Ja bym nie szukał przyczyn, bo po co? Przez tyle lat grał na całkowicie innym poziomie niż inni piłkarze. Takiego czegoś nie widział nigdy żaden człowiek. A teraz... po prostu zaczął grać jak ścisła czołówka. Wiecznie nie da się grać tak jak grał kiedyś. MVP dla niego za mundial jest ok, jeśli zapomnimy o przeszłości i popatrzymy tylko i wyłącznie na mundial. Potwierdzenie, że dostał słusznie: http://ocdn.eu/images/pulscms/YjQ7MDMsMCwyZDAsMSwx/6ba8e3c3174fc57cfc07f0a68bf9da75.jpg
Dzięki niemu w 2006 zacząłem kibicować Argentynie i potem to też przełożyło się na Barcę. Jeszcze nie jedno trofeum da nam ;)
2 sezony narzekaliście na niego i sprzedawaliście nawet za marne grosze, a w 3 już jest wielki. Dla mnie odkąd przyszedł wzbudzał we mnie sympatię i nigdy nie miałem nic mu do zarzucenia (może poza paroma sylulkami). No trudno, taki jest football i trzeba to uszanować. Teraz będę patrzył przychylniejszym okiem na Arsenal ze względu na tego genialnego Chilijczyka. Powodzenia Alexis, wygraj wszystkie możliwe trofea w nadchodzących latach!
Bardzo dobra wiadomość! Przebudowa gruntowna jest potrzebna, a w przypadku piłkarzy nie patrzę na sentymenty. Ponadto Catalunya Ràdio jest bardzo dobrym źródłem, więc miejmy nadzieję, że sprawa się wyjaśni na dniach.
Ludzie ogranijcie się z tymi składami. Busquets'a w takżej 11 umieszczacie? Nie wiecie, że to obecnie przeciętny gracz, który dawno powinien odejść? Zobaczcie co Mascherano wyprawia na DP w Argentynie. Wciąga nosem Busquets'a. Ale dobrze, że decyduje Lucho, a nie wy, bo wg. newsów będzie stawiał na lepszego z nich, czyli na Masche.
Jestem bardzo szczęśliwy! Stawiałem przed mundialem, że Hiszpania nie wyjdzie z grupy, to się znajomi ze mnie śmiali. No to teraz widzicie. Hiszpania ma jednego z najsłabszych trenerów na świecie, więc musiało się to tak skończyć.
a co miał zrobić sam jeden Koke w już przegranym meczu? Co do Costy, to widać, że w ogóle nie pasuje do tej reprezentacji a trenejro wpycha go na siłe do pierwszej 11.
6
Chociaż cząstka Alexisa zostaje w Barcie :D
0
Wynik mi nie imponuje, ale niech ćwiczy dalej.
0
wkleiłem to samo :P uwazam ze zasluzyl wlasnie
1
Ja bym nie szukał przyczyn, bo po co? Przez tyle lat grał na całkowicie innym poziomie niż inni piłkarze. Takiego czegoś nie widział nigdy żaden człowiek. A teraz... po prostu zaczął grać jak ścisła czołówka. Wiecznie nie da się grać tak jak grał kiedyś. MVP dla niego za mundial jest ok, jeśli zapomnimy o przeszłości i popatrzymy tylko i wyłącznie na mundial. Potwierdzenie, że dostał słusznie: http://ocdn.eu/images/pulscms/YjQ7MDMsMCwyZDAsMSwx/6ba8e3c3174fc57cfc07f0a68bf9da75.jpg
Dzięki niemu w 2006 zacząłem kibicować Argentynie i potem to też przełożyło się na Barcę. Jeszcze nie jedno trofeum da nam ;)
0
http://ocdn.eu/images/pulscms/YjQ7MDMsMCwyZDAsMSwx/6ba8e3c3174fc57cfc07f0a68bf9da75.jpg
Tyle w temacie
23
Niesamowity człowiek i wielki trener. Obyście opanowali football angielski!
9
2 sezony narzekaliście na niego i sprzedawaliście nawet za marne grosze, a w 3 już jest wielki. Dla mnie odkąd przyszedł wzbudzał we mnie sympatię i nigdy nie miałem nic mu do zarzucenia (może poza paroma sylulkami). No trudno, taki jest football i trzeba to uszanować. Teraz będę patrzył przychylniejszym okiem na Arsenal ze względu na tego genialnego Chilijczyka. Powodzenia Alexis, wygraj wszystkie możliwe trofea w nadchodzących latach!
0
Nie ma co przepraszać Sergio. Po prostu przy Masche jest cienką dupą :)
0
Barca za czasów Pepa
6
Bardzo dobra wiadomość! Przebudowa gruntowna jest potrzebna, a w przypadku piłkarzy nie patrzę na sentymenty. Ponadto Catalunya Ràdio jest bardzo dobrym źródłem, więc miejmy nadzieję, że sprawa się wyjaśni na dniach.
0
Niedobrze, drogo. Tak jak u realcoków :/
1
Ludzie ogranijcie się z tymi składami. Busquets'a w takżej 11 umieszczacie? Nie wiecie, że to obecnie przeciętny gracz, który dawno powinien odejść? Zobaczcie co Mascherano wyprawia na DP w Argentynie. Wciąga nosem Busquets'a. Ale dobrze, że decyduje Lucho, a nie wy, bo wg. newsów będzie stawiał na lepszego z nich, czyli na Masche.
0
dla mnie to jest oczywista oczywistość
1
Tam to z przyjemnością wydawałbym pieniądze. Świetny pomysł!
0
nie ma nic takiego w sieci
0
lepiej dalej grać bez obrony :)
0
ogarnij się, tylko głupiec nie chciałby mieć tego zawodnika w zespole
0
Conajmniej sezon powinien zostać kupiony :)
0
Za Hummelsa dałbym w pierwszej kolejności 80 mln, a potem na Suareza.
1
Varane ahahah. Dobrze dobrze, odpowiedzialność spadnie na gracza realu :)
1
Suarez ok, tylko, że 2 obrońców też mają kupić! I szkoda, że z tą kwotą przybliżamy się do realu ;(
0
Widać, że Szwajcaria od początku meczu chcieli dociągnąć do karnych... Szkoda.
1
Di Maria to widać, że z realu... Tam wszystkie wrzutki dochodziły celu, szczególnie na Ramosa...
1
to tylko pokazuje poziom kompetencji tamtych "redaktorów". Don't worry.
0
Masherano, Rakitic, Iniesta - pomoc marzeń. I jeszcze rezerwowy Rafinha, jest moc. Pomoc i atak jest genialny, czekamy na obrońców.
0
ależ tuba
0
Bardziej przyjaciel Casillasa madritisty niż trener. Widać, że gra nazwiskami, anie dobrymi graczami. Ale ja się cieszę, nie ma co narzekać :)
0
Jestem bardzo szczęśliwy! Stawiałem przed mundialem, że Hiszpania nie wyjdzie z grupy, to się znajomi ze mnie śmiali. No to teraz widzicie. Hiszpania ma jednego z najsłabszych trenerów na świecie, więc musiało się to tak skończyć.
1
a co miał zrobić sam jeden Koke w już przegranym meczu? Co do Costy, to widać, że w ogóle nie pasuje do tej reprezentacji a trenejro wpycha go na siłe do pierwszej 11.
0
Liverpool zawiódł? No proszę Cię...