boli to was dupa, bo dostaliście nieźle. Jakbyśmy wykorzystali swoje sytuacje pod koniec meczu jak wszystko juz było ustalone to zbierlibyście ryj z podłogi. Ale wiadomo, wg kibicow realu mecz wygrywa się 30 minutami dobrej gry
Co miało być wydrukowane to zostało wydrukowane. Fani realu i komentatorzy myślą, że mecze się wygrywa pierwszymi połowami (real nawet nie prowadził w GD, ale oczywiście byli lepsi, niech się cieszą, że nie przerżnęli 4-1 tego meczu), ale to Atleti było lepsze. Wytrzymało standardowy pressing realu na początku i potem grali luźno. Zabrakło szczęścia i sprawiedliwości. Torres dużo dał. Wynik bardzo dobry, bo teraz bramki będą liczyły im się podwójnie, a oni lubią grać na Bernabeu.
Jeśli ktoś się boi o Atleti to chyba ogląda ich po raz pierwszy, a zwłaszcza derby Madrytu. Z czego ta drużyna słynie? Z tego, że potrafi cierpieć. Real już zaczyna puchnąć i pewnie o to im chodzi. Oprócz kontry Varana to ostatnia część połowy była już nijaka w wykonaniu realu. Oczywiście CR7 magicznie zniknął na cały mecz. Ja jestem spokojny o wynik. Godin popełnił bląd i dał najgroźniejszą sytuację realowi i pewnie już nie zrobi takiej gafy drugi raz. Oprócz strzałów z dystansu i wspomnianej kontry real nic nie robi wielkiego, ale innym może się wydawać innaczej, bo utrzymują piłkę na połowie rywala.
PSG na swoim obiekcie w LM nie przegrało od 34 spotkań. Statystyka nie napawa optymizmem, ale już kilka takich serii przerwaliśmy rywalom w tym sezonie, szkoda, że tej Sevilli się nie udało też.
"W półfinałach zmuszeni będą jednak pauzować zawodnicy, którzy są zagrożeni i otrzymają upomnienia w meczach ćwierćfinałowych." A jeśli w pierwszym meczu półfinałowym zawodnik dostanie 3 żółtą kartkę to zawodnik zagra w drugim meczu półfinału czy nie?
Alez Atletico na twitterze zagrzewa atmosfere. Ciagle wpisy z hasztagami "odwaga i serce". Ale to bedzie boj i mam nadzieje znow zwycieski dla ekipy Siemone.
Właśnie oglądałem skrót sobotniego meczu. Jak widzę te dwie patelnie Suareza, a zwłaszcza tą drugą (12 metr, bramkarz poza bramką, jeden zawodnik z pola na środku bramki, czysta pozycja strzelecka) to nie dowierzam. Byłoby wtedy 3-1 i po meczu. No nie mogę...
My tu gadu gadu, a dyskusji nt. prawego obrońcy na PSG w ogóle nie widziałem. Ja bym postawił na Bartrę, egzamin już tam przeszedł i to właśnie z PSG. A Wy?
Ciekawe co bedzie jak skonczy mu sie kontrakt i bedzie wolnym zawodnikiem i wtedy zadecyduje sie zostac. Barca chyba nie bedzie mogla juz wtedy go zakontraktowac, tak?
Pamietam ten mecz. Remis 1-1 na wlasne zyczenie. Pedro mial dwusetke na 2-0, a potem niechlubnie przegralismy z nimi na Camp Nou 1-3. Ale i tak Atleti ich pyknelo.
15
Fakty przemawiające za Atletico:
1) Lubią grać na Bernabeu
2) Nie stracili żadnej bramki u siebie
3) Jak strzelą choć jedną bramkę to real jest w dupie
4) Marcelo zawieszony za kartki - wg. mnie najlepszy gracz realu obecnie
5) Nie wygrali od 1 meczu z realem, muszą przerwać tę passę :D
5
boli to was dupa, bo dostaliście nieźle. Jakbyśmy wykorzystali swoje sytuacje pod koniec meczu jak wszystko juz było ustalone to zbierlibyście ryj z podłogi. Ale wiadomo, wg kibicow realu mecz wygrywa się 30 minutami dobrej gry
3
Co miało być wydrukowane to zostało wydrukowane. Fani realu i komentatorzy myślą, że mecze się wygrywa pierwszymi połowami (real nawet nie prowadził w GD, ale oczywiście byli lepsi, niech się cieszą, że nie przerżnęli 4-1 tego meczu), ale to Atleti było lepsze. Wytrzymało standardowy pressing realu na początku i potem grali luźno. Zabrakło szczęścia i sprawiedliwości. Torres dużo dał. Wynik bardzo dobry, bo teraz bramki będą liczyły im się podwójnie, a oni lubią grać na Bernabeu.
