1

Jedynie Xavi i o dziwo... Busquets wyrobili normę, jeśli chodzi o dystans. A reszta? Jak nie zaczną więcej biegać to marnie to widzę. Jak było 0-2 to wtedy nagle wszyscy się ruszyli. Dziwne

1

Na ulicy czerwonych latarnii :)

2

Alexis brylował w Barcelonie, a teraz PL. Jeden z najlepszych zawodników świata, ale i tak panowie ze srify mają to gdzieś

0

spokojnie, musisz wytrzymać do 2016 jakoś. Ja też jak widzę Busquetsa na boisku to mi się krew w żyłach gotuje, ale Barcelona to wielki klub, w końcu ktoś normalny przyjdzie i to zmieni

0

no dokładnie, masz rację

1

Wypowiedź - pewniak LE po meczu:
"Biorę w ciemno 2 porażki w grupie, jeśli mielibyśmy potem wygrać LM"

0

Przewidywane składy to porażka po całości. I pewnie takie składy ujrzymy, bo wiemy dobrze jak LE wyciąga wnioski.

21

Przecież musimy być wierni swojemu stylowi! A strzelanie bramek z główki i to na dodatek po rożnych kompletnie nie pasuje do tiki-taki. Przecież lepiej przegrać i się męczyć z autobusem niż mieć plan b w zanadrzu.
#ironia

3

Ostatnia cytowana wypowiedź to już w ogóle chamstwo po całości. Widać, że dalej im tylko w głowie święte krowy. Nie oczekuję, że ten środek pola zmieni się przed 2016.

1

proszę Cię, nie porównuj trenera z TOP3 do Enrique....

1

Puyol na trybunach bardziej przeżywał ten mecz niż nasi zawodnicy. Nie obchodzą mnie poprzeczki, bo nam w poprzednich meczach nawet na pustą nie trafiali. Śmieję się teraz z ludzi co pisali, że gładko pójdzie z Celtą. Wiedziałem, że napsują nam krwi, ale jakoś to pójdzie choćby jednym golem. Ajax pewnie podtrzyma naszą passę.

0

Co to tu robi?

1

Dobrze Gerrard mówi. Ich liga jest zdecydowanie najmocniejsza, prawie co kolejkę jest tam hit, a 6 zespołów jest na wysokim poziomie. Nie interesują mnie ich wyniki w Lidze Mistrzów, bo to całkiem inne rozgrywki, choć i tak przeczuwam zwycięstwo Chelsea w tym roku. Co do ZP, nie interesuje mnie ta nagroda, bo widzę jacy ludzie ją rozdają. #onlymoney

1

Przecież fifa to mafia. A co za tym idzie są równi i równiejsi. Nie próbuję atakować Portugalczyka teraz, tylko stwierdzam fakt. I mam w d*pie kto wygra tę nagrodę, bo widzę jacy ludzie ją rozdają.

3

genialny skład, czyli takiego na pewno jutro nie ujrzymy

2

Odbudować nastoję po klasyku? Już to widzę jak jutro wszystkim tutaj humory wrócą, zapominając o batach od wroga

0

Wie ktoś jaka jest sytuacja w Barcelonie? Socios są za radykalną zmianą zarządu w 2016 czy popierają obecny?

0

bardzo poruszający ostatni akapit. Podpisuję się pod Twoją wypowiedź

2

2

http://www.tv3.cat/3alacarta/#/directes/TV3
Proszę bardzo, legalna transmisja meczu od samego TV3.

1

An error occurred while processing your request.
Reference #50.ed989bd5.1414606901.4e19c652

1

http://blaugrana.pl/16904-Real-Madryt-%E2%80%93-FC-Barcelona-31

Proszę bardzo, świetna analiza taktyczna. Na poziomie indywidualnym nie miał im nic do zarzucenia? To chyba jakieś kpiny. Powyższa analiza dogłębnie pokazuje, jak jednostki zawaliły ten mecz.

3

Klopp kiedyś powiedział, że żeby wygrywać mecze cały zespół musi przebiec ponad 120 km. To jest coś wspaniałego. Pewnie będziecie pisać, że Borussia jest słaba w tym sezonie, ale ja się nie zgodzę. Dalej są mocni w LM, a w lidze w końcu się odbudują. Ciekawe co by zrobił takie Enrique jakby co sezon podbierali mu najważniejszych graczy.

0

dokładnie, dobrze, że są tu ludzie niezaślepieni propagandą dzienników

0

niestety przykra wiadomość, tym bardziej, że jak odchodził to nie wykluczał powrotu. Więc radzę by zarząd Barcelony coś zmienił w tej drużynie, a nie wszystko po staremu

2

"jesteśmy wierni naszemu stylowi" to tyle w temacie, jeśli chodzi o zmiany w tym sezonie

0

wow, great deal indeed. We need such a good game-creator right now

0

możliwe i to sprawa trenera by coś takiego nie miało miejsca. Według mnie lepszym napastnikiem jest Suarez i to pod niego powinno się teraz grać. Szkoda, że Alexis odszedł, bo jak ktoś napisał Messiego można by dać do pomocy, co od razu rozwiązałoby problem z tą formacją, a atak Neymar-Suarez-Alexis. To byłoby coś genialnego.

0

Popatrz z kim graliśmy w lidze. Z mocnych drużyn był jedynie Real, a już straciliśmy 5 punktów. Więc jestem ciekawy jak będzie wyglądała sprawa jak dojdą drużyny z góry tabeli. Co do LM. Przegraliśmy z PSG, które w pucharach europejskich nie bryluje i ledwo wygraliśmy z Apoelem u siebie i to w jaki sposób. Ja liczę się z tym, że jeszcze te dwie drużyny urwą nam punkty. Jak wyjdziemy z drugiego miejsca i trafimy na takie Chelsea to ciekawe czy będzie się podobał taki kryzys ;)

0

Niektórzy widzę psioczą na Chorwata, że zawalił parę sytuacji jak wszedł na boisko. Od razu mówię: to nie jest gracz, który ma wchodzić z ławki i robić różnicę. Założę się, że jakby grał od początku to nie przegralibyśmy aż 2 bramkami, a może by coś przywalił z dystansu, bo aż się prosiło. Jeśli najlepszy strzał zza pola karnego wykonał przerobiony LO z ŚO to coś tu jest nie tak w tej Barcelonie. Miały być zmiany, dzienniki rozpisywały się jak to teraz się wszystko zmieni za LE, a tu znów to samo. Porażka z PSG była sprawdzianem i wnioski również miały być wyciągnięte. A jeśli to według nich się kierował układając skład na Real, który de facto był zaskoczeniem np. dla Matheiu (kolejny skandal!) to już może niech nie wyciąga więcej tych wniosków, bo słabo mu to idzie. Oczywiście remis z Malaga pokazał, gdzie znajduje się nasza drużyna, ale każdy to zbagatelizował.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?