Según informa Jordi Grau (TV3), juegan: Pinto, Alves, BARTRA, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, CESC, Neymar, Iniesta y Messi !
Są duże rozbieżności odnośnie składu, więc czekajmy do 20:30 na oficjalny, nie ma co spekulować teraz,
Uważam, że jeszcze ten mecz możemy polecieć na autopilocie. Real jest w stanie nastrzelać dużo bramek (jaka obrana jest wiadomo), ale my zawsze możemy strzelić o te 1 bramkę więcej, patrzcie choćby nawet poprzednie El Clasico.
no widzę, zaraz po napisaniu tego komenta zobaczyłem nowy artykuł. Cholera jasna. wygląda na to, że trzymają się stołków i będzie na tym cierpieć drużyna przez parę następnych lat.
Ja mam całkowicie inną nadzieję. Liczę na niezłą zadymę i parę czerwonych kartek dla białych pod koniec meczu. Oni są Real, my jesteśmy Barca, nie możemy żyć z nimi w zgodzie!
Dostają dzień wolny, bo dali dupy na całej linii w tym tygodniu? Powinni tak harować na treningach teraz (no może po meczu z RM) za karę, żeby ledwo dyszeli. Nie zdziwię się jak dostaną jeszcze za to podwyżkę.
a czemu niby mają mieć ten szacunek? zarabiają grube miliony, nieosiągalne dla zwykłego człowieka, a na boisku nawet nie wykonują w połowie swojej pracy. Słowa krytyki jak najbardziej się należą.
Gdyby nie fakt, iż PK gramy z największym naszym wrogiem, to wolałbym, żebyśmy nie zdobyli tego trofeum, bo może to by dało coś władzom do myślenia. Ale z Madrytem nie możemy przegrać i liczę na zwycięstwo! Do boju Barco!
Mecz powinniśmy wygrać (choć już nie takie przegraliśmy). W LM jestem za Atletico, ewentualnie potem za Bayernem. Najważniejsze, żebyśmy RM nie wygrał. Na następny sezon trzeba sprowadzić wielu zawodników, chyba że FIFA nie anuluje kary.
1
ok skoryguję
1
moje oceny
Messi 1,5/10
Alves 1/10
Xavi 7/10
Iniesta 6/10
Barta 7/10
Busi 4.5/10
Neymar 5/10
1
Barça’s XI: Pinto, Alves, Mascherano, Bartra, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Neymar, Messi and Fàbregas #finalCopaFCB #FCBlive zawsze na oficjalnym Twitterze Barcy są najwcześniej
0
Po co Fabregas?!?!?!?!
0
Wciąż nie ma oficjalnych. To wszystko co widzicie oficjalne nie jest!
2
Carles Puyol and Marc Bartra have been declared fit to play this evening against Madrid. #FCBLive
1
Ludzie co wy za składy podajecie! Na Twitterze jeszcze się nic nie pojawiło, a tam są zawsze najwcześniej (od oficjalnej strony Barcy)
0
Messi na Mestalla:
- 11 występów
- 7 goli, 5 asyst
- 4 wygrane, 5 remisów i 2 porażki
0
Según informa Jordi Grau (TV3), juegan: Pinto, Alves, BARTRA, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, CESC, Neymar, Iniesta y Messi !
Są duże rozbieżności odnośnie składu, więc czekajmy do 20:30 na oficjalny, nie ma co spekulować teraz,
1
No niezłą nerwówka się robi. 4h jeszcze...
0
tylko, że te dzienniki bardzoo rzadki się mylą odnośnie składów ;/
0
Uważam, że jeszcze ten mecz możemy polecieć na autopilocie. Real jest w stanie nastrzelać dużo bramek (jaka obrana jest wiadomo), ale my zawsze możemy strzelić o te 1 bramkę więcej, patrzcie choćby nawet poprzednie El Clasico.
1
w każdym innym klubie by pakował walizki. Niestety nie tu. Cesc wyjdzie na środku i tak nie będzie żadnych konsekwencji.
0
no widzę, zaraz po napisaniu tego komenta zobaczyłem nowy artykuł. Cholera jasna. wygląda na to, że trzymają się stołków i będzie na tym cierpieć drużyna przez parę następnych lat.
0
Zgadzam się. Wiadomo coś odnośnie wyborów? Odbędą się niedługo, czy Bartomeu będzie prezydentem na dobre?
3
Powoli zaczyna robić się nerwowo. Nie zniosę porażki z Realem. Musimy to wygrać.
1
Ja mam całkowicie inną nadzieję. Liczę na niezłą zadymę i parę czerwonych kartek dla białych pod koniec meczu. Oni są Real, my jesteśmy Barca, nie możemy żyć z nimi w zgodzie!
0
serio myślisz, że robiłby to będąc asystentem, skoro nie potrafi tego zrobić będąc pełnoprawnym trenerem? ;)
0
już w tamym roku Mourinho zapewniał do samego końca, że zostanie, atu buch oficjalne info, że odchodzi
0
serio to powiedział?
0
Dostają dzień wolny, bo dali dupy na całej linii w tym tygodniu? Powinni tak harować na treningach teraz (no może po meczu z RM) za karę, żeby ledwo dyszeli. Nie zdziwię się jak dostaną jeszcze za to podwyżkę.
0
dokladnie
0
Wszystkiego najlepszego Kapitanie! Jesteś najlepszym Barcelonistą i tak pozostanie na zawsze!
0
a czemu niby mają mieć ten szacunek? zarabiają grube miliony, nieosiągalne dla zwykłego człowieka, a na boisku nawet nie wykonują w połowie swojej pracy. Słowa krytyki jak najbardziej się należą.
0
zgadzam się z Tobą
0
Gdyby nie fakt, iż PK gramy z największym naszym wrogiem, to wolałbym, żebyśmy nie zdobyli tego trofeum, bo może to by dało coś władzom do myślenia. Ale z Madrytem nie możemy przegrać i liczę na zwycięstwo! Do boju Barco!
0
Mecz powinniśmy wygrać (choć już nie takie przegraliśmy). W LM jestem za Atletico, ewentualnie potem za Bayernem. Najważniejsze, żebyśmy RM nie wygrał. Na następny sezon trzeba sprowadzić wielu zawodników, chyba że FIFA nie anuluje kary.
0
jeszcze jest onet za 5 zł, płacone nie w dzień meczu. W dzień meczu 9 zł
0
z tego co pamiętam Messi zagrał w tym sezonie na skrzydle podczas pierwszego meczu z Realem Madryt. Jak wiemy, dobrze się to skończyło ;)
3
sam chciałbym wiedzieć