0

JEEEEEST! Bardzo szczęśliwy dla mnie dzień! Wychodzi granie nazwiskami i gwiazdami. Przed mundialem obstawiałem, że Hiszpania nie wyjdzie z grupy, więc mam nadzieję, że Chile też im nieźle dowali.

0

Przestańcie ludzie! Płakać się chce od tych Waszych komentarzy. Dobrze, że go sprzedają, przyjdzie nowy gracz za niego i na pewno o większym potencjalne, bo Cesc nie grał na swoim poziomie w Barcy.

2

Ludzie przestańcie płakać! Jaki Xavi powróci na pierwszy plan? Słyszycie siebie w ogóle? Zostanie sprowadzony na pewno nowy pomocnik i na pewno lepszy (np. Koke czy Pogba)

0

zgadzam się ze wszystkim

3

Dobra dobra, nie płaczcie już tak, po pamietam wasze wyzwiska w Jego stronę po kiepskich meczach.Według mnie nie zrobił nic, żeby pomóc Barcelonie w powróceniu na tron. W tym sezonie brylował, ale w pierwszej połowie, w drugiej, czyli kiedy pojawiły się ważne mecze zgasł, nawet bez różnicy na której grał pozycji. Jeśli przyjdzie za niego Pogba (albo inny utalentowany gracz) to powinien iść. Namomiast jeśli nikt nie przyjdzie, to sprzedanie Cesca będzie pozbawione jakiegokolwiek sensu.

0

Z nim wygralibyśmy 2 Ligi Mistrzów. A nie ten drewniak Busi...

0

Dobrze, że go wygwizdali. Kto to widział zarabiać 20 mln Euro, gdy ludzie w innych krajach ledwo wiążą koniec z końcem. Rozumiem część zarobków oddaje na fundację, ale to tylko niewielki procent. Jeszcze moża byłoby się kłócić jakby musieli go zdejmować, bo biegać już nie może, ale tak nie jest. Ostatnio coraz mnie chce mu się grać i paradokasalnie za to dostaje więcej pieniędzy.

0

Tata już wie, że odchodzi, więc wystawił 11, którą by pewnie grał zawsze jakby nie zarząd.

7

Taa... Jak będziemy wiecznie patrzeć tylko na cenę to nikogo już chyba nie sprowadzimy. A 36 baniek to nie jest dużo jak na obecne transfery.

0

Jak tam w meczu Realu? Jest jakaś szansa na remis?

0

tym bardziej, że z tą drugą ekipą mają na wyjeździe i to za 3 dni chyba

1

Dla mnie po lidze było po meczu z Granadą. Więc Wam też radzę oszczędzić złości. Nie mamy na nic wpływu i tak. Oby zmienili trenera i zawodników.

0

No sorry, każdy chce wygrać. Nie muszą zmieniać stylu. Mogą go udoskonalić. W tamtej dekadzie nie grali tak. Więc teraz też nie muszą.

0

Jeśli tak będziemy myśleć to do niczego już nie dojdziemy. Trzeba być wierny stylowi, dzięki któremu wygrywaliśmy wszystko? To czemu nie jesteśmy? Tiki-taka to szybka piłka i nagłe prostopadłe podanie rozmontowujące obronę i goool. Tiki-taka to nie ciągle posiadanie piłki i podawanie jej dookoła pola karnego rywala. Byłem za Martino przez większość czasu, ale teraz widać, że nie jest trenerem dla Barcy. Powinien odejść.

1

http://www.meczyki.pl/9_lat_od_pierwszej_bramki_messiego_dla_barcelony,36049,filmik.html
Niesamowite jak wszyscy się cieszą. Jakby wygrali jakieś trofeum. Zarówno piłkarze jak i kibice. A teraz? Szkoda gadać :(

0

Na pewno nie ma co się odnosić do meczu madryckich ekip w Pucharze Króla. W 1 meczu Real miał niesamowicie dużo szczęścia (2 rykoszety albo nawet 3). W drugim meczu Siemone wystawił mocno rezerwowy skład, nawet łącznie z bramkarzem.
Według mnie finał wygra Atletico. Grają bardzo uporządkowany football.

0

F.C. Barcelona would like to thank you for your message of condolence. We will send it, in your name, to the family of Francesc "Tito" Vilanova to show your respect and support.

The Club would like to thank you for your kindness in these difficult moments for the “blaugrana” family.


Best regards
FCBarcelona Supporter Services Office

- bardzo ładnie ze strony Barcy, dziękuje ;)

4

Nie wiem jak można kibicować Chelsea. Oni nie potrafią grać w piłkę. Wszystko do obrony i grajcie sobie rywale...

1

Przynajmniej dzięki temu spotkaniu (Atleti-Chelsea), wiem, że to nie tylko Barcelona ma problemy z autobusem. Nie da się grać przeciwko takiemu zespołowi. I jak można w ogóle kibicować Chelsea?

2

ManU już poszedł po rozum do głowy. Teraz czekam na Barce.

0

żeby obecny zarząd FC Barcelony podał się do dymisji.

0

Od ilu meczów Messi nie strzelił bramki?

3

Wow nie ma Fabregasa :O ale i tak jest Alves...

7

Messi 2.5? Wciąż dostaje parę punktów za nazwisko. Jedna ocena w dół. Nic nie zrobił dobrego dla Barcelony w tym meczu.

1

no wiadomo

1

ale po ta złośliwość?

1

Klopp się zaśmiał jak usłyszał takie pogłoski. Marzenia marzeniami, trzeba myśleć realnie.

1

należy mu się, niech odejdzie

2

Czyli w tym roku ustanawiamy/wyrównujemy wszystkie złe rekordy... I może być 4 porażka z rzędu w ten weekend, gdyż praktycznie cała obrona kontuzjowana.

9

Wg. mnie czas się pożegnać. Zrobił wiele dobrego w przeszłości, obecnie nie gra już na swoim poziomie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?