0

zgodzę się jedynie co do Pedro, Alvesa, Roberto i Busquetsa. Z resztą Cię zdrowo porąbało :D

1

Ile błędów jeszcze musi popełnić Munir, żebyście zrozumieli, że nadal jest słabym graczem?

1

100 euro. 15 ZNAKÓW!!

0

no to tak, cieszę się

0

Xavi tylko się pożalił w wywiadzie i już pierwszy składzik ;)

1

ten trener jest chory... tylko busquets mu w głowie...

0

"No i w piz*du i wylądował" dobre określenie na sytuacje Atletico i Borussi w tym sezonie.

0

Co ta Valencia taka dobra w tym sezonie? :O

0

nie ja, Montoya powinien grać w pierwszej jedenastce

0

Rok temu, któryś z tych składów na bank by się sprawdził. W tym roku sytuacja wygląda inaczej, więc jeszcze jest nadzieja, że Masche zagra na DM.

4

chyba sobie jaja robicie...

0

No świetnie, niech odejdzie to Mascherano na stoperza do końca kariery w Barcie będzie grał na ŚO....

0

Mogli zlecić Jordanowi Belfortowi wypranie pieniędzy :D

0

ale też bardzo fajnie :)

0

Fajnie by było jakby wystawił jutro taki sład
Bravo - Montoya, Pique, Vemaelen, Adriano - Rakitic, Mascherano, Rafinha - Sandro, Messi, Neymar

0

Pewnie wygramy z Rayo i to wysoko i wszyscy pozapominają o porażce w Paryżu. Dla mnie to wystarczający zwiastun czegoś niedobrego w przyszłości, a takie mecze były właśnie bagatelizowane w poprzednich sezonach.

2

Dla mnie na zawsze pozostaniesz najlepszym piłkarzem w historii. Płakałem jak odchodziłeś, ale cieszyłem się, że zrobiłeś to w Barcelonie. Takiego piłkarza już nigdy nie będzie. Jak był na boisku to byłem zawsze o wynik spokojny. Ronaldo nie wiedział co się dzieje jak broniłeś naszego herbu. Będzie mi Ciebie zawsze brakować :(

0

to by było coś pięknego, ale to zależy od naszej kondycji finansowej w 2016.

4

Dlatego Ronaldo nigdy nie będzie najlepszy w historii.

3

Ludzie strasznie bagatelizują tutaj tę porażkę. Przypomnę, że rok temu bagatelizowało się porażkę z Ajaxem, a dwa lata temu z Celticiem. Oba mecze były zwiastunem, że coś jest nie tak. Wystarczyło jedynie, że PSG się nie przestraszyło i są tego efekty. Ale dobrze chociaż tyle, że stało się to przed Gran Derby, bo może wyciągną jakieś wnioski, a porażki z realem nie zniosę. No i Masche wciąż nie na DP... Oj będzie ciężko w tym sezonie wrócić na szczyt LM.

0

Słyszysz co mówisz? PSG i autobus? To, że byli dobrze zorganizowani w obronie to źle? Mają wyjść z pola karnego i dać Barcelonie możliwość wchodzenia do bramki, tak? PSG obnażyło nasze słabości i gdyby nie to, że tak marnowali świetne sytuacje to opuszczalibyśmy ich stadion ze sromotną porażką.

0

jako kibic Barcy nigdy nie wejdę na stronę największego wroga i najgorszego kluba świata. Po prostu widzę w Masche lekarstwo na wiele problemów Barcy.

4

0

Ciekawe czy Mascherano wygryznie nawet ze składu Vermaelena.

26

0

Fajne wypowiedzi.
Dzisiaj zagramy przeciwko obrońcom, którzy mieli bardzo duże szanse grać w naszych barwach. Ależ football potrafi zaskakiwać.

0

No cóż, brakło nam tylko jednego gola u siebie, było blisko.

0

Widać, że dopiero teraz dotarło do Munira co to znaczy grać w pierwszym zespole Barcy. Zaczął dobrze sezon, a potem już coraz gorzej. Już nie wiem kto gorszy, Pedro czy Munir?

0

No no, siedzenie na ławce dobrze wpłynęło na Xaviego. Oby tak dalej.

3

nie ja, odnośnie Thiago to straciliśmy największy talent od czasów może nawet Iniesty. Spokojnie już wtedy powinien grać w pierwszym składzie, u Lucho byłby podstawowym zawodnikiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?