Mimo wszystko jestem na niepodległą Katalonią. Jeśli życie pozwoli to chciałbym tam mieszkać i nauczyć się języka katalońskiego. Polska też kiedyś walczyła o niepodległość, dlatego wiem co to znaczy dla ich mieszkańców. Jeśli nawet FC Barcelona nie będzie mogła grać w w lidze hiszpańskiej, zapewne we francuskiej przyjmą ją z otwartymi rękami. Chociaż według mnie to zwykłe straszenie. LFP straciłoby ogromne miliony.
No nie mogę, Ronaldinho odszedł z klubu. Na mecz pożegnalny Deco nie przyjechał, bo mu klub zabronił. Ale na pewno już wtedy wiedział, że nie będzie tam grał i mógł złamać ich przepisy i przyjechać, sprawiłby niesamowitą przyjemność kibicom wszystkim.
Szkoda, że real startuje w International Cup, bo według mnie to świetna okazja do przygotowań, biorąc pod uwagę, że fakt, że bierze tam udział wiele czołowych klubów. No a skoro gra real, to byłoby to dziwne, że Barca też by tam zagrała. Barca-real towarzysko? Nie widzę tego, jak pewnie i inni.
to dobrze, że grają wszystkie ważne mecze najpierw u siebie. Potem dochodzi Liga Mistrzów faza pucharowa i także puchar króla i będą mieć trudne wyjazdy.
Serio myślicie, że jak mecz z realem będzie pierwszy dla Luisa to on zagra w nim? Skoro nawet nie może trenować z drużyną. Jeśli nie zmniejszą kary, to Suarez zacznie grać gdzieś w listopadzie.
"Mathieu nie jest Thiago Silvą, ale również posiada interesujące cechy. Jest doświadczony (ma 29 lat), lewonożny, uniwersalny, ponieważ może występować na środku obrony oraz na boku, dobry w grze w powietrzu (mierzy 192 cm), szybki, silny i bardzo dobry technicznie. W Valencii zaskoczył skutecznością na środku obrony i umiejętnością wyprowadzania piłki. Z tego powodu wygrał walkę o miejsce w składzie z nominalnym stoperem, Víctorem Ruizem. Poza tym, podobnie jak Abidal, może grać na dwóch pozycjach. Barça wiele wycierpiała, gdy Mathieu grał na lewej obronie, ze względu na jego ogromną siłę i dokładne dośrodkowania, a teraz objawił się jako świetny stoper. Oczekując na to, co się wydarzy z Abidalem i Adriano, Mathieu już zapukał do bram stadionu Camp Nou. Tak na wszelki wypadek." tak pisano na fcbarca przed rokiem. Wątpię, żeby nagle stał się słabiakiem.
Ja nie wydaję w tej chwili żadnych opinii. To, że jest rudy to akurat najmniej mnie obchodzi. Może być i czarny, żółty... Jest piłkarzem i rozliczamy go z tego. Nie wiem jak gra, nigdy nie przyglądam się piłkarzom zbytnio u przeciwników Barcy. Również nie obchodzi mnie jego wiek. Może grać do 40 jeśli nie będzie spadać mu forma. Zobaczymy po paru kolejkach La Liga. Ale skoro tu przyszedł, to widocznie Lucho go chciał i widzi go w swoich planach. Wg. mnie oprócz niego powinien przyjść jeszcze jeden obrońca, by było ich 4 (na środku). Aha liczę także, że przyjdzie ktoś za Alvesa.
1
Mimo wszystko jestem na niepodległą Katalonią. Jeśli życie pozwoli to chciałbym tam mieszkać i nauczyć się języka katalońskiego. Polska też kiedyś walczyła o niepodległość, dlatego wiem co to znaczy dla ich mieszkańców. Jeśli nawet FC Barcelona nie będzie mogła grać w w lidze hiszpańskiej, zapewne we francuskiej przyjmą ją z otwartymi rękami. Chociaż według mnie to zwykłe straszenie. LFP straciłoby ogromne miliony.
1
Głupie PSG, ale tam inaczej się patrzy na pieniądze.
0
Wątpię by źródłem był onet. Oni tłumaczą w 99% zagraniczne gazety.
PS. Agger by się przydał.
1
są ważniejsze rzeczy od pieniędzy, zwłaszcza gdy ma się ich tak dużo :)
0
Aha, to by się kleiło.
3
No nie mogę, Ronaldinho odszedł z klubu. Na mecz pożegnalny Deco nie przyjechał, bo mu klub zabronił. Ale na pewno już wtedy wiedział, że nie będzie tam grał i mógł złamać ich przepisy i przyjechać, sprawiłby niesamowitą przyjemność kibicom wszystkim.
0
Więc na razie nie ma co liczyć na jego odejście.
0
To, że za Pepa nie wychodziło to nie znaczy, że teraz nie może nie wyjść. Warto próbować.
0
Ciekawe co z Songiem. Wrócił nim ledwo przylecieli do Anglii. Oficjalnie powody rodzinne, więc nie ma co liczyć na razie na odejście.
0
kto by chciał tam grać :D
0
To była ogromna przyjemność i przywilej, by Cię oglądać :)
0
Szkoda, że real startuje w International Cup, bo według mnie to świetna okazja do przygotowań, biorąc pod uwagę, że fakt, że bierze tam udział wiele czołowych klubów. No a skoro gra real, to byłoby to dziwne, że Barca też by tam zagrała. Barca-real towarzysko? Nie widzę tego, jak pewnie i inni.
1
oficjalnie jest z początkiem czerwca
0
Atletico miało być rozebrane, a nie dość, że mało sprzedali, to jeszcze zamierzają sprowadzić wielu zawodników (a kilku już sprowadzili)
0
ja ostatnio widziałem spis piłkarzy palących i był tam też Messi. Jak chcecie to wierzcie. Jak nie zobaczę zdjęcia to nie uwierzę.
8
Polecam przeczytać
http://blaugrana.pl/16546-Buractwo-na-Camp-Nou-co-Mathieu-zrobil-cul%C3%A9s
Jest wyśmiewany, a nic nie zrobił złego. Spełnił marzenie, a kibicie "więcej niż klubu" wypieprzyliby go na zbity pysk.
1
to dobrze, że grają wszystkie ważne mecze najpierw u siebie. Potem dochodzi Liga Mistrzów faza pucharowa i także puchar króla i będą mieć trudne wyjazdy.
0
wiedząc, że fifa to naprawdę jest mafia, całkiem możliwe
0
czym?
0
yyyy?
1
Serio myślicie, że jak mecz z realem będzie pierwszy dla Luisa to on zagra w nim? Skoro nawet nie może trenować z drużyną. Jeśli nie zmniejszą kary, to Suarez zacznie grać gdzieś w listopadzie.
0
no tak tak, ale ten pierwszy wypada właśnie dziwnie w podobnych terminach.
0
Ciężko mi uwierzyć, że jest to całkowicie losowane. Gran Derby już któryś rok z rzędu wypadają w październiku i marcu +/- 2 tyg. Dziwne
6
"Mathieu nie jest Thiago Silvą, ale również posiada interesujące cechy. Jest doświadczony (ma 29 lat), lewonożny, uniwersalny, ponieważ może występować na środku obrony oraz na boku, dobry w grze w powietrzu (mierzy 192 cm), szybki, silny i bardzo dobry technicznie. W Valencii zaskoczył skutecznością na środku obrony i umiejętnością wyprowadzania piłki. Z tego powodu wygrał walkę o miejsce w składzie z nominalnym stoperem, Víctorem Ruizem. Poza tym, podobnie jak Abidal, może grać na dwóch pozycjach. Barça wiele wycierpiała, gdy Mathieu grał na lewej obronie, ze względu na jego ogromną siłę i dokładne dośrodkowania, a teraz objawił się jako świetny stoper. Oczekując na to, co się wydarzy z Abidalem i Adriano, Mathieu już zapukał do bram stadionu Camp Nou. Tak na wszelki wypadek." tak pisano na fcbarca przed rokiem. Wątpię, żeby nagle stał się słabiakiem.
1
otóż to, myślę tak samo :) Mathieu nie przeszkadza, byle kupili jeszcze jednego ŚO
0
Polegam na oficjalnych wiadomościach, a nie na tym czego dowiedział się jakiś brukowiec. Zobaczymy co okaże się w sądzie
0
Ja nie wydaję w tej chwili żadnych opinii. To, że jest rudy to akurat najmniej mnie obchodzi. Może być i czarny, żółty... Jest piłkarzem i rozliczamy go z tego. Nie wiem jak gra, nigdy nie przyglądam się piłkarzom zbytnio u przeciwników Barcy. Również nie obchodzi mnie jego wiek. Może grać do 40 jeśli nie będzie spadać mu forma. Zobaczymy po paru kolejkach La Liga. Ale skoro tu przyszedł, to widocznie Lucho go chciał i widzi go w swoich planach. Wg. mnie oprócz niego powinien przyjść jeszcze jeden obrońca, by było ich 4 (na środku). Aha liczę także, że przyjdzie ktoś za Alvesa.
1
Neymar kosztował 57 mln Euro plus to 13 mln Euro, które wpłacili ni stąd ni zowąd, żeby urząd nie mógł się doczepić.
0
JEST! W końcu! Bardzo dobra wiadomość, widać, że jednak następuje ta rewolucja.
2
bo to jemu jednemu real zniszczył karierę