0

Gracze RSSS wchodzili w nas jak w mało. Robią z nami co chcą.

0

..., że awans to nie będzie trudny.*

0

Choć 0-2 to dobry wynik to jeszcze nic pewnego! W rewanżu City wyjdzie w mocniejszym składzie i na pewno na początku zaczną mocno cisnąć, bo nie mają już nic do stracenia. Szybki gol City, wystarczy jeden, może zacząć nam komplikować mecz i nerwy się wkradną w szeregi Barcy, a Obywateli jeszcze bardziej to wzmocni. Więc uważam, że jeśli nie strzelimy żadnego gola może oznaczać to porażkę w LM, bo może nie będziemy już mieć tyle szczęścia w bramce. Mimo to jestem bardzo dobrej myśli i uważam, że awans to pewnik.

0

Song na ławce, eh...

0

za Albe Adriano.

0

Bardzo mądre wypowiedzi Jesusa. Cieszę się, że jutro ten mecz, bo w końcu się przekonamy na czym stoimy. VeB!

0

Zato Alba wciąż nie przestaje ;)

0

Po składzie na dzisiejszy mecz, będziemy mogli sobie z dużą dokładnością przewidzieć skład na City.

0

Nikt nie ma wątpliwości, że Busi zagra, choć nie powinien.

0

Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to Song powinien zagrać z City.

0

Jak chcą tyle płacić to czemu nie :D

0

To dobrze, jestem ciekawy jakie transfery przeprowadzi.

0

Bardzo się cieszę, że Song i Montoya zagrają w pierwszym składzie. Alves ostatnio zawodzi, a Busi też ostatnio nie jest na najwyższym poziomie. Ogólnie liczę na to, że Song zagra w pierwszym z City, gdyż zna już rywala, a poza tym w takim meczu będzie bardzo ważna siła, której Song ma znacznie więcej niż Busi.

0

2 lata temu Celtic wygrał z nami 2:1 a miał poniżej 10% posiadania.

0

Cięzko powiedzieć. Grę zdominował, racja. Kluczem do zwycięstwa była dominacja w środku pola. Jednakże dwa gole, trzeba to powiedzieć, były trochę szczęśliwe, gdyż były to rykoszety.

0

Dobra wiadomość. Gra na lewej flance wyglądała znacznie lepiej pod jego nieobecność z powodu kontuzji.

0

Słyszycie co się dzieje na trybunach Estadio Vicente Calderón? Stadion prawie dwa razy mniejszy niż Camp Nou a taki doping.

0

zasłużona kartka

0

z Bayernem rok temu

0

ja wiem, wieczne granie nudną tiki taką :)

0

0

Zgadzam się z komentatorem, nie rozumiem tej niskiej frekwencji na stadionie...

0

Znów mało kibiców...

0

oficjalne info od Barcy

0

350mln za 30 lat? Jakby było za 5 lat to można by się zacząć zastanawiać czy warto. Za 30 lat nie ma mowy....

0

W tym sezonie Atlético też będzie robić szpaler ;)

0

a co my Polacy mamy z takiego zawodnika?

0

Nie, bo jest Xavi, który będzie grał po emeryturę. Nie dziwię się chłopakowi. W Bayernie ma zawsze pierwszą 11.

0

Nie ma takiej strony jak rm.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?