6

Chociaż cząstka Alexisa zostaje w Barcie :D

0

Wynik mi nie imponuje, ale niech ćwiczy dalej.

0

wkleiłem to samo :P uwazam ze zasluzyl wlasnie

1

Ja bym nie szukał przyczyn, bo po co? Przez tyle lat grał na całkowicie innym poziomie niż inni piłkarze. Takiego czegoś nie widział nigdy żaden człowiek. A teraz... po prostu zaczął grać jak ścisła czołówka. Wiecznie nie da się grać tak jak grał kiedyś. MVP dla niego za mundial jest ok, jeśli zapomnimy o przeszłości i popatrzymy tylko i wyłącznie na mundial. Potwierdzenie, że dostał słusznie: http://ocdn.eu/images/pulscms/YjQ7MDMsMCwyZDAsMSwx/6ba8e3c3174fc57cfc07f0a68bf9da75.jpg
Dzięki niemu w 2006 zacząłem kibicować Argentynie i potem to też przełożyło się na Barcę. Jeszcze nie jedno trofeum da nam ;)

23

Niesamowity człowiek i wielki trener. Obyście opanowali football angielski!

9

2 sezony narzekaliście na niego i sprzedawaliście nawet za marne grosze, a w 3 już jest wielki. Dla mnie odkąd przyszedł wzbudzał we mnie sympatię i nigdy nie miałem nic mu do zarzucenia (może poza paroma sylulkami). No trudno, taki jest football i trzeba to uszanować. Teraz będę patrzył przychylniejszym okiem na Arsenal ze względu na tego genialnego Chilijczyka. Powodzenia Alexis, wygraj wszystkie możliwe trofea w nadchodzących latach!

0

Nie ma co przepraszać Sergio. Po prostu przy Masche jest cienką dupą :)

0

Barca za czasów Pepa

6

Bardzo dobra wiadomość! Przebudowa gruntowna jest potrzebna, a w przypadku piłkarzy nie patrzę na sentymenty. Ponadto Catalunya Ràdio jest bardzo dobrym źródłem, więc miejmy nadzieję, że sprawa się wyjaśni na dniach.

0

Niedobrze, drogo. Tak jak u realcoków :/

1

Ludzie ogranijcie się z tymi składami. Busquets'a w takżej 11 umieszczacie? Nie wiecie, że to obecnie przeciętny gracz, który dawno powinien odejść? Zobaczcie co Mascherano wyprawia na DP w Argentynie. Wciąga nosem Busquets'a. Ale dobrze, że decyduje Lucho, a nie wy, bo wg. newsów będzie stawiał na lepszego z nich, czyli na Masche.

0

dla mnie to jest oczywista oczywistość

1

Tam to z przyjemnością wydawałbym pieniądze. Świetny pomysł!

0

nie ma nic takiego w sieci

0

lepiej dalej grać bez obrony :)

0

ogarnij się, tylko głupiec nie chciałby mieć tego zawodnika w zespole

0

Conajmniej sezon powinien zostać kupiony :)

0

Za Hummelsa dałbym w pierwszej kolejności 80 mln, a potem na Suareza.

1

Varane ahahah. Dobrze dobrze, odpowiedzialność spadnie na gracza realu :)

1

Suarez ok, tylko, że 2 obrońców też mają kupić! I szkoda, że z tą kwotą przybliżamy się do realu ;(

0

Widać, że Szwajcaria od początku meczu chcieli dociągnąć do karnych... Szkoda.

1

Di Maria to widać, że z realu... Tam wszystkie wrzutki dochodziły celu, szczególnie na Ramosa...

1

to tylko pokazuje poziom kompetencji tamtych "redaktorów". Don't worry.

0

Masherano, Rakitic, Iniesta - pomoc marzeń. I jeszcze rezerwowy Rafinha, jest moc. Pomoc i atak jest genialny, czekamy na obrońców.

0

ależ tuba

0

Bardziej przyjaciel Casillasa madritisty niż trener. Widać, że gra nazwiskami, anie dobrymi graczami. Ale ja się cieszę, nie ma co narzekać :)

0

Jestem bardzo szczęśliwy! Stawiałem przed mundialem, że Hiszpania nie wyjdzie z grupy, to się znajomi ze mnie śmiali. No to teraz widzicie. Hiszpania ma jednego z najsłabszych trenerów na świecie, więc musiało się to tak skończyć.

1

a co miał zrobić sam jeden Koke w już przegranym meczu? Co do Costy, to widać, że w ogóle nie pasuje do tej reprezentacji a trenejro wpycha go na siłe do pierwszej 11.

0

Liverpool zawiódł? No proszę Cię...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?