15

Fakty przemawiające za Atletico:

1) Lubią grać na Bernabeu

2) Nie stracili żadnej bramki u siebie

3) Jak strzelą choć jedną bramkę to real jest w dupie

4) Marcelo zawieszony za kartki - wg. mnie najlepszy gracz realu obecnie

5) Nie wygrali od 1 meczu z realem, muszą przerwać tę passę :D

5

boli to was dupa, bo dostaliście nieźle. Jakbyśmy wykorzystali swoje sytuacje pod koniec meczu jak wszystko juz było ustalone to zbierlibyście ryj z podłogi. Ale wiadomo, wg kibicow realu mecz wygrywa się 30 minutami dobrej gry

3

Co miało być wydrukowane to zostało wydrukowane. Fani realu i komentatorzy myślą, że mecze się wygrywa pierwszymi połowami (real nawet nie prowadził w GD, ale oczywiście byli lepsi, niech się cieszą, że nie przerżnęli 4-1 tego meczu), ale to Atleti było lepsze. Wytrzymało standardowy pressing realu na początku i potem grali luźno. Zabrakło szczęścia i sprawiedliwości. Torres dużo dał. Wynik bardzo dobry, bo teraz bramki będą liczyły im się podwójnie, a oni lubią grać na Bernabeu.

50

"Lepszy real przegral z Barcelona" wezcie to przescieradlo z tej telewizji. Szkoda ze mecz sie konczy, bo Atleti miazdzy real

0

Karny ewidentny. To juz drugi dzis

0

Pieknie, ze graja wszystko pod ronaldo. To ich zgubi

2

Komentarz usunięty

3

Jeśli ktoś się boi o Atleti to chyba ogląda ich po raz pierwszy, a zwłaszcza derby Madrytu. Z czego ta drużyna słynie? Z tego, że potrafi cierpieć. Real już zaczyna puchnąć i pewnie o to im chodzi. Oprócz kontry Varana to ostatnia część połowy była już nijaka w wykonaniu realu. Oczywiście CR7 magicznie zniknął na cały mecz. Ja jestem spokojny o wynik. Godin popełnił bląd i dał najgroźniejszą sytuację realowi i pewnie już nie zrobi takiej gafy drugi raz. Oprócz strzałów z dystansu i wspomnianej kontry real nic nie robi wielkiego, ale innym może się wydawać innaczej, bo utrzymują piłkę na połowie rywala.

1

Atleti niech wezmie przyklad z Barcy. Niech wytrzymaja ten pressing i potem real siadzie. I ich dobic

0

Altetico piernac nie moze bo od razu faul...

3

UWAGA UWAGA! Sedzia gwizdze pod real

2

Oho ależ Verma sprintuje. Świetny widok! Mam nadzieję, że złapie jakieś minuty w meczu z Espanyolem.

1

Krążą plotki. że Luis Suarez używa tylko lewej ręki w życiu, bo w prawej zawsze ma kubek z yerba mate.

2

Jeśli chcesz wracać do piłki Carles to tylko do Barcy. Serce chyba by mi pękło jabyś biegał w koszulce innego klubu.

32

PSG na swoim obiekcie w LM nie przegrało od 34 spotkań. Statystyka nie napawa optymizmem, ale już kilka takich serii przerwaliśmy rywalom w tym sezonie, szkoda, że tej Sevilli się nie udało też.

1

"W półfinałach zmuszeni będą jednak pauzować zawodnicy, którzy są zagrożeni i otrzymają upomnienia w meczach ćwierćfinałowych." A jeśli w pierwszym meczu półfinałowym zawodnik dostanie 3 żółtą kartkę to zawodnik zagra w drugim meczu półfinału czy nie?

15

Alez Atletico na twitterze zagrzewa atmosfere. Ciagle wpisy z hasztagami "odwaga i serce". Ale to bedzie boj i mam nadzieje znow zwycieski dla ekipy Siemone.

1

Właśnie oglądałem skrót sobotniego meczu. Jak widzę te dwie patelnie Suareza, a zwłaszcza tą drugą (12 metr, bramkarz poza bramką, jeden zawodnik z pola na środku bramki, czysta pozycja strzelecka) to nie dowierzam. Byłoby wtedy 3-1 i po meczu. No nie mogę...

0

My tu gadu gadu, a dyskusji nt. prawego obrońcy na PSG w ogóle nie widziałem. Ja bym postawił na Bartrę, egzamin już tam przeszedł i to właśnie z PSG. A Wy?

2

Ooo haha ja też dziś nie w szkole, bo klasa na wycieczce. Fajna sprawa :)

0

Ciekawe co bedzie jak skonczy mu sie kontrakt i bedzie wolnym zawodnikiem i wtedy zadecyduje sie zostac. Barca chyba nie bedzie mogla juz wtedy go zakontraktowac, tak?

0

Komentarz usunięty

1

Wow mocne. Jak widzę te flagi FC Barcelony powiewające na wierze albo ubrane na ludziach to mam ciary jak cholera. Ale będzie bój.

2

Squad (vs PSG): Busquets, Rakitic, Xavi, Sergi Roberto, Iniesta, Rafinha, Pedro, Munir, Messi, Suarez, Neymar, Ter Stegen, Bravo, Masip, Douglas, Montoya, Pique, Bartra, Mascherano, Mathieu, Vermaelen, Adriano, Alba #fcblive

5

Adviser Braida keeps in touch with the agent of PSG midfielder Marco Verratti (22). Player is willing to join in the future. [l'esportiu]

1

Odnosnie tych trofeow to dosc dawno nie wygralismy PK. Dobrze, ze trafilismy w tym roku do finalu i to z teoretycznie slabszym rywalem.

0

Pamietam ten mecz. Remis 1-1 na wlasne zyczenie. Pedro mial dwusetke na 2-0, a potem niechlubnie przegralismy z nimi na Camp Nou 1-3. Ale i tak Atleti ich pyknelo.

0

Zawsze jak oglądam te film o Puyolu to mam łzy w oczach. Dzięki za wszystko. Mój największy wzór piłki nożnej. Najlepszy obrońca wszech czasów.

1

Również się nie mogę doczekać

0

Dwa zwycięstwa Barcy przewiduje.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?