18

Jak przeczytałem "bardzo atrakcyjna" to pomyślałem, że to odnosi się do zdjęcia powyżej. Piękna kobieta, ma czym oddychać :D

0

O świetna wiadomość! Osłabienie naszego wroga jest zawsze ok

7

Bez jaj z tym Pogbą. Od kiedy to prezydent rozlicza się głównie z transferów? Co za mydlenie oczów. Jeśli operacja ma wynieść 200 mln Euro (czyli pewnie transfer jakies 100mln) to niech spieprzają. Maks 60 mln za takiego grajka, ja nic w nim wielkiego nie wiedzę, ale marketing działa na jego korzyść. Poza tym Barcelona tak nie działa, że ma w składzie same gwiazdeczki. Moim największym koszmarem to bycie drugim realem. Ja akurat jestem w stanie zrezygnować z trofeów dla zatrzymania naszej filozofii. Ale niestety większość ludzi na tej stronie przede wszystkim chce trofeów, nawet kosztem bycia drugim realem.

0

Pierwsza akcja po włączeniu streama i Tello od razu strzela. JEST! Tak się bałem, że pierwsza pozycja na kuponie nie siądzie.

2

Wiadomo szkoda Busiego, ale plus jest taki, że będzie grał teraz lepszy zawodnik na tej pozycji.

5

Pewnie udane dryblingi, bo Messi prowadzi z dużą przewagą, a cr11 nawet nie ma w pierwszej 5tce.

1

Luis Suarez strzelał w 10 meczach. Bilans Barcelony w tych spotkaniach: 10 wygranych, 0 remisów, 0 porażek. Miazga. Czyżby szedł w ślady Iniesty?

2

W przypadku takiego gracza jak Busquets, nie ma mowy o tym, że wyleci z rytmu meczowego, bo zna ten system gry jak mało kto. Ale jeśli nie odbędzie paru porządnych treningów z drużyną przed Klasykiem, to wątpię, żeby zagrał od 1 minuty.

0

Czyli gramy z Athleticiem. Będzie ciekawy mecz. Ale jednak rywale nie prezentują naszego poziomu.

8

Różnica jest taka, że my na stojąco wygraliśmy 3-1 z Villarrealem na wyjeździe, a real u siebie z ich rezerwami zremisował.

0

No i co niedowiarki? 5/6 mecz Neymara nie w formie. Dobrze zrobi mu ta przerwa

0

Oczywiscie szkoda Busiego, bo to nasz gracz, ale zmiennik nie jest gorszy.

0

Rakieta, Rafa, łatwo się pomylić nie pisząc na pełnym skupieniu. Wyluzuj

1

Sklad bylby idealny gdyby gral Rafa zamiast Iniesty. Podoba mi sie to, ze graja Masche i Suarez. Sa dla nas niezbedni, a dzis nie ma zadnych kalkulacji

14

Cos niesamowitego! Barca gra w moje 18. urodziny. Najlepszy prezent na swiecie!

1

Na uspokojenie
WeLoBa: Barça nie kontaktowała się z Alvesem, który ma bardzo interesujące oferty z innych drużyn i w każdej chwili może z nich skorzystać.
@krecidlo

22

Warto zaznaczyć, że Pedro strzelał głównie Huesce i Elche i to w PK.

0

Owszem racja. Warto poczekac na to co bedzie mowil jakby Laporta wrocil

4

El Confidencial: W rozmowie ze swoim otoczeniem Pep powiedział: "Jeśli zobaczycie, że chcę wrócić do Barçy, uderzcie mnie młotkiem w głowę"
Od jego odejścia z Barcy dużo razy wypowiadał się niezbyt przychylnie o Barcie (czy to o powrocie, chorobie Tito, stylu gry). Wiele razy wzbraniał się właśnie przed powrotem. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że nie lubi Barcy już...

0

Kłopoty realu cieszą. Oby stracili punkty z Athleticiem, no i oczywiście utrzymali obecną formę do meczu z nami.

2

W Tottenhamie nie wyglądał źle. Jedna koleżanka powiedziała mi wtedy, że jest przystojny. Ale to co zrobił teraz ze sobą... masakra. Jego sprawa. Gareth "opaska" Bale

1

Ten "rozwód" wychodzi jedynie na dobre. Takiej zmiany potrzebowaliśmy i trzeba się cieszyć, że Lucho ma na tyle jaj by zrezygnować z tej legendarnej pomocy. Jak graliśmy z realem zawiodłem się, bo zagrał oklepaną pomocą, ale na szczęście już to się zmieniło. Teraz stery w linii pomocy przejmuje Rakitic :)

4

Ja nie chciałem tego Niemca. Rakitic dla mnie jest o wiele lepszym zawodnikiem.

3

Busquets i Alba muszą się wykartkować z Rayo. Z Eibarem będzie zbyt duże ryzyko jeśli tego nie zrobią w tym tyg.

5

Z Athleticiem na pewno latwiej miec nie beda.

0

Ale nur..... Widac od kogo sie uczy

1

Oj grunt sie pali pod nogami realu. Remis to najnizsza kara bedzie

4

Juz sie polozylem spac zalamany a tu goool. Jeeest! Wlaczam komputer i ogladam dalej.

0

Messi z Athletic ostatnio

0

Nic się nie równoważy. Messi to o wiele więcej niż wolne. A Ronaldo to akurat głównie karne

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?