Choć 0-2 to dobry wynik to jeszcze nic pewnego! W rewanżu City wyjdzie w mocniejszym składzie i na pewno na początku zaczną mocno cisnąć, bo nie mają już nic do stracenia. Szybki gol City, wystarczy jeden, może zacząć nam komplikować mecz i nerwy się wkradną w szeregi Barcy, a Obywateli jeszcze bardziej to wzmocni. Więc uważam, że jeśli nie strzelimy żadnego gola może oznaczać to porażkę w LM, bo może nie będziemy już mieć tyle szczęścia w bramce. Mimo to jestem bardzo dobrej myśli i uważam, że awans to pewnik.
Bardzo się cieszę, że Song i Montoya zagrają w pierwszym składzie. Alves ostatnio zawodzi, a Busi też ostatnio nie jest na najwyższym poziomie. Ogólnie liczę na to, że Song zagra w pierwszym z City, gdyż zna już rywala, a poza tym w takim meczu będzie bardzo ważna siła, której Song ma znacznie więcej niż Busi.
Cięzko powiedzieć. Grę zdominował, racja. Kluczem do zwycięstwa była dominacja w środku pola. Jednakże dwa gole, trzeba to powiedzieć, były trochę szczęśliwe, gdyż były to rykoszety.
0
Gracze RSSS wchodzili w nas jak w mało. Robią z nami co chcą.
0
..., że awans to nie będzie trudny.*
0
Choć 0-2 to dobry wynik to jeszcze nic pewnego! W rewanżu City wyjdzie w mocniejszym składzie i na pewno na początku zaczną mocno cisnąć, bo nie mają już nic do stracenia. Szybki gol City, wystarczy jeden, może zacząć nam komplikować mecz i nerwy się wkradną w szeregi Barcy, a Obywateli jeszcze bardziej to wzmocni. Więc uważam, że jeśli nie strzelimy żadnego gola może oznaczać to porażkę w LM, bo może nie będziemy już mieć tyle szczęścia w bramce. Mimo to jestem bardzo dobrej myśli i uważam, że awans to pewnik.
0
Song na ławce, eh...
0
za Albe Adriano.
0
Bardzo mądre wypowiedzi Jesusa. Cieszę się, że jutro ten mecz, bo w końcu się przekonamy na czym stoimy. VeB!
0
Zato Alba wciąż nie przestaje ;)
0
Po składzie na dzisiejszy mecz, będziemy mogli sobie z dużą dokładnością przewidzieć skład na City.
0
Nikt nie ma wątpliwości, że Busi zagra, choć nie powinien.
0
Chyba nikt nie ma wątpliwości, że to Song powinien zagrać z City.
0
Jak chcą tyle płacić to czemu nie :D
0
To dobrze, jestem ciekawy jakie transfery przeprowadzi.
0
Bardzo się cieszę, że Song i Montoya zagrają w pierwszym składzie. Alves ostatnio zawodzi, a Busi też ostatnio nie jest na najwyższym poziomie. Ogólnie liczę na to, że Song zagra w pierwszym z City, gdyż zna już rywala, a poza tym w takim meczu będzie bardzo ważna siła, której Song ma znacznie więcej niż Busi.
0
2 lata temu Celtic wygrał z nami 2:1 a miał poniżej 10% posiadania.
0
Cięzko powiedzieć. Grę zdominował, racja. Kluczem do zwycięstwa była dominacja w środku pola. Jednakże dwa gole, trzeba to powiedzieć, były trochę szczęśliwe, gdyż były to rykoszety.
0
Dobra wiadomość. Gra na lewej flance wyglądała znacznie lepiej pod jego nieobecność z powodu kontuzji.
0
Słyszycie co się dzieje na trybunach Estadio Vicente Calderón? Stadion prawie dwa razy mniejszy niż Camp Nou a taki doping.
0
zasłużona kartka
0
z Bayernem rok temu
0
ja wiem, wieczne granie nudną tiki taką :)
0
0
Zgadzam się z komentatorem, nie rozumiem tej niskiej frekwencji na stadionie...
0
Znów mało kibiców...
0
oficjalne info od Barcy
0
https://pbs.twimg.com/media/BexHjiwCAAAzGcL.jpg:large
0
350mln za 30 lat? Jakby było za 5 lat to można by się zacząć zastanawiać czy warto. Za 30 lat nie ma mowy....
0
W tym sezonie Atlético też będzie robić szpaler ;)
0
a co my Polacy mamy z takiego zawodnika?
0
Nie, bo jest Xavi, który będzie grał po emeryturę. Nie dziwię się chłopakowi. W Bayernie ma zawsze pierwszą 11.
0
Nie ma takiej strony jak rm.pl