszy sezon w karierze i od razu nr 1. Co ten koles moze wiedziec? Czemu jest nazywany najlepszym na swiecie? Przeciez wtedy gralo sie calkowicie inaczej i latwiej. Koles nawet nie doswiadczyl zapewne footballu totalnego. O czym my tu mowimy. Przecietniak obecny z Europy w jego czasach bylby lepszy niz Pele

2

I dobrze. Niech wsadza ich do pierdla i bedzie pewnosc, ze nie wygraja nastepnych wyborow. Tak niszczyc klub jak oni to chyba nikt by nie potrafil

1

W Barcelonie 2x dwoma bramkami. Wtedy z Interem i jeszcze w Superpucharze Hiszpanii, chyba z Sevilla? i to tak 3-0?. Ale i tak wtedy wygraliśmy ten puchar. A w Bayernie to już nie raz przegrywał dwoma i więcej. Bvb, Wolfsburg, real. Więcej nie wiem. Krótko mówiąc, wybrał prawie najgorzej jak mógł z tym Bayernem

3

Zgadzam sie z Atletico, ale odnosnie realu nie. Porto a zwlaszcza Monaco jest w statnie przejsc tak grajacy real. I to na luzie

4

I wyszlo frajerstwo Mourinho, uwazanego przez wielu za najlepszego trenera na swiecie... Nie odrobil lekcji sprzed roku, kiedy to sprawe dwumeczu zostawil na mecz u siebie. Co za glupie myslenie. Dwumecz sie wygrywa meczami na wyjezdzie przede wszystkim, ze wzgledu podwojny przelicznik goli. Dostal oklep od Atletico i nie zrozumial. Zrobil to samo z PSG. I slusznie, moze niektorym spadna klapki z oczu

4

Jesli PSG odpadnie (niezasluzenie) to bedzie to 3 rok z rzedu, gdy opadna z wynikiem remisowym w dwumeczu.

5

TAAAAAAAAAAAK! Lewy strzelil gola na 6-0. Krol Bayernu wraca. Dzieki niemu awansowuja do 1/4

6

PSG juz ma Chelsea. Gol kwestia czasu, a graja w 10. Zaangazowanie i poswiecenie>taktyka

1

Symulka Oscara najlepsza od pamietnego nura cr11. Zakrecil sie jakby wpadl w wir wodny.

0

Ale PSG swietnie rozgrywa i wychodzi spod pressingu

4

Dobrze mówisz. Pogbie mówię stanowcze nie. Raz, że jest po prostu za drogi, dwa Barcelona nigdy nie polegała na samych gwizdach, a wręcz odwrotnie, wychowankach i potem dokupywała parę gwiazd.

0

Hehehe smieszny jestes czlowieku.... Chce sprawiedliwosci i sukcesow Barcelony

1

Nie bede ukrywal, ze te dwa gole cr11 mnie draznia. Wyrownal sie z Messim w LM w tym sezonie i ogolnie w hist, przegonil go w europejskich i zrownal sie golami w tym sezonie. Szkoda :/ i potem wyjdzie, ze mieli sezon podobny a przepasc jest masarycza

1

Przed Malaga byla pasaa 11 kolejnych zwyciestw. Bez przesady, kiedys musieli przegrac i dobrze sie stalo, bo koniec koncow i tak jestesmy liderami, a dostalismy prysznic zimnej wody.

26

Widzę, że każdy udziela lekcji pokory cały czas. Ja nie będę się do tego stosował. Nie po to się ogląda mecze, żeby cieszyć się z nich dopiero na koniec sezonu. Dalej będę uważał, że real gra padakę i już powinien być poza LM.

4

Jesli football jest sprawiedliwy to powinnismy wypunktowac real kilkoma bramkami. Ale jak patrze na mecze bialych w tym sezonie, to widze, ze nie ma mowy o zadnej sprawiedliwosci, ale o wielkim farcie. Dlatego wygrana 1-0 bedzie cieszyc ogromnie, ale watpie, ze pojdzie tak latwo. Jakis karny, jakas symulka, jakis gol z glowki z niczego i mozemy byc w dupie

0

Noo mega komentarz :D

2

I jeszcze nie tak dawno z Man Utd, kartka z du** dla Naniego chyba, która była niesprawiedliwa. Wszystko się posypało wtedy.

8

No i znów niezasłużenie real przechodzi. Łzy się cisną do oczu, jak się widzi, że przechodzi dalej kasa, a nie czysty sport.

2

Dawac karnego dla Schalke. Jednego powinni miec juz

2

Mogą w 1/4 już

1

No i w piz**i wylądował. I cały mistery plan też w piz**. Nawet jak wylosują Porto to z taką grą mogą sobie pomarzyć o półfinale, nie mówiąc o tym jakby trafili na nas

3

Żeby tak real wylosował nas w kolejnej rundzie. Chelsea by przeszła może jednym, dwoma golami, a my im zrobimy z dupy jesień średniowiecza. Wtedy sobie przypomną stare czasy 2-6, czy 5-0. Na ich kaleczenie i fart nie da się patrzeć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?