Ja nie biorę remisu w ciemno. Po porażce widzę nastroje tu się nieźle zmieniły. Rok temu byliśmy w słabszej formie, a było 0-2, a mogło być i więcej, ale nie będę winił nikogo, bo ja nie z tych. Walczymy o pełną pulę. Obstawiam 1-3.
Record Man City coach Pellegrini in 14 games against Barcelona: 0W - 2D - 12L #fcblive With Villarreal, Madrid, Malaga, Man City
@barcastuff
no to dziś potrzymamy tradycję
Uważam, że Masche musi zagrać w takim meczu. Lepiej poświecić Xaviego/Inieste i mieć Masche, który jest bardzo ważny dla naszego zespołu. Stoperzy Pique - Bartra/Mathieu.
A ja nie byłbym taki pewny tej 11. Dawno nie było zaskoczenia w składzie, więc dziś tak może się stać. Pomysł z dwoma DM'ami wydaje się ciekawy, kosztem Xaviego/Iniesty, bo oni i tak mało wnoszą do drużyny, a tak to będziemy mieć pewne tyły.
Jak widzę "farca" to mi się nóż w kieszeni otwiera. Co za bachory to piszą? Ewidentnie real ma zniżkę formy, wydaje się, że wyszli z kryzysu, ale nie grają dobrze. My za to jesteśmy w niesamowitej formie, jeden mecz o niczym nie świadczy. Jak dziś zagramy słabo to owszem może być jakiś znak, ale nie wydaje mi się żeby tak się stało. 0-3 lub 0-2 obstawiam. No może strzelą jakiegoś gola, więc 1-3.
@BarcaStat: Barcelona's record in 20 AWAY games against English Clubs in the Champions League #fcblive #ucl
7W - 5D - 8L
Goals: 32-35 (+3)
Niedobrze...
Alba najgorszy zawodnik meczu. Mówi się o fatalnych wrzutkach Alvesa, ale to co robi Alba to masakra. Ale i tak zrobi parę sprintów po swojej flance i znów zamydli oczy ludziom. Abiemu do pięt nie dorasta.
Na pewno zgodzę się z zaangażowaniem. Strasznie rzucało się w oczy to, że Barcie brakowało takiej złości sportowej. Nie chciało im się. Tak jakby na samym początku przegrali ten mecz psychologicznie.
Wygramy z City. Z mocniejszymi jest nam latwiej, bo oni przynajmniej cos chca ugrac. Z Granada moze to byc mecz o mistrzostwo, bo jak stracimy punkty to raczej juz nic nie pomoze nam
Wczoraj na fb ludzie pisali, że Barcelonie w -4, a przecież jeszcze była doba do meczu realu. Niech Elche wespnie się na wyżyny i ogra ten real, dostaną lekcje pokory co niektórzy. Solidna, bezbłędna gra w defensywie, dobry Tytoń i remis naprawdę nie jest taki niemożliwy.
No i taktyka Pellegriniego okazała się strzałem w 10. Zakaz mówienia o Barcie, całkowite skupienie na New Castle. 26 min i już 3-0. Tego zabrakło właśnie dziś Barcie.
Nie jestem wkurzony, ale smutny. Real grając totalną padakę, gorszą od naszej, jakimś cudem wygrywa te mecze. Ciężko uwierzyć by szczęści ich opuściło przed końcem sezonu. Co do Barcelony, myślami byli już w Anglii i być może seria zwycięstw zamieniła się w obsesję. Strasznie był pompowany balonik przez kibiców i prasę, może więc też przez szatnię. Pewnie jeszcze stracimy punkty ze dwa razy w tym sezonie, więc real jak nie zacznie gubić punktów to może być krucho z ligą.PS. Nie jestem za odnowieniem kontraktu z Alvesem. Potrzebujemy świeżej krwi. Może ktoś przez te pół roku zdoła się wybić. Alba z kolei mnie bardziej irytuje od Brazylijczyka. Jego wrzutki to porażka. Dziś chyba 0/12 udanych. I jeszcze to zachowanie pod koniec. Parę meczów kary. Jak nie od LFP to od klubu.
Mecz pokazał nasze prawdziwe oblicze. To Messi był genialny w ostatnich 11 meczach, a nie Barcelona. Niestety to może być po lidze. Real cały czas jedzie na farcie i raczej się to nie zmieni, nawet jak ich ogramy w GD
1
Ja nie biorę remisu w ciemno. Po porażce widzę nastroje tu się nieźle zmieniły. Rok temu byliśmy w słabszej formie, a było 0-2, a mogło być i więcej, ale nie będę winił nikogo, bo ja nie z tych. Walczymy o pełną pulę. Obstawiam 1-3.
2
Record Man City coach Pellegrini in 14 games against Barcelona: 0W - 2D - 12L #fcblive With Villarreal, Madrid, Malaga, Man City
@barcastuff
no to dziś potrzymamy tradycję
1
Uważam, że Masche musi zagrać w takim meczu. Lepiej poświecić Xaviego/Inieste i mieć Masche, który jest bardzo ważny dla naszego zespołu. Stoperzy Pique - Bartra/Mathieu.
