1

Dla mnie Koke to piłkarz świetny, wielki walczak a ja takich piłkarzy najbardziej lubię. Ktoś kto patrzy jedynie na statystyki to pewnie tak o nim nie powie, twierdząc, że to tylko stałe fragmenty. Ale wracając, nie ma szans, żeby do nas przyszedł. Była oficjalna oferta na stole w tamtym roku i sam piłkarz powiedział, że bardzo go cieszy zainteresowanie Barcelony, ale chce być częścią najlepszego Atleti w historii. Więc wątpię, żeby odchodził, bo w LM są wciąż jednym z faworytów, a liga im się skomplikowała, ale za rok pewnie wrócą do walki o mistrza.

1

Lezka sie kreci w oku jak przewoluje sie wspomnienia tego co wyprawial w Barcie. Wg mnie powinien zakonczyc kariere tutaj, gdzie ja zaczal. Szkoda, wielka szkoda. Ale ponoc ma robic licencje trenerska jak bedzie u Arabow, wiec pewnie zastepi nastepnego trenera po LE.

6

Tytul rodem z onetu, tyle, ze nie o Lewandowskim. Co do tej sprawy to jest to troche zabawne, ze Neymar nie ma nic z tym wspolnego, a to cale zamieszani sie tyczy jego osoby

4

Lepiej by brzmialo, w jaki dzien on nie byl?

3

Bo pamiętajcie, Puyol jest tylko jeden!

1

Oj Andres. Prawdziwym Katalonczykiem to Ty nie jestes. Ale zapewne tak powiedzial, ze wzgledu na to co osiagnal w reprezentacji hiszp.

1

Wszystko fajnie, dla mnie osobiście wielkie zaskoczenie, nawet nie słyszałem, że kandydujemy, ale kibice Bilbao powinni dostać 50% wejściówek. Dopiero jak nie zostaną kupione wszystkie to do wolnej sprzedaży. Tak będzie sprawiedliwie.

7

Typowe umycie rączek.

5

@barcastuff: Real Madrid's Ronaldo has now lost 12 games against Barcelona, at least twice as many as against any other team #fcblive [via @barca19stats]
@barcastuff: Players who won most clasicos for Barcelona: Xavi 17 - Migueli 14 - Valdes 14 - Messi 14 #fcblive [via @fcb_datos]

Hehehehe

5

Szkoda, ze Mascherano symulowal. Taki walczak, a tu takie cos. Jednak Puyolem drugim nikt nigdy nie bedzie.

2

Oczekujesz, że na stronie Barcelony będziemy pisać o wydarzeniach politycznych i religijnych? Poza tym, nikt nie wstrzymuje oddechu, to tylko problem z palcem

4

Genialny zawodnik, cieszę się, że tak powiedział po Klasyku. Zastanawiałem się właśnie jakie ma odczucia po nim, no i się dowiedziałem ;) Nigdy nie zapomnę jego bramki-arcydzieła z ubiegłorocznego Klasyka na Camp Nou, też wygranego 2-1. Życzę Ci jak najlepiej Alexis, najlepiej drugiego miejsca w BPL w tym sezonie, bo pierwsze chyba jest poza zasięgiem.

1

Barcelona ma usunięty ten krzyż w jakichś tam krajach w końcu czy to głupia plotka?

6

Statystyki realu z wielką trójką ligi, tj. Barca, Atleti, Valencia:

5 meczów, 3/15 ptk. Wygrali tylko Klasyk. Mogą jeszcze wygrać z Valencia i będą mieć w najlepszym przypadku 6/18 ptk.

Barcelona:

9/12 ptk, w najlepszym wypadku możemy mieć 15/18 ptk, a w najgorszym wypadku będziemy mieć i tak o 3 ptk więcej niż real.

Ktoś ma jeszcze wątpliwości kto rządzi w Hiszpanii? Ja jestem dobrej myśli o kwiecień.

1

Rafinha sobie tera pogra w kwietniu, ze względu na rotacje. Oby pokazał się z jak najlepszej strony

12

To ogladalismy inny mecz kolego. Messi wykonal milion razy wieksza prace od crka, ale nie ma go w rubryce strzelcow to od razu pojazd musi byc.

3

Powiem Wam coś mega śmiesznego i żałosnego.
Znam jednego hala dzieciaka osobiście, chodzi do gim jeszcze. Wczoraj chamsko do mnie napisał i zaczął wyzywać Barce, że na farcie wygrali i niezasłużenie. Napisał, że real miał ciężej z Schalke, niż Barca z City (już w tym momencie sam się nieźle pocisnął). Po czym rozwalił system. Otóż dowiedziałem się, że Schalke wyeliminowałoby Barcelonę z LM. Zapłakałem głośno i uciekłem jak najdalej.

