1

Warto było wydać te 120 milionów żeby zrobić remontadę z Granadą w Copa Del Rey.

1

Fajnie gra ten Pjanić tylko szkoda że przez jego obecność na boisku Frenkie musi grać niżej i nie widać jego walorów :/

0

@AmigoBlancos Ramos chce zostać w Realu. Po prostu nie może się dogadać z Perezem w sprawie przedłużenia kontraktu.

1

Koeman powiedział prawdę, ale takie słowa w środku sezonu gdy drużyna zaczyna podnosić się z kolan na pewno nie wpływają dobrze na atmosferę w zespole. Mógł sobie darować tą wypowiedź.

0

Niesamowite jak zmiana lewego obrońcy potrafi odmienić losy meczu.

3

Riqui dostaje minuty w 6 meczu pod rząd.

0

Mówi się że stoper i dziewiątka to priorytety transferowe, ale środek pola to też pozycja którą bezwzględnie trzeba wzmocnić. De Jong to najlepszy pomocnik a i tak jego dyspozycja z początku sezonu pozostawiała wiele do życzenia i nie daje 100 procentowej gwarancji dobrej gry. Busi i Pjanić to może i mistrzowscy rozgrywający ale zarówno jeden jak i drugi jest pod formą i ma problemy z motoryką. Sergio moim zdaniem jest lepszy niż Bośniak w tym sezonie a i tak gra krótkomówiąc słabo. Puig się nie liczy, a Moriba ma ledwie 17 lat i w dodatku nie spisuje się w tym sezonie zbyt dobrze w barwach Barcelony B.

Proszę się więc nie dziwić że w prawie każdym meczu gra para De Jong - Busquets, po prostu Koeman nie ma zbyt dużego wyboru przy ustawianiu drugiej linii. Jasne, można mu przytoczyć że nie stawia na Puiga, ale jeżeli Riqui faktycznie obija się na treningach to nie można ganić trenera za to że omija wychowanka Barcelony podczas ustalaniu składu.

0

Skoro była szansa na wypożyczenie do Lipska to czemu nie skorzystali... Oczywiście, miał by problem z językiem na początku, ale i tak zrobił by gigantyczny progres przy Nagelsmanie.

32

Ile ja bym dał żeby zobaczyć środek De Jong-Puig-Pedri...

3

Araujo nie popełniał błędów i zanotował klika plusów a dostał ocenę wyjściową. Urugwajczyk zasłużył na taką samą ocenę co Mingueza który pomimo że popełnił parę błędów dostał wyższą ocenę.

1

Ludzie : Puig może grać w systemie 4:2:3:1
Koeman : Zmieniamy system na 3:4:3

0

@Dzemix111 Żadnych dodatków lub modów z wyjątkiem edytora który również pochodzi ze Steam.

0

@Dzemix111 Oryginalna ze Steam

0

Mam pytanie do graczy FM 21.

Zacząłem drugi sezon Barceloną i z niewiadomych dla mnie przyczyn wszystkie zespoły w La Liga grają totalnymi rezerwami (gracze z pierwszej drużyny w ogóle nie są powoływani na mecze), przez co w każdym meczu moja drużyna strzela dwucyfrową liczbę bramek. W pierwszym sezonie wszystko było w normie. Komuś jeszcze się to przytrafiło? Ktoś może wie co mogę na to poradzić?

2

Trochę szkoda że FDJ nie gra, zaliczył w końcu 2 udane występy i wracał do formy. Z drugiej strony może potrzebuje odpoczynku.

0

Pomimo tego że uwielbiam Pedriego to wolałbym na lewej stronie zobaczyć Konrada.

2

- Dobry mecz De Jonga
- 3 punkty
- Dobry mecz Griezza
- Brak baboli w defensywie

Jest progres względem ostatnich meczy.

1

@Coutinho007 Da się odrobić. Atletico też może dopaść kryzys.

1

@matirix20 Modrić start w Realu miał koszmarny. Dziś jest uważany za legendę Los Blancos. Frenkie wciąż może okazać się strzałem w 10.

2

Pomocnicy swój najlepszy okres przeżywają w wieku ok. 27/28 lat. Frenkie jest cały czas młody, a do tego został zweryfikowany na poziomie europejskim w sezonie 18/19 gdzie był kluczową postacią Ajaxu, który ostatecznie doszedł aż do półfinału LM. Czas De Jonga jeszcze przyjdzie, niektórzy zawodnicy potrzebują więcej a niektórzy mniej czasu na adaptację w klubie. Jestem pewny że w przeciągu 2/3 lat nie będziemy sobie wyobrażać drużyny bez De Jonga w składzie o ile młody Holender nie odejdzie z Barcelony.

6

Riqui zawsze kiedy wchodzi na boisko to notuje co najmniej jedno niekonwencjonalne podanie które przyspiesza akcję. Oczywiście, notuje wiele strat i często podejmuje błędne decyzje, ale czego oczekiwać od chłopaka który nie rozgerał w tym sezonie ani jednego spotkania od pierwszej minuty? Puig jest kompletnie bez rytmu meczowego a i tak jest wstanie dodać impulsu do drugiej linii. Kanté ma 169 cm czyli tyle samo co Riqui a jest uważany za jednego z najlepszych defensywnych pomocników na świecie. Bujdą na resorach jest stwierdzenie że Puig nie może zagrać na pivocie przez jego warunki fizyczne. Defensywnie Riqui ma masę do poprawy ale w przeciwieństwie do talentu który Katalończyk nie watpliwie ma, tego da się nauczyć.

0

Jak tam meczyk PSG-Man U? Warto obejrzeć czy zostać przy Barcelonie?

9

Co mnie osobiście najbardziej cieszy, to to że pomimo tego że awans jest już zapewniony to po chłopakach widać niesamowitą chęć do gry i strzelania kolejnych bramek.

0

@Johnson Nie chodzi o kontuzję czy formę a oto że ustawienie Francuza razem z Destem po prawej stronie może być bardzo ryzykowne. Bez Sergiego Roberto Dembele nie pogra sobie za wiele.

0

Brawo dla Koemana. Duńczyk zagrał dobry mecz w środę i w nagrodę dostaje pierwszy skład w kolejnym meczu. Tak to powinno wyglądać.

1

Haaland to absolutne marzenie. Niestety, ale pomimo tego że jego klauzula wynosi stosunku mało bo 75 milionów euro, to nie ma na niego kasy. Agentem Norwega jest Mino Raiola który będzie chciał olbrzymią prowizję i w dodatku nie zgodzi się na transfer jeżeli Erling nie dostanie bajecznego kontraktu. Cały koszt operacji zamknąłby się w kwocie grubo powyżej 100 milionów euro a jak wiemy w Barcelonie nie ma 30 baniek na Depaya.

0

Dla mnie Aleña dostał zbyt wysoką ocenę. Grał głównie na alibi i nie pokazał nic nadzwyczajnego. De Jong gra ostatnio bardzo podobnie, może nawet trochę lepiej a dostaje maksymalnie 6 za swoje występy.

0

@Kamilos84 Peña, Balde, Dest, Araujo, De Jong, Pedri, Puig, Dembele, Aleña, Trincao, Fati, Moriba, Gavi, Akchomah, Jandro i do tego grona niemalże na 100% dołączy Eric Garcia. Barcelona również ma wspaniałą młodzież i z tych zawodników w przyszłości będzie można ulepić fantastyczną drużynę.

1

Atleti 0-4 Barcelona

3

Gość ma 27 lat a środkowi obrońcy swój prime mają zazwyczaj po 30 roku życia. Wg. mnie jeżeli Umtiti poda się teraz operacji to może i będzie miał te kilka miesięcy rekonwalescencji ale może również wrócić do bycia skałą jaką był jeszcze 2 lata temu. Pierwszy sezon za Valverde był w jego wykonaniu znakomity i jeżeli jest cień szansy na uratowanie tego zawodnika to należy próbować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?