50
"Lepszy real przegral z Barcelona" wezcie to przescieradlo z tej telewizji. Szkoda ze mecz sie konczy, bo Atleti miazdzy real
0
Karny ewidentny. To juz drugi dzis
0
Pieknie, ze graja wszystko pod ronaldo. To ich zgubi
2
Komentarz usunięty
3
Jeśli ktoś się boi o Atleti to chyba ogląda ich po raz pierwszy, a zwłaszcza derby Madrytu. Z czego ta drużyna słynie? Z tego, że potrafi cierpieć. Real już zaczyna puchnąć i pewnie o to im chodzi. Oprócz kontry Varana to ostatnia część połowy była już nijaka w wykonaniu realu. Oczywiście CR7 magicznie zniknął na cały mecz. Ja jestem spokojny o wynik. Godin popełnił bląd i dał najgroźniejszą sytuację realowi i pewnie już nie zrobi takiej gafy drugi raz. Oprócz strzałów z dystansu i wspomnianej kontry real nic nie robi wielkiego, ale innym może się wydawać innaczej, bo utrzymują piłkę na połowie rywala.
1
Atleti niech wezmie przyklad z Barcy. Niech wytrzymaja ten pressing i potem real siadzie. I ich dobic
0
Altetico piernac nie moze bo od razu faul...
3
UWAGA UWAGA! Sedzia gwizdze pod real
2
Oho ależ Verma sprintuje. Świetny widok! Mam nadzieję, że złapie jakieś minuty w meczu z Espanyolem.
1
Krążą plotki. że Luis Suarez używa tylko lewej ręki w życiu, bo w prawej zawsze ma kubek z yerba mate.
2
Jeśli chcesz wracać do piłki Carles to tylko do Barcy. Serce chyba by mi pękło jabyś biegał w koszulce innego klubu.
32
PSG na swoim obiekcie w LM nie przegrało od 34 spotkań. Statystyka nie napawa optymizmem, ale już kilka takich serii przerwaliśmy rywalom w tym sezonie, szkoda, że tej Sevilli się nie udało też.
1
"W półfinałach zmuszeni będą jednak pauzować zawodnicy, którzy są zagrożeni i otrzymają upomnienia w meczach ćwierćfinałowych." A jeśli w pierwszym meczu półfinałowym zawodnik dostanie 3 żółtą kartkę to zawodnik zagra w drugim meczu półfinału czy nie?
15
Alez Atletico na twitterze zagrzewa atmosfere. Ciagle wpisy z hasztagami "odwaga i serce". Ale to bedzie boj i mam nadzieje znow zwycieski dla ekipy Siemone.
1
Właśnie oglądałem skrót sobotniego meczu. Jak widzę te dwie patelnie Suareza, a zwłaszcza tą drugą (12 metr, bramkarz poza bramką, jeden zawodnik z pola na środku bramki, czysta pozycja strzelecka) to nie dowierzam. Byłoby wtedy 3-1 i po meczu. No nie mogę...
0
My tu gadu gadu, a dyskusji nt. prawego obrońcy na PSG w ogóle nie widziałem. Ja bym postawił na Bartrę, egzamin już tam przeszedł i to właśnie z PSG. A Wy?
2
Ooo haha ja też dziś nie w szkole, bo klasa na wycieczce. Fajna sprawa :)
0
Ciekawe co bedzie jak skonczy mu sie kontrakt i bedzie wolnym zawodnikiem i wtedy zadecyduje sie zostac. Barca chyba nie bedzie mogla juz wtedy go zakontraktowac, tak?
0
Komentarz usunięty
1
Wow mocne. Jak widzę te flagi FC Barcelony powiewające na wierze albo ubrane na ludziach to mam ciary jak cholera. Ale będzie bój.
2
Squad (vs PSG): Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Rafinha, Pedro, Munir, Messi, Suarez, Neymar, Ter Stegen, Bravo, Masip, Douglas, Montoya, Pique, Bartra, Mascherano, Mathieu, Vermaelen, Adriano, Alba #fcblive
5
Adviser Braida keeps in touch with the agent of PSG midfielder Marco Verratti (22). Player is willing to join in the future. [l'esportiu]
1
Odnosnie tych trofeow to dosc dawno nie wygralismy PK. Dobrze, ze trafilismy w tym roku do finalu i to z teoretycznie slabszym rywalem.
0
Pamietam ten mecz. Remis 1-1 na wlasne zyczenie. Pedro mial dwusetke na 2-0, a potem niechlubnie przegralismy z nimi na Camp Nou 1-3. Ale i tak Atleti ich pyknelo.
0
Zawsze jak oglądam te film o Puyolu to mam łzy w oczach. Dzięki za wszystko. Mój największy wzór piłki nożnej. Najlepszy obrońca wszech czasów.
1
Również się nie mogę doczekać
0
Dwa zwycięstwa Barcy przewiduje.