1

No w końcu jednodniowy ban minął, akurat na Klasyk dostałem haha. A więc tak. Ci, którzy liczyli na manitę i tym podobne wyniki mogą czuć się rozczarowani. Ja pisałem 1-0, 2-1 to będzie wynik marzenie. I tak się stało. Łzy szczęścia po tym meczu, wspaniałe uczucie, najlepsze na świecie. Za rok muszę pojechać na Camp Nou. Wracając do meczu. Chce wyróżnić paru zawodników: Alves, Mathieu, Pique, Alba. Wspaniały mecz dla naszej formacji def. Alves grał pięknie, stoperzy to ściany nie do przejścia, no i Alba, który wyłączył z boiska przereklamowanego Bale'a. W drugiej połowie napisałem smsa do brata czy bale gra, bo nie ma go nigdzie. Myślałem, że zszedł. Dalej Messi, Busquets, Ney i Suarez. Wszyscy czterej wielki mecz, Ney trochę nieskutecznie, ale to co wyprawiał to magia. Messi w drugiej połowie odpalił, szkoda, że nie wpadło nic, pasuje odskoczyć cr'owi w klasyfikacji Gran Derby. Suarez został sprowadzony właśnie po to. Widzieć tę jego radość. Ahhhh... No i Busi. Człowiek, którego skreśliłem na początku sezonu, ale jednak nie ma drugiego DM takiego i pewnie w historii. Wyleczył się w dwa tyg, a miał być miesiąc. Jak tylko wszedł to się real obsrał cały i tyle widzieli ich grę na Camp Nou. My byliśmy zmęczeni po City, a graliśmy w drugiej połowie jak z nut. Real miał swoje 20 min w pierwszej połowie, szału nie było mimo wszystko. Poprzeczka cr'a11? Przecież Bravo i tak to asekurował, więc nie ma czym się podniecać. A no właśnie zapomniałem wyróżnić Bravo, najlepszy mecz od przyjścia, oby tak dalej. Real miał (ma nadal?) tak wielki kryzys, że odblokowanie się z Barca to chyba najlepszy moment, stąd wiedziałem, że będzie ciężko. Wynik jest ok, ale co najmniej dwie więcej piłki widziałem już w siatce realu. Jednakże 3 ptk są najważniejsze, można by gdybać gdyby to był dwumecz. Dziękuję Barcelono za ten mecz, kocham Cie!

11

2

Ex madritista, ktorego gra nie jest inponujaca (malo powiedziane)? Nigdy!

3

Jedyne co komuś zazdroszczę w życiu to właśnie piłkarzom możliwości zagrania w Klasyku. Samo wyjście na murawę, przy 100 tys. drących się gardeł, 400+ mln przed telewizorami i nawet parę setek po raz pierwszy w przestrzeni powietrznej. Coś pięknego, magicznego, niepowtarzalnego. Piłkarzem na pewno nie będę, bo jestem na to za stary, ale z wysokości trybun mam nadzieję, że nie raz będzie mi dane obejrzeć ten pojedynek gladiatorów w Koloseum piłki nożnej. DO BOJU BARCOOOOOOO!

41

Hahaha ronaldo 120 milionów, chyba jenów. Jak można wyceniać CR11 i Messiego tak samo.

2

Jaki bilans na Iker w Klasykach? Mam nadzieję, że bardzo ujemny :D

1

https://x.com/barcastuff/status/579450093423714304
Stąd czerpię swoją wiedzą nt statystyk, ale przysiągłbym, że wspomniany przeze mnie bilans już gdzieś widziałem.

10

Z tym bilansem obu klubów to widzę niezłe nieporozumienia są. Ja znam taki bilans dla Barcy: 88W - 48D - 92L

3

Wygwizdac go i jego kolezkow tak, ze nie beda slyszec swoich mysli. Do boju Barco i kibice!!!

8

Wezcie zmiencie glowny temat. Na jakies Elche to nawet dzien przed jest zapowiedz.

4

Ja bym Ci polecil, ale tego nie zrobie, bo wczoraj dostalem mase hejtu, ze reklamuje te strone.

1

Trenera nie da sie ocenic po jednym meczu, sezonie jesli juz

12

Messi stanie dzisiaj po raz 28 naprzeciwko CR11. Messi strzelił w karierze 397 goli (dla Barcy), więc dziś liczymy na 400

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?