0

Niestety ale obecnie Barca Setiena nie przekonuje. Widać że Hiszpan stara się wdrożyć tiki takę to gry ale to często nie wychodzi i takie klepanie prowadzi do bardzo małej ilości strzałów na bramkę rywala. Są już głosy że zwolnienie Valverde było błędem, ale za Ernesto często nie dało się w ogóle patrzeć się na drużynę, więc wciąż jestem zdania że odejście EV było dobrym posunięciem. Problem polega na tym że obecnie nie ma trenera który rzeczywiście będzie wstanie przywrócić jednocześnie piękna grę i dobre wyniki na Camp Nou. Quique to był jedyny trener wpisujący się w kryteria Barcelony dlatego został zatrudniony. Mam pewne obawy że jeżeli Setien nie wygra żadnego pucharu w tym sezonie to wyleci z klubu a Bartek i spółka znowu w popłochu będą szukać trenera który jako tako gra Barceloński futbol. Pep i Enrique, to jedyni co do których nie miałbym większych wątpliwości ale jak wiemy Pep jak opuści City to prędzej pójdzie do Włoch niż wróci do domu, z kolei Asturyjczyk spełnia obecnie swoje marzenie pracując jako selekcjoner reprezentacji Hiszpanii i prędko nie odejdzie z tego stanowiska.

0

Eh, co ja się łudziłem że Riqui dostanie szansę od pierwszych minut...

3

Nie rozumiem dlaczego uważacie że nie uznanie bramki na 1:0 było celowym zagraniem sędziów na korzyść Realu. Bramka została strzelona po spalonym, więc nie powinna zostać uznana. Piłka odbiła się od piłkarza na pozycji spalonej i koniec kropka. Niestety ale na razie pozostaje mieć nadzieję że Valencia i tak zdoła urwać punkty RM :)

PS. Ramos nie uderzył piłki ręką.

Coś czuję że mi się srogo oberwie za ten komentarz i to że bronię sędziego...

2

Ma w sobie to coś, bardzo przypomina mi Neymara.

0

@Odcinkowy Miałem na myśli żeby był wypoczęty na mecz z Sevillą......

6

Bardzo się cieszę że gra Fati i odpoczywa Frenkie, ale trochę szkoda że Braveheart nie gra od pierwszych minut.

0

@cat_r37 Odpowiedź jest bardzo prosta. Kouassi widział że jak podpisze nowy kontrakt z PSG to nie ucieknie z Paryża. Francuz negocjował z Lipskiem, Milanem i właśnie Bayernem który zaproponował mu lepszy kontrakt niż RB i AC, dlatego od przyszłego sezonu Tanguy będzie grał w Monachium.

7

Eh, Barca z czasów 08-12 tak mnie rozpiesciła że taki dzisiejszy mecz mnie nie przekonuje, mimo że wcale nie było kiepsko.

0

Paradoksalnie to że Leo przegrał finał MŚ sprawiło że Argentyńczyk stał się najbardziej kompletnym ofensywnym zawodnikiem w sezonie 14/15. Messi po tej porażce niesamowicię się rozwinął i poprowadził Barcelonę do trypletu. Jestem przekonany że gdyby Argentyna wtedy wygrała mundial, Barça by nie zdobyła potrójnej korony.

3

Żaden z podanych składów mnie nie przekonuje ze względu na obecność Griezmanna na lewym skrzydle. Ja osobiście chciałbym zobaczyć taki skład :

Braveheart Suarez Messi
Arthur Busi FDJ
Alba Araujo Pique Semedo
MATS

7

Strasznie chciałbym żeby Barcelona zaklepała sobie transfer Desta. To jest jeden z niewielu zawodników którzy mają fantazję na prawej obronie i widać że młody Amerykanin dobrze odnajduje się w grze kombinacyjnej. Serginio niestety chyba nie jest jeszcze gotowy na ten najwyższy poziom więc najlepiej by było gdyby Barca kupiła go z Ajaksu za te 25 milionów i wypożyczyła do jakiegoś klubu z La Liga, podobnie jak to uczyniła z Emersonem, który mnie nie przekonuje. Mam wrażenie że Brazylijczyk jest trochę zbyt toporny na grę w Barcelonie.

4

Chciałbym aby Coutinho wrócił i zaczął czarować jak w Liverpoolu ale wątpię że Setien coś z niego wydobędzie.

8

Piękne miasto i świetne zarobki, kto by chciał odchodzić?

10

Parę lat temu gdyby ktoś mi powiedział że Barca będzie miała w składzie Leo Messiego, Luisa Suareza, Ousmana Dembele, Antoina Griezmanna i Philippe Coutinho to powiedziałbym mu żeby przestał grać w FIFE bo taki atak jest zbyt kosmiczny. Niesamowite jak mocnych zawodników na papierze ma Barcelona, z odpowiednią osobą za sterami Barca mogłaby przejeżdżać każdego rywala jak walec.... Oczywiście nie da się wszystkich pomieścić w jednej 11 ale możliwość rotacji i element zaskoczenia mógłby być dla innych zespołów nie do przejścia.

0

Serginio to bardzo ciekawy i utalentowany prawy obrońca ale to nie jest zawodnik na już. Na pewno nie można go jeszcze rozpatrywać jako kandydata do pierwszej 11 Barcelony.

24

Semedo za Pjanića, De Sciglio i 25 baniek? Byłem ogromnym przeciwnikiem sprzedaży Portugalczyka ale poszedł bym na taki deal.

1

Sancho z tymi tatuażami i brodą coraz bardziej przypomina Neymara.

1

Dziennikarze muszą wymyślać jakieś nowinki transferowe ponieważ jest pandemia i nie ma o czym innym pisać. W tych newsach pewnie jest ziarnko prawdy, ale zdecydowana większość to kłamstwa.

10

Odejście Semedo będzie ogromnym błędem. Gość nie jest najlepszy ale jest dobry, nie bez powodu Guardiola i Conte go chcą. Portugalczyk robi spore postępy za Setiena i może naprawdę stać się klasowym zawodnikiem. Jego sprzedaż/wymiana spowoduje też że Barca w pośpiechu będzie próbowała kupić kolejnego PO i prawdopodobnie skończyło by się tak że taki transfer byłby kiepski i przepłacony, a Roberto byłby w dalszym ciągu uwięziony na boku obrony.

0

#BartomeuDimission

2

Muszę przestać czytać te poranne nowinki transferowe bo one tylko mi działają na nerwy...

0

@mr_robot Bardzo dziękuję.

0

Czy mógłby mi ktoś podać nazwę strony internetowej gdzie można oglądać całe mecze piłki nożnej z przed kilku lat?

1

Neymar powinien być alternatywą dla Sancho a nie na odwrót. Dobrze by było gdyby Jadon został w Borussi na jeszcze 1 sezon, wtedy Barca mogłaby po niego ruszyć za rok bo teraz nie ma na to funduszy.

5

Rakitić - 15 baniek
Vidal - 15 baniek
Rafinha - 10 baniek
Wagué - 10 baniek
Neto - 20 baniek

Na pewno da się uzyskać 70 milionów bez konieczności sprzedaży Todibo.

10

Man City i Juve próbują wykorzystać niekompetencję Barto i spółki wciskając im niepotrzebny szrot w zamian za dobrych zawodników... Mam nadzieję że Nelson nie będzie chciał przechodzić do drużyny która nie zagra w LM przez dwa najbliższe sezony a Arthur oprze się Juve i nie zmieni zdania co do pozostania w Barcelonie.

1

Te ruchy transferowe Barcy wyglądają po prostu okropnie...

0

Dlaczego chcą go sprzedać... Jak nie ma dla niego miejsca to lepiej go wypożyczyć (bez opcji wykupu), a nie od razu go sprzedawać, przecież to jest jeden z lepiej zapowiadających się obrońców na świecie, nie bez powodu tyle klubów tak bardzo o niego zabiega. Niech się ogrywa w klubie z La Liga i poczeka aż znajdzie się miejsce w drużynie. Nawet pomimo takiego kryzysu finansowego nie należy sprzedawać takiej perełki.

0

Głównie ze względu na Ansu uważam że jeśli Barca ma kogoś kupować na skrzydło to tylko Neymara. Brazylijczyk ma już 28 lat, Ansu spokojnie by dojrzał i przejąłby pałeczkę po obecnym graczu PSG kiedy ten byłby gotów zejść ze sceny, co nastąpiłoby za parę lat. Ansu byłby wtedy wciąż młodym ale ukształtowanym zawodnikiem gotowym do gry na najwyższym poziomie. Gdyby Barca B awansowała do drugiej ligi Fati powinien grać na zapleczu La Liga i zbierać doświadczenie, a także regularnie dostawać szansę w pierwszym składzie.

45

Przeraża mnie że FM potrafi być aż tak realistyczną grą. Gram sobie Walencją i patrzę na wyniki ćwierćfinałów LM a tam w pierwszym meczu Barca wygrywa na Camp Nou z Juve 3:0 a w rewanżu przegrywa 5:0 i odpada z LM...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?