1
A ja nie byłbym taki pewny tej 11. Dawno nie było zaskoczenia w składzie, więc dziś tak może się stać. Pomysł z dwoma DM'ami wydaje się ciekawy, kosztem Xaviego/Iniesty, bo oni i tak mało wnoszą do drużyny, a tak to będziemy mieć pewne tyły.
1
Ktoś wie czy treningi na stadionie przeciwnika odbywają się jedynie w LM?
1
Jak widzę "farca" to mi się nóż w kieszeni otwiera. Co za bachory to piszą? Ewidentnie real ma zniżkę formy, wydaje się, że wyszli z kryzysu, ale nie grają dobrze. My za to jesteśmy w niesamowitej formie, jeden mecz o niczym nie świadczy. Jak dziś zagramy słabo to owszem może być jakiś znak, ale nie wydaje mi się żeby tak się stało. 0-3 lub 0-2 obstawiam. No może strzelą jakiegoś gola, więc 1-3.
1
Ok, wersja specjalnie dla Ciebie :*
@BarcaStat: Bilans Barcelony w 20 wyjazdowych meczach przeciwko angielskim klubom w LM
7 wygranych - 5 remisów - 8 porażek
Gole: 32-35 ( 3)
1
@BarcaStat: Barcelona's record in 20 AWAY games against English Clubs in the Champions League #fcblive #ucl
7W - 5D - 8L
Goals: 32-35 (+3)
Niedobrze...
9
No wiadomo, że hańba. Lepiej zrobić huczną imprezę, najlepiej po jakimś blamażu.
4
Wielki zespół to i stadion musi być odpowiedni :)
1
Alba najgorszy zawodnik meczu. Mówi się o fatalnych wrzutkach Alvesa, ale to co robi Alba to masakra. Ale i tak zrobi parę sprintów po swojej flance i znów zamydli oczy ludziom. Abiemu do pięt nie dorasta.
2
Na pewno zgodzę się z zaangażowaniem. Strasznie rzucało się w oczy to, że Barcie brakowało takiej złości sportowej. Nie chciało im się. Tak jakby na samym początku przegrali ten mecz psychologicznie.
2
Zabaleta wie co mówi.
4
losowanie jest do samego finału
2
Wygramy z City. Z mocniejszymi jest nam latwiej, bo oni przynajmniej cos chca ugrac. Z Granada moze to byc mecz o mistrzostwo, bo jak stracimy punkty to raczej juz nic nie pomoze nam
1
Nie wiem czemu cały czas jest pomijany przy wolnych. Przecież w LFC miał genialne gole właśnie ze stałych frag.
3
Na moje oko mozemy stracic punkty w 3 meczach a real w 7. Mi by to pasowalo
0
To już nie ma co oglądać. Dobranoc
3
Najlepiej niech jeszcze Elche w 95 strzeli gola ze spalonego, to przynajmniej część punktów wróci na stronę sprawiedliwości.
5
Barcelonie w tym sezonie zabrano juz kilka goli. Dobrze dobrze, niech real zobaczy ze sedzie nie zawsze bedzie im pomagal
2
Zwykla walka o pilke a ten lezy pol godziny. #real
0
Kroos uczy się od kolegi widze
1
Po co zrobili im rozowy komplet skoro wstydza sie go zakladac? "Ilez Elche moze sie tak bronic" a no panie komentatorze Malaga mogla 90 min
1
Wczoraj na fb ludzie pisali, że Barcelonie w -4, a przecież jeszcze była doba do meczu realu. Niech Elche wespnie się na wyżyny i ogra ten real, dostaną lekcje pokory co niektórzy. Solidna, bezbłędna gra w defensywie, dobry Tytoń i remis naprawdę nie jest taki niemożliwy.
3
No i taktyka Pellegriniego okazała się strzałem w 10. Zakaz mówienia o Barcie, całkowite skupienie na New Castle. 26 min i już 3-0. Tego zabrakło właśnie dziś Barcie.
3
Nie jestem wkurzony, ale smutny. Real grając totalną padakę, gorszą od naszej, jakimś cudem wygrywa te mecze. Ciężko uwierzyć by szczęści ich opuściło przed końcem sezonu. Co do Barcelony, myślami byli już w Anglii i być może seria zwycięstw zamieniła się w obsesję. Strasznie był pompowany balonik przez kibiców i prasę, może więc też przez szatnię. Pewnie jeszcze stracimy punkty ze dwa razy w tym sezonie, więc real jak nie zacznie gubić punktów to może być krucho z ligą.PS. Nie jestem za odnowieniem kontraktu z Alvesem. Potrzebujemy świeżej krwi. Może ktoś przez te pół roku zdoła się wybić. Alba z kolei mnie bardziej irytuje od Brazylijczyka. Jego wrzutki to porażka. Dziś chyba 0/12 udanych. I jeszcze to zachowanie pod koniec. Parę meczów kary. Jak nie od LFP to od klubu.
4
Mecz pokazał nasze prawdziwe oblicze. To Messi był genialny w ostatnich 11 meczach, a nie Barcelona. Niestety to może być po lidze. Real cały czas jedzie na farcie i raczej się to nie zmieni, nawet jak ich ogramy w GD
0
0
Niestety liniowy nie da nam dzis wygrac.
0
Dobra zmiana. Balem sie ze sciagnie napastnika