3

Rakitic jako jedyny od początku sezonu nie boi się uderzyć z daleka. Strzelał, strzelał no i w końcu musiało wpaść. Brawo

2

dokładnie, bardzo mnie to irytowało w meczu z Apoelem. Było wiele okazji na 16 metrze do oddania strzału, a oni szukali jeszcze podania. Ale nie było Rakitica, Iniesty i jeszcze Suareza, więc akurat nie jestem tym tak zaniepokojony jak rok temu czy dwa.

3

ja wybieram mecz Barcy

0

taki fart się drugi raz nie zdarzy

2

Dokładnie, tym bardziej, że to strona Barcy... ehhh

5

Hahaha ale mnie to śmieszy. Real wygrał z beniaminkiem i od razu na stronie BARCELONY (specjalnie to podkreślam) piszą, że biali wracają na szczyt i, że to oni są faworytami w lm. Hahaha jakie to zabawne.

1

Mascherano > Samper > Busquets

1

Real w tabeli live na 14. miejscu. Piękny widok, gdy dołożymy jeszcze do tego 1. miejsce Dumy Katalonii.

3

Na autobus w sumie nie ma rozwiązania, więc moim marzeniem jest, że jak ktoś stawia autobus to Barca oddaje im piłkę i sama ustawia autobus na parę minut. Ciekawe jakby taki Apoel zareagował.

1

Jak dla mnie wczoraj był zawodnikiem meczu.

0

Niestety jeśli chodzi o Alvesa to obie wersje są równoważne sobie. Ale ostatnio Danio prezentuje wyższą formę niż zwykle, więc nie jest aż tak źle

1

"Chciałbym, żeby przegrali wszystkie spotkania, nie będę tego ukrywał. My robimy swoje”
Dokładnie, a wiele osób na tym forum się bulwersuje, że cieszymy się tak bardzo z porażek realu.

1

Bardzo dobra okładka sportu. Rakitić wg. mnie w ostatnim meczu był ZM. Bez niego byłoby bardzo trudno. Koleś niesamowicie haruje przez 90 min. Ale i tak dostaje niskie oceny...

0

A jak to wygląda z Denisem Suarezem? Pasowałaby wzmianka jednozdaniowa o jego sytuacji dla kontrastu.

0

ok dzięki wielkie :)

0

Mam pytanie odnośnie tego historycznego zwycięstwa Atleico. To chodzi o to, że ekipa Simeone pierwsza dokonała tego w historii swojego klubu czy w historii La Liga nigdy nie zdarzył się taki przypadek, że real przegrał 2 mecze z rzędu u siebie?

0

dlatego przyszedł Suarez, który wyleczy nas z tej cholernej nieskuteczności

0

sety i my przejdziemy dalej, bo będziemy mieli mniej straconych setów (różnica będzie wynosić tyle samo)

0

Komentarz nie obraża Barcelony, nie obwinia sędziów, przyznaje, że finał był dużym szczęściem. No no, nierzadko się takie rzeczy widuje w internecie, pozdro dla tego kibica

12

Genialny wieczór :) Barcelona wygrywa, Atletico wygrywa z realem co daje mi 50 zł ;)
No i co krystyno, było nurkować i psuć sobie resztki honoru?

0

kary ewidentny, tym bardziej jeśli nurkowanie cr zostało zinterpretowane jako jedenastka

1

ja kupiłem i jest HD eleganckie bez ścin. Bardzo tanio, polecam

0

chciał go zaczepić i zaczepił. realmadrid.pl tutaj masz przekierowanie

2

Noga cofnięta ewidentnie. Jak krystyna zobaczyła, że może się nadziać do zanurkował.... no i sędzia się nabrał. Łzy w oczach, że tak tłamszą kluby przez takie sędziowanie.

0

Jeszcze brakuje większej ilości strzałów z daleka. Iniesta miał 2 bardzo dobre okazje do strzału w polu karnym, a podawał do Messiego. Element ten i tak już znacząco został poprawiony.

0

zagrał słaby mecz, a na dodatek po jego przerzutkach nad rywalem została odebrana mu łatwo piłka i poszła najgroźniejsza kontra Atetiku.

5

"odwalcie się od Pedro, bo strzelił gola na Wembley"
Najbardziej żałosny komentarz jaki widziałem, a dziś pojawia się on często.
Pedro dawno zgubił formę i jest wielkim cieniasem,
Szkoda, że Munir nie wykorzystuje swoich okazji, będzie Suarez to będą i gole.

0

Dokładnie tak, jestem tego samego zdania ;)

0

Nie lubię tej mafi, ale to jest spoko. Może w końcu emocje zaczną się już we wrześniu, a nie dopiero późną wiosną.

0

Katalonia powinna być niepodległa. Jest to moje marzenie, by Katalończycy odłączyli się od tego dziadostwa zwanego Hiszpanią, z madrytem na czele. Katalonia produkuje znaczną część hiszpańskiego PKP, więc nie dziwne, że ludzie chcą niepodległego państwa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?