Witam,
zrobiłem animację o realiach w hiszpańskim footballu, a dokładnie o sytuacji sprzed miesiąca, gdy Ronaldo po celowym uderzeniu zawodnika dostał... 2 mecze kary. Temat może już trochę "stary", ale animacji nie da się zrobić w dzień. Jednakże realia się na pewno nie zmieniły.
Widać brak ogrania Legi w Europie. Podeszli do tego meczu jakby grali z jakąś drużyna z czołówki ustawiając autobus, tak jakby nie byli pewnie swoich umiejętności. Jak Berg zobaczył, że Ajax jest nie taki straszny to od razu zaczęli lepiej grać. Szanse na awans wyrównane.
Kolega po losowaniu napisał na FB, że szykuje się wynik dwucyfrowy tym razem w dwumeczu z Schalke. Jakoś się nie zanosi. Real grał tragicznie. Pierwszy gol z dupy, drugi gol strzał życia poprzedzony poprzeczką dla Schalke. Naprawdę ten worek ze szczęściem mają głęboki.
Pisząc obiektywnie. Real ewidentnie ma zniżkę formy i tylko fartowi(?) zawdzięczają, że grają z tak słabą drużyną w LM. Gol z dupy. Oby nie trafili w 1/4 na Porto/Basel albo Shakhtar/Bayern, bo na luzie przejdą do półfinału grając padakę
Nie ma w tym nic dziwnego. Zawodnik białych wziął piłkę do ręki w obrębie pola karnego. Ewidentny karny. Nie było wcześniej gwizdka, więc gra powinna być toczona dalej. Błąd liniowego, bo nie pokazał, że piłka rzeczywiście przekroczyła linię.
Mam nadzieję, że Chelsea przejedzie się na swojej głupocie tak samo jak rok temu z Atletico. Pierwszy mecz w Madrycie murowanie, a w drugim dopiero próba strzelania goli. Z kolei PSG nie popełni już błędu sprzed roku i myślę, że będą walczyć jak równy z równym o awans. Wolę PSG i myślę, że oni są nieznacznymi faworytami tego dwumeczu. Co do Bayernu to nic nowego. Są słabi i to wiadomo od półtora roku. Chciałbym, żeby Barca trafiła na nich, Pep przypomniałby sobie co znaczy prawdziwa tiki taka. Z kolei Lewy zobaczyłby jaki jest słaby, jakby mijał go Messi i może zmieniłby zdanie do najlepszego piłkarza globu, bo twierdzi, że CR11 jest najlepszy (i konsekwentnie na niego głosuje w plebiscycie ZP), bo wszystko wyćwiczył, a Messi to tylko talent.
Świetna wiadomość! O ile Douglas raczej już w tym sezonie się nie przyda, o tyle Vermaelen jak najbardziej. W Barcie wszyscy wracają do zdrowia, a w Madrycie wręcz przeciwnie!
Pochwalam zachowanie kibiców, ale raczej powinni to śpiewać na Bernabeu Abu Dhabi a nie tu. Po co wspominać jego imię w świątyni footballu. No i skoro LFP karze wszystkich, to naszych kara również nie powinna ominąć.
Najbardziej cieszę się z wypowiedzi LE, który powiedział, że nie ma nadmiernego optymizmu w szatni. Tutaj na forum jest go mnóstwo, co cieszy, bo piłkarze grają po to też, żeby kibice byli szczęśliwi. Ale skoro szatnia nie popada w hurraoptymizm to wszystko jest OK.
Haha nie mogę z Marci. W pierwszych kolejkach la Liga, czyli jakieś 6-7 meczów Barcelona w ogóle nie ogarniała. Gdyby Messi nie musiałby jednocześnie rozgrywać piłek, asystować i strzelać to nie byłoby żadnej debaty czyj gol jest ważniejszy, bo cr11 wąchałby plecy Messiego już dawno. Zresztą co tu dużo komentować, bo takiej bzdury to nie czytałem dawno. Organizatorzy nagrody Zarry powinni zastosować w takim razie specjalny algorytm wykazujący, kto strzelił najwięcej najważniejszych goli, oczywiście z najkorzystniejszym współczynnikiem dla karnych. Real ciągnie cr11, Messi Barcelonę, bo ten pierwszy po prostu nie istnieje, gdy jego koledzy nie zagrają mu piłki, a sam nie ma po prostu możliwości fizycznie czegoś takiego zrobić.
PS. Wybacz Messi, że porównałem cię do tego nurasa.
Pierwszy ligowy klasyk Tito. Bylo wtedy 2-2. Dwie Messi strzelil. Od tamtej pory nie strzelil im na Camp Nou, ale spokojnie. 22 marca strzeli i to nie jedna
Karny raczej był, ale spalonego na pewno nie było w pierwszej połowie. Więc Messi i tak powinien mieć 3 gol dziś co najmniej. Dajesz Leo, jeszcze 2! :D
Nie rozumiem czemu zarząd nie może zająć się kibicami. Dać ultrasom (ludziom, którzy prowadzą doping, nie wandalom) cały sektor i niech śpiewa przez cały mecz i wtedy łatwiej będzie się dołączyć innym ludziom na stadionie do dopingu. Ostatnio zarząd Atletico rozwiązał problem z ultrasami i teraz mają fenomenalny doping.
5
Zaczynaja sie nerwy
0
Nie wierze, ze Malaga ma lepsze akcje ofensywne od nas...
3
Alez gra sie nie klei. Oby chociaz w tej polowie wyrownali.
10
I dobrze, będą mieć lukę w pomocy.
1
Witam,
zrobiłem animację o realiach w hiszpańskim footballu, a dokładnie o sytuacji sprzed miesiąca, gdy Ronaldo po celowym uderzeniu zawodnika dostał... 2 mecze kary. Temat może już trochę "stary", ale animacji nie da się zrobić w dzień. Jednakże realia się na pewno nie zmieniły.
7
Widać brak ogrania Legi w Europie. Podeszli do tego meczu jakby grali z jakąś drużyna z czołówki ustawiając autobus, tak jakby nie byli pewnie swoich umiejętności. Jak Berg zobaczył, że Ajax jest nie taki straszny to od razu zaczęli lepiej grać. Szanse na awans wyrównane.
1
Bo to jest drań i narcyz. Tylko głupio uśmiechać się potrafi. Piłka nożna będzie lepszym sportem, gdy on skończy karierę.
2
No asysta do Marcelo palce lizać. Odwalił za niego 90% roboty.
3
Kolega po losowaniu napisał na FB, że szykuje się wynik dwucyfrowy tym razem w dwumeczu z Schalke. Jakoś się nie zanosi. Real grał tragicznie. Pierwszy gol z dupy, drugi gol strzał życia poprzedzony poprzeczką dla Schalke. Naprawdę ten worek ze szczęściem mają głęboki.
3
Irina dała do zrozumienia w jednym z wywiadów, że ją zdradził. Straszne, chłopina nie wiedział czym zdrada może grozić
1
Pisząc obiektywnie. Real ewidentnie ma zniżkę formy i tylko fartowi(?) zawdzięczają, że grają z tak słabą drużyną w LM. Gol z dupy. Oby nie trafili w 1/4 na Porto/Basel albo Shakhtar/Bayern, bo na luzie przejdą do półfinału grając padakę
0
Jak real strzeli na 2-0 to wylaczam ten mecz w cholere. Sa lepsze rzeczy niz ogladanie rozowych baletnic biegajacych po boisku
0
Ajjj. Brawo Schalke najgrozniejsza sytuacja w meczu. Wierze ze cos ugracie
1
Nie ma w tym nic dziwnego. Zawodnik białych wziął piłkę do ręki w obrębie pola karnego. Ewidentny karny. Nie było wcześniej gwizdka, więc gra powinna być toczona dalej. Błąd liniowego, bo nie pokazał, że piłka rzeczywiście przekroczyła linię.
5
Mam nadzieję, że Chelsea przejedzie się na swojej głupocie tak samo jak rok temu z Atletico. Pierwszy mecz w Madrycie murowanie, a w drugim dopiero próba strzelania goli. Z kolei PSG nie popełni już błędu sprzed roku i myślę, że będą walczyć jak równy z równym o awans. Wolę PSG i myślę, że oni są nieznacznymi faworytami tego dwumeczu. Co do Bayernu to nic nowego. Są słabi i to wiadomo od półtora roku. Chciałbym, żeby Barca trafiła na nich, Pep przypomniałby sobie co znaczy prawdziwa tiki taka. Z kolei Lewy zobaczyłby jaki jest słaby, jakby mijał go Messi i może zmieniłby zdanie do najlepszego piłkarza globu, bo twierdzi, że CR11 jest najlepszy (i konsekwentnie na niego głosuje w plebiscycie ZP), bo wszystko wyćwiczył, a Messi to tylko talent.
3
Ale kibice wspaniali. Do boju PSG!
0
Spokojnie nie zdążą tego zrobić!
1
Świetna wiadomość! O ile Douglas raczej już w tym sezonie się nie przyda, o tyle Vermaelen jak najbardziej. W Barcie wszyscy wracają do zdrowia, a w Madrycie wręcz przeciwnie!
1
Pochwalam zachowanie kibiców, ale raczej powinni to śpiewać na Bernabeu Abu Dhabi a nie tu. Po co wspominać jego imię w świątyni footballu. No i skoro LFP karze wszystkich, to naszych kara również nie powinna ominąć.
6
Najbardziej cieszę się z wypowiedzi LE, który powiedział, że nie ma nadmiernego optymizmu w szatni. Tutaj na forum jest go mnóstwo, co cieszy, bo piłkarze grają po to też, żeby kibice byli szczęśliwi. Ale skoro szatnia nie popada w hurraoptymizm to wszystko jest OK.
23
Haha nie mogę z Marci. W pierwszych kolejkach la Liga, czyli jakieś 6-7 meczów Barcelona w ogóle nie ogarniała. Gdyby Messi nie musiałby jednocześnie rozgrywać piłek, asystować i strzelać to nie byłoby żadnej debaty czyj gol jest ważniejszy, bo cr11 wąchałby plecy Messiego już dawno. Zresztą co tu dużo komentować, bo takiej bzdury to nie czytałem dawno. Organizatorzy nagrody Zarry powinni zastosować w takim razie specjalny algorytm wykazujący, kto strzelił najwięcej najważniejszych goli, oczywiście z najkorzystniejszym współczynnikiem dla karnych. Real ciągnie cr11, Messi Barcelonę, bo ten pierwszy po prostu nie istnieje, gdy jego koledzy nie zagrają mu piłki, a sam nie ma po prostu możliwości fizycznie czegoś takiego zrobić.
PS. Wybacz Messi, że porównałem cię do tego nurasa.
1
Pierwszy ligowy klasyk Tito. Bylo wtedy 2-2. Dwie Messi strzelil. Od tamtej pory nie strzelil im na Camp Nou, ale spokojnie. 22 marca strzeli i to nie jedna
1
No to czekamy na newsa jutro kto pojawi sie na treningu mimo wolnego. Obstawiam Masche i pewnie paru innych.
6
"Dziś chyba nie ma drużyny w Europie, która mogłaby konkurować z Barca Luisa Enrique" To akurat dobrze powiedział komentator. Wracamy na szczyt!
0
Karny raczej był, ale spalonego na pewno nie było w pierwszej połowie. Więc Messi i tak powinien mieć 3 gol dziś co najmniej. Dajesz Leo, jeszcze 2! :D
2
Messi and Neymar are the first Barcelona duo ever to both score in 4 consecutive [kolejnych] Liga games
Magia :O
1
Ajajajajaj alez Messi by to zapakowal
15
Bartra jest kozakiem. Ale zrobi jeden błąd i już będą stawiać tu na nim krzyżyk. Szkoda, że Bartra-Pique nie jest podstawową parą stoperów.
0
Ok dzieki za info ;)
1
Nie rozumiem czemu zarząd nie może zająć się kibicami. Dać ultrasom (ludziom, którzy prowadzą doping, nie wandalom) cały sektor i niech śpiewa przez cały mecz i wtedy łatwiej będzie się dołączyć innym ludziom na stadionie do dopingu. Ostatnio zarząd Atletico rozwiązał problem z ultrasami i teraz mają fenomenalny doping.