Bez jaj z tym Pogbą. Od kiedy to prezydent rozlicza się głównie z transferów? Co za mydlenie oczów. Jeśli operacja ma wynieść 200 mln Euro (czyli pewnie transfer jakies 100mln) to niech spieprzają. Maks 60 mln za takiego grajka, ja nic w nim wielkiego nie wiedzę, ale marketing działa na jego korzyść. Poza tym Barcelona tak nie działa, że ma w składzie same gwiazdeczki. Moim największym koszmarem to bycie drugim realem. Ja akurat jestem w stanie zrezygnować z trofeów dla zatrzymania naszej filozofii. Ale niestety większość ludzi na tej stronie przede wszystkim chce trofeów, nawet kosztem bycia drugim realem.
W przypadku takiego gracza jak Busquets, nie ma mowy o tym, że wyleci z rytmu meczowego, bo zna ten system gry jak mało kto. Ale jeśli nie odbędzie paru porządnych treningów z drużyną przed Klasykiem, to wątpię, żeby zagrał od 1 minuty.
Sklad bylby idealny gdyby gral Rafa zamiast Iniesty. Podoba mi sie to, ze graja Masche i Suarez. Sa dla nas niezbedni, a dzis nie ma zadnych kalkulacji
Na uspokojenie
WeLoBa: Barça nie kontaktowała się z Alvesem, który ma bardzo interesujące oferty z innych drużyn i w każdej chwili może z nich skorzystać.
@krecidlo
El Confidencial: W rozmowie ze swoim otoczeniem Pep powiedział: "Jeśli zobaczycie, że chcę wrócić do Barçy, uderzcie mnie młotkiem w głowę"
Od jego odejścia z Barcy dużo razy wypowiadał się niezbyt przychylnie o Barcie (czy to o powrocie, chorobie Tito, stylu gry). Wiele razy wzbraniał się właśnie przed powrotem. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że nie lubi Barcy już...
W Tottenhamie nie wyglądał źle. Jedna koleżanka powiedziała mi wtedy, że jest przystojny. Ale to co zrobił teraz ze sobą... masakra. Jego sprawa. Gareth "opaska" Bale
Ten "rozwód" wychodzi jedynie na dobre. Takiej zmiany potrzebowaliśmy i trzeba się cieszyć, że Lucho ma na tyle jaj by zrezygnować z tej legendarnej pomocy. Jak graliśmy z realem zawiodłem się, bo zagrał oklepaną pomocą, ale na szczęście już to się zmieniło. Teraz stery w linii pomocy przejmuje Rakitic :)
18
Jak przeczytałem "bardzo atrakcyjna" to pomyślałem, że to odnosi się do zdjęcia powyżej. Piękna kobieta, ma czym oddychać :D
0
O świetna wiadomość! Osłabienie naszego wroga jest zawsze ok
7
Bez jaj z tym Pogbą. Od kiedy to prezydent rozlicza się głównie z transferów? Co za mydlenie oczów. Jeśli operacja ma wynieść 200 mln Euro (czyli pewnie transfer jakies 100mln) to niech spieprzają. Maks 60 mln za takiego grajka, ja nic w nim wielkiego nie wiedzę, ale marketing działa na jego korzyść. Poza tym Barcelona tak nie działa, że ma w składzie same gwiazdeczki. Moim największym koszmarem to bycie drugim realem. Ja akurat jestem w stanie zrezygnować z trofeów dla zatrzymania naszej filozofii. Ale niestety większość ludzi na tej stronie przede wszystkim chce trofeów, nawet kosztem bycia drugim realem.
0
Pierwsza akcja po włączeniu streama i Tello od razu strzela. JEST! Tak się bałem, że pierwsza pozycja na kuponie nie siądzie.
2
Wiadomo szkoda Busiego, ale plus jest taki, że będzie grał teraz lepszy zawodnik na tej pozycji.
5
Pewnie udane dryblingi, bo Messi prowadzi z dużą przewagą, a cr11 nawet nie ma w pierwszej 5tce.
1
Luis Suarez strzelał w 10 meczach. Bilans Barcelony w tych spotkaniach: 10 wygranych, 0 remisów, 0 porażek. Miazga. Czyżby szedł w ślady Iniesty?
2
W przypadku takiego gracza jak Busquets, nie ma mowy o tym, że wyleci z rytmu meczowego, bo zna ten system gry jak mało kto. Ale jeśli nie odbędzie paru porządnych treningów z drużyną przed Klasykiem, to wątpię, żeby zagrał od 1 minuty.
0
Czyli gramy z Athleticiem. Będzie ciekawy mecz. Ale jednak rywale nie prezentują naszego poziomu.
8
Różnica jest taka, że my na stojąco wygraliśmy 3-1 z Villarrealem na wyjeździe, a real u siebie z ich rezerwami zremisował.
0
No i co niedowiarki? 5/6 mecz Neymara nie w formie. Dobrze zrobi mu ta przerwa
0
Oczywiscie szkoda Busiego, bo to nasz gracz, ale zmiennik nie jest gorszy.
0
Rakieta, Rafa, łatwo się pomylić nie pisząc na pełnym skupieniu. Wyluzuj
1
Sklad bylby idealny gdyby gral Rafa zamiast Iniesty. Podoba mi sie to, ze graja Masche i Suarez. Sa dla nas niezbedni, a dzis nie ma zadnych kalkulacji
14
Cos niesamowitego! Barca gra w moje 18. urodziny. Najlepszy prezent na swiecie!
1
Na uspokojenie
WeLoBa: Barça nie kontaktowała się z Alvesem, który ma bardzo interesujące oferty z innych drużyn i w każdej chwili może z nich skorzystać.
@krecidlo
22
Warto zaznaczyć, że Pedro strzelał głównie Huesce i Elche i to w PK.
0
Owszem racja. Warto poczekac na to co bedzie mowil jakby Laporta wrocil
4
El Confidencial: W rozmowie ze swoim otoczeniem Pep powiedział: "Jeśli zobaczycie, że chcę wrócić do Barçy, uderzcie mnie młotkiem w głowę"
Od jego odejścia z Barcy dużo razy wypowiadał się niezbyt przychylnie o Barcie (czy to o powrocie, chorobie Tito, stylu gry). Wiele razy wzbraniał się właśnie przed powrotem. Nie wiem czemu ale wydaje mi się, że nie lubi Barcy już...
0
Kłopoty realu cieszą. Oby stracili punkty z Athleticiem, no i oczywiście utrzymali obecną formę do meczu z nami.
2
W Tottenhamie nie wyglądał źle. Jedna koleżanka powiedziała mi wtedy, że jest przystojny. Ale to co zrobił teraz ze sobą... masakra. Jego sprawa. Gareth "opaska" Bale
1
Ten "rozwód" wychodzi jedynie na dobre. Takiej zmiany potrzebowaliśmy i trzeba się cieszyć, że Lucho ma na tyle jaj by zrezygnować z tej legendarnej pomocy. Jak graliśmy z realem zawiodłem się, bo zagrał oklepaną pomocą, ale na szczęście już to się zmieniło. Teraz stery w linii pomocy przejmuje Rakitic :)
4
Ja nie chciałem tego Niemca. Rakitic dla mnie jest o wiele lepszym zawodnikiem.
3
Busquets i Alba muszą się wykartkować z Rayo. Z Eibarem będzie zbyt duże ryzyko jeśli tego nie zrobią w tym tyg.
5
Z Athleticiem na pewno latwiej miec nie beda.
0
Ale nur..... Widac od kogo sie uczy
1
Oj grunt sie pali pod nogami realu. Remis to najnizsza kara bedzie
4
Juz sie polozylem spac zalamany a tu goool. Jeeest! Wlaczam komputer i ogladam dalej.
0
Messi z Athletic ostatnio
0
Nic się nie równoważy. Messi to o wiele więcej niż wolne. A Ronaldo to akurat głównie karne