Sznejk
Dołączył/a: październik 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@masq Kwota 30 milionów obowiązuje dla BVB, dla wszystkich innych klubów klauzula wynosi 70 milionów euro.
0
Szwecja 1:0 Słowacja
Polska 0:0 Hiszpania
Hiszpania 2:0 Słowacja
Polska 1:0 Szwecja
1. Hiszpania 4 pkt
2. Polska 4 pkt
3. Szwecja 4 pkt
4. Słowacja 3 pkt
Wykonalne ;)?
10
Byłem, jestem i będę zwolennikiem Koemana, ale niestety atmosfera zrobiła się tak toksyczna że Barcelona musi znaleźć nowego trenera w trybie natychmiastowym. Tak jak lubię i szanuję Laportę, tak teraz uważam że strasznie słabo postąpił wobec Holenderskiego szkoleniowca.
13
Przed sezonem nikt nie spodziewał się walki o mistrzostwo i większość kibiców na starcie uznała że obecna kampania to będzie okres przejściowy. Dziś Barcelona cały czas jest w grze o tron Hiszpanii i należy docenić jak fantastyczną robotę wykonał Ronald Koeman przez ostatnie miesiące. Holender wprowadził do zespołu wielu zdolnych i młodych zawodników, odzyskał świetnego Busquetsa, uczynił Griezmanna użytecznym zawodnikiem, wprowadził De Jonga na inny poziom i pracował przez dluższy czas bez prezydenta w klubie w którym syf będzie nosił się latami. Na dodatek miał do dyspozycji okrojoną kadrę trapioną kontuzjami. Zdarzały się głupie wpadki ale ciężko żeby się w takich okolicznościach nie zdarzały. Barca osiągnęła wynik zdecydowanie ponad stan i wieszanie teraz psów na piłkarzy i trenera jest po prostu skrajnie nie sprawiedliwe. Osobiście mam nadzieję że Koeman zostanie na kolejny sezon ponieważ zdecydowanie na to zasłużył.
2
Atleti może stracić jeszcze punkty tak samo Real. 3 mecze do końca a liga jest w dalszym ciągu otwarta, trzeba pozostać w dobrej wierze.
8
To że kontuzja Ansu trwa pół roku i wymagała 3 operacji to nie jest nic strasznego. Młody będzie śmigał od przyszłego sezonu a po urazie nie będzie śladu.
51
Uwielbiam Frenkiego De Jonga. Od kilku miesięcy to jest prawdziwy pan piłkarz.
5
Barcelona wygra La Liga 2020/2021.
25
Busi w obecnej formie to najlepszy defensywny pomocnik na świecie. Niesamowite jak on odżył za Koemana.
0
Z innej beczki, czy to Bartomeu czy Laporta poparł Superligę?
Moim skromnym zdaniem jeżeli te 12 klubów faktycznie dostało groźbę wykluczonia z LM i lig krajowych a zawodnicy z reprezentowania reprezentacji narodowych to Superliga po prostu nie powstanie.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Real taki dobry czy Live takie słabe? ;)
0
@Nihas Oczywiście że tak, Ney to wielki piłkarz i z marszu podniósłby poziom drużyny. Nie wiadomo co z Fatim a Konrad w rezerwach jest bardzo nieregularny, klasowy skrzydłowy by się bardzo przydał.
2
Collado znakomicie wygląda na tle 3 ligowców. Jestem ciekaw jak będzie się prezentował w na najwyższym szczeblu rozgrywkowym i czy będzie realnym wzmocnieniem drużyny podczas walki o najwyższe cele.
1
@Barcelonista94 Tak, od przyszłego sezonu oficjalnie będzie zawodnikiem pierwszego zespołu.
1
@Firestone Nyom, Casemiro i Benzema
0
Czysto hipotetycznie, jeżeli Leo Messi odejdzie (w co sam nie wierzę), to kto dostałby "dychę" na koszulce? Ja bym stawiał na Ansu.
2
Jakoś niedawno pojawiło się info o tym że Ansu od 2 tygodni ćwiczy na siłowni i że jego kolano nie jest już opuchnięte. Nie wiem komu wierzyć w takim razie, najpewniej chyba będzie po prostu poczekać na oficjalny komunikat Barcelony.
7
Atalanta bez Papu to nie Atalanta a Papu bez Atalanty to nie Papu.
0
@Encore To nie jest aż tak wygórowana pensja. Griezmann inkasuje znacznie więcej, Coutinho z resztą też.
5
Pomimo porażki trzeba pochwalić Osasunę za walkę i zaangażowanie.
1
Myślę że w ustawieniu 3:5:2 Braithwaite byłby lepszym wyborem niż Dembele na dzisiejszy mecz. Sevilla będzie bronić wyniku a co za tym idzie nie będzie tyle wolnych przestrzeni dla Ousmane'a jak w poprzednim starciu. Francuz może mieć problem z wykorzystaniem swoich walorów. Leo bardzo by skorzystał na obecności Braithwaite'a. Duńczyk mógłby grać w polu karnym i absorbowałby uwagę obrońców Sevilli przez co Messi miałby więcej miejsca dla siebie, podobnie jak miało to miejsce w meczu z Elche. Mogą być kłopoty, Sevilla będzie grać bardzo głęboko i bez typowej 9 ciężko będzie sforsować ich blok defensywny.
0
Przykro się robi od tego szczekania po wczorajszym meczu. Barcelona od początku nie była faworytem i wielu zdawało sobie sprawę z tego że PSG jest w tym momencie znacznie lepsze a nawet przewidywało pokaźną porażkę, ta drużyna to jednak jest finalista zeszłorocznej Ligi Mistrzów. Nawet Koeman(którego cały czas poperiam bo robi fantastyczną robotę) powiedział że Barca nie jest gotowa do gry o najwyższe cele i że to jest sezon przejściowym. Głowy do góry, widać progres w drużynie względem początku sezonu i z tego trzeba się cieszyć, ale pełna przebudowa i ustabilizowanie tej drużyny zajmie jeszcze trochę czasu.
0
Pytanie do graczy FM
Czy potencjał młodych graczy wzrasta z czasem? Pomimo tego że raporty klubowe wykazują olbrzymi talent u danego zawodnika to potencjał tego właśnie zawodnika po wejściu do in-game edytora prawie zawsze wynosi około 165 lub mniej. Na przykład Ansu Fati który uchodzi za przyszłą gwiazdę ma potencjał oceniony raptem na 168.
1
@szela1899 Ansu w meczu z Valencią na Camp Nou w zeszłym sezonie zanotował asystę do De Jonga. Był wtedy jeszcze przed swoimi 17 urodzinami.
22
Szkoda że ten mecz się skończył.
2
Mam nadzieję że drużyna szybko zamknie mecz i że z boiska zejdą Leo, Frenkie i Busi. Potrzebują odpoczynku przed meczem z PSG.
14
W sezonie 18/19 Barcelona grała z Sevillą w ćwierćfinale PK i przegrała pierwszy mecz 2-0. W drugim meczu padł wynik 6-1 dla Barcy. Oczywiście, teraz nie będzie kibiców na stadionie a kadra jest znacznie słabsza niż 2 lata temu, ale Barcelona wciąż ma argumenty by ograć Andaluzyjczyków w rewanżu i zameldować się w finale.
0
Fajnie że najważniejsi gracze odpoczywają(oprócz Araujo), ale Betis na wyjeździe jest zawsze ciężkim rywalem i takie rotowanie składem może się źle skończyć. W dodatku w składzie są Lenglet i Mingueza którzy popełniają masę indywidualnych błędów( z drugiej strony to nie ma kto za nich grać bo Umtiti nie może grać 3 meczy pod rząd a Dest najwyraźniej cały czas ma drobne dolegliwości). Zdziwię się jeżeli Leo nie będzie musiał ratować wyniku po wejściu z ławki.