dokładnie, bardzo mnie to irytowało w meczu z Apoelem. Było wiele okazji na 16 metrze do oddania strzału, a oni szukali jeszcze podania. Ale nie było Rakitica, Iniesty i jeszcze Suareza, więc akurat nie jestem tym tak zaniepokojony jak rok temu czy dwa.
Hahaha ale mnie to śmieszy. Real wygrał z beniaminkiem i od razu na stronie BARCELONY (specjalnie to podkreślam) piszą, że biali wracają na szczyt i, że to oni są faworytami w lm. Hahaha jakie to zabawne.
Na autobus w sumie nie ma rozwiązania, więc moim marzeniem jest, że jak ktoś stawia autobus to Barca oddaje im piłkę i sama ustawia autobus na parę minut. Ciekawe jakby taki Apoel zareagował.
"Chciałbym, żeby przegrali wszystkie spotkania, nie będę tego ukrywał. My robimy swoje”
Dokładnie, a wiele osób na tym forum się bulwersuje, że cieszymy się tak bardzo z porażek realu.
Bardzo dobra okładka sportu. Rakitić wg. mnie w ostatnim meczu był ZM. Bez niego byłoby bardzo trudno. Koleś niesamowicie haruje przez 90 min. Ale i tak dostaje niskie oceny...
Mam pytanie odnośnie tego historycznego zwycięstwa Atleico. To chodzi o to, że ekipa Simeone pierwsza dokonała tego w historii swojego klubu czy w historii La Liga nigdy nie zdarzył się taki przypadek, że real przegrał 2 mecze z rzędu u siebie?
Komentarz nie obraża Barcelony, nie obwinia sędziów, przyznaje, że finał był dużym szczęściem. No no, nierzadko się takie rzeczy widuje w internecie, pozdro dla tego kibica
Noga cofnięta ewidentnie. Jak krystyna zobaczyła, że może się nadziać do zanurkował.... no i sędzia się nabrał. Łzy w oczach, że tak tłamszą kluby przez takie sędziowanie.
Jeszcze brakuje większej ilości strzałów z daleka. Iniesta miał 2 bardzo dobre okazje do strzału w polu karnym, a podawał do Messiego. Element ten i tak już znacząco został poprawiony.
"odwalcie się od Pedro, bo strzelił gola na Wembley"
Najbardziej żałosny komentarz jaki widziałem, a dziś pojawia się on często.
Pedro dawno zgubił formę i jest wielkim cieniasem,
Szkoda, że Munir nie wykorzystuje swoich okazji, będzie Suarez to będą i gole.
Katalonia powinna być niepodległa. Jest to moje marzenie, by Katalończycy odłączyli się od tego dziadostwa zwanego Hiszpanią, z madrytem na czele. Katalonia produkuje znaczną część hiszpańskiego PKP, więc nie dziwne, że ludzie chcą niepodległego państwa.
3
Rakitic jako jedyny od początku sezonu nie boi się uderzyć z daleka. Strzelał, strzelał no i w końcu musiało wpaść. Brawo
2
dokładnie, bardzo mnie to irytowało w meczu z Apoelem. Było wiele okazji na 16 metrze do oddania strzału, a oni szukali jeszcze podania. Ale nie było Rakitica, Iniesty i jeszcze Suareza, więc akurat nie jestem tym tak zaniepokojony jak rok temu czy dwa.
3
ja wybieram mecz Barcy
0
taki fart się drugi raz nie zdarzy
2
Dokładnie, tym bardziej, że to strona Barcy... ehhh
5
Hahaha ale mnie to śmieszy. Real wygrał z beniaminkiem i od razu na stronie BARCELONY (specjalnie to podkreślam) piszą, że biali wracają na szczyt i, że to oni są faworytami w lm. Hahaha jakie to zabawne.
1
Mascherano > Samper > Busquets
1
Real w tabeli live na 14. miejscu. Piękny widok, gdy dołożymy jeszcze do tego 1. miejsce Dumy Katalonii.
3
Na autobus w sumie nie ma rozwiązania, więc moim marzeniem jest, że jak ktoś stawia autobus to Barca oddaje im piłkę i sama ustawia autobus na parę minut. Ciekawe jakby taki Apoel zareagował.
1
Jak dla mnie wczoraj był zawodnikiem meczu.
0
Niestety jeśli chodzi o Alvesa to obie wersje są równoważne sobie. Ale ostatnio Danio prezentuje wyższą formę niż zwykle, więc nie jest aż tak źle
1
"Chciałbym, żeby przegrali wszystkie spotkania, nie będę tego ukrywał. My robimy swoje”
Dokładnie, a wiele osób na tym forum się bulwersuje, że cieszymy się tak bardzo z porażek realu.
1
Bardzo dobra okładka sportu. Rakitić wg. mnie w ostatnim meczu był ZM. Bez niego byłoby bardzo trudno. Koleś niesamowicie haruje przez 90 min. Ale i tak dostaje niskie oceny...
0
A jak to wygląda z Denisem Suarezem? Pasowałaby wzmianka jednozdaniowa o jego sytuacji dla kontrastu.
0
ok dzięki wielkie :)
0
Mam pytanie odnośnie tego historycznego zwycięstwa Atleico. To chodzi o to, że ekipa Simeone pierwsza dokonała tego w historii swojego klubu czy w historii La Liga nigdy nie zdarzył się taki przypadek, że real przegrał 2 mecze z rzędu u siebie?
0
dlatego przyszedł Suarez, który wyleczy nas z tej cholernej nieskuteczności
0
sety i my przejdziemy dalej, bo będziemy mieli mniej straconych setów (różnica będzie wynosić tyle samo)
0
Komentarz nie obraża Barcelony, nie obwinia sędziów, przyznaje, że finał był dużym szczęściem. No no, nierzadko się takie rzeczy widuje w internecie, pozdro dla tego kibica
12
Genialny wieczór :) Barcelona wygrywa, Atletico wygrywa z realem co daje mi 50 zł ;)
No i co krystyno, było nurkować i psuć sobie resztki honoru?
0
kary ewidentny, tym bardziej jeśli nurkowanie cr zostało zinterpretowane jako jedenastka
1
ja kupiłem i jest HD eleganckie bez ścin. Bardzo tanio, polecam
0
chciał go zaczepić i zaczepił. realmadrid.pl tutaj masz przekierowanie
2
Noga cofnięta ewidentnie. Jak krystyna zobaczyła, że może się nadziać do zanurkował.... no i sędzia się nabrał. Łzy w oczach, że tak tłamszą kluby przez takie sędziowanie.
0
Jeszcze brakuje większej ilości strzałów z daleka. Iniesta miał 2 bardzo dobre okazje do strzału w polu karnym, a podawał do Messiego. Element ten i tak już znacząco został poprawiony.
0
zagrał słaby mecz, a na dodatek po jego przerzutkach nad rywalem została odebrana mu łatwo piłka i poszła najgroźniejsza kontra Atetiku.
5
"odwalcie się od Pedro, bo strzelił gola na Wembley"
Najbardziej żałosny komentarz jaki widziałem, a dziś pojawia się on często.
Pedro dawno zgubił formę i jest wielkim cieniasem,
Szkoda, że Munir nie wykorzystuje swoich okazji, będzie Suarez to będą i gole.
0
Dokładnie tak, jestem tego samego zdania ;)
0
Nie lubię tej mafi, ale to jest spoko. Może w końcu emocje zaczną się już we wrześniu, a nie dopiero późną wiosną.
0
Katalonia powinna być niepodległa. Jest to moje marzenie, by Katalończycy odłączyli się od tego dziadostwa zwanego Hiszpanią, z madrytem na czele. Katalonia produkuje znaczną część hiszpańskiego PKP, więc nie dziwne, że ludzie chcą niepodległego państwa.