1

ok skoryguję

1

moje oceny
Messi 1,5/10
Alves 1/10
Xavi 7/10
Iniesta 6/10
Barta 7/10
Busi 4.5/10
Neymar 5/10

1

Barça’s XI: Pinto, Alves, Mascherano, Bartra, Alba, Sergio, Xavi, Iniesta, Neymar, Messi and Fàbregas #finalCopaFCB #FCBlive zawsze na oficjalnym Twitterze Barcy są najwcześniej

0

Po co Fabregas?!?!?!?!

0

Wciąż nie ma oficjalnych. To wszystko co widzicie oficjalne nie jest!

2

Carles Puyol and Marc Bartra have been declared fit to play this evening against Madrid. #FCBLive

1

Ludzie co wy za składy podajecie! Na Twitterze jeszcze się nic nie pojawiło, a tam są zawsze najwcześniej (od oficjalnej strony Barcy)

0

Messi na Mestalla:
- 11 występów
- 7 goli, 5 asyst
- 4 wygrane, 5 remisów i 2 porażki

0

Según informa Jordi Grau (TV3), juegan: Pinto, Alves, BARTRA, Mascherano, Alba, Busquets, Xavi, CESC, Neymar, Iniesta y Messi !
Są duże rozbieżności odnośnie składu, więc czekajmy do 20:30 na oficjalny, nie ma co spekulować teraz,

1

No niezłą nerwówka się robi. 4h jeszcze...

0

tylko, że te dzienniki bardzoo rzadki się mylą odnośnie składów ;/

0

Uważam, że jeszcze ten mecz możemy polecieć na autopilocie. Real jest w stanie nastrzelać dużo bramek (jaka obrana jest wiadomo), ale my zawsze możemy strzelić o te 1 bramkę więcej, patrzcie choćby nawet poprzednie El Clasico.

1

w każdym innym klubie by pakował walizki. Niestety nie tu. Cesc wyjdzie na środku i tak nie będzie żadnych konsekwencji.

0

no widzę, zaraz po napisaniu tego komenta zobaczyłem nowy artykuł. Cholera jasna. wygląda na to, że trzymają się stołków i będzie na tym cierpieć drużyna przez parę następnych lat.

0

Zgadzam się. Wiadomo coś odnośnie wyborów? Odbędą się niedługo, czy Bartomeu będzie prezydentem na dobre?

3

Powoli zaczyna robić się nerwowo. Nie zniosę porażki z Realem. Musimy to wygrać.

1

Ja mam całkowicie inną nadzieję. Liczę na niezłą zadymę i parę czerwonych kartek dla białych pod koniec meczu. Oni są Real, my jesteśmy Barca, nie możemy żyć z nimi w zgodzie!

0

serio myślisz, że robiłby to będąc asystentem, skoro nie potrafi tego zrobić będąc pełnoprawnym trenerem? ;)

0

już w tamym roku Mourinho zapewniał do samego końca, że zostanie, atu buch oficjalne info, że odchodzi

0

serio to powiedział?

0

Dostają dzień wolny, bo dali dupy na całej linii w tym tygodniu? Powinni tak harować na treningach teraz (no może po meczu z RM) za karę, żeby ledwo dyszeli. Nie zdziwię się jak dostaną jeszcze za to podwyżkę.

0

dokladnie

0

Wszystkiego najlepszego Kapitanie! Jesteś najlepszym Barcelonistą i tak pozostanie na zawsze!

0

a czemu niby mają mieć ten szacunek? zarabiają grube miliony, nieosiągalne dla zwykłego człowieka, a na boisku nawet nie wykonują w połowie swojej pracy. Słowa krytyki jak najbardziej się należą.

0

zgadzam się z Tobą

0

Gdyby nie fakt, iż PK gramy z największym naszym wrogiem, to wolałbym, żebyśmy nie zdobyli tego trofeum, bo może to by dało coś władzom do myślenia. Ale z Madrytem nie możemy przegrać i liczę na zwycięstwo! Do boju Barco!

0

Mecz powinniśmy wygrać (choć już nie takie przegraliśmy). W LM jestem za Atletico, ewentualnie potem za Bayernem. Najważniejsze, żebyśmy RM nie wygrał. Na następny sezon trzeba sprowadzić wielu zawodników, chyba że FIFA nie anuluje kary.

0

jeszcze jest onet za 5 zł, płacone nie w dzień meczu. W dzień meczu 9 zł

0

z tego co pamiętam Messi zagrał w tym sezonie na skrzydle podczas pierwszego meczu z Realem Madryt. Jak wiemy, dobrze się to skończyło ;)

3

sam chciałbym wiedzieć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?