0

Chyba nie ma wątpliwość, kto powinien być 3 napastnikiem na GD. Pedro czy Munir w rytmie meczowym nie dadzą tyle co Suarez.

0

Ciekawy artykuł. Pokazuje jak bardzo nasza 2 linia kuleje.

3

Uff, już myślałem, że LFC o nim zapomina.
Co do nagrody to może by stworzył poważną konkurencję dla Belga, gdyby nie kontuzja, a tak to jest oczywiste kto ją zgarnie.

1

polski mat fiz to nic w porównaniu z IB. Uwierz mi tam to jest dopiero piekło. Mam matematykę rozszerzoną, jest to matematyka akademicka w przeliczeniu na polski system.

0

"Haruje jak wół Robert Lewandowski" wolne żart, kolejny bardzo słaby występ w reprezentacji. I nie piszcie, że jest napastnikiem i nie ma mu kto dogrywać. Wielkim piłkarzom nie trzeba.

0

Nie lubię tej skorumpowanej mafii, ale ta zmiana jest bardzo fajna. Ciekawe mecze będą w każdej grupie i nie trzeba będzie czekać na emocje do wiosny.

0

wiem wiem, ale swojego nastawienia chyba już nie zmienię:D

0

W psychice raczej. Sam kiedyś mówił, że podchodzenie do 11 najbardziej go stresuje.

0

Moim zdaniem karne powinien wykonywać kto inny i uważam tak od paru sezonów. Zawsze jak Leo podchodzi do karnych to serce mi strasznie bije z nerwów, a jak Xavi podchodził do karnego np. 2 sezony temu z PSG to byłem pewny, że strzeli.

0

dokładnie ZP znaczy tyle samo dla piłki nożnej, co Oscary dla branży filmowej. I tu komercja i tam komercja.

1

0

no oksymoronem dla mnie już jest też Hiszpania i stwarzanie zagrożenia pod bramką rywala

5

to źle, że przybywa nam sympatyków? Jeśli będą z tym klubem na dobre i złe to co z tego?

0

Sensacyjna porażka? Nie wiem dla kogo, na pewno nie dla mnie. Ja byłem pewny, że ta reprezentacja nie wyjdzie z grupy na mistrzostwach i tak też się zresztą stało, co również o dziwo było zaskoczeniem. Zresztą jaki trenejro takie rezultaty. Możliwe, że Polska przy dobrej taktyce obronnej sprawiłaby Hiszpanom problemy.

1

hahahahah ale szmatławiec

1

i jeszcze za to jego klub dostał niemała kasę. Interes życia dla Arsenalu normalnie.

1

Oby Katalonia odzyskała niepodległość. Wiele osób tylko patrzy na tę sytuację przez pryzmat występów Barcy w La Liga i to, że nie będziemy mogli się pojedynkować z realem. To jest bardzo płytki i nawet trochę szczeniackie myślenie, bo patrzymy na to co chcemy, a nie na to co przeżywają ludzie w Katalonii. Ten region jest najbogatszym w Hiszpanii, ludzie mieliby znacznie lepiej życiu jakby mieszkali w niepodległym państwie. Jako Polak wiem jak ta kwestia jest ważna dla narodu, więc apeluje o głębsze poznanie sprawy i wspieranie Katalończyków. Visca el Catalunya! Obym doczekał się jej niepodległości.

0

nie działa link

1

I tak boje się GD i to porażki typu 3-0 a nawet więcej :( Sam Messi na Real może nie wystarczyć, tego się boje. Ale cóż trzymam kciuki za Barcelonę i wierzę, że najlepsza wersja naszej ekipy powróci na to święto.

0

Boję się, że możemy dostać na SB. Ronaldo dokładna tylko nóżkę, no ale cóż... robi to bezbłędnie. Będą nas kontrować niemiłosiernie, czego również się boję. Oj porażkę ciężko będzie mi znieść. Oby Barca to wygrała, oby...

1

chodziło mu o Athletic przecież, nie ma się co tak czepiać o byle gó*no

0

Haha już drugi karny dziś obroniono.

0

Athletic Bilbao nigdy nie spadło, więc najlepsze miejsce na powrót do dawnej gry będzie spotkanie na Bernabeu. Liczę, że odbiją się od dna właśnie kosztem Realu.

0

Man Utd wraca na szyt. Może ligi nie wygrają w tym roku, ale odzyskają prawo do gry w LM. Trener potrzebował czasu, by sobie to poukładać, jak niegdyś Pep (choć jemu to trochę mniej czasu zajęło).

0

nie płakał bo hajs się zgadzał

0


Dobry Deulo. Zawsze był lepszy od Munira

2

gdyby Tata wprowadzał wychowanków i nie grał ciągle Busquetsem (zresztą ten też się na niego uwziął), nie miał tyle kontuzji w zespole i obecną kadrę, i bez płaczącego zarządu o posiadaniu piłki to w sumie daleko moglibyśmy z nim zajść.

0

WOW

0

prawda niestety, tak to jest jak mając miliony chcesz mieć jeszcze więcej. Oczywiście to wina tatuśka (po jakiego diabła on miesza się do interesów), a sam Messi pewnie nie wiedział o tym, albo to bagatelizował (co on może o tym wiedzieć jak nawet szkoły nie ukończył), ale niestety został oskarżony, nie został wyłączony ze śledztwa

2

zarówno bayern jak ich ta liga jest śmieszna... wiadomo, że Bawarczycy wygrają, ale w Europie bardzo szybko pożegnają się z pucharem patrząc na ich grę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?