4

A ja się boję, że po niezbyt udanym meczu Rafinhi i słabym meczu Munira (chodzi o Villareal), Lucho straci do nich zaufanie. Oby jednakże tak nigdy się nie stało.

0

Dokładnie, też nie rozumiem po co ta panika, skoro Onet oferuje bardzo daniu w wysokiej jakości.

2

Chyba Cię zdrowo porąbało. Za słaby trener na ten kaliber co Barca.

1

Po wejściu Neymara wszystko się zmieniło. Chłopak naprawdę dużo wniósł do naszej gry, szkoda, że nie przypieczętował swojego występu golem.
Spalony? Hahaah proszę was, biali....
Co do obrony to jeszcze muszą się zgrać, no i czekamy na Verme.
Rakitic fajny mecz rozegrał, ale też potrzebuje czasu, już nie jest tak lekko jak z Elche.
Zmiana z Xavim neutralna. Niewiele to dało.

2

Nie było nawet minimalnego spalonego. A jeżeli gracz realu jest na tylko na MINIMALNYM spalonym to wciąż jest na spalonym i dobrze, że gwiżdżą.

0

skąd wiesz co Rakituc powinien robić, a czego nie? To nie Ty wyznaczasz zadania zawodnikom

0

"CR7 strzela gola na 4:1 w LM i myśli, że zagrał dobry mecz"
Jaa stary, genialne słowa. Od początku uważam tak samo. Był najsłabszym zawodnikiem na murawie. A niektórzy myślą, że jak strzelił gola czyni go jednym z lepszych. Niestety nic bardziej mylnego, w wielkich meczach kompletnie wysiada.

5

Nie opublikowała newsa, że real wygrał LM. Szkoda tylko, że Barca nie miała żadnej styczności z realem w tej edycji, więc zachowanie redakcji jest jak najbardziej w porządku.

0

to nie są żadne plotki tylko autentyczne komentarze

12

„Cantera Realu dorównuje tej z Barcelony”
No widzę ;)

0

Wiem, szkoda Bartry, ale lepiej żeby w ogóle byli ci młodzi niż nie. Z drugim zdaniem się nie do końca zgodzę, bo spokojnie mógłby grać Pedro i Xavi a oni raczej nie zagrają.

1

Jak dziś Lucho postawi na Rafinhe to ma moje pełne zaufanie i udowodni, że rzeczywiście woli grać młodymi zawodnikami. Liczę na skład MD :)

0

Nie wierzę :O Minął już cały dzień od oficjalnej wiadomości, że Xabi jest graczem Bayernu, a na fcbarca.com nikt nie spuszcza się z zachwytu jakim to genialnym negocjatorem jest Perez. Szok!

1

I dalej Modric byłby najgorszym transferem tamtego okienka, gdyby nie ten gol przeciwko MU. Potem zaczął grać dobrze.

0

jak tylko zobaczyłem te reklamę po włączeniu strony to od razu ją zamknąłem. Cienka manipulacja.

1

Kontrakt ma podpisany na 5 lat. Czyli jak wróci będzie mógł grać jeszcze przez 2 lata w naszym trykocie.

0

Dla mnie jest sprawa jasna. Inieste powinien zastąpić Rafinha i tym samym pokazać co jest wart, gdy gra na swojej pozycji.

2

Oceniać piłkarza po tym, że piłka spadła mu podczas żonglerki? No bez przesady.

2

Ale jesteś suchy... Weź wyjdź z tej strony i nigdy nie wracaj. W życiu nie wszedłbym na strone realu.

0

A dalej cicho na temat dwóch brutalnych uderzeń Ronaldo w meczu z Atletico. Po prostu to są jakieś kpiny, są równi i równiejsi :(

0

hahahaha i co z tego? Może mają sobie krzyż narysować? Daj sobie spokój koleś z tym katofaszyzmem :)

1

Dokładnie, szczęście się po prostu do nich uśmiechnęło i tyle, ale na taki sezon czekali 12 lat, więc kiedyś musiało się im poszczęścić. Ale szczęście ma to do siebie, że wiecznie nie sprzyja jednej drużynie.

0

No to Real Madryt zgubi pierwsze punkty.

0

o kurde no tak, zabraknie go na mecz z realem :( aj to nie wyglada juz zbyt dobrze

3

„Madryt cierpiał, dopóki nie pojawił się Cristiano"
To on w takim razie pojawił się dopiero w 80 minucie na boisku? Myślałem, że grał w pierwszym składzie... Jakby był dobry to by strzelił wcześniej, chore dzienniki...

0

to akurat jest najmniejszy problem i wątpię by to miała coś wspólnego.

5

Jak zwykle obrońca uciśnionych się odzywa. Dostaliście dwa razy w Gran Derby więc bilans bramkowy mi lata. Byliśmy lepsi od was w lidze, widzę, że to jednak boli, bo w końcu to prawda.

0

też mi bramka, nic szczególnego, chyba, że ironizujesz to spoko